Споделена история от Секс и интимност

Относно секса с бивши
Здравейте, имам един въпрос главно към мъжката аудитория, но и женските мнения ще са ми от полза.
Господа, скъсали сте с някое момиче, но сте в добри отношения (поздравявате се, пишете си от време на време), защо търсите бившите си за секс? Когато скъсате с даддено момиче едва ли не се води че може да си легнете с всяко едно момиче, защо точно към бившите си се връщате? Смятам че думи от сорта на "секса беше хубав" не са основателна причина, та ако може да ме "просветлите" ще съм ви благодарна :)

Коментари

1.   Има много варианти и това, което на мен е ставало (жена съм) е, че ако сте в добри отношения, така е най-лесно да получиш секс. Случвало се е, когато мен са ме зарязвали и аз съм продължавала да имам чувства, да се възползват след няколко месеца за едно е*ане. Имаш си момиче под ръка, не трябва тепърва да се запознаваш, да я ухажваш и ала-бала. Знаеш, че е готова, защо не? Това не значи, че мъжът не работи на други фронтове и не спи с други жени.
Също вариант е, ако просто му се прави секс, но в момента няма друга опция или никоя не му връзва, да се подсети за старата изгора. Честно казано, ако един мъж е красив и много желан, не знам защо би се върнал при бивша, ако приемем, че той е скъсал с нея. Това ще да е само от мързел или чувства. Иначе е от отчаяние и загорялост.

2.   Това, че иска да си направи кефа с теб, не значи че не го прави И с други. Връща се защото сексът е добър, не за друго.

4.   Защото е лесен секс. Вече няма нужда да се сваляте, да се ухажвате, да си давате обещания за сериозна връзка и женитба и пр. Аз лично не се съгласявам на секс с бивши, защото си е губене на време.

5.   Защото има нужда от секс, но като човек си му досадна.

6.   И аз често си пускам или препрочитам любимо заглавие. След като сте запазили добрия тон и приятелско отношение и има всеобщо желание- защо, не!? Всичко е познато, няма фалш и необходимост от подготовка, има аще доверие от към контрацетиви и пазене, с нея правя това което другата застава в поза вбесена стопанка. Взаимно спазваме дискретност която не се подлага в никой случай на риск и най- важното никой не е длъжен и не дава обяснения на другия.

7.   Защото е елиминирана най-дразнещата женска черта - ревността. Където е текло, пак ще тече....

8.   Няколко пъти правихме секс след като скъсахме. Още нямах нова връзка, и не ми пречеше. А тя идваше при мен заради секса отзад. Правехме го често като гаджета, и след това каза, че и липсва.