Споделена история от Секс и интимност

Мъжки крака
Здравейте. Момче съм на 22 години и искам да споделя за моят фетиш. Първо искам да подчертая че съм бисексуален, харесвам мъже и жени. Та, да се върнем на темата. Още от доста малък забелязвам, че ме привличат специално мъжките крака, огромно привличане имам към тях. Като дете много често взимах чехлите на вуйчо ми и ги миришех, а самият той когато спеше ходих в спалнята му и много внимателно му близвах краката и ги миришех. След като поотраснах, започнах да го правя и на баща ми, мастурбирах на чехлите и обувките му. Когато почиваше, следобед лягаше да спи и му лижех краката много лекичко за да не усети. Правих го години наред и се чудя дали е възможно нито един път да не е усетил? Никога не е отварял темата пред мен. Много често ми се е искало да му споделя че искам да го направя, както трябва, да засмуча пръстите, да ги оближа целите, защото той когато спеше само леко ги докосвах с език. Но до ден днешен не съм му казал, а за всичкото това време, той ако е усещал, защо нищо не ми е казвал? Също много пъти докато е спал само му ги миришех и мастурбирах, взимал съм му и чорапите, с които е бил цял ден на работа. Та в сегашно време все още го правя и изпитвам огромно желание да го правя и на някои мои приятели и дори на непознати мъже (тук не става въпрос секс и свирки) да им лижа краката, чорапите, да усещам миризмата, страшно много ме възбужда това.

Коментари

1.   Спрете се с тия гадни истории. Дори не успях да го прочета до средата.

2.   Имаш нужда от спешна психиатрична помощ в,,Св.Наум"по НЗОК веднага!

3.   Аз имам същия фетиш към крака,ако можем да се видим ще бъде чудесно!!!;)

Момче на 20г.

4.   Ти си извратен.

5.   Много се смях.
Ти си луд, без извинение:)

6.   Ако осъзнаеш, че имаш проблем - може да се излекуваш.

На всяка извратена мисъл - противопоставяй здрава, нормална мисъл.

Ако не, ще стане по-лошо.

7.   Номер 1,2,4 и 5 след като не ви е приятно да го четете, защо въобще сте цъкнали на историята? Номер 3 от къде си?

Авторът.

8.   Номер 3 съм от София съм

11.   Отврат.. Педерас долен

12.   Всеки има някакви фетиши, не си първият, който има фуут фетиш, няма и да си последният - нищо притеснително не виждам тук.
Притеснителното в историята е, че си тръгнал тайничко да правиш на баща си и вуйчо си каквото и да е било. Още по-притеснително е че дори не осъзнаваш проблема и това, че не е ОК да мастурбираш и да имаш сексуални мераци на роднини. Недей да споделяш с баща си каквото и да е било по въпроса, а поговори с добър терапевт и се осъзнай малко.

13.   Ами какво да кажа... Същото изпитвам и аз и ме довършват до полуда, САМО ЧЕ КРАСИВИ ЖЕНСКИ КРАКА! ;)
Така описано с мъжки крака, ми се повдига чак...
Но аз съм хетеро, няма начин.
Иначе гореописаното, с женски крака, мога да го правя денонощно!
(мъж съм)

14.   Номер 12 има и много по-извратени неща от това. А доколкото си прочел/а ме възбуждат единствено краката, нямам желание за секс с роднини. Номер 13, разбирам, но както някого може да прави тези с женски крака, така има и които предпочитат мъжки.

Авторът.