Споделена история от Секс и интимност

Въпроси към жените
Моля мъжете да се въздържат от коментари, тъй като са склонни да се самоизтъкват и самопохвалват.
Та въпросите са ми:
- по колко пъти седмично или месечно правите секс с партньора или партньорите ви?
- с каква продължителност са ви сексуалните актове, любовна игра ако я има и самият акт?
- по колко пъти го може партньора ви на един сексуален сеанс, един път свършва и всичко приключва или го може повече?
- удовлетворена ли се чувствате от сексуалният ви живот с партньора ви или се налага да търсите удовлетворение и на друго място с друг?
Благодаря ако отговорите искрено.

Коментари

1.   Колкото-толкова, когато-тогава, както- така.
Всичко това, което питаш е индивидуално за всеки човек и за всяка двойка. С нищо моят живот и опит или този на Х или У в интимната сфера няма да помогне на теб.
А и не виждам защо да задоволявам нечие празно любопитство.

2.   Хаха не смятам, но ми се иска да беше повече. Друг не търся, не че не искам просто не мога да ги правя тези неща.

3.   С нищо няма да се промени твоят живот като разбереш за сексуалните преживявания на другите. Ако искате нещо при вас да се подобри, гледайте единствено себе си и се стремете да го постигнете.

4.   Отговарям в същия порядък:
- Не си водим статистика, но общо взето през ден, ако сме уморени, а в по спокойни периоди - всеки ден. В събота и недея може и по два, три пъти.
- Любовната игра понякога продължава с часове. Малко ми е трудно да разбера въпроса. Под "акт" проникването ли се има предвид? Да речем - ако е класическата "мисионерска" поза: средно половин час. Но често сменяме позите, почиваме си между тях, така че и това може да продължи часове.
- Партньорът ми може да прави секс 4 часа без да свърши. През това време аз свършвам много пъти. С неговия оргазъм накрая сексът приключва, освен, ако не съм отново възбудена, тогава той ме довършва с френска любов.
- Напълно удовлетворена съм. Не съм си и помисляла за друг мъж. Така или иначе по-добър любовник няма да намеря.

5.   1. По веднъж на 1-2 месеца. Имало е и по-дълги паузи
2. По около 20-30 минути с любовната игра
3. Той може /и винаги е можел/ само по веднъж
4. Сексуалният е криво-ляво ок, но интимността ни куца. Искам да сме по-близки, но той е апатичен и уморен. И аз не се натискам, защото и моето либидо не е до небесата.
На по 40 сме, от 19 години заедно, от 10 женени, с дете на 5. Той е забит в работата си и детето, не му се занимава особено с любов и секс. Проблемът е, че от мен иска да чистя и готвя, но не и друго. А на мен ми е обидно това. И така.

7.   Та въпросите са ми:
- по колко пъти седмично или месечно правите секс с партньора или партньорите ви? 3-4-5 пъти месечно

- с каква продължителност са ви сексуалните актове, любовна игра ако я има и самият акт? Не повече от 15 минути

- по колко пъти го може партньора ви на един сексуален сеанс, един път свършва и всичко приключва или го може повече?
Той може повече, но аз обикновено нямам желание за повече

- удовлетворена ли се чувствате от сексуалният ви живот с партньора ви или се налага да търсите удовлетворение и на друго място с друг? Не, но не бих търсила удовлетворение на друго място.

За протокола, Ж 36, омъжена от 8 години

8.   Жена, 25.
Живеем заедно от 8 години.

1. Правим любов средно по веднъж седмично (по изключение, тъй като в момента сме в основен ремонт на дома и не е много удобно, а и мислите ни са в това да приключим с обзавеждането възможно най-скоро; иначе по 2-3 пъти в седмицата).

2. Зависи от настроението, но в общия случай любовната игра трае около 10-15 минути (още по време на нея свършвам няколко пъти), а самия акт от 25 до 40 минути, зависи дали ще го искаме бързо и на ръба, или бавно и нежно. Или и двете. :)

3. Обикновено свършва по веднъж за един акт, след това заспиваме прегърнати и сънувам красиви неща.

4. Чувствам се най-щастливата и задоволена жена на света. Обгрижена, изслушвана, целувана и обожавана във всеки един аспект. Прекрасен е, като че ли става все по-прекрасен с годините.

9.   Аз пък се чудя дали съм в сайт наречен сподели или в анкетник.

10.   Номер 4 партньора ти сигурно е световен шампион щом може да прави секс 4 часа без да свърши. Интересно ми е, не се ли оплаква после, че кръста го боли от 4 часа клатене.

11.   10, просто е недъгав. :)

12.   до 9 - Който иска се включва и споделя. На който не му е на сърце, никой не му е опрял пистолет в главата да отговаря. Може и да подмине темата без да спами дали е анкета или споделяне.

13.   Номер 4, не оставяй завистта да ти развали настроението. Кефите ме!!! Слава Богу, има и хора като вас и мъже като твоя! Опредлено по-добър едва ли ще има... Аз съм с вашите заложби, но бракът ми за съжаление не е сексуално удовлетворителен. Тъй че похождам. То иначе не се издържа :) А е най-прекрасният, мил и добър човек, когото познавам. Не бих го оставила.

14.   заедно сме от 6г но сме и все още млади на по 28г съм аз, а тя е на 26г, колко и странно да звучи правим го всеки ден и много рядко да се е случвало да пропустнем ден. Колкото до времето на самия акт е различно от сорта на 10 до 30мин не повече но на ден се случва от 1 до 3/4 пъти да го правим но разбира се с почивки

15.   №12, работата е че теми анкети се роят като гъби след дъжд, до такава степен че почти всяка 3та тема е подобна. В повечето случаи са дори нарочно провокативни.

16.   Чета за ежедневно практикуващите и се чудя защо нацията ни се топи!? Важното е да остарееш с любимия човек, а това колко често го правим е двустранен акт и индивидулностите са определящи. Няма таблица за интензитет и продължителност по която да се определяме като отличници, средняци или слабаци!

17.   1 път в седмицата. Не е достатъчно, но има много други ангажименти. Не, не всеки път се чувствам удовлетворена

18.   много ми се искаше и аз да мога да отговоря на тия въпроси :D