Споделена история от Секс и интимност

Прозиращото бельо на приятелката ми
На 22год съм и много ми харесва когато приятелката ми се облича предизвикателно, от няколко месеца сме заедно и ми прави впечатление че почти винаги се облича с прозиращи дрехи особенно сега лятото, личи си с какъв сутиен е с какво бельо, просто винаги комбинира дрехите така за да си личи например ако е с бял потник или тениска е с черен или някакъв цветен сутиен, има един бял летен панталон и винаги го носи с черни прашки. Веднъж докато ми миеше колата я намокрих, пак беше с един бял клин и когато се намокри много и прозираше, личеше си че е с едни черни прашки и това страшно ме възбужда. Мисля си че на другите хора около нас им прави впечатление и незнам дали все пак е нормално и приемливо да се облича така.

Коментари

2.   Най-вероятно носиш много големи рога с такава ..

4.   Със сигурност прави впечатление. А жените просто обичат лятото да се носят леко облечени. Днес в кафето гледах едно сервитьорче с една бяла впита рокличка, под която и се очертаваха прашките. Беше приятна гледка, особено като се навеждаше. С удоволствие бих я схрускал.
Зимата излизах с едно леко пълно момиче и тя обичаше като сме вкъщи с прашките и прозрачните чорапи

5.   Според мен приятелката ти е секси момиче, което иска да бъде забелязвано. Аз като жена също обичам да се показвам. Малко си е ексхибионизъм нашето.

6.   Приятел, моята жена не носи никакво бельо.

7.   Голям % от жените искат да се показват, в това съм сигурен.
Имам магазин за дрехи и понякога сменям момичето което работи и съм се натъквал на какво ли не.
Веднъж дойде една мадама и след като примери няколко панталона се спря на единия, доста и прозираше може би защото беше малко над нормата и панталона и се опъваше по тялото но си го хареса, даже ме попита да си кажа мнението как и стои. Аз и казах че и стои перфектно но да го носи със подобен цвят прашки защото си личеше че е с черни, след което тя влезе в пробната и след малко излезна със същия панталон, огледа се в огледалото и каза че така май е по добре, а тя просто си беше махнала прашките.
Повярвайте ми останах без думи, ръбъ на панталона и беше влязъл дълбоко в срамните и устни и ако се вгледа човек би видял че не носи нищо под панталона.
Помоли ме само да и махна етикета и излезна с панталона.

8.   Аз гледам да не ми прозира, не е редно да продават прозрачни дрехи.

9.   Да прозира нали затова е млада и секси, ти вместо да й се радваш и да се перчиш с нея си седнал да пишеш по форумите. По-хубаво ли ще ти е с някоя непривлекателна жена да си?

10.   Имах едно сладко гадже, което го карах да облича стегнати дрехи без бельо. Зърната и щръкваха, дупето фърчеше и цепката се очертаваше ясно. Кефеше ме да гледам реакциите на околните. Странно, че жените повече се заглеждаха. Това много ме възбуждаше и после следваше яко чукане. Тя и затова се нави да го прави.

11.   Ще кажа мъжкото си мнение,та то е че за мен това е напълно нормално и приемливо,не понасям когато виждам по улиците жени които все едно са облечени с някакъв вид чувал,лично за мен ми е секси.С жена ми сме заедно от повече от 10год. и държа винаги да се облича по подобен начин,особенно когато си е в къщи на 90% се облича с клинчета и на повечето и си личи че е с прашки,повечето са такива че когато се наведе за нещо и и се виждат прашките.Веднъж бяхме заедно да си купува някоя друга дрешка,харесах и един бял панталон който прозираше доста,както обикновенно беше с прашки при това черни,като го облече си личаха,тъй като е леко пухкава и се беше опънал супер по нея и си личеше всеки милиметър от сливата и,така и беше влязъл ръбъ на панталона

13.   Приятелката ми има един бял панталон който прозира яко, нагоре по задника и е прилепнал и си личи с какво бельо е а надолу и е широк, стой и много яко

15.   И аз карам жена ми да ходи без бельо, или само с микро прашки, нез сутиен е винаги, и зърната много и прозират, и я заглеждат.

16.   Като се сетя какво сме правили... Имах приятелка, доста затворена бих казал. За всяко нещо трябваше да я убеждавам, че ще ми е приятно и на мен и на нея. Една вечер след дискотека се натискахме в парка, свалих и бикините и си ги прибрах в джоба.. Не искаше да върви така. Полата и прозирала-тънка и бяла.. Тръгнахме и то през центъра. Плътно застанала до мен. Аз само "ооо оня как те гледа и оная също. "Не стигнахме далеч. Влязохме в един вход и правихме страхотен секс. И двамата бяхме много възбудени. По късно с жена ми си споделяхме различни случки. Разказах и за тая. Тя каза оо наистина е било супер, може и аз да опитам.. Може, но не посмя. Винаги момента беше неподходящ, докато един ден спечелих някакъв бас с нея и казах. Без бикини и с късата плажна рокля.. Усмихна се, но пак нищо.. Тръгнахме за плажа, но трябваше да купим вода и сладки. Спрях пред лидл целунах я и свалих бикините в колата. Тя се усмихна и каза добре ти отиди, аз ще те чакам без тях.. ООО не отиваме заедно.. Нямаше как слезе. Наистина си личеше, че няма нищо отдолу.. Казах и сега ще се наведеш да вземеш нещо от долния рафт пред някого.. и се дръпнах настрани. Някакъв минаваше покрай нея. Звъннах и по телефона и казах"лекичко се наведи вземи кутията от долния рафт долу без да се обръщаш.. Наведе се роклята и се надигна доста, оня погледна и се загледа. Взе я и дойде при мен. Качихме се в колата. Отдолу беше цялата мокра проверих. Казах хайде вкъщи.. Още в коридора се награбихме.. После и на плаж ходихме и вечерта пак под влияние на случката правихме страхотен секс.. Само като се сетя...

17.   Така ви завиждам, че пчртньорките ви се обличат така. Аз в тоя живот нямах такъв каъсмет. Всичките ми приятелки и в последствие съпругата ми бяха със страхотни тела, но все се обличаха като някакви смотанячки. Коло съм ги молел да си сложат поне една къса пола или тесен клин. Е няма братче. Как ги намирам все такива и аз не зная. Страх ги е да ги не помислят за курви, щели да ги зяпат и подобни глупости. Винаги съм си мечтал да се разходя с едно гадже с някаква вееща се поличка, където почти и се вижда задника. За съжаление е вече твърде късно, защото ударих петдесетака и дори да платя на някоя млада и красива проститутка да го направим, гледката няма да е лицепритна. Ще си остана само с фантазията и с лошия късмет.

18.   Добре де, как си обяснявате - сами разказвате, че след подобни случки (без бикини и след мъжки погледи) жените Полудяват от Възбуда?

На какво се дължи? Че са харесвани от други мъже (то, силно казано харесвани, по-скоро си е жива похот) или...? Просто едни мръсници, да?

19.   Бели дрехи се носят с бежово бельо, тоест с телесен цвят максимално близък до тена.
Бельото не си личи, все едно жената е гола под него, но не изглежда гротескно просташко като с контрастно бельо.