Споделена история от Секс и интимност

Лизане
Мъжете правите ли орална на женичките си? Или ви е гнус и само женският пол ви задоволява с езичета :D

Коментари

1.   Гнус ме е.

Вагината е по-мръсна от пениса, от нея текат всякакви неща.

2.   ДА,лизането е част от играта,но и жената трябва да е еблива,да го заслужи !

3.   Моят ми прави, и наистина го биваа

4.   Оф божкееее.... На 10 ли си, и за сефте си научил че имало такова нещо като кунилингус? Модераторите защо въобще пускат такива теми...

5.   Да.

6.   IЧе кой си ляга без пъси джуус!

8.   На мен ми е кеф да доставям удоволствие на жената, иначе другото мога и сам да си го свърша ако съм на зор.

А №1 не е съвсем наясно къде точно трябва да се 'обработва'.

9.   Никога не бих отказал нещо подобно на приятелката си.
Само при мисълта за това, че ѝ давам френски ласки, се побърквам от възбуда. Стига да можеше, нямаше да отлепя устни от нейните, хм,... устни...

11.   Правя орална на жените, естествено! Това е много възбуждащо за мен. Също така обаче, разнообразявам като й лижа и краката. И двете неща ме довършват...

12.   Аз лижа приятелката си да, и не ме е гнус. Вагината и си е добре поддържана, тя всеки ден си взема душ по два пъти и така :). Ако някой казва, че го е гнус, е защото е малък още и не е напред в секса. Или тези, които е лизал са били с мръсни вагини. Да, ако вагината не е измита преди това ще мирише и ще е кисела, но при поддържаните жени няма такъв проблем.

Това са съвсем нормални неща, както на нас ни правят орална :).

Human, 27

13.   Веднъж съм правил (за кратко), когато бях с първото си момиче, за да върна услугата (тя сама, без да я карам, ме почваше с френска).
С втората (бившата) не сме правили орална, за нея това беше абсурд и съответно и аз не съм й правил.

Не е кой знае какво. Хигиената обаче трябва да е на ниво 11/10, иначе - сещаш се.

14.   Много обичам да доставям удоволствие на жената с която правя секс по този начин. Но на жена ми не и харесва за разлика от любовницата ми! Дори когато правих секс с любовницата ми за първи път и я зализах по сладката путка, тя остана изненадана защото никой не и беше доставял ласки по този начин. Обичам да го правя!

15.   Аз обичам да лижа клитура и малките срамни устни на не ебано момиче и после аз да я отворя, да и бъда първия сексуален партньор. Започне ли на друг мъж х. я да влиза в нейната вагина лизането спира. Жената трябва да спазва и голяма интимна хигиена. Това са моите условия към нея.

16.   Обожавах да лижа бившата си приятелка. Беше страшно вкусна.
Имало е и жени, с които съм бил и не можех да си помисля да направя това за тях.

17.   Този начин на правене на любов ми харесва много! Обичам да целувам, смуча и изпивам соковете на жена ми! Възбуждам се и съм въодушевен от нейната реакция! Заедно с това, прониквам с пръсти в нея и когато тя свършва едещом конвулсиите й! Страхотно е усещането да доставяш удоволствие на любимия човек!

18.   До номер 1, Гнус те е от вагината, а караш ли ги да ти правят свирки? Надявам се, да се гнусиш и от свирките. И кой ти каза, че вагината е по-мръсна от пениса? Мен пък ме е гнус от пениса.

19.   Ако е с любимия човек и хигиената е на ниво, не виждам причина да не го направя.

23.   Да много ми харесва да гледам женами как се гърчи във ръцете ми и съм станал цар знам къде да пипна и близна че да трепери и да ме моли за още

24.   23 - разкажи къде и как "пипаш"?
Иначе, по темата, да - аз правя, обичам да правям, харесвам вкуса на соковете, смятам, че при липса на интимни заболявания, вкусът е хубав.
Ще ви издам една тайна - целувал съм отдолу едно дългогодишно гадже непосредствено след изпишкване! Ароматът, вкуса не се бяха променили! Прекрасно!

25.   Умира да лижа пичета, най-обичам да сложа жената на стол надупена, и да я оближа от долу от пичето и да стигна до ануса, който да го смуча и облизвам.

26.   Може да ми се присмивате, но ще ви кажа. От няколко години жена ми освен лизането отпред, иска да и лижа и задната дупка. Доста настоятелно ми бутла главата ако се забавя отпред.

27.   До номер 1: Е през оная ти работа да не тече светена вода !? Разбира се че правя та това е част от секса!

28.   Що за малоумна тема?! Че кой добър любовник не прави това?!

29.   Мъж на 37 съм. По-сладко нещо не знам дали има от това. Обаче не винаги ми се прави. Понякога обаче, просто ми иде да изям на жена ми котето, толкова ми е сладко и толкова ме възбужда, че мога да лижа по 1 час. Докато съм се съсредоточил в най-сладкото нещо в нея, членът ми е като стомана и не спада за секунда, направо имам чувството, че ще се пръсне от толкова силна ерекция. Освен, че ми иде да вляза целия в нея, направо откачам от кеф, като усетя, топлата, мека, нежна, сочна и вкусна вагина. Ммм, лигите ми потекоха. Май довечера ще ям от най-сладкият десерт за лека нощ.........

30.   Номер 1, ти не си наред. вагината е по-сладка от мед, направо може да е побъркващо от кеф за мъжа

31.   Толкова много обичам да лижа, че когато го направих за първи път преди много години, направо свърших, без партньорката ми да го е докоснала. Без това не минавам никога до ден днешен. Страшно много ме вузбужда. Направо полудявам.

32.   Първото ми лизане беше малко срамна история. С една приятелка играем карти, и който загуби изпълнява желание на другия. Бяхме си близки, виждали сме се голи, по нуди плажове,... Аз поисках свирка, а тя каза, че ще помисли какво иска. Но аз загубих. И тя без да каже нещо, отиде до банята. Като се върна, загаси лампата, застана пред мен с гръб, смъкна си гащите и поиска да и лижа цепката на дупето. Смееше се, че лижа гъза, било унижение. Но като и близнах няколко пъти ануса, каза, че и никак не е лошо и ми натисна главата, да не се отколонявам.