Споделена история от Секс и интимност

Анален фистинг
Здравейте, искам да попитам някой знае ли нещо повече и да сподели, какви са последиците от това, безопасно ли е, какви са рискове и най вече има ли полза и удоволствие.
От доста време се каня да пробвам, но все се спирам. Моля да споделете

Коментари

101-150 от 160

126.   Страхотна тема.
Аз съм жена на 36 г. Със съпруга ми имаме всякакви играчки, които използваме доста. Последното, което си взехме е удебелител от кибер кожа и го използваме изключително и само за анален секс, тъй като ми е любим. Имам огромно желание за анален фистинг, но и ние стигаме до кокалчетата и цък... не може и не може по-нататък. А след опитите 2-3 дни не мога да си седна на дупето. Какво да направя за успешен опит? Използваме глайтгелен, който според мен си смазва доста добре, но не е достатъчно или какво? Поздрави на всички мераклии

129.   Здравейте.
Поздрави за интересната тема прочетох я цялата и смятам че все повече хора искат да опитат. Аз съм измежду тях мъж на 28г , като ви искам съвет като начинаещ. Сам съм достигнал до 2-3 пръста, споделете нещо по апетитно от ежедневни предмети примерно.

130.   Здравейте,

Аз съм мъж на 31. Темата е много интересна и вълнува все повече хора.
Фиствам се от няколко години. Фиствала ме е и жена. Невероятно удоволствие е.
Ако нямате възможност да закупите анален разширител, използвайте помощни средства, но внимавайте да не са остри, чупливи и много твърди.
Зеленчуците (особено патладжаните) са много добър избор, защото са с подходяща форма и не са твърди.
Както са споменали доста хора по-горе, седенето конусувидни предмети има много бърз ефект.
Каквото и да използвате, измивайте го хубаво преди това!

Виждам, че има много желаещи за фистинг. Бих помогнал и се забавлявал с желаещите (мъже, жени, двойки..) :-)

131.   Гледах един клип, където вместо ръката, един си вкара крака до глезена в задника на една. Не мислех, че е възможно. Това има ли си име?

132.   Като заначало е добре да пробваш първо с крак, после вече да преминеш на ръка, лакът и рамо.
Когато си насъбрала достатъчно опит, може даже да накараш партньорът ти да се опита да провре плавно едната си ръка до рамото, после главата (която е добре смазана и е желатемно да има презерватив на нея) и така да вкара другата ръка, докато не влезне целият и не започне да те управлява.
С моята приятелка го правихме няколко пъти, но само внимавайте при излизането да не се подхлъзне и да падне, защото е доста хлъзгаво след това.

133.   112 от къде си? Мъж на 31г. съм и съм в същото положение като теб с консервативна жена. Как можем да се свържем и фистнем.

139.   Любимо ми е жена ми да си вкара ръката с изпънати пръсти и да ги свие в юмрук вътре. Невероятно е.

140.   Аз също практикувам сам. Най ми харесва с патладжани. Взимам си различни големини и ги вкарвам докато стигна до най големия. Мъж съм на 37 от Пловдив и търся съмишленици, защото съпругата ми не щем и да чуе.

143.   Здравейте,
Много хубава тема!
Вярно към момента тази сексуална практика изглежда едва ли не екстремна, но като с всяко ново нещо трябва да се възприеме първо с мисълта а после и с тялото!
Но ако човек търси разнообразието и се запознае подробно със същността на материята анален фистинг и навлезе постепенно и внимателно, ще изпита неповторимо удоволствие!

147.   С юмрук много боли. Опитвала съм веднъж и няма да повторя!

148.   невероятно изживяване. искати се още и още

149.   здравей аз сам момче правил сам с приятелка си анален секс отначало е болеше малко но след това ми каза че е получава оргазми по силни от другите и хареса да отначало внимавайте после е хубаво

151.   Анален фистинг, страшничко ми се вижда. Правим анален секс с приятеля ми, просто изтърпявам заради него, не ме кефи. Иначе свършвам от нормален вагинален секс, като мастурбирам сама, като ме пипа мъж. Имах приятел с който правехме вагинален фистинг, не съм предполагала, че може да има такова удоволствие. Със специална техника си вкарва цялата китка и я усещам вътре свита на юмрук, усещането не може да се сравни с никакво друго. Пртеди да го направим го питах да не е луд, не си представях, че е възможно. И до сега, ако не съм овлажнена добре изпитвам болка от проникване на пенис, как ставаше това с ръката не зная. Но анален, не с мен никога.

152.   Ами до хората които са опитали и не им е харесало основно има две причини!
Едната е че просто както казва жената от коментар 151 че не и харесва по принцип и би изтърпяла нещо свързано с анални практики!
Такива хора просто не са за този вид сексуално разнообразие и няма смисъл да опитват или да търпят!
Трябва да имат партнйор който да споделя техните виждания и да се забавляват, това е важното!
А за тези които имат идея и усещане към аналните забавления те трябва да спазват едно основно правило Да не Бързат!
Първоначално трябва да подходат с много малки предмети, вибратори или дилда и постепенно да увеличават размера, като за всеки времето е различно за което може да поеме от едно пръстче до цяла длан!
Важното е в практикуването да има подходящ и достатъчен лубрикант и постепенно да се увеличава интензитета, размера, обема на това с което се извършва проникването, като основния ориентир е да няма болка... ако се усети значи спираме с размера или обема на дилдото или сме прекалили с интензитета!
достигнали сме нашия моментен лимит и спираме за почивка в самия сеанс или дори спираме сеанса и след няколко дена почивка може да продължим със аналните забавления!
За начинаещите може в началото да е и над седмица докато за по напредналите и 1, 2 дена са достатъчни да се започне нов сеанс!
А Самия сеанс в зависимост от това колко е интензивен може да е с продължителност от 30 минути до 1 час, като е хубаво поне на всяка седмица по веднъж да се провежда!
На феновете на другите сексуални практики много наслада а на тези които харесват Аналния Фистинг на добър път в страната на удоволствието!

163.   Здравейте на всички. Искам да ви попитам нещо. М на 26г съм. С годеницата ми в поза 69 се пробвам да и правя фистин. Започна с 1,2,3 пръста на едната рака. След няколко дена пак по същия начин но вкарах и котрето. На следващия път вече включих и пръсти от другата ръка. И в последно време и вкарвам по 8 пръсра едновременно до кокалчетата почт. Но за повече незнам дали ще може. Според вас и бихте ли ми дали съвет ако може дали ще мога да си вкарам ръката до киткара?
И искам да добавя нещо... Разкрепостени сме. Тя винаги е готова за нови неща. За фистинг никога несме говорили но аз се пробвам и на нея и доставя удоволствие

165.   И аналния и вагиналния фистинг доставят огромно удоволствие но само ако човека който поема ръката е възбуден и го желае а този който си вкарва ръката знае какво прави и как да го направи също не забравяйте лубриканта по много се слага

166.   Здравейте аз м 35 с женсми пробваме ама не се получава. Това за разширител всеки ден верно ли е и ако да всеки ден ли трябва да си правиш клизма.

167.   166, винаги преди проба, билото с разшерител, било то с ръка трябва да се прави клизма, винаги! Колкото по-често се прави и с желание ще стане! Мъж съм на 30 и обожавам фистинга.

172.   С жена ми сме пробвали и не става. И една вечер отиде на гости на една колежка. Прибра се малко пийнала. И когато си легнахме аз я подхванах цункане галене по путето и дупето. Вкарх й едно пръстче в дупето и тя не реагира, после второ и трето и пак никаква реакция. Чак на четвъртото и петото усетих как потръпна но нищо не каза. Е тази вечер и го направих аналния фистинг.

182.   45. много е важна жената да има по малка рака. и добър профисионалис. насладата е супер ако го правя през ден може да се пристрастиш.

183.   С най-голяма всеотдайност бих помогнал на 112. От П/в съм.

184.   130, как да се свържа с теб?

197.   Здравейте!

Аз съм на 27 години от Пловдив. Относно темата мога да споделя моя опит и да дам скромен съвет, който може би сте чували. От 2009 година практикувам анален фистинг. Първата, а може би и втората година от студентството си съм се упражнявал много. Вече в 3 курс т. е. към края на 2011 цялата ми китка влезе в ануса... Изпитах такова силно удоволствие и възпуда, че, не знам дали е срамно, но се разплаках и дори уринирах. От тогава на сам не съм спирал. Относон хигиената е хубаво вие и партньора ви да сте хигиенични хора, добре е да сте с обезкосмени части, ръкавици, от тези медицинските и както сигурно знаете - лубрикант. Относно жените малък е процента на желаещите да фистват мъже. 2013г. мое бивше гадже се нави да ме фиства, направи го зарарди мен. По погледа и явно и беше странно. Сегашната ми приятелка не знае, че и фистинг практикувам, но е наясно, че аналните удоволствия са ми приятни.

199.   Аз съм мъж на 36 г. и съм правил анален фистинг на много жени и им харесва а на мене страшно много ми харесва

201.   А фистинг от конско копито не искате ли, мама ви да еба гърбаваа.

Казвам се Стаматка Животнуто, работя като чистачка в Айтоският зоопарк. Това което ми се случи преди пет месеца не го пожелавам на никого. Един зимен ден таман чистих на мечката Гошо, и се бях навряла в бърлогата да му чистя лайната. Дееба и миризливият му звяр, ама понеже гъзът ми е много тлъст, не може и той да влезе вътре, и стърчеше отвън... По едно време усещам как нещо ме гъделичка по дирника. А аз си мисля, че знам кой е, та викам: "Иваниеее (пазача), дивако, как не те е срам... дърт чиляк си, за срамотиите тук да ме награбваш. Нали ти дадох в стаичката преди час, ненаситнико. Хора има, деца има... в парка. Бива ли тъй, простако! ". Хубуоо, ама никой не се обажда зад мене, а само едно сумтене, помислих си пак се е насвяткал по рано. Но в този миг усетих най-сладката болка на света, за миг изтръпнах и гъза ми се схвана от уплаха, а моя гъз като му се схванат бузките може да троши орехи кат' менгеме. Усетих и по страшния рев навън. Сега вече всичко беше ясно като бял ден. Гошо мечката ме чукаше безпощадно... явно този глупак Иван забравил да сложи резето на помощната клетка и стръвницата ме налетя. За хорските срамотии никога не е късно човек да се осере още повече това разбрах по дивият смях на хората отвън клетката. Всички посетители явно се бяха събрали пред клетката и щракаха с проклетите си телефончета снимки. Накрая плюх на всичко и си казах: "Стаматке, Стаматке, без това ще те говорят и разнасят тез келеши недоклатени, я поне си направи кефа". Че като си отпуснах задника, Гошо усети момента и ми го напра още по надълбоко. Това беше най-добрия секс в живота ми. Няма Иван, ни Драган, от Гошо по-добър ебач признан. Само малко ме е страх, момичета, помагай Тони, мога ли да забременея!? Очаквайте продължение от Софийският зоопарк и приключенията ми с Пешо Слона.

Ваша почитателка: Стаматка Животнуто

203.   Дори не искам да си го представя дори! На мен и члена на мъжа ми ми идва в повече за дупенцето.
P.S: Не се оплаквам, де.
ж37

205.   201 направо ме съсипа с този коментар... Отдавна не бях попадала на подобни истории.

Black Sabbath

210.   Жена съм на 31 г. Наскоро ми правиха вагинален фистинг. Усещането е несравнимо. Партньорът, с който го пробвахме беше доста опитен и свърших много пъти. Който не го е пробвал, да го направи, няма да съжалява!

213.   На мен няма да ми хареса. Правила съм анален с голям член и не изпитах удоволствие. Беше му доста дебел и ме разтегна както никога до сега. Нямаше го онова усещане в ануса, от което ми прималява. Сякаш ми сепритъпиха ерогенните окончания. На гаджето ми сега члена му е точно като за мен.. :-)
ж 28

219.   Само който не е опитал не знае какво е. Казвам го от позицията на човек с доста години опит в практиката. Съветвам ви ако имате желание за анален фистинг да го практикувате с опитни партньори. Определено не е занимение за всеки. Поздрави.

221.   Преди сте си вкарвали само по 2-3 пръста, после по 3-4, след това дезодоранти, краставици, конуси, патладжани, шишета, ръце... Ебаси пропадналия гнусен свят...
Не ми се мисли какво ще си вкарвате след 10 години, например. Сигурно цели бойлери. Как така не разбрахте, че НЕ всяка дупка е създадена за вкарване на нещо, камо ли такива огромни предмети. Давате ли си сметка какво ще ви бъде след години? Няма да излизате без памперси, а може и по-зле. Помислете си хубаво, ако имате с какво, ама едва ли. Не мога да повярвам как може да сте толкова извратени, пропаднали и примитивни. Всичко свеждате до проклетото ебане. Така не вървите напред, а назад! Правете си сметката, "хора". Животът не е само бъркане по дупките, има много по-важни неща, за които трябва да се мисли - събудете се!

222.   Относно пост 221. :
Темата която се дискутира тук не съдържа заряд на екзистенциалност. Ако имате желание да се включите в дискусията го направете по полезен и градивен начин. Останалото можете да си го ръсите в някоя философска тема. Нищо лично. Поздрави.

223.   Абсолютно полезно, а и здравословно е да знаете, че извращенията, които извършвате над телата си, са адски вредни, абсурдни, нелепи, дори смехотворни. Не знам защо го правите, наистина. Явно животинското е взело връх над вас, за огромно съжаление. Целта на живота е да еволюираме, а не обратното, както правите вие. Разбере те го това, мили хора. Има хиляди други начини, с които можете да доставите удоволствие и на себе си, и на партньора. И доста от тях не са в сексуалната сфера. Изключително тъжно и жалко е, че не правите разлика между разкрепостеност и извращение. Дори бегла представа си нямате, колко си вредите сами и какви последици може да имат тези извращения за живота и здравето ви. Още по-тъжно и жалко е, че сте забравили за истински ценните неща в живота. А те не са пълнене на дупките. Не знам какво повече да ви кажа и как да ви отворя очите и умовете, меко казано съм възмутена и погнусена от мисленето ви. Трудно е да обясниш нещо на някой, който е спрял развитието си. Без да се обиждате, ама точно това показвате - стремглава деградация. Помислете си хубаво върху думите ми. Няма да ви навреди, може само да ви помогне. Бъдете разумни, успех!

224.   Относно пост 223 :

Изглежда че всички тези изводи правиш от личен опит, нали? Защото ако е обратното ще ме прощаваш уважаеми/ма, но основанията са ви меко казано абсурдни.

227.   Не, драга, аз никога не бих си причинила такова извращение като фистинга, но съм виждала хорица като теб докъде стигат. Съжалявам, че те заболяло от истината, пролича си в злобния ти коментар, но истината не може да се преиначава.
Дано ти дойде акъла скоро

228.   Е, за едни извращение за други прекрасен алтернативен начи за доставяне на върховно удоволствие. Четох горните постове и определено забелязах много високо ниво на некадърност, неинформираност и нулев опит в паркитака. Едно е да говориш низуст друго когато зад гърба си имаш дългогодишен опит.

229.   Анален фистинг ми звучи страшно! С члена на приятеля ми си усещам дупето разтегнато до краен предел. Поне в първия момент на проникването.
Ж 26

230.   Номер 229, аналният фистинг е висш пилотаж. не се прави от днес за утре и изисква:

-подходяща психична настройка

-изключително доверие

-отборна игра и комуникация

-опит

-чувство за отговорност

-НИКАКВИ НАРКОТИЦИ ИЛИ АЛКОХОЛ

Дядо Торбалан

231.   извинявам се о се погнусих. религиозна съм. мой бивш приятел иакаше да го направим анално, дори по скоро си ц изнасилване. никога шовече няма да позеволя на мъж да докосне ануса ми. броени дни ме болеше. а отпред съм недоразвита, пол ми органи са като на дете, отвора на вагината е под 2 см. дори и мн възбуденане ставам широка. страшно ми се дърпа от долната страна и след секс кървя. помня с некадърен приятел че пробваше да вкара пръст но стигаше до шийката ми о прокървих. опишете какво е удоволствоето.

232.   Браво дядо Торбалане, хареса ми отношението ти. Нека да се знае че фистингът не е "ела ме разпити" а напълно отговорен, технологичен, систематично оправдан, съзнателен и почти изцяло контролиран процес, при който се достига върхова точка на задоволеност. А не неистова болка, придружавана с нежелани и нерегламентирани травми или последствия. Вещината и опита в тази материя са изключително важни. В противен случай ставаме свидетели на некадърни и злояди постове, провокиращи нелогичен негативизъм у непросветента аудитория. Нормално е когато си невеж в дадено нещо да постигнеш нищо. Ето защо апелирам към онези които само си чешат хейтърските езици тук, образовайте се.

233.   О, и аз съм пас за такива неща. По-голямо нещо от пишока на мъжа ми не влиза там. (ж32г)

234.   Номер 231, не знам, защо намесвате религията. Не съм чувал религия, която да забранява аналния фистинг.

Номер 232, благодаря! Фистингът е не просто физическо изживяване, а пълно отдаване на партньора. Съвсем буквално пенетрирания оставя живота си в ръката на проникващия. С жена ми пълно проникване с ръка (до китката) сме постигали два пъти, за повече от двадесет години. Тук има много фактори, моите длани не са от най-малките, жената трябва да е в много специално настроение, без странични дразнители. Дори и тогава пак може да не се получи напълно, обикновено се стига да пет пръста, без да преминава втората става на палеца. Има и един много тънък баланс на стимулиране на Г-точката през ануса и директната стимулация на клитора, ако се стигне до оргазъм, съпругата ми не желае повече анални игри за тази сесия.

Дядо Торбалан

235.   Здравейте аз съм мъж на 38г. Фенсъм на фистинга от доста време правя го предимно с бутилка от половин литър страхотно удоволствие ми доставя но лошото е че съм сам и търся самишленица да се фиствам заедно

236.   Дядо Торбалане, 232 съм. В същност ти отговаря мъж с 23 годишен опит във фистинг практиката. Потресен съм от всеобщото невежество по темата, включително и религиозно ангажираните елементи. Чудя се какво дирят в тема като тази....? Същото се отнася и до онези, които дори не са опитвали или са имали опит с некадърен партньор.
Въпросната практика, както неколцина преди мен се изказаха е строго специфична и изисква специфична подготовка, регамент на изпълнение и техническа вещина.
Знаете за известната фраза, с предупреждение: "Моля не опитвайте това вкъщи сами или без нужният опит и познание. То може сериозно да навреди както на вас така и на околните, с които имате желание да пробвате".
Дядо Торбалане, разбирам че си опитвал и си имал някои пробни моменти с жена ти. Просто правете нещата внимателно, с търпение, с повечко лубрикант и ръкавици. Хигиената преди това също е задължителна и за двама ви. Успехът обикновено идва след повечко време и постоянство в правилното практикуване. Така че дерзайте и се наслаждавайте. А за останалите ще кажа не завиждайте а просто се образовайте.

239.   Остави тези невежи хора започни постепенно първо с анални разширителни като увеличаваш размера но имай в предвид че трябва да си добре възбудена за да не се стяга дупето ти а да е лакомо и да иска още по голямо и по голямо не ги увеличавай на веднъж размерите а постепенно да има някакво разширяване но не води до неволно изпускане на фекалии много е важно да има и смазка аз не съм за лубрикантите а за естествените лиги от вагината понеже са по мазни докато лубриканти седи по сух а ако има болка може и да опиташ с лидокаин което отпуска мускулите и притъпява болката но чувствителността на вътре си остава аз много харесвам да си разширявам дупето да не съм стигала до цяла ръка но до размерите на 5-6 см в диаметър и чувството е много възбуждащо по възбужда от вагинално пронокване. Надявам се да съм ти била полезна. хохохо

240.   Тя и жена ми дълго време не признаваше лубрикантите. Ползвахме вагиналното овлажняване. Но и купих анален лубрикант и го хареса.

242.   Ами как да ви опиша радостта от фистинга? ! То е като на човек от равнината някой от Еверест да го убеждава, че е възбуждащо и прекрасно изживяване да пълзиш премръзнал. Правили са ми го и жени, и мъже, а когато е суша си подържам формата с 8 см. тапа. Хммм болка... ами бих казал, че не е болка, а приятно напрежение от разтягането и дразненето на простатата. Вкарването на повече от юмрука става само от тренирани фистери, които могат да си вкарат ръката в дебелото черво. Не е проблем, но трябва търпение и довера от страна на двамата.
Трансвестит

243.   Аз и жената с която живея, се фистираме взаимно. Първия ми анален фистинг беше през 2008. Сега вече съм разработен, правото черво доста лесно пролапсира, галя го, и приятелката ми така. Докарвам се до 3- 4 простатни оргазма.

247.   И аз да се включа по темата М(38г) София :) Преди 10 години имах по голяма от мен партньорка която бе доста разкрепостена и превехме често секс. Тя обичаше много аналния секс и преди "сеанси" си правеше клизма и дупето и беше доста разработено :) Веднъж до като я чуках започна да прониква с пръст в дупето ми и на мен взе че ми хареса , с течение на времето това стана практика , тя ми бъркаше с пръсти в дупето винаги когато се чукахме , аз мноого се възбуждах и ставах по корав от обичайно също и оргазмите ми бяха по продължителни и много по силни. Започнах да прибягвам го клизма преди планирано забавление. Така с течение на времето и с помоща на лубрикант партьорката ми започна да завира в дупето ми по едри предмети като дезодоранти и други по големи бутилки , аз правех същото на нея като се редувахме ... Няма да забравя как девойката ме изчука с ПВЦ бутилка 500мл. от минерална вода ... това се каваше изживяване ... кефа беше най голям когата тя започна да вкарва и изкарва бутилката в задника ми много интензивно , още помня това усещане ... толкова интензивно движение предизвиква напъни и кефа е огромен ... помня че се напиках от кеф до като ме чука , на финала спермата бликна без да ми докосне пениса , оргазма беше най дългия и силен който съм изпитвал. След като вече се чувствахме достатъчно напреднали , веднъж решихме да опитаме с цели ръце ... след предварително "разгряване" първо аз успях да "фистна" дупето и след което тя успя да "фистне" моето ....... това беше най върховното чувство което съм изпитвал по време на секс , Кефа бе неописуем ..... задника ми искаше да изкара съдържанието , когато тя усещаше това , рязко изваждаше ръката си и в този момент придружено със пръцкане отвора ми цъфваше като роза и едновременно с това се изпикавах . Сеансите продължаваха по около 2 часа , казвах си ... това е откачено ... но продължавах да искам още от него . След подобни изпълнения правехме пауза по няколко дни че задниците ни да релаксират , след сеанса имах чувството че ако не държа ануса си стегнат и ще цъфне :) и така до следващия път
... за жалост партньорката ми е семейна и отговорна жена , мъжът и замина в чужбина и не след дълго тя го последва с двете си деца. Сега само си пишем по някога и си спомняме за прекрасните изживявания.
Сегашната ми парньорка е малко консервативна и не ми дава да я чукам в дупето пък да не говорим за фистинг :) Все още не съм и казвал какви съм ги вършил че не знам как ще реагира :) Аз обаче тайничко продължавам да го правя когато съм сам ... пълня си дупето с душа няколко пъти , след това се разширявам като се разтягам и си пъхам по големи бутилки за да поддържам форма :) не се знае кога отново ще срещна подходящата ... или пък сегашната ще се навие :)
Поздарви ;) и фиствайте смело , един живот се живее !

п.п. Ще се опитам да опиша подробно процеца по разтягане на дупето за начинаещите които им се иска да опитат: първото нещо е че трябва да се храните умерено преди това и стомахът ви да е спокоен за да няма изненади !!! Направите си клизма !!! Задължително си подгответе лубрикант. Става с маргарин или зехтин ако нямате закупен ! Нанесете обилно лубриканта по дупето си и можете да започнете с пръсти , пъхате първо един и започвате да го движите на вътре на вън , като ви стане приятно втори и така до 4 пръста . Като стигнете до там започнете да се разтягате . Разтягането става най добре от клекнало положение . Клекнете като си опрете гърба до стена или друга опора за да не паднете на зад и поставете краката максимално на пред , сега поставете ръце зад краката като бръкнете с по 2 пръста в дупето си и започнете да теглите на страни като разтваряте ануса и задържате колкото можете без да ви боли , след повече опити вкарайте още пръсти и разтягайте по силно и задържайте максимално дълго време. След тези упражнения опитайте да вкарате проходящ по размер предмет или дилдо на малка дълбочина до където се чувствате добре . Най добре това да бъде предварително закупено дилдо , в случай че нямате , използвайте ПВЦ бутилки с по малък размер или дезодорант (не използвайте предмети с ръбове , капачки или стъклени такива поради опастнот от травми !!! ) (не забравяйте да се смазвате постоянно) Когато успеете да вмъкнете нещо по голямо оставете го в дупето си за известно време и стягайте дупето до като предмета е вътре. Така ануса ще свикне с размера на чуждото тяло ;) Когато се почувствате по добре извадете предмета (дилдото) и повторете процедурата с разтягането с пръсти в клекнало положение и гърба до стената. След това можете да вкарат по голям предмет (дилдо). Правете тези упражнения през 2 до 5 дни .

251.   Моята жена получи оргазъм от аналния фистинг.... За пръв път в Един Хотел го направихме... Освен оргазми и скуирт... Какво да кажа нито е разхлабена, нито разкъсвания, разбира се внимателно и много лубрикант... Имало е случаи цял ден да стоо с анален разширител, харесва й.... И като се прибера специално отиваме в спалнята и ми се надупва, гледката е страхотна...

101-150 от 160