Споделена история от Секс и интимност

Разликата в килограмите и секса за първи път на приятелят ми
Здравейте! Момиче съм на 22 (скоро 23). От 2 месеца съм с приятелят ми, който е на 21. Той е слаб, а аз съм пълна и закръглена, но не се оплаквам от големите си форми :D. Обичам го адски много и той мен също! Много сме влюбени и двамата един в друг!! Все още не сме правили двамата секс! Приятелят ми сподели, че е девствен. За мен това изобщо не е проблем, все някога човек, по-рано или по-късно има първи път. Искам първият му път да му хареса и да се чувства спокоен. Моля дайте ми съвет как той да се чувства добре, но и аз да съм спокойна, че няма да му натежа или напрягам понеже, както казах съм доста по-пълна от него? С предишния ми приятел и двамата бяхме горе-долу еднакви и килограмите не ме притесняваха, когато правихме секс. Моля за съвети, без значение подходящи пози или друго?
Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Ако отдолу не си като кофа няма начин да не му хареса, забрави килата!

3.   Избирате поза, в която ти ще си отдолу и всичко е наред.

4.   Ако не беше първият ви път, щях да те посъветвам да се обърнеш с гръб, на колена. Като за пръв път, трябва да му обясниш как той да е отгоре. Ти си по гръб. Килограмите са без значение :)

5.   Спокойно, няма да го счупиш. Мъжете най-много ги притеснява да не се изложат. Затова, каквото и да става, се постаряй да чувства, че всичко е наред и се справя добре. Ако не му стане или свърши бързо, казваш, че хич не е голяма работа и следващия път пак. Романтика не е нужна, за мъжа по-скоро да внесе напрежение. Пуснете си филм, почнете да се пипате, нещата ще се случат естествено.

6.   Сигурно сте много сладка двойка :) аз да си призная, но май повече предпочитам по закръглени и сочни момичета. Струват ми се по-палави, а и съм бил с такива. Радващото е че ти си опитна и можеш да му доставиш максимално удоволствие, което после да се върне при теб. Няма да го нараниш, но за да сте спокойни нека той бъде отгоре за начало. Облечи си секси бельо и му го покажи. Завърти си дупето около него за да го побъркаш. И натам си знаеш. Успех и палаво изкарване :)
Пс - какви са килограмите ви?

7.   Важно е да споделиш колко сте килограми

8.   Здравей момиче, мъж съм и бих ти дал съвет да бъдеш активна, в смисъл да не го оставиш да се притеснява какво да прави(с теб). Не се притеснявай не мисля че ще го смачкаш ако си отгоре, все пак в случая щом ще му е за първи път трябва ти да можеш да реголираш темпото, бъди донякъде мръсница(Това възбужда мъжете), разбери какво му харесва, какъв секс си е представял, има ли неща които иска да да правите пък било то и някой по нестандартни. Очакваме да споделиш как се е получило