Споделена история от Секс и интимност

Анален фистинг
Здравейте, искам да попитам някой знае ли нещо повече и да сподели, какви са последиците от това, безопасно ли е, какви са рискове и най вече има ли полза и удоволствие.
От доста време се каня да пробвам, но все се спирам. Моля да споделете

Коментари

1-50 от 160

1.   Пиши пол, възраст, такива неща...

2.   От Автора.
Жена на 34, ако има значение

3.   Не знам мъжът какво удоволствие изпитва.. някаква емоция ще да е, а чисто физическото усещане при една жена (поне при мен) е... абе хареса ми.. не исках да стана после, ей така си лежах задоволена и не ми пукаше, че той не е свършил...

Анален не съм пробвала още.... направо ми стана любопитно сега какво ще е усещането... хм... предполагам, че след като си свие пръстите на юмрук вътре ще е вълнуващо...
и господа... свивайте палеца вътре в другите пръсти...

Ще видя дали ще мога да предразположа приятеля ми към такъв експеримент и ще пиша после да разкажа какво се изпитва...

И помни, не може да няма удоволствие ако и двамата го искате и има любов! Налице ли е това - всичко в секса е позволено и носи наслада!

4.   Гледала съм го само по порно филмите, и то вагинален фистинг. Струва ми се адски болезнено, а за в ануса направо не ми се мисли. Това, което знам е, че мъжът, който го прави трябва да е доста обигран (изобщо не е за всеки) Има си специфичен начин за вкарване на ръката, а после, когато влезе, тогава се свива в юмрук. Ако ти го направят некадърно, определено ще имаш нужда от шевове.

А също без значение дали е вагинален или анален си остава голямо разкритие после, което по-трудно се събира. Аз съм родила две деца, и най-ужасното нещо, което си спомням от ражданията беше проверката на разкритието. Нещо като фистинг е -бърка се с пръсти, но моята лекарка имаше къси пръсти и направо ми разказа играта.
Порови се в нета, със сигурнос има повече инфо. Ама ако ме питаш, по-добре не се занимавай с това. Успех.

5.   Номер 4 :) :) :) след като всичките ти "сексуални" впечатления са от раждането.. защо раздаваш съвети???? Ако си почитател на стандартен секс, мисионерската, веднъж месечно, но.. не всеки месец... потдържай си формата и се въздържай отмнения в сфера, където сама отчиташ пълно невежество

6.   Не съм №4, но изказването на № 5 ме подразни, всъщност той никакъв съвет не даде, но се направи на много знаещ/а :)))))) Аман от такива!

7.   Аз съм номер 4. Номер 5 моля те, не се притеснявай за моя сексуален живот. Искаш да кажеш, че щом не практикуваме фистинг и сме задръстени. Искам да отбележа, че всичко, което съм написала е пълна истина. Доста е жалко за теб, че го правиш без да си се ограмотила достатъчно по въпроса. Пиша ти в женски род, защото само една жена може да се изказва толкова злобно. Не искам да споря с тебе повече, само спамим темата. Ще ми е интересно да се включи и някой мъж. А също и жена с информация за самото усещане.

9.   Аз съм мъж, не съм правил на жена никакъв фистинг, но ми се струва че аналния секс си е по-добре.... от фистинг-то ми се струва извратено... Макар да не се считам за много консервативен.

10.   Ном.4,и после 7 :) грешиш за половата ми принадлежност
След това..заклеймяваш идея,към която (според думите ти) липсват ти собствени впечатления,а разсъждаваш по аналогия!!
СЕКС-а не е само гимнастика и елементи в нея,а различните техники са индивидуална потребност.Може да опиташ всичко,с очакване и нагласа,че ще получиш различно усещане и удоволствие,но..никой не ти ГО гарантира.Според зависи,твоята биологична индивидуалност,нагласа..настроение и разбира се-партньор!!FISTING-a е индивидуалност,която доставя изключително усещане,ако..имаш нагласата да го възприемеш като удоволствие...Опитай,и..ще споделиш различно мнение.. ;)

11.   От Автора.
Благодаря за мненията, но наистина не видях и едно мнение на човек които е пробвал, исках да разбера какво е усещането, стрували си риска, и имали такъв наистина.
Благодаря предварително за адекватно мнение.

12.   Някой влизат тук само да се заяждат и да избиват комплекси, докато други хора имат реални проблеми..

13.   12 реален проблем е.. липсата на информация относно заниманиеТО, играТА-fisting...??? ;) Изобилие от начини за да се добие представа, но най-реалния е.. да опита човек сам, Впечатленията и усещанията са наистина РЕАЛНИ, собствени и съвсем не субективни...

Относно евентуална проблематика.. Да, съществува възможност за такава.. Поне ден-два дискомфорт в усещането на мястото на проникване... Нищо НЕтърпимо, нито НЕпоносимо... Абсурд от вероятност за разкъсвания, кръвозиливи или трайни аномалии. Аналния отвор се възстановява (почти) напълно, но следващото занимание протича с по-голяма лекота а удоволствието ескалира... Все пак говорим за желано занимание, не за насилствен акт или злонамереност в партнирането...

14.   Фистинг с латексов вибратор е върхът , имам впредвид вагинален фистинг.Продават в секс магазините специални вибратори за тази цел.

15.   Вие сега пък това ли измислихте-към авторката. Хората се страхуват от анален секс-а ти. Абе вие хора без работа ли сте и само за секс ли мислите. Нямате ли други занимания. мен ме е страх само да си го помисля а вие. Да поясня-жена съм. Ами ако разширите сфинкстерите и започне неволно изпущане по голяма нужда. Те хората, които практикуват и анален секс се страхуват от това, а вие направо-фистинг. Е пробвайте каквото и както ви харесва.

16.   15 който се страхува да се къпе- да не се съблича.. :) Интереса поражда желанието, а когатоима желание-има и удоволствие.. Fisting, и аналентакъв са занимания с невероятно силни усещания... Когато са ЖЕЛАНИ занимания, удоволствието е несравнимо!!!

17.   Вие ме разбихте. Дайте щото имаме желание да пробваме, да си напъхаме и ножове в задната дупка. Много сте странни. Сексът е удоволствие, наистина, но все пак природата си е предвидила от кое да изпитваме най-голямо задоволяване чисто физиологично. Всичко останало е просто в главите на някои хора, било защото е модерно да се мисли така "освободено", било защото забраненото е по-интересно, било заради чисто любопитсво да се експериментира. А щом съзнанието е приело нещо да доставя удоволствие, то дава команда на тялото, а не обратното.

Има доста изнасилени момичета, които ще го потвърдят, дори тук има няколко теми специално по въпроса. След като се оттърсват постепенно от шока и ужаса, се връщат към секса, но установяват, че изпитват удоволствие, само ако партньорът се държи грубо и насилнически... Същото е и с останалите неща, щом съзнанието или по-скоро подсъзнанието е приело, че аналният секс е върха на сладоледа, той се превръща в такъв, а фистингът там може да се окаже дори черешката. Но просто във вашата глава! Чисто физиологически, нещата се случват истински в другата дупка.

А фистингът там дали ще достави удоволствие зависи от анатомията на конкретната жена. Ако е доста широка и дълбока, тогава никой нормален член не може да й достави такова удоволствие, каквото един свит юмрук. Обаче ако жената е тясна и плитка, каквато аз бях преди да родя, тогава дори самото проникване на един средностатистически член се оказва болезнено и мощните движения прорязват като с острие... Та, до физиология си е...

А в ануса не ми се мисли какво може да стане, защото там пък изобщо не е предвидено за подобно обратно-постъпателно движение при това с подобни размери на предмета... То от живачните термометри са се получавали разкъсвания, какво остава за пръсти, нокти и пр. Ама който е решил да опита, да е жив и здрав. На момента може и да не се получат усложнения, но в последствие ще го питам като кихне или се закашля дали няма да носи памперси за възрастни, за да не се омаже до ушите.

Защото щом от едно раждане жената остава перманентно по-широка, а това е еднократно занимание в рамките на няколко часа (визирам момента след пълното разкритие до появата на новия човек), какво остава за често практикувано подобно действие. Ще си призная съвсем откровено, че след раждането на детето ми, отдолу съм леко "открехната" през цялото време, не само когато правя секс, така че правете си изводите за задните мускули, които дори не са предвидени да се възстановяват като тези във вагината. Там си се разхлабват перманентно поради неправилни входящи вместо изходящи движения при това стоящи разтегнати вместо за секунди, за много по-дълго време... Абе, вие си знаете.

Мен това определено не може да ме запали. Наречете ме задръстенячка (да поясня, не съм номер 4), но предпочитам да си експериментирам във вагината, а не в ануса! А повярвайте ми, има доста интересни неща, които могат да се случат в правилната дупка, освен обичайното постъпателно движение :) Това е върха на сладоледа за мен и да достигна до клиторен, вагинален и маточен оргазъм едновременно, ето това е вече черешката на сладоледа за мен. Всичко добро и със здраве.

18.   17, не ми се чете самата тема, но видях коментара ти и много ми хареса! Мога само да кажа, че се радвам, че все още има хора, които да мислят като теб! Поздрави! :)

19.   17... ;) ползвай по-малогабаритен.. термометър :) :) :) :) Нека удоволствието бъде за тези, които имат заложби и данни да МУ се насладят? Не всички се кефим на "мисонерска", но може би за теб е предпочитана!! Може би ГО правиш един път месечно, и НЕ всеки месец.. Извратени ли сме НИЕ, различните, според твоите критерии!!!

20.   Номер 17, аз съм номер 4. Не съм следила темата от доста време, но мога да отбележа, че твоя коментар доста ме подразни. След като се пусна тази тема, изгледах доста фистинг филмчета и прочетох много материал и съответно разпитах няколко приятелки дали са го правили и.... искам да се извиня за леко "неадекватния"коментар, който съм направила под номер 4. Не съм пробвала още. Едва ли ще се навия за анален фистинг, въпреки, че правим често анален секс със съпруга ми и ми харесва много, но вагинален бих се замислила евентуално някога.... Аз съм родила две деца, но не съм разхлопана, както ти казваш то си е до физиология, а и си има упражнения за тази работа. Но като ти чета разсъжденията разбирам, че си доста ограничена и едва ли би се навила да пробваш нещо по-различно. Така че, приятно изпитване на клиторен, вагинален и маточен оргазъм НАВЕДНЪЖ.

21.   Здравей от мен аз съм изпитал това огромно удоволствие иска се много търпение, лубрикант и доста тренировки. Момичето което ми го прави беше с нормална женска ръка и бавно ама много бавно проникна в мен като отначало ме разработи с вибратор но усещането е уникално. Пробвай го на мен ми хареса.

23.   Малиии какви хора имало :)

Чудно ми е ако от живачен термометър поставен отзад може да получиш разкъсвания - след всяко ходене по голяма нужда сигурно после търчиш да те шият номер 17 :)

Иначе съм правил вагинален фистинг... Анален не - вкарвал съм пръсти - до 4, но толкова - рисковано е с цяла ръка - отпред е по-еластично, по-подготвено, а отзад има голяма вероятност за разкъсвания...

Който не харесва фистинга се чувства отвратен и бърза да обиди тези, които го харесват, но пък само тези които са го опитвали ( но наистина по желание ) знаят какво неописуемо удоволствие носи - и за жената и за мъжа...
Не говоря за аналния а за вагиналния фистинг...
Момента в който ръката прониква цялата вътре просто не може да се опише с думи...

Разбира се трябват тренировки, дори за отпред - не става жената да легне и веднага да влезе ръката, но искам да ви кажа, че съм го правил и на нераждало момиче и не мога да кажа после, ч ее била като кофа...

За аналния фистинг може би има такава опасност, но отпред наистина е много по-еластично и ако не се практикува като по порнофилмите - по 17 пъти на ден - мисля, че няма никаква опасност да стане като кофа жената...

Бил съм с жена родила две деца и като го вкарвам отпред, ако не е наистина много мокра е просто прекалено тясна за да не я заболи малко...

Освен това мускулите наистина могат да се тренират и да им се позволи бързо да се отпускат за да поемат цяла ръка, а след това бързо да възвръщат първаначалното си състояние...

За любителите на аналния фистинг бих препоръчал предмети - сексшоповете са пълни с много по-безопасни неща с които сигурно може да се изпита това удоволствие...

И никога не правете нещо само защото вие го искате - трябва да е желано и от двамата, защото тогава не само удоволствието е по-голямо, но и жената е много по-отпусната и готова да се наслади... Докато ако само дори се притеснява и не го иска искрено - ще си вкарате ръката, ама друг път...
:)

Мъж :)

24.   Аз сьм би-сексуална. Имам си мьж но си имам и приятелка която е лесбийка. За да избегнем коментарите уточнявам - не сме тройка. Просто харесвам sex с мьже и с жени. Отделно. С мьжа ми правим анален sex редовно и много ми харесва. С приятелката ми практикуваме fisting - вагинален и анален. С мьжа ми не сме пробвали. Казва че ако поискам няма проблем да го направим но до сега не сьм изпитвала желание за това. Просто това е запазено за друг. При нас се получи лесно и безболезнено но ние си бяхме решили предварително че ще пробваме. Бяхме само двете на уикенд в планината и два дни се забавлявахме в стаята. Вагиналния се получи бьрзо за 2-3 часа а аналния на втория ден. За да стане според мен е нужна нагласа, желание и доверие. И много лубрикант. Казвам от личен опит че при желание от двете страни се постига без проблем. Чувството е невероатно. Няма друго такова. И постовете по-горе че се разширяваш не са верни. Правим го с приятелката поне два пьти в месеца от три години а с мьжа ми правим анален поне 10 пьти в месца. Не се оплаква от нищо. За кратко след fisting си малко поотворена и после всичко е ОК. Има обаче друг ефект - научаваш се да контолираш мускулите на вагината и ануса много добре и когато ги стягам с мьжа ми той е много доволен. Така че ако някой иска да пробва нека пробва. Но трябва наистина желанието да е голямо и не трябва да има страх и притиснение.

26.   Жената ви пита нещо, а вие (с малки изключения) се нахвърляте един на друг.
Г-жо, ако желаеш това, просто го сподели с партньора си. Използвайте много лубрикант, масла и лидокаин. Глупости са това, за разхлабване на халката, разкъсване и т.н. Разбира се, ако се прави много внимателно и бавно. Успех!

27.   аз сам маж на 42г. и сам си права фистинг от 1 година. разширава се ануса, но след 2 дни пак си е сашиа

28.   здр. аз съм мъж на 44 г. честно казано идеята на авторката е прекалено авангардна за ориенталските мозъчета в БГ. Аз редовно правя фистинг и анален и вагинален на приятелката си... наистина трябва да сте внимателни когато го правите и наистина това не е за всеки. Доста време ми трябваше докато успея да убедя приятелката си да ми бръкне в дупето с 2 пръста и да ми масажира простатната жлеза.... ефекта е убииствен.
Честно казано докато четях някой коментари тук се смях а на други мастурбирах.
Пожелавам на авторката успех и много оргазми.

ZeroGravity

29.   До авторката на темата...
Аналния фистинг е нормално нещо но се изисква време за да се достигне до тази възможност и се започва с пръстчета и по малки предмети за да се достигне до по големи и ръце... :)
но е нещо много хубаво което няма аналог... на добър път... :)

30.   Здравей. Отговарям ти веднага на въпроса, поне моят отговор е достоверен и качествен! Трябва много добре да знаеш, че ако нямаш симпатия към аналният секс подобре него прави! Прави първо анален секс и то доста време зада може ануса да ти се отпусне достатъчно добре. Исползвай лубрикант но да не обезболяващ в началото защото може да се нараниш, партньора ти трябва да е запознат добре със факта, че отпървият път може да има болка но нетрябва насилственно да се вкарва цялата ръка. Може неговата ръка да е голяма и да неможе да влезе цялата, има го и този варянт. Първият път ще ти е по трудно но нетрябва да се плашиш, няма нищо лошо в тази практика освободи се от предрасъдаци и комплекси. Изисква се време и най вече небързайте, първият път ще е по труден след това няма да имаш проблеми. Ануса трябва да се отпусне много добре за целта си вземи има най различни секс играчки, който ще ти помогнат. Трябва да сте много внимателни и данебързате в началото е трудно но, ако имаш желание ще успееш. Не споделяй това, което мислиш да правиш защото повечето са сексуални инвалиди и само ще те сметнат за луда или извратена. Неим обръщай никакво внимание, тази практика не е извратена може да опиташ и ти. Нетрабва да се прави много често защото може да се появи нежелателна дефекация. Само това е опасно трябва по рядко да се практикува и няма да имаш никакъв проблем.

31.   привет дами и господа
Аз съм правил на една дама двустранен фистинг вече 4 пъти и оттогава тя не иска секс с мене
пощуря наистина. само това иска

32.   32
Темата е много интересна за мен фистинга вагиналния и особено аналния ми е слабост особено след упражненията които ще опиша по-натьк, жена сьм на 39 г и практикувам го от доста време има различни техники за разширяване. Може да се използва шише от шампанско като се намаже обилно с лубрикат сядаш и се отпускаш докато аналните ти мускули не го поемат поне две трети от него.. Получава се бавно, но след като се нанижеш и ти свикне отвора с него – фистинга е страхотен.

Има и още един артикул за сьщата техника. Той е вьрха на сладоледа. Купуваш си уличен сигнален конус за маркировки пьтищата има ги в нета могат да се видят и купят и не са скьпи, мисля че ги има и в София на Бакьрена фабрика по пьтя за Надежда.. Намазваш го обилно с лубрикат отпускаш се и анусьт ти след това придобива чудовищни размери направо сьм разширена на максимум като кофа сьм отзад. Важното е тук да отпуснеш цялата тежест в/у конуса за да се отпуснат аналните мускули на макс. Задникьт ти придобива огромен отвор особено ако си помагаш и си опьваш бузите с рьце. При мен конуса влиза на около 25-30 сантиметра навьтре, но имайте предвид, че сьм пьлничка не дебела и широка в таза. Последната техника се практикува много често и поне няколко месеца и желателно е да не се прекьсва. Да не се забравя, много лубрикат. След тези практики ми правят всякакви некадьрници анален фистинг и трябва да ви споделя нямат проблем да бьркат с рька в разебания ми задник. Удоволствието е несравнимо. След това дупката си придобива нормален вид, но не забравяйте правете техниката с конуса бавно и продьлжително както и с тьрпение. Някои могат да ме нарекат курва, но правя фистинг с мьже за кеф и когато аз си поискам. Пробвай тези техники, аналния фистинг ще ти е страхотен, но имай предвид, че после може да се пристрастиш кьм шишето от шампанско или конуса. Аз без конуса не мога да дишам правя го постоянно когато имам време и искам дупката ми да придобие максимален размер и се учудвам колко сьм разширена отзад, но на мен така ми харесва, може би избивам някакьв комплекс. Понякога забравям да стана от конуса, особено ако гледам нещо интересно по телевизията.

33.   Здравейте дами и господа. Искам да се изкажа от гл. т. на мъж, който е правил на жена фистин и тя ми е правила-(размера на ръцете ни е еднакъв) т.е. ръката ми в юмрук не е по голяма от женска. на 26г. съм и го практикувам от 4г. и никога не е имало болка, разкъсвания или както смешно се изразиха по горе -изпускания. Няма такива неща. Свинктера-аналния мускул, както при жената, така и при мъжа е един и същ по физиология. Удоволствието е голямо от този вид секс поради големия брой разположени множество кръвоносни съодве-или изкл. кръвоснабдена област- при която трябва да се спазват определени и елементарни изисквания за да се насладите така, че да повтаряте колкото си искате.
1- всеки знае, Чистотата е номер 1!!!!!!
Както аналната, така и на ръцете.
може да използвате и хирургически гумени ръкавички.
ако не- мажете ръката и аналната област често с лубрикант или с бебешко олио-гел на jonson & jonson. dori e po dobro ot tezi , koito sa ot 30-do 40lv. уш специални лубриканти. Имал съм мн. приятелки, с които съм го практикувал- пове4е те на мен и вс. е на ред. И за край искам да кажа на всички- които не са опитали да не бързат да осъждат мен или др. които са пробвали преди те да са опитали поне 10 поредни пъти. иначе няна да разберат какво е. приятен сексссссссс :)

34.   номер 32 разпрявя глупости не я слушай!!!
не вкарвай в себе си нищо стъклено и никакви предмети които не са от секс шоп, защото може да се счупят и просто не са пригодени за това!!!
ВНИМАВАЙ!!!

35.   номер 34 аз сьм номер 32, ако има риск той си заслужава, е да се внимава е важно.

36.   Ако гледате порно просто си личи отварян и неотварян анус. със здраве.

37.   32, лъжеш. Всичко, което говориш е лъжа. Гледал(а) си малко порно и го преразказваш. Ако въобще си жена, защото това звучи на трол.
Не можеш да си вкараш толкова много бутилката шампанско, преди да започне да ти разтваря ануса гърлото ще ти извади червата. Говориш за 2/3 от бутилката. Невъзможно.
И наистина ли забравяш, че си седнала на един конус когато гледаш нещо интересно? За да се надянеш на един конус трябва да застанеш полу-приклекнала отгоре му и да контролираш с крака вкарването. Доста неудобно за гледане на TV, не мислиш ли?

38.   Здравей, Много въпроси много нещо си изсипала. Да започнем от удоволствието. То е трудно сравнимо с други практики, може би с аналния секс, но само с първите няколко акта. За разлика от секса при фистинг се усеща едно неописуемо изживяване, когато юмрука хлътне в ануса. От една страна са естествените реакции на сфинктера да го стиска китката така както си е, а от друга контракциите на корема да го изтласка обратно. Ако си намериш опитен партньор можеш да изживееш всичко по интензивно при стимулация на G точката или простатата(при мъжете). Това става с притискане на корема или корена на пениса. Ако партньора ти е постоянен и проверен най-добре е да те фистира без ръкавица, тогава може да използва и природни лубрикати. Аз най-често използвам маргарин Рама. Разбира се, че най-добър лубрикант е спермата, но това е за обиграни двойки. Виж за да е безопасен фистинга във всички положения е необходимо търпение, разтягането не става за два дни. Ако решиш да инвестираш някакви средства, можеш да си купиш надуваем вибратор и спекулум. Не купувай евтини пластмасови, те са подходящи само за вагинален фистинг. Много добри резултати със спекулума се получават като го разтваряш постепенно и през това време се разхождаш. Тогава ануса ти се отпуска напълно а и можеш допълнително да си вкарваш лубрикант, без за да го изваждаш. Подобен резултат се получава и с краставица, но трябва да си сложиш и еластични гащички(не прашки) да я държат и леко да я притискат в посока към ануса ти. Така тя естествено ще ти влиза когато си отпуснеш мускулите. Ако не можеш да се отпуснеш при вкарването на каквото и да е напъвай коремчето като при ходене по голяма нужда. Не се страхувай, че може да хлътне нещо, което след това не можеш да изкараш, това за вакум и стискания на ануса са митове. Аз например спокойно оставям консерва от бира да ми влезне цялата. За ползата какво да ти кажа? Ползата е, че изпитваш ужасно удоволствие от разтягането, а след това приятен хлад дълбоко в корема. Усещането понякога продължава няколко часа. Не зная как е при вагиналния секс, но аналния след фистинг е изключително приятен. Рисковете? Рискове има само ако си нетърпелива и невнимателна. Ако нямаш партньор под ръка започни с нещо по-меко. Ако нямаш гелов вибратор можеш да използваш салам, като постепенно увеличаваш дебелината му. Да не забравя позата. Ако те разширява партньор най-добре е да лежиш на едната си страна и с ръка да отваряш едната си бузка. Ако си сама на колене, като постепенно сядаш върху предмета, тогава с двете ръце можеш да зи разтваряш и двете бузки. Рядко срещано явление е когато някой успява да си огъне така, сам да си направи фистинг. И не забравяй да се разхождаш когато имаш нещо в себе си.

39.   Към 32Мила, защо не използваш кегли за боулинг вместо уличен сигнален конус? Кеглите са обли, широки около 12 см в най-широката си част и високи 38 см, така че ми се струва, че ще ти бъдат по-удобни и нямат остри ръбове. Ще ми бъде интересно да те гледам, докато ги използваш, и въобще да участвам в „игрите“ ти :)))

40.   Към 39 Кеглите са твърди и не са подходящи за разширяване. Добри са за поддържане на вече постигнатите резултати, защото формата им позволява да останат вътре при контракции на корема, особено, когато вътре е по-дебелата част. Аз ги използвам когато съм сам в къщи и на голо си върша къщните работи. Много приятно и да бягаш с прахосмукачката и да ти стърчи кегла отзад.

41.   32 сьм отговарям на 37, мисля, че не си правила такива неща като мен, но не е кьсно да опиташ, сега колко ми влиза бутилката от шаммпанско не сьм я мерила, но анусьт ми е максимално разтекнат, имам чувството, че са ми вкарали фугболна топка в гьза.

Обрьщам се кьм 39, може да се почеша с кегли, но аз тьрся предмети, като конус, или подобни които да ми разширят ануса максимално, дьлжината не е от голямо значение, вьпроса е после да се чувствам широко открехната, а това ме вьзбужда жестоко. Усещането е невероятно, трудно ми е да повярвам колко много мога да си разширя задника, и непрекьснато опитвам.

42.   А има ли по секс магазините някакви анални разширители? мислех си за нещо като надуваме пенис, който може да си го донадуваш колкото ти пожелаеш за момента.

43.   до 42. Има, но не разширяват ануса. Те се надуват вътре, където притискат простатата или точката G. Хубавата при тях е, че като се надуят не изпадат и можеш да ходиш докато са ти в дупето. За разтягане най-добри са спекулумите. Има ги и в сексшоповете, но в медицинските магазини са са малко по-евтини. За разтягане ти препоръчвам да си купиш метален. При спекулума е добре, че можеш през цялото време да си слагаш лубрикант, защото ануса ти не е запушен. Също така не е за пренебрегване и приятния хлад, който чувстваш. Единственият недостатък е в това, че ако не си се добре почистил(а) може да изпадне нещо докато се разширяваш.

44.   Хора, не слушайте номер 32, тя може и да ви каже, че си е вкарвала и телескопът "Хъбъл". Трябва ли да вярвате на всяка глупост написана тук? Към номер 32: давам ти 1000 лева ВЕДНАГА, само да ми покажеш как сигналния конус ти влиза на 25 см навътре в ануса. Хайде, очевидно за теб това не представлява проблем, защо да не изкараш и едни бързи пари? Показваш ми за няколко минути и ставаш с 1000 лв. по-богата. Ти си на ход.

46.   А обичам ли писинга бе моме?

47.   Ужасих се на какви глупости и неадекватни изказвания се натъкнах. Обръщам се към авторката... Мила, фистинга е напълно безопасен и носител на невероятни усещания, но с едно условие-да се прави адекватно с доверен човек и много, ама много лубрикант. Няма такива глупости като разкъсвания, травми и разширявания. Пак казвам стига да се прави със желание и много бавно. От раз няма да стане, това трябва да го знаеш обаче. Успех и ще се радвам да прочета отзиви. И само за протокола.... жена съм на 37 години, практикувам го от около 3 години и да отбележа... не се изпускам, нито съм разтропана.

48.   -47- Е права за всяка дума. Нз. защо други има, които споделят нереални събития. от мен това е з сега и не бъдете наивни да вярвате на всяка публикация. и не съдете без да сте се унедили лично. Нежни моменти за всеки желая-...

49.   Да допълня 47, аз съм мъж и практикувам фистинг вече 15 години и мога да потвърдя, "че не се изпускам, нито съм разтропана"

50.   Въпросът беше: "... и най вече има ли полза"? !? Каква полза? (това да не е спестовна касичка ;-)

51.   До 50, Ами зависи как го погледнеш. То може да попитаме и така, каква полза има от духането и лизането, след като и там няма касички. Всъщност полза има само да влезне, да се изпразни и да излезе... и евентуално да започне делене на яйцеклетката.

52.   Фистингът може да доведе до разкъсвания и обилен кръвоизлив...

53.   До 52 Ходенето по улицата може да доведе до смърт, да не говорим за пътуването с кола, автобус, влак или самолет

54.   До 32 уличните конуси са мно го размери, ти кой точно ползваш?
От височината му има значение като го вкараш на 25 см. колко те разшерява, може да го премериш. Интересно ми е също с какво го запушваш от горе, защото е отворен и може да те нарани?

1-50 от 160