Споделена история от Секс и интимност

Малки или големи срамни устни?
Здравейте на всички!

Станах свидетел на разговор между двама мъже (жена съм на 29), които коментираха на висок глас някакъв мим от фейсбук, който представлява снимка на сандвич с месо казващ “всеки път когато й свалиш гащите и разбереш, че си направил ужасна грешка”. Не разбрах А какво става дума, докато двамата не започнаха да коментират, колко отблъскваща била вагина с “увиснали меса”. Стана ми много обидно, двамата говориха как повечето мъже, които познават мислят така, но не казват на половинките си за да не ги обидят. Аз съм с такава вагина, бе много но вътрешните му срамни устни излизат няколко сантиметра навън, никога мъж не ми е казвал, че е отблъскващо. Моля мъжете да споделят какво мислят, наистина ми стана гадно.. ,

Коментари

1.   Не е отблъскващо, разбира се.

2.   ДА,не ми харесва определено,а и такава путка обикновенно не става !!!

3.   Аз ги харесвам защото ги смуча здраво!

4.   Партньорката като физика е такава, каквато е (също както и на мен ми е толкова голям, колкото е) - това е даденост, не подлежи на промяна по естествен начин и просто го приемам. Колкото до устните й отдолу, лично аз предпочитам да са по-големи - освен, че така има повече с какво да си "играя", би трябвало това да я прави и по-чувствителна там, заради нервните окончания. Така че съм ЗА, определено.

5.   2 какво точно означава “такава путка не става”?

6.   Супер е. Това са някакви глезльовци. Всички вагини са красиви, аз като мъж обичам да лижа всякакви.

7.   Ама на някои порното им идва в повече. Разбира се, че всички мъже и жени са различни. Та то, ако всички са с еднакви путки, нали няма да са интересни. Чула си разговор между двама комплексара, дето не се знае много, в коя ще се влюбят някой ден и каква ще е отдолу хаха

9.   Не ми харесват

11.   Не е отблъскващо. Красиво е. Казвам го сериозно, без ирония. Забрави тези простаци. Мъж съм на 38 г.

12.   Няколко сантиметра!?Брррр!Ужас!

13.   Не е хигиенично. Не е и приятно за окото. Но такава мида има предимства - по-тясна е, защото като го вкарваш и джуките влизат навътре и уплътняват.

14.   Не им обръщай внимание! Тези с големите изисквания в повечето случаи не приличат на нищо и по вид и по характер. Просто забрави за този тъп разговор. А аз да питам теб, на външен вид хареса ли мъжете? Всеки си има вкусове не се тормози излишно...

15.   13, какво му е нехигиеничното?!

16.   Големи да са. Да висят като на куче басет ушите.

17.   @15 повече площ за сиренясване, било от опикаване, било от бяло течение, било от кензис.... Други въпроси?

18.   Аз си падам по големи срамни устни, като попадна на малки и не повтарям повече там.

19.   До 17: Мисля, че ако поддържаш добра хигиена няма значение площта. Също така е самопочистващ се орган и се почиства постоянно. Разбира се, това не значи, че не трябва да му се подпомага с чистенето. Не знам, странно ми стана просто като каза, че е нехигиенично.

20.   Баси гнусната работа! Що за мъже са тия, дето ближат вагина, пълна с нечистотии и миришеща на умрели плъхова? Разбира се, че е много грозно висящи срамни устни за гледане, особено стичащата се вода по тях, когато жена се къпе под душа. По -добре ще е близачите на вагини да ходят при хора отглеждащи крави и да ближат кравешки муцуни. Много по-хигиенично е и няма опасност да хванат гъбички на гърлото и ред други болести от женския инкубатор на такива!

21.   На мен ми харесват по големи . Въпрос на вкус

22.   Грозно е, как да не е? И супер ама супер нехигиенично. Честно, бих върнал такава, ако ме изненада с такава драперия. Сори, ама никой не е длъжен да да приема всичко, включително да приема грозното за ок.

23.   Предпочитам малки срамни устни .Някой путки определено са грозни!То дефакто е едно черво от което текът всякакви гадории

24.   А, защо се наричат срамни устни? Защото са си срамни и не са нищо друго освен два пръста опикано вмирисано месо и едно мръсно гнусно пълно с болести черво. 23 дебело подчертава, че от там текат всякакви гадории, смърдящи ужасно. Интересно ми е как лизачите на вагиниси завират лицата си в женското междукрачие без погнуса. Само като си го представя и ми се повръща!

25.   23, а на "някоЙ" коментиращи с атрофирали мозъчета, им "текЪт" всякакви гадории от мръсните устенца. Де факто...

26.   Няколко сантиметра? Струва ми се невъзможно, вероятно авторката няма усет за мерки. Иначе моите се подават на около милиметър, общо взето си образуват лек овал с външните устни и стоят като едно цяло. Не съм виждала на други жени май, изключая порното, но там е ясно, че ги подбират, както и мъжете. Моето винаги съм си го харесвала, на някой мъж ако не му е харесало, не ми го е казал. Предполагам, че има и не красиви, така е с всяка част на тялото, със сигурност има и непривлекателни пениси. Няма какво толкова да се впряга човек, стига да не е погромно положението.

27.   Големите срамни устни са отвратителни дори да ги погледнеш. И аз бих се отказал от такава вагина, както казва н.22, дори момичето да изглежда красива. Ако пък се случи устните й да са с черна пигментация тогава е направо ужас. Ако и не поддържа добра интимна хигиена, тогава такава вагина е абсолютно нищо. Мисля си, че дори и куче няма да я лиже. НО, но , ноооооооо.

28.   Брей..доживях на 44г да разбера,че имало мъжленца,които ги е гнус от секса.
Видиш ли, заврял се между краката и доброволно,а после мрънка.
Някои даже,че се овлажнявала и течала .
Че що дирите там ? Да питам?
Секса ,драги е обмен на химия,страст,удоволствие и сокове.
Ако сте бързаци и не подбирате,проблема си е ваш!

30.   44, що за секс ще да е това, да ближеш а-клоално женско отвърстие, което смърди на вмирисана риба? Разбира се, че е много гнусно и нехигиенично, което предполага и много заразни болести, от женския инкубатор на такива. Защо мъжът ще си завира устата в такова женско място, освен ако не се старае да и достави удоволствие? Не напразно и казват слива-миризлива! За нея мъжът си има инструмент, и ако жената е привлекателна и не мирише лошо може да го използва при взаимно желание.

"Секса, драги е обмен на химия, страст, удоволствие и сокове.
Ако сте бързаци и не подбирате, проблема си е ваш! "

Да, ама този обмен на сокове не се нрави на всички мъже! И много зависи какви ще са женските сокове, мъжките са ясни. Ако след секса женският оргазъм избълва 100-150 грама вода на чаршафа (все едно жената се е напикала) е някак си поносимо, но ако я измушкаш когато е в цикъл и се озовеш все едно си в кланица, тогава ще се отвратиш напълно от секса! За това, че има бързаци и не подбират си права, и проблемът си е техен!

31.   Коментар 28 е от жена щом толкова говори в защита на женската гениталия независимо какви проблеми може да има една вагина. Секса бил обмен на химия, страст, удоволствие и сокове. Ние мъжете знаем какво е секс и сме съгласни както ти го определяш, но специално за вагиналните сокове аз имам по-друго мнение. Ако вагиналните сокове са прозрачни, каквито трябва да бъдат, съм съгласен, но ако приличат на мандраджийска помия, понякога на извара, а и често миришат на развалена риба извинявай, но такива сокове си ги дръж за себе си. Сокове се обменят и при страстни целувки, но ако на твоя приятел от носа му са потекли жълти сополи и се стичат чак до устните му ти ще продължаваш ли да го целуваш страстно. Ами така е и със соковете от вагините когато са жълто-зеленикави и миришат гадно. Стига сте си мислили, че като имате вагини всичко трябва да ви се прощава. Да, ама не. Вие трябва да поддържате идеална вагинална хигиена. Ясно ли ви е? Моля коментара ми да бъде удобрен.

33.   И пак съм 28:)
Факт, че до сега не бях обръщала внимание на срамните си устни..
Все си мислех гърдите ми.. малки ли са, големи ли са:)
Дупето ми как изглежда:)
Но, като се е стигало до "падат дрехи"
Малки, големи.. отпада. Има наслада:)

36.   Тука един и същи дебил коментирал 5 пъти...
Ми като те отвръщават, окей. Кво спамиш??
Ако се спазва добра хигиена, и няма здравословни проблеми няма да мирише на риба. Инкубатор на бактерии приятельо, е устата! Нещото, което е за притеснение е всеки необрязан пенис, под чийто препуциум се събира мухлясало сирене брато!
Другия път някоя като ти лапа, да се сетиш за думите ми. Отделно си помисли колко кариеса и дупки има по зъбите си девойката ти.
Моите вътрешни срамни устни са малко по-големи и по-тъмни. Някога ми беше голям комплекс, но го преодолях. Освен това никой мъж не ми е казвал нещо по темата. В интерес на истината, всеки с когото съм била ми е близал котето като близалка!

38.   Като израстъци на ушите са, къде по-големи, къде по-малки и по различен начин накъдрени са. А иначе влагалището си е като волски гръклян.

39.   Няма такова нещо като отблъскваща п*тка! Истинският мъжкар ще ти го вкара и няма да се замисли. Авторке, не се притеснявай изобщо, излишно се притесняваш за външният си вид.