Споделена история от Секс и интимност

Препоръчайте ми еротичен филм
Моля препоръчайте ми еротичен филм с натуралистични еротични сцени. Не порно с порноактьори, а нещо от сорта на "9 песни". Без бозите на Тинто Брас само...

Коментари

1.   Нещо от Соц. класиката, там е пълно с еротика от БКП филмовата еротика!

2.   Сю/ Sue (1998)

3.   Имаше нещо като Девет седмици и половина. Също Blue is the warmest color, Love, Addicted.
Гледала съм и един френски за една ученичка, която решава да стане момиче на повикване, после се привързваше в един доста възрастен клиент и той умираше, докато бяха заедно. Семейството й накрая разбра, мисля, но май свърши що годе добре. Интересен беше, но никаква идея за заглавието.. Някой, ако се сеща?

4.   Ааа, Тинто Брас е велик! Аз лично много го харесвам и ми е любимия режисьор..
Андрею Блейк как ти се струва?
Напоследък и аз се мъча с въпроса който си задал, между другото

5.   Отваряш замунда и от каталога филми филтрираш да показва само еротичните и си избираш.

6.   Последно танго в Париж
Девет седмици и половина

7.   Емануела

8.   1)Indecent Behavior - Неприлично поведение, трилогия от 90те.
Преди 20 години го спукваха по кабеларките след 22ч.
2)Angel Eyes - От далечната 1993 филм, с Ерик Естрада, Джон Филип Лоу... Уникална еротична драма. Едно време колко чаках ред да го взема от кварталната видеотека. Не зная в Замунда дали го има сега?

9.   И аз съм за Love.

10.   Последният, когото гледах и беше много хубав е 365 дни, яко надървящ за жена де...

11.   "Автомивка бикини"!!! Този филм втърдява всеки нормален мъж. Сюжета е глуповат, акторската игра слаба, но по-яка еротична комедия не съм гледал. Млади, красиви, секси голи мацета и много смях.