Споделена история от Секс и интимност

Дами, нека обменим малко инфо за оргазма
Днес ми се случи нещо, което ме изуми чистосърдечно.
И да питам... според вас възможно ли е да получиш оргазъм и да ти се припишка от това... защото.. аз ли нещо не съм запозната със собствената си анатомия... ама майка му, как да стане...
Би ми се припишкало ако мехура ми е пълен и понеже той е блъскал в него... ама да си помисля, че е оргазъм...
Я споделете опит и мнение!

Аз като свършвам... то е... знам ли, малко метафорично трябва да го опиша, защото е не само физическото усещане, имаш чувството, че пропадаш нанякъде, че няма нищо около тебе, даже понякога виждам едни малки искри като си затворя очите, а цвета, който нахлува е наситено червен. А колкото до физическото усещане... ами усещам как мускулите ми се стягат и всеки тласък е по-слаб, докато затихнат, но е... едно усещане за... сякаш ще се пръснеш, до лудост и усещаш как еакулираш после, как цялата се навлажняваш.. и някак знам ли, усещаш го с цялото си тяло, вътре в теб, нещо сякаш се опитва да разпъне плътта ти до пръсване и започваш да крещиш, да се смееш, да плачеш - няма как да контролираш емоцията в това състояние...

Но определено не ми се е припишквало, особено ако съм си изпишкала преди това. Знам, че е фетиш и сигурно е интересно, но не съм пробвала да го правя с пълен мехур.

Коментари

1.   Да може ако се изпишкаш по време на оргазъма пък ще получиш страхотна удоволствие от опит аз съм се напишквала от удоволствие дори;)

2.   Хмм, уцелил ти е Г-точката! Бинго!

3.   Досега никога не съм свършвала чрез ж-точката, но вчера и на мен адски ми се припишка по време на секс, а бях пишкала преди това. Много се притесних да не се изпусна и го накарах да сменим позата. И съответно всичко отшумя. Въпросът ми е колко време продължава усещането за напишкване преди да свърша, ако въобще това е симптома.

4.   Това, което описваш, че изживяваш е ТОЧНО оргазъм.. за него всякаш няма точни думи...
и номер 2 ти е казал - твоят мъж има БИНГО с теб...
Но то се личи - има и любов. Малко са хората, или по-точно малко са жените, които могат да се отпуснат и да стигнат до това дълбоко усещане... все си мисля, че е защото правят секс заради самия секс и си спазват някакви формули - това може, това не може, това е позволено, това ще му го дам само ако ми купи нова чанта...

Когато има любов дори да нямаш опит се отпускаш максимално, защото това до теб е именно човека, когото обичаш - нито един сексрет не те гнуси, даже напротив, нито си мислиш, че нещо е извратено, неморално. Тази свобода ти дава именно оргазма, който изпитваш.. то е едно върховно удоволствие. И аз съм ревала в тези случаи - то не се контролираш, а моят мъж много се притесни - да не ми бил нещо направил. Направи ми - изпрати ме някъде в космоса :))))
а тая глупост с пишкането, не я разбрах. Това не е оргазъм. Който ти го е казал, сори ама не знам дали някога е изпитвал истински оргазъм...

Иначе за пикочния мехур - прва си. Като е пълен създава по голям натиск и прави по-голямо уплътнение вътре... но ако се напискаш, докато блъска в него с члена, ами... същата работа е като да се облекчиш. Нали знаеш, ние жените все стискаме и после притупчаме пред тоалетната и сядме с едно "аххххх" на чинията - облекчение... не и сексуална наслада, и в никакъв случай оргазъм.

Но да ти кажа и аз съм чувала такъв мит. Ужасно е, че има жени, които не познават анатомията си и си мислят, че облекчаването е оргазъм, а още повече съжалявам мъжете им...

за фетиша, за пробата - пробвах, ама не се напишкаш.. дожаля ми за завивката просто :))) После се изпишкаш след като свърши той... и май оргазма ми беше по-слаб тогава, защото все си мислех колко много ми се пикае... а исках да си свърша... и така!

Не си написала на колко си, но поздравления за сексуалната култура...
Много вълнуващи подвизи и сбъднати фантазии ти пожелавам!
Пробвай и фетишчето.. ама те съветвам - в банята, за да се отпуснеш.

6.   номер 4 няма какво да съжаляваш за мъжете на Пишкакщите защото пък незнаеш колко мъже се кефят на това а и незнаеш какво е усещанета да го направиш по този начин така че не спори ако не си падаш по това проб си е твой

7.   Тя май не казва, че съжалява пишкащите, а онези, които си мислят, че това е оргазъм...

8.   Благодаря за коментарите!
Една позната ми го каза... и ми стана много странно го чух, ама викам, чакай, може пък нещо да не знам ;)
На 24 години съм.

Колкото до свършването чрез Жи-точката... Не винаги оргазма е по-силен, отколкото клиторния. Всъщност като усещане... оргазма си е оргазъм. Едно дълбоко удоволствие, едно усещане за... ох, как понякога няма думи за разни неща.

Та... за дамата, която беше попитала... мисля номер 3 беше - пробвай в кучешката, свий много хубаво колене към корема и не сменяй често позата, задръж максимално дълго стимулирането на Жи-точката... С анален секс също можеш да го постигнеш. Ти не свършваш в дупето, както някои си мислят. Просто упражнения натиск е под друг ъгъл ;) И с пръстчета, три пръста, опънати, средният "удря" в заветното място... ще го познаеш, когато се случи... ако си в кучешката и приятелят ти стимулира и клитора с ръка - ето тогава... Уау!! Или пък с пръстчета в теб, с езиче отгоре... варианти всякакви.

А това с допишкването, мамка му, следващия път ще изпия няколко чаши преди това... просто трябва да знам какво е усещането... Принципно не пия много течности и супер рядко ходя по малка нужда и като се изпишкам преди секс, сещайте се няма как, колкото и енергичен да е бил да усетя, че ще се напишкам.

Благодаря за пожеланието 5... Права си - обичаш ли човека... всичко е позволено, вълнуващо и имаш желанието да изпробваш всяка малка хрумка. От нищо не те е гнус, как би могло да те е, нищо не ти е неприятно...
Щом дойде любовта, отиват си табутата ;)) една приятелка обича да го казва.

Много сладки моменти на всички!

9.   Ехооо Номер 4 като не познаваш женската анатомия не се изказвай така. По добре замълчи и не пиши глупости. До авторката.... да, мила изживяла си оргазъм и това което явно си спряла... е така наречения скуирт, т. е. женска еякулация, която няма нищо общо с напишкването. Или партньорът ти е уцелил Ж-точката, или си го получила при стимулиране на клитора, ти си знаеш.

Усещането е божествено, както си го изпитала и описала, но моят съвет е следващия път не се спирай, позволи на организма ти да изхвърли течността на вън, прекрасно е, излиза на струики, и пръска като фонтанче... няма нищо по вълнуващо от това. Аз го получавам при стимулация на клитора предимно, а сега работя по въпроса да си стимулирам и Ж- точката... така че дерзай. Място за притеснение няма, и споко не е урина, както пишат някои непросветени....

10.   Непросветени сте вие дето дрънкате глупости такова нещо дето пръкска е типично напишкване тъпа патко ном 9 много обичате да лъжите тук и да се хвалите айде стискайте си пикливите путки за еба...те си

11.   Авторке пий няколко бири да ти се пишка щом искаш много добър е ефекта на бирата;))а как мислиш ще реагира приятеля ти на това щото има мъже ги кефи но има и обратното

12.   номер 10!...
кви са тия простащини?!
май никой нищо не ти дава, нали така?! хе- хе - хе...

а към авторката - в началото, като започваш да изпитваш оргазъм, наистина имаш такова усещане.но не е защото ти се пишка - просто ти прилича на това.
в последствие няма да го изпитваш така осезателно това... припишкване.
просто се отпусни.
а за това, че мъжете обичат да ги опикаваш - обичат и още как! така, че и тая работа да направиш - щастието на партньора ти ще е голямо.
само че е под-добре да вземеш мерки преди това - че как съхнат тия дюшеци,пък как миришат после... да, по-добре "мръсният секс да се прави в банята, да ти кажа!

13.   Нарича се скуирт или женска еакулация и да наистина в началото имаш чувството, че ще се напишкаш, но няма нищо общо. Получава се при силна стимулация на Г точката. И понякога течността наистина е много. От опит ти казвам, но ако не ти пука много много за чаршафите, ами "напишкай се"!