Споделена история от Секс и интимност

Правят ли секс гинеколозите
Здравейте, въпросът ми е по- скоро от любопитсвто.
Как смятате, гинеколозите правят ли секс? Ясно е, че това е професията им, но те все пак са нормални хора, дали проблемите в работата не се отразяват и върху сексуалния им живот? Как въобще възприемат жените, след като работат им изисква прецизност точно в онази сфера до която мъжът се докосва по друг начин?

Коментари

1.   Аз като съм счетоводител, не си следя личните вземания и задължения, така ли?

2.   Не, стоят си девствени цял живот.

3.   Сещам се на времето като учих Изобразителни изкуства.
Доста от голите модели бяха възрастни жени. Съквартиранта ми все ме питаше "Абе ти като по цял ден рисуваш голи баби, после как ти става патката".
Едното не пречи на другото. Занаята си е занаят, секса си е секс.

5.   О, правят те правят и още как. Сигурно знаят някоя и друга хитринка за върховно удоволствие и къде точно трябва да пипнат жената, че да я изтрелят мигновенно на 7мото небе. Няма как, и те са хора, а сексът си е нещо нормално, не може без него. Все едно без храна или вода. Да, вярно не е толкова жизненоважен, но нагона ни е заложен малко и много и си го търсим. Поне нормалните здрави хора.

6.   Само в България битуват такива тъпи теми. Разделяйте личтиятот професионалният живот. И модераторите да не допускат такива теми най-добре.

7.   Не си задал добре въпроса. Вероятно питаш за мъжете гинеколози, които по цял ден гледат женски .....
И аз съм се чудила, но смятам че това е просто работа и нищо повече.
Желанието за интимност не идва като видиш разкрачена жена дошла на преглед, а у дома с любимата и няма общо с работата.

8.   По-скоро автора ви пита дали и как виждат секса и една жена/мъж даден гениколог...

9.   Е, хем секс правят с пръсти хем им плащат.
Пък на някоя като и хареса и сменят пръстите с друго.
Също си и избират съпруга като я оглеждат “отвсякъде”.
Техните жени са “пипнати” отвсякъде, пък и те си ги преглеждат.

10.   Това е все едно да питаш дали готвачите вечерят или дали хотелиерите ходят на почивка в хотели...

11.   По време на работния ден едва ли гледат на това като сексуален обект. Жена ми примерно е сестра и всеки ден гледа хуйове и ми e разказвала, че някои много се притеснявали, други пък си развявали хуйовете с гордост, мислейки си, че това ще я трогне. А то просто като ти е напечено и гледаш да си вършиш работата, ти е през онази работа на кой какъв му е хуя/путката и изобщо не гледаш по такъв начин на това. То като си видял днес 20 хуя, вече нищо не може да те трогне.

Вече когато ти свърши работния ден и прибереш се и се отпуснеш и видиш онази работа на мъжа си / жена си, е друго.

ПС: на 99% са им били супер малки, а тук като гледам, на всеки втори му е 20 санта.

12.   Жените ги провокират ах, ох; и те какво да правят и те са хора.

13.   По-скоро някоя жена си търси докторче да я хрантути, много са хитри. Ако е и хубав още по-добре, пък и сех да прави малии с всички екстри плюс шибедах.

14.   Еей демек номер 11 му е голям според жена му тцтц

15.   14, според жена ми ми е голям, да. Макар че аз като гледам, си е член като член, даже ми се вижда малко малък. Може и нарочно така да казва, не знам. И да ми е малък, едва ли ще ми го каже.

16.   Въпросът по-скоро е с колко от пациентките средно се чукат. Защото всеки сигурно има поне 2-3 случая. Може да предлагат и безплатно донорство.

17.   Като прочетох горния, се сетих за един виц. Една жена отишла на осеменяване. Гинекологът я пита:

- Какви очи искате да има детето? Като на Брад Пит или като на Том Круз?
- Като на Брад Пит. - отговорила ентусиазирано жената.

Той взел една капка от една течност и я сложил в епруветката.

- Какво тяло искате да има? Като на Дейвид Бекъм или като на Кристиано Роналдо?
- Като на Кристиано Роналдо.

Добавил една капка от някаква течност.

И това се повторило за косата, ръстта, интелекта, всичко и на края дал на жената да изпие събраната течност. Тя припаднала, а той събувайки панталоните си, казал:

- Роналдо, Брад Пит, дрън-дрън... Каквото се получи...

19.   Аз пък си мися, че мъжете-гинеколози със сигурност са си избрали красива жена за съпруга, а също и с красива вагина. Знаете, че не всяка вагина е красива. Но както всичко друго и най-красивото омръзва или по-скоро свикваш с него. Но когато гинеколога види красива вагина на младо красиво момиче сигурно и той се възбужда от вагината на красивото момиче, но понеже е табу там в офиса, когато се върне в къщи изживява фантазията си за младото момиче със съпругата си. Така хем семейния живот си върви нормално, хем и професионалния живот продължава нормално. Гинеколога колкото и вагини да е гледал в кабинета си няма начин красива вагинка на младо красиво момиче да не го стимулира сексуално. Но сексуалното разтоварването става в къщи със съпругата му.

20.   Четейки повечето коментари, наистина се смях с глас, без да обиждам никого. Личи си, че коментиращите нямат понятие от лекарската професия, среда, отговорности и задължения.
По въпроса на автора ( авторката) гинеколозите са мъже като всички останали и от това следва, че правят секс като другите мъже. Но истината е, че специалността е толкова ограбваща и натоварена, че време за секс няма или когато имаш време, искаш само да се докопаш до леглото и да спиш. Гинеколозите не стават гинеколози, за да гледат голи жени. И повярвайте, жените на средна възраст, които се лекуват в гинекология не са нито привлекателни, нито впечатляващи, дори и за неопитни стажанти или специализанти. Предвид това, че специалността е хирургическа, на операционаната маса, ти не мислиш за на таз жена. п... *тката, а за това да й помогнеш, да премине операцията успешно и т. н. Няма хирург, който да се впечатлява от пациентиките си. За специалността се учи 10 години и не знам кой нормален би рискувал целия си труд пък да заформя връзки с пациентки9 както някой горе беше писал). Това, ако го има, е някакво изключение и ми се вижда абсурдно наистина. Гинеколозите, които не работят като хирурзи и не са подложени на целия стрес в родилно, са на кабинет и водят женски консултации. По цял ден гледат кореми, разплути жени ( повечето бременни за съжаление напълняват ненужно много в нашата държава), някои от тях влизат с мъжете си в кабинетите, така че пак абсурд е лекар да гледа пациентката като жена в такава ситуация.
Истината е, че в един момент гинеколзоите с дългогодишен опит осъзнават, че цял живот са давали всичко от себе си, но тази удовлетвореност е за сметка на семейния живот и времето, прекарано с децата. За жените не говорим, защото обикновено на докторите, съпругите са докторки и също са на график, който в повечето случаи се разминава, за да има кой да гледа децата. Те реално не се засичат, пък кво остава за секс, всеки утрепан от работа...
Повечето им жени най-обикновени, не са модели, не са манекенки и в 90 % от случаите те също са докторки..
Имам досег и с двете отделения ( не съм лекар) и това го казвам с ръка на сърцето. Хора, които жертват личния си живот, за да помагат, най-чистата професия, и най-отговорната- да помагаш да даряваш живот и да го поемаш в ръцете си. В такива моменти е важно жената да няма разкъсвания, да се възстановява бързо, бебето да проплаче и т. н. Никой не гледа на жените като на сексуален обект.

21.   От авторката:Благодаря за точните думи ,номер 20!

22.   Eх, в какъв идиличен свят живее номер 20. Как лекарите и сестрите си давали всичко, семейство, лично време за благото на пациентите, чак се разплаках от умиление. За съжаление, в действителния свят сигурно над 80 % от лекарите гледат на хората не, като на пациенти, а като клиенти или по-популярния израз "ходещи касички (или банкомати)".
А това, че мъжете гинеколози едва ли се възбуждат от пациентките си съм съгласен. Дори и да е имало нещо подобно, то сигурно минава още в първи курс в университета. Просто, когато по цял ден гледаш голи жени претръпваш - просто едно тяло, не се и замислясаш, че това тяло има и душа и срещу тебе стои човек. Даже в повечето случаи си е отблъскващо. Представи си, на преглед да дойде някоя 30 годишна цинганка родила четири-пет чавета, след това едва ли ще ти стане следващите няколко дни.

23.   До автора ето заглавие за нова тема "Правят ли секс сексолозите"

26.   Дано, ама надали.

27.   На мен познат гинеколог ми е казвал че не докосва... домати. Преглеждал една циганка и на дупето и-естествено неизмито, имало семки от домати. Явно посетила тоалетна без да се измие-звучи като фантастика, но всякакви ги има. Не е лесна и тяхната.

28.   Да номер 27, всяка професия си има и недобрите страни

29.   Естествено! И те след работа са си хора като останалите, имат си съпрузи, деца, приятели, пият бира, гледат телевизия и т. н. Да не мислиш, че са нещо по-различно от теб и мен? Не са.