Споделена история от Секс и интимност

Най- добрия ми приятел ми се сърди какво да направя
Здравейте най добрият ми приятел си го харесвам момче съм на 19 и искам да му го призная. Но със съжаление не ми говори и ми се разсърди. Какво мога да направя? Как да си кажа чувствата си? Как мога да му се извиня? Той също не можеше без мен (е поне по мое лично мнение). Докато не ми се беше разсърдил той ми се плезеше, усмихваше, закачеше се дори и порно ми пускаше от неговият му телефон. Според мен има чувства!? И за това предполагам, че може би ме харесва и той.
Какво да направя много ще съм ви благодарен ако някой ми даде някой съвет. И аз си го обичам но не съм си го признал с две думи Несподелени чувства.
Как да му го обясня, как да му се извиня, и дали и той ме харесва.

Благодаря ви предварително

Коментари

1.   Мисля че току що , след като прочетох този пост се убедих на 100% , че качеството на този сайт е вече на абсолютното дъно.

2.   Здравей. Не е сигурно дали те харесва, може просто да се чувства по-комфортно с теб и да се лигави повече. Но няма как да знаем, ако не го попиташ.
Между другото, защо ти се сърди? Какво точно си му направил?
Кажи, че искрено съжаляваш и си си взел поука от грешката си. Че е ценен за теб и ще се радваш, ако ти прости. Малко след като ти прости, деликатно му признай чувствата си.
Успех!!

5.   Пробвай женски тактики- пофлиртувай с него, яви му се в къса пола, закачай го и пр. То ще си покаже дали те харесва.