Споделена история от Секс и интимност

Дайте ми съвет
Здравейте с приятели ми сме заедно от няколко месеца. Всичко върви супер освен секса.. Не е злее но не е нищо особено.. Та реших да говоря с него по тая тема един час го крънках да ми каже какво не харесва в мен. Накрая ми каза чее искал да съм правила по-хубави свирки, и да съм била по перверзнаа. Каза ми че тялото ми го възбужда но лицето ми не, защото било много миловидно... А моето лице наистина е такова.. Красиво е, но погледа ми е невинен а дори в секса не мога да го погледна по перверзен начин защото ще изглежда доста нелепо и все едно се преструвам.. Той е някакъв маняк. Моята форма на лицето е кръгла и ми каза да съм ходила да тичам да съм била свалила от лицето за да ми излезнат скули.. Много ме дразни постоянно ми натяква как не го възбуждам заради лицето ми, било много красиво и т. н ноо искал мръсница в леглото и това красиво лице не му вършило работа в секса.. Не знам аз давам всичко от себе си, но се чувствам гадноо.. даже като поискам да правим секс ми се дърпа само когато той има желание тогава. Какво да правя.. Иначе във всяко друго отношение е супер и ми е показал и доказал че ме обича и държи на мен

Коментари

1.   Недей да правиш компромиси със себе си. Само това ще кажа

2.   Ама какво си губиш времето с тоя мухльо,бе мила?! Бий му шута и си хвани някой друг,с тоя очевидно не сте един за друг.

3.   По всичко написано от теб личи, че не сте един за друг!
Скъсай връзката.

4.   Това са лапешки истории. Смешно е. Какво значи да имаш жена до теб и да не я харесваш и да искаш да се прави на еди какво си. Вие на колко сте, на 15?

5.   Приятеля ти иска порноактриса, не нормална жена. Лицето си както го описваш е идеално за която и да е жена, и всеки нормален мъж би оценил това. Бих казал да си избие порното от главата, но реално погледнато подобни фикс-идеи не се преодоляват когато човек ги харесва.

Остава чисто и просто се разделете поради сексуална несъвместимост. Ако сега не харесва лицето ти, кой знае каква глупост ще измисли след време. Вкусовете на такива хора стават все по-екстремни с времето, току виж решил че иска да те връзва, бие или унижава, защото не му е достатъчно да си перверзна.

6.   Зарежи го. Ако те обича ще го възбуждаш.

7.   Не се чувствай виновна заради лицето си...на това ли обръща внимание той...тц-тц

8.   Някои хора дори като са с поднормено тегло нямат скули. То си е генетично. Като цяло някакви глупости ти говори твоя приятел, явно му е промито мозъчето от порното (то всеки втори днес е така, за съжаление). Според мен трябва да му биеш шута и да си намериш мъж, който ще те харесва каквато си включително в секса.

9.   Зарежи го. Поредният комплексар с нелепи изисквания, не бих се учудила, ако преди теб единственият му опит е бил с ръката, втренчен в екрана.

10.   Зарязвай го.

11.   Какво точно означава перверзно лице?! Щом гледаш даденият човек с желание и любов, какво значение има?! Да не би да иска да гледаш като в някое порно?!
Този има бая проблеми. Като иска мръсница, да си я намери. И не, не те обича, щом така те критикува и то за такава глупост. Ако предишните му са били някакви мръсници и супер перверзни, негов си е проблема.

12.   Ако наистина те обича ще те обича такава каквато си. Другото са само приказки и доказване на любов. Ако иска мръсница остави го да си намери мръсница и да и сърба попарите. Щото те мръсниците вървят и с куп още други екстри към тях. А това че е привлечен от такъв тип жени ще го накара да започне да ти изневерява с такива след време. Сама си помисли дали си заслужава.

13.   Какво да правиш ли - зарежи недораслия пикльо и си намери нормален мъж, който ще те оцени и няма да те обижда с такива просташки изказвания.

14.   Аз няма да ти се дърпам бе девойче, даже миловидното ти личице още повече ще ме надъхва да те задоволявам колкото си искаш ,както си искаш , икогато и където си поискаш. А сега искаш ли си, кажи ми да. Ето това е обяснение в любов.

15.   От Авторката:За съжаление не е недорасъл пикльо а мъж на 27 години.Няма да приключа връзката си заради единия секс просто искам съвет какво да правя в това отношение..Примерно вчера докато го правихме ми викаа давай гледай ме в очите перверзно влез в ролята на мръсница..Винаги го гледам в очите но просто не по начина по който той иска. Просто не мога да се преструвам, да играя роли... Такава съм каквато съм и като му го обясня това пак почва с неговите заучени реплики..Мъжете обичали мръсници вв леглото..Та много се дразня и не знам какво да правя..Но пак ви казвам и двамата се обичаме безброй пъти ми го е доказвал и е правил какво ли не за мен... Зарязвала съм го и е спал по 2-3 нощи пред нас на пейката не искам да изпадам в подробности както и да е. Просто не мога да изпълня сексуалните му фантазии,защото просто не е мойтоо.Не съм такъв тип момиче и никога няма да бъда макар и да е само в секса

16.   Имаш мега, ама мега тъп приятел, извинявай :D Къде ги намирате такива, не знам. Намери си човек, който ще те цени и няма да ти гледа лицето какво е. Той ако те обичаше нали си наясно, че въобще нямаше да ти говори такива неща, тука става въпрос само за секс и нищо друго. Зарязвай го докато е време. Извинявай, ако съм била твърде груба, но чак не ми се вярва, че има такива "мъже".

Жена на 21г.

17.   Авторке стига глупости. Възрастта изобщо не е индикатор за каквато и да е зрялост, особено в наши дни. Това което изобщо не ти става ясно е че всичко което ти говори е 1:1 с порното. Сама осъзнаваш че нещата които ти говори са глупости и опити за манипулация.
Обичта е едно наум, но сексуалната несъвместимост също е налице. В крайна сметка ако не можете да се напаснете там, каква двойка ще сте в бъдеще ? Спането на пейки не е признак на обич, но опитите да те промени са индикация за обратното. Човек който държи на теб ще се опита да те разбере и да се напаснете, не да гледа единствено собствения си кеф изцяло за твоя сметка.

18.   ако имаше поне малко достойнство, темата щеше да е разказана в минало време.

намери си човек, който да те харесва, уважава и желае, с този тъпак просто си губиш времето и енергията.