Споделена история от Секс и интимност

Връзка с надарен
Моля за съвет момичета и жени които са имали връзка с надарен мъж, може да се включат и мъже ако желаят, особено ако са надарени и могат да дадат съвет. На новият ми приятел му е огромен в сравнение с тези на двамата ми бивши, на които им бяха среден размер, не съм им ги мерила , но предполагам около 15-16 сантиметра и нормална дебелина. На сегашният ми му е огромен в сравнение с тези на двамата ми бивши, и като дължина и като дебелина, което до известна степен ме притеснява когато започнем да правим секс, до сега съм му правила само френска и разликата е очебийна, без да съм му го мерила. Освен стандартните, че трябва да съм отпусната, овлажнена и много лубрикант трябва ли да спазвам и други правила ? Притесненията са ми дали ще боли, дали ще изпитвам дискомфорт, може ли да ми се увреди нещо и т.н. Иначе момчето е много свястно и се държи добре и мило с мен и в никакъв случай не желая да го разочаровам или загубя.
ж/19

Коментари

1.   Добре е да му го измериш. Да не се изненадаш, че огромният е 17см, а предишните явно са били по 12-13.

2.   Няма да е голям проблем ако е нежен и не те блъска като пирон с чук в дъска.

3.   моят е 16см и дебел. А много момичета са ми казвали че ми е много голям.. такаче както казва номер 1коментар, Добре е да му го измериш. Да не се изненадаш, че огромният е 17см, а предишните явно са били по 12-13.

4.   Отпред сигурно ще боли. Пробвай първо отзад, където влиза по-лесно.

5.   Огромен е на слона, коня и магарето, на твоето гадже я има 18 санта, я не. И да те позаболи малко в началото, не е чак толкова страшно. Вагината се разтяга според чепа. От там цяло бебе минава, че един х.. ли ще те повреди?

7.   Лубрикант само в началото. После се "напасваш".

8.   до номер 5 - Предродилното състояние на жената когато организма се подготвя и настройва за раждане, свързано и с отпускане и разхлабване на мускулатурата в областта на таза няма нищо общо с нормалното състояние на жената когато тя не е бременна, няма да ражда, а води полов живот. Така че сравненията Ви какво минавало по време на раждане и извън това време през жената не са Ви уместни, на всичко отгоре можеше да се изкажете по сдържано без цинични намеци и епитети.

9.   №8, не са ти уместни забележките, защото вагината си е една мешка пригодена да събира сперма. Няма на земята мъж, който да разтегне тази мешка толкова, че да я разкъса. А това за предродилни състояния го разказвай на децата. Пролича си, че тук комплексираните момченца са най чувствителни на тема размер!? Не си мислете, че с размер ще задоволите една жена. По важно е как функционира и колко време стои възбуден наборът ви, отколкото неговият размер. Първо научете анатомията му, и тогава пишете глупости. Знаете, че пениса се напомва с кръв, и колкото е по голям, толкова по трудно се поддържа напомпен и обикновено стои полутвърд, По добре по малък и вдървен, отколкото по голям а мек. Всяка жена си има вкус, тя си го избира.

10.   9, излагаш се. Издаде се набързо, че си с малка пишка и се успокояваш, че като е по-малък е по-твърд. Пълни простотии. На някой 30 сантиметров може и да не му стига кръвта и налягането, но до 20-22 не мисля, че са меки поради размери - има други причини, ако изобщо е мек.

11.   От моя опит мога да ти кажа, че с надарен мъж е върховно дори и аналниа секс е супер. Преди съм го правела с мъжа на който са им били 19-20см. На скоро бях с един на който му е 24 и е супер дебел болка не изпитах беше върховно. Просто първия път бъдете по-нежни и действайте бавно.

13.   Няма от какво да се притесняваш. На моя приятел е 22см, а аз съм била с малко мъже преди него и съм тясна. Никога не сме ползвали лубриканти, като го вкарва в началото малко по-нежно го прави и след това изобщо не ме щади :)

15.   Ами да те намокри качествено малко загрявка с пръстчета и ще влезе

16.   11 - " Преди съм го правела с мъжа на който са им били 19-20см. На скоро бях с един на който му е 24 и е супер дебел..."

13-"На моя приятел е 22см..."

Авторката и тя попаднала на огромен!

Къде ги намирате такива пениси? Вижда ми се, че преувеличавате "малко"!

В няколко мъжки компании съм бил и никой не се е хвалил с повече от 18 сантиметра!

Пениса се мери от горната страна на ствола от към пубиса!
Ако сложите линийката отстрани или отдолу, ще получите такива сантиметри 20 на пениси, които са нещо от сорта 17-18
Дамите май си нямат представа от тея неща.
А и на линийките винаги има няколко милиметра в краищата без деление...

Авторке, вземи му го премери както ти казах и ела да ни съобщиш, колко му е голям реално!