Споделена история от Секс и интимност

За жените как се предпазвате?
Добър ден на всички. 1. Искам да попитам жените когато ви правят кунилингус как се предпазвате от болести? 2. Използвате ли женски презервативи?
3. Изобщо предпазвате ли се от болестите предавани по полов път?
4. Въпрос към мъжете претиснявате ли се, че ще хванете някоя болест когато правите кунилингус на жена?

Коментари

2.   За мен оралната любов е нещо много интимно, независимо дали я правя или я получавам. Изчакам доста време след началото на връзката и стигам до нея чак когато отношенията са сериозни и съм сигурна в човека или поне в здравословното му състояние. А за това, пускаме по едни изследвания за хив, хепатит и хлаидии и се отдаваме на оралните ласки.
Ж 28

3.   Пък аз се предпазвам като правя секс само с мъжа си.Няма полово предавани болести,не използваме презервативи,нямам дори бяло течение от което страдат много жени.Истински хубавия,качествен секс се прави само с един човек.