Споделена история от Секс и интимност

Само мнения на мъже
Принципно предполагам какво ще прочета, пиша не толкова за мнения, а да си излея душата. Та на 3.... г. съм той на почти 5.... г.. Работим заедно, харесваме се, играта продължава доста време, преди месец примерно ми каза" харесвам те, искам секс но не искам сериозна връзка", оки и аз не искам /не знае защо/. Направихме го, не се дистанцира от раз, ясно е че трябва, но нито сме говорили, нито се дистанцирахме. По някога идва и ме целува, различно страстно или много нежно, или просто не го прави. Зная че няма смисъл нито в написаното, нито в очакванията ми защото няма да са оправдани, но какво значи за мъжете връзка -СЕРИОЗНА. Казах че не я искам, не я и очаквам но този мъж какво иска или просто не иска нищо!? !

Коментари

1.   Не те разбрах. Хем не искаш сериозна връзка, ама хем се надяваш да стане такава. Явно наистина жените не знаят какво искат. Иначе отговорът е много прост - иска секс и нищо друго. Не знам какво има да го усложняваш повече. Но явно вие не можете да правите просто секс, все трябва да има някакво продължение, драма, сложнотии, ама защо целувал, защо пък друг път не целувал. Кое му е сложното на просто секс, не разбирам. Ще ти го кажа по-директно - виждате се от време на време, чука те, заминавате си кой от къде е и го заравяте до следващото чукане. По-просто и директно не мога да ти го обясня.

2.   Всичко в този живот е относително, за едни значи едно за други друго.Ако някой изкаже мнение няма как да е валидно за всекиго.

3.   Всяка жена иска чужд между краката и тази не прави изключение, знае се
Но и всяка жена няма насищане щом възседне чуждата тояга и я усети!!!
Затова като ти пуска путка не й отказвай, че няма нищо по-страшно от недоебаната жена!!!

4.   Главата ме заболя то тоя коментар повече от филма Тенет, баси...

Братан.

5.   Харесва те за секс, но не за съпруга. Това означава.

6.   От човешките отношения се пати, от неопределените - още повече. И той не знае, ти също. Явно ще е ахо-ихо, а после тихо. Само се чудя как намирате смисъл в безсмислени неща?

7.   Иска от време на време да се по забавлявате, без да вкарва сериозни отношения, без да имаш очаквания. Не се занимавай с такива, все ще има мъж дето предлага повече..

8.   Мнението ми е, че си търсите само такива "тръпки" и после с х*й в устата, буквално и преносно.

9.   Иска безплатен секс без ангажименти. Просто е! Секс на аванта, супер!

10.   До 3,повече от брутален.Явно нещо не си случил на жени.

11.   Като си толкова лесна, тоя и едно кафе няма да те почерпи. Сами си подбивате цената, после - ау, ми той не е сериозен!

12.   Аз пък ще ти кажа мнение на жена. И аз като теб съм на 30 и ... Патила съм си от такива като твоя човек дето сериозни връзки и семейства не искат. От това, което съм видяла от моя опит и от опит на приятелки е че когато даден мъж иска сериозна връзка или семейство с теб освен креватната гимнастика ще иска да прекарвате време заедно, ще те вкара в своя социален кръг, ще те запознае с близки и роднини, ще се показва с теб по социалните мрежи. Може секса да ви се получава, да го привличаш много физически, но не е намерил нещо в теб, което да го грабне и да поиска нещо повече. Не го приемай като обида . На мен ми се случва същото понякога. Все нещо на някой не съм угодна. Моя съвет е като той си е изказал намеренията, че иска да се само секс - бягай докато ти е по прясно още. Иначе ще развиеш по силни чувства и ще имаш надеждата, че той все някога ще размисли и ще поиска нещо повече. На мен една такава грешка ми коства 4 години от живота.

13.   определено вече нишо неиска от теб щом си му се нагъзила веднъж! Най много да те поиска още няколко пъти и ще му мине кефа и ще те зареже споко

14.   Разликата е в отговорностите. Човека иска компания, секс, мило отношение, но не иска отговорности, не иска да е на линия в трудни моменти, не иска да е финансово отговорен, не иска деца и семейство.

16.   Номер 12,браво за точните думи.

17.   Номер 14,също точно в десетката!

18.   До №11-Браво, пич.... страхотен коментар. И това ти го казва жена. Дано успееш да накараш някои жени да се замислят.

19.   Аз съм авторът на поста. Интересни коментари, благодаря 12,14.

20.   Тази тема ме учуди! Виждала съм хора, да слагат точки на интимни думи, на псувни, ама да слагат точки на годините си, не бях виждала такова нещо лол. Значи си някоя на 30 и си с някой на 50 години, и може би малко отгоре. А нека позная,че той може дори да ти е шеф? От такива връзки нищо не излиза, използва те. Надявам се, да не си семейна поне ти.. Вече разрушавате семейства с лекота, но дори и ти чувстваш вина,дори и годините ви, не си написала.

22.   Човека е ходел при проститутки, но ако може да си спести 100 на сеанс, добре дошло.

24.   Като цяло не съм направила правилна формулировка. Но в отговор на някои коментари : да вероятно жените правим драми. Не смятам себе си нито за евтина, нито за лесна това е пък за други двама от коментиралите. Да правиш секс с някой който желаеш, да се приема за нагъзване, надупване, баси пропадналата мисъл. По скоро въпросът е следния, когато мъж каже не искам нищо повече от това и това, имали смисъл да се търси под вол теле. Да разсъждаваш за поведение, да търсиш скрит смисъл.

25.   Не разбирам за какво й е на 30 годишна жена 50 годишен мъж, че чак седнала да размишлява за сериозна връзка. Хубу де, разбрахме, че сте се изчукали да ви мине мерака, ама по-скоро сега той трябва да тича след тебе (младото) а не ти след него.

26.   След тези уговорки "искам само Секс" така става.

27.   Мъжете над 50 си търсят не сериозна връзка а просто секс и са малко изключенията. На тях им дай да чукат млади, той затова те е хванал. Ако и ти искаш неангажиращо - ок, но иначе се отдръпни, защото той няма да ти предложи друго.