Споделена история от Секс и интимност

Възбуждат ме млади мъже
Противоположна тема на една друга в раздела. И преди някой да обяви, че е измислена история ще кажа, че твърдо не е. Та аз съм жена малко над 30. Харесвам момченца по на 19-20 до към макс 27-28. Рядко, но все пак има случаи и мъж на 30 да ми хване окото. В тях харесвам това, че са свежи, красиви и пълни с живот. Удоволствие ми е да си легна с красив младеж.

Коментари

1.   Много жени налитат на агнешкото и това не е рядкост,а ежедневие !!!

2.   Всеки с вкуса си, няма нищо лошо.

Аз също съм около 30 и харесвам мъже с около 10г. по-големи от мен.

4.   Вземи мен!!! Ако разбира се не е фейк
М22

5.   Аз съм на 19 ходя на фитнес висок съм хващам женското око ... но съм девствен защото съм антисоциален ... помощ ?

6.   Като гледам коментарите, ако жена иска агнешко, няма проблем, ако мъж иска агнешко, е комплексар. Българино, опомни се.

7.   Ако мъж иска агнешко бил педофил, откаченяци прости.

8.   Има една държава тука и викаме хамерика. Та в тая държава наистина има и закон и ред- колко педофилки осъдиха показаха по тв по вестници, списания и интернет и им забраниха да практикуват професиите които са си избрали заради лесния достъп до жертви!
Тука в умрялото бг, няма дори дума за жените прдофили, и как си безчинстват на воля.

10.   Номер 8, педофил е човек, който се възбужда и прави секс с деца, подчертавам деца. Млад мъж на 19 години не е дете!
По-скоро трябва да се акцентира върху възпитанието и сексуалното образование на подрастващите, защото почват да правят секс на 12-14 години. Или като е между връстници, викаш, не е проблем?
Ж21

11.   Аз си търся кака, ти си идеална, но няма как да разменим контакти, на 21 съм.

12.   8 Каква педофилия, тя за не харесва 13 г. Пише дори 28 г. хайде сега.

14.   Масово се спекулира с думата педофилия. Айде влезте в Гугъл и проверете какво точно е педофилия, хебефилия и т.н. Не касае разликата в годините и човек на 18-19 не е дете, а пълнолетен и по закон може сам да взима решения. По закон дори ако спиш с 14-годишен, пак не е педофилия. Вашите баби на 15 са раждали и са гледали семейства.

15.   Номер 8, в дРъжавата хАмерика осъдиха "педофилките", защото там се съдят за няма нищо и от комплексарщина от показност и за да станат известни. Аз не виждам проблем млада 25-30г. учителка да прави секс с момче на 16-17-18г възраст. От 16 нататък и момчетата и момичетата са окей за секс. Естествено аз не правя секс с жени под 24-25, защото съм на около тази възраст, но все пак. Не виждам чак какъв голям проблем е. Америка не бива да е за пример в някои отношения.

18.   Малко ми е странно когато жена харесва по-млади. Очевидно ги харесва само заради секса, което е малко пошло и гнусно. Младока освен да й ходи след полата не виждам какво друго може да предложи.
Все си мислех, че жените търсят опора и сигурност у един мъж. Но уви, принизихме пак всичко то примитивните си страсти

19.   Абе те опората и сигурността са важни, но ако си лягате като приятелчета, пак не става. Зрялата жена търси емоцията в бурния секс с младо тяло. Това е. И аз си падам по по-млади, но друг е въпросът че става дума за неангажираща връзка със срок на годност. Дълготрайни отношения не може да има според мен. Примерно, жената има деца вече, а младока иска тепърва и т.н. Няколко са разминаванията, но за секса си пасват на 100 %. Другият вариант зрял /презрял/ мъж с младо момиче предполага финансова красота. Връзки има такива много. Но момичето си намира млад за любовник...а за съпруг си стои чичето, което плаща.

20.   Номер 8, по закон за пълнолетно се счита лице, навършило 18 години. Не виждам авторката да споменава отношения с непълнолетни, къде видя тук педофилия?
Не че няма някакво явление напоследък млади мъже на по 20-30 години да говорят за себе си като за момчета и да се считат още за деца, но това си е друг проблем...
Авторке, много жени харесват по-млади от тях мъже, така както и много мъже харесват по-млади от тях жени. Напълно нормално е. Не виждам нищо лошо, доколкото и двете страни имат интерес към подобна връзка и откриват в лицето на другия желания партньор.

21.   Аз предпочитам по-големи от мен, но ако ми харесва и по- млад може.

24.   аз съм на 27г и мене страшно много ме възбуждат жени от 30-40г. И много пъти ходя да ч*кам някоя 30-40г платена к*рва от сайтовете.Иначе ходя с 20г момиче

25.   Малко над 30 е примерно 32. И какви "момченца" са 28 годишните след като си на 32? Нещо недостиг на мозък ли имаш или по-вероятно излишък на килограми. Само комплексирана от външността си жена може да си намира утеха, че е хванала "младо момче". За красивите жени хващането на 10 години по-млад е нещо, което може да им се случи по всяко време, но просто не го искат. А разни грозотии се хвалят с постижения. То същото важи и за мъже - примерно 40-45 годишен хванал "млада жена" на 20-22. Е, това че е дебела и пъпчасала не е важно, важното е да се похвали колко била млада. Е да де ама между млада жена и красива млада жена има доста голяма разлика. Също като чисто нов мерцедес и чисто нова китайска каручка за 15000лв.

32.   И мен, особено тези със спортни тела и без татуировки. И вкъщи нямам почти никакъв секс, как да не се заглеждаш. Даже направо го сънувах един младеж

33.   Малко над 30 самата ти си малка. Като станешм на 50, и някой 40-годишен се прежали да си легне с теб, ще го чувстваш като младо жребче.
ж 53