Споделена история от Секс и интимност

Искам да правя секс с женен мъж
Та ето моята история; имам проблем с мъжете винаги съм имала нещастна любов на 25 год съм.
От последния път, когато се влюбих, съм много объркана. Явно подходът ми не е бил правилен. Мъжът когото харесваш ми отказа и секс, а аз много го исках с него, а бях доста привлекателна, бях и слабичка просто изглеждах мн добре, защо го направи не знам.

Но сега проблема ми е, че съм си харесала 1 мъж, с когото искам да правя секс ужасно много, но той не знае ;(и аз не знам как да постъпя, да му привлека вниманието ;( и най лошото е, че е и женен. Много ме е страх и той да не ми откаже, сега съм и малко пълничка може да не ме хареса, знам ли? Та бих искала да знам какво мислите вие за това.

Коментари

1.   На 25г ?! Разсъжденията в главата ти са като на 13-годишна малолетна проститутка! Започни от там да работиш върху себе си и ще си отговориш на много въпроси!

2.   Мисля, че трябва да спреш да се предлагаш наляво-надясно. Ти не си парче месо.
Да не бъркаш отказан секс с 'нещастна любов'.
И да се ориентираш към свободни мъже.
Ел

3.   Винаги опитвай! Това е правилото. За всички е валидно, че от всички опити, успешни и неуспешни, накрая си оставаш пак сама (дори ако се омужиш), така, че не съжалявай за отказаните, а само за неизпробваните връзки. Жененият вероятно няма да ти откаже, но за теб няма да е добра услуга този секс. Ще попаднеш в задължителните в този случай уверения, обещания и клетви за това, че превъзхождаш жена му, че те предпочита и т.н., които (особено ако им се вържеш да повяраш) ще ти докарат много сериозна бъркотия в живота. Не си го усложнявай излишно, или поне бъди наясно, че в този случай ще си завинаги резервното колело, което трябва винаги да е готово за ползване, но ще се ползва само в краен случай.

На 25 не си престаряла, напротив. Но ако спокойствието е приоритет за теб, поживей в компанията на по млади от теб -ще се учудиш колко са по практични в решенията си. Може и късметът ти да излезе с по пътгав, по жизнен и по даровит младеж. Явно сексът ти е необходимост, която едва ли може да бъде редовно удовлетворявана от мъж с ангажименти към друга жена (може би и деца).

4.   Ами как няма да си нещастна-какво се занимаваш с женени мъже. Светът е пълен с ергени, все някой може да се окаже твоят принц

5.   Не е кой знае какво, дали е женен или не! Аз живея с женен и не е кой знае колко различно! :)

6.   Номер 2 ако си мислиш че съм се раздавала на ляво на дясно си с огромна грешка а това за нещастната любов за мен е така защото бях влюбена в него

7.   Сигурно си студентка, а той преподавател. Ами трябва ти да действаш, защото той е по-уязвим и може би не смее. Давай смело. Вероятността да го направите е 90%. Да ти откаже 10%. Струва си.

8.   Номер 5, ти май само заглавието прочете. :))))

9.   Не тръгвайте с женени..

12.   Не се предлагай, сегашните женчовци са с доста объркани понятия. По мое време беше нормално мъжете да гонят жените, ама нали е "ново" време с еманципирани моми...
М34

13.   Към авторката (от 2)

Не съм искала да те засегна. Виж, в 12 реда си успяла да поместиш доста ключова информация: винаги съм имала нещастна любов; мъжът ми отказа секс, а аз много исках с него; харесала съм си 1 мъж, с когото искам да правя секс ужасно много. Освен това се притесняваш от външния си вид - смяташ, че той е ключов в предлагането на секс.

Просто бъди себе си. Вярвай, че мъжете ще те харесат заради теб самата и не е нужно непременно да минете през кревата по бързата процедура, за те оценят.

Освен това сексът с женен мъж само би добавил още един епизод към поредицата нещастни любови, които споменаваш. Да не говорим, че ако те отблъсне (което също е вероятно), съвсем ще съсипеш самочувствието си.

Ти си млада. Със сигурност си привлекателна. Просто не тръгвай напред с идеята за нещастна любов и секс на всяка цена. Това е много потискаща комбинация.
Харесвай се повече.

14.   Ти имаш сериозен проблем. Мъжете, женени или не, са ловци. Като им се предлагаш не си интересна. Ако толкова те е досърбяло, опитай с младежите под 20, те са много загоряли, както и с мъжете над 40, разведени или женени, но на сухо от години. Няма да ти откажат, ако ще да си ходеща сланина.
Апропо, вземи да правиш фитнес, ще изгориш енергия и ще се чувстваш по-добре, може и сърбежът да намалее и кой знае, кой знае...

15.   Момиче според мен ти имаш проблем със себе си и ще ти кажа в какво се изразява имаш нужда някой да те уверява за красотата ти защото очевадно имаш комплекс харесва ти да подбуждаш страстите за теб първичното е важно!

Умело прикриваш факта че търсиш начини да се почувстваш желана с изречение че не ти върви в любовта! Не ти върви защото ти не търсиш любов ами страсти първични харесва ти да си мръсница и няма нищо лошо а когато дойде любовта при теб не е дошла още ще узнаеш какво е тя!

Колкото за женени мъже ще ти кажа едно всичко в този жбивот се връща не пожелавай чужди мъже за да не пожелаят някой ден твоя и тогава и теб да те боли! Има достатъчно самотни мъже чакащи горещи страсти които ти можеш да им дадеш остави женените защото самата ти падаш ниско щом си съгласна да си втора цигулка самочувствието ти няма нужда от това!!!

16.   15 1 во нямам свой мъж 2 ро дори и да имам и да го пожелаят слабо ме вълнува въобще не ми пука милиони са жените които са пожелавали женени

17.   номер 15 ти вероятно имаш проблем че се заглеждат по твоя мъж и даваш такъв акъл хахх всички женени мъже ходят по чуждо да ви е ясно така че не си ги стискайте само за вас наивни жени

18.   Хах дали щее втора цигулка не се знае мацки вие сте мн зле мъжете винаги предпочитат любовниците си пред жените си осъзнайте се и не давайте прост акъл че ставате смешни хаххх гледайте вие да не станете втора цигулка че става лошо ако имате и деца че лошо за вас айде омъжените жени не давайте акъл тук че сте смешни

19.   Абе ей вие сте болни тука само сдуханяци и е номер 15 пр ословие че не осъзнавате факта а ти с женения мъж ако съм аз на мястото на жената повярвай ми света ти би бил тесен защото незнам колко си смела но повярвай ми аз съм много и стигам до много далече когато някой се опита да вземе нещо което ми се полага по право завота ти пожелавам никога да нямаш работа с такива жени като мен женени както тук някъв или неква се изтупанчи това е абсурдно просто виждам колко безлични физономии изгубили свойте ценностти се опитват да се правят не хора които не са! Любовницата е вид секс играчка когато му се доебе на мъжа да ходи и да и тегли една патка но послеееее.... ВИНАГИ СЕ ПРИБИРА ПРИ СЕМЕЙСТВОТО СИ ОСОБЕННО С ДЕЦА!!! Може ли да сте толкова болни мозъци жал ми е за вас бъдете си втора свирка и давайте телата си за кратки мигове секс винаги ще останете такива!!!

20.   Много сте прости всички тук чесно нямам думи

21.   Номер 19ти дане си болна щото така ми се струва овцо

23.   21. Май не само на теб така ти се струва... :)

Към Автора: Дори не може да ми стане мъчно за теб... Едно е да нямаш сполука в любовта, ама да си и куха лейка, вече идва в повече... Какъвто и съвет да ти дадем тук, няма да има полза... И все пак... бъди жива и здрава и нали знаеш, ако не можеш да си помогнеш ПЪРВО сама, никой няма да ти помогне...

24.   Много злоба и морализъм в тоя сайт. Щом искаш само секс и той го иска и има нужда от това, направи го. Междувременно се оглеждай за ерген :), с който имаш бъдеще.

25.   23 куха лейка да не си ти

26.   Мисля, че си много готино и нормално момиче. Това го казва един женен мъж... А това, че сега си пълничка въобще не трябва да те притеснява - има много мъже, които предпочитат именно такива дами... като мен например:)

27.   Към авторката - ще ти дам искрен съвет: не гони мъжете, те бягат от това. Не се предлагай, а чакай първия сигнал да е от тях и имай предвид, че колкото по-лесно се дадеш, толкова по-краткотрайна ще е връзката, защото те са ловци и бързо им омръзва, ако нещо им е поднесено на тепсия.

Към номер 18 - мисля, че живееш в доста измислен свят, в смисъл в свят, създаден от измислиците на поредния женен мъж, който иска да бъде обожаван и колкото повече пърхащи женички, отлкова по-добре. Той ще ти каже, че си най-важния човек в живота му и ще ти сваля звезди, но в крайна сметка, същото разправя и на жена си, не се съмнявай в това. И само той си знае кое е истината.

И в края на краищата, важното е при кого се връща всяка вечер и с коя иска да бъде в дългосрочен план. Защото ако любовницата беше наистина най-важната, щеше да напусне жена си и да бъде истински с другата. Но не, той не го прави, защото любовницата е само за разнообразие, а не за постоянно.

А ако някой забележи, че има и изключения - мъже, които напускат жените си, то тогава това е просто потврждение на горното и очевидно този мъж наистина се е влюбил и предпочел любовницата пред жена си. Всичко друго, докато той си седи при съпругата, е за замазване на нечии други наивни женски очи с цел поредната не просто бройка, а дълбоко влюбена девойка, която да чеше егото му и да задоволява ищаха му.

/От една любовница, живееща в реалността/

29.   27, не всички мъже сме ловци. Аз не обичам да ловевам. Харесвам жени, които гонят мъжете! Не обобщавай!

30.   29, ти си изключението, а не правило, поне от досегашния ми опит с мъжете. И докато авторката се опитва да намери нейното изключение от правилото, ще е все "нещастна в любовта" незнайно още колко време. Ще се предлага на всякакви мъже в търсене на някой, на който да му хареса да бъде гонен. Но това си е нейно право, грешките също, аз просто се опитах да дам добронамерен съвет, за да не се задълбочават комплексите й и да не затъва все повече, налитайки на куцо, сляпо и сакато.

31.   ... за да си доказва колко много е желана, пардон, обичана...

32.   30, ти да не си преспала с целия си град та да имаш представителна извадка?

33.   26 мерси;))
ти май си с най добрия съвет тук а щом хаесваш и пълнички браво защото клиощавите жени са отвратителни ;)))
и все пак се надявам да си прав

34.   Ами не съм преспала с целия град, напротив, но доста са имали желанието да го направим. Спирам да коментирам темата, защото явно думите ми създават единствено поводи за заяждане, а намеренията ми бяха да помогна. Живи и здрави.

35.   34, и да видя няма да повярвам, че някой е имал желание да го направи с теб!

38.   Всяко момиче (жена) трябва да знае следните правила за мъжете:
- Жененият мъж е ЗАБРАНЕН..!!
- Зарибявка с гадже на приятелка е ЗАБРАНЕНО..!!
- Зарибявка с бивш на приятелка е ЗАБРАНЕНО..!!
А останалите мъже, които не се интересуват само от единия СЕКС са "Добре дошли" :)

39.   Не всички женени мъже с като по филмите. Някои правят страхотен секс със жените си, някои ревнуват жените си и няма как да знаеш какво наистина е между тях, така че не живей с мисълта, че щом той е женен, респективно едва ли не нещастен, и щом ти си млада и хубавка и ще ти скочи. Много филми гледаш. Понякога женените са скучни в секса с другата, защото ако не са класическите свалячи, им липсва всичко онова със жена им, с една дума, няма да рискуват спокойствие, някаква болест или да се изложат, само заради едното лягане с друга жена. По-скоро ще идат на курва, ще свършат бързо работа и ще забравят.
И един съвет, каквото ти сега правиш, като станеш на 35 или 45, ще ти се случва, ако дотогава си омъжена, някоя на 25 ще си ляга с твоя мъж, помисли дали си заслужава. Накрая в живота всичко се заплаща, нали знаеш? Или може би не?
Ако пък толкова не знаеш как да го свалиш, напиши му на листче, че мастурбираш, докато си мислиш за него и чакай резултата. Ако ти е навит, сам ще дойде. Ако не, значи не.

40.   Номер 14, луда ли си? Мъжете над 40 с възможности са най-търсените любовници, щото и знаят как, и могат, и искат! Радваме на такова търсене, че ти е бедна фантазията.
А авторката, знам че е голям сдух когато те отхвърлят сексуално, защото са ми го казвали много жени. Някои стват отмъстителни, а умните стават по-изобретателни и пробват пак. Номерът е да си естествена, да си забавна, да си горда, да се чувстваш добре в кожата си (слаба, пълна няма значение, щото вкусове разни), а не да правиш това което си мислиш че мъжът иска, да си лесно достъпна

41.   Авторката или вече спи с него, или се е ориентирала към следващия тъп*ач. Темата е доста стара.
Маги

42.   Хе-хе-хе! Голям майтап тази тема. Не може цял живот секс само с 1 партньор. Секс извън брака не значи, че мъжа/жената са готови да си зарежат семейството. Просто е вид разнообразие.
Ако един мъж напусне жена си, то не е заради любовницата, а заради семейни проблеми. Т. е. любовницата и в двата случая е просто помощтно стредство :)

43.   Това ще бъде доста подла постъпка от твоя страна, да разбиеш нечий семеен живот и то.... заради хормони и разбъркани ценности. Онази жена ли ще трябва да плаща твоите грехове или пък онзи уж, дето те привличал ще те използва само. Щом има балами, ще има и тарикати. Направо ме ОТВРЪЩАВАТ такива "жени". Вместо да сте чисти и невинни, уважаващи себе си с морал вие се чекнете на всеки, който ви възбуди..
П. С. Аз съм на 23 девствена, обичаща себе си. Получих ценен урок, попаднах на бияч, но избягах от него. Сега, не вярвам на мъжете, но онзи специалния 1-во ще трябва да докосне сърцето и след това душата ми. Без любов не става нищо и то взаимна. Не разбивай нечий живот, иначе никога няма да имаш свои авторке!