Споделена история от Секс и интимност

Толкова малки, а правят секс?
Здравейте на всички аз съм момче и съм на 16 години

От доста време чета разни истории в този сайт и реших и аз да попитам нещо. Въпроса ми може да изглежда доста глупав но...

Преди 2-3 дни се запознах с момиче в една игра. Разменихме си скайповете и започнахме да си пишем. Каза ми че е на 13 години (не вярвам да ме е излъгала). И както си чатихме стана дума нещо за секс и тя ми каза ''А ми аз вече съм се е*ала'' при което аз унемях :O. Питам я ти сериозно ли говориш. А тя съвсем спокойно -''ами да ама кво толкова'' Имах малко работа и станах от компютъра като се върнах видях че ми е писала ''ама да не ме помислиш за някаква ку*ва... :X

Като чета и други истории и виждам как момичета на 12-13-14 години вече се чудят само къде да го направят и как да не ги хванат родителите

Е въпроса ми е. Аз ли съм изостанал :D или просто съм улучил няколко такива момичета.

Коментари

1.   Няма какво да се чудиш - циганките вече раждат на 12. Физиологически е възможно сигурно и от доста по-рано. Въпросът опира до култура, възпитание и най-вече до съзнание - дали си дават сметка какво всъщност правят и какви рискове в действителност поемат.

2.   Не си изостанала, много си добре. Дръж си на своите принципи, не слушай другите какво ти приказват. Доста такива момичета има, не се и учудвам. Всеки си има мозък в главата да прецени, кое е правилно. Ти за себе си, най-добре си преценила !

3.   Ами да ти кажа и аз съм на 16 момиче и още не съм го правила. Не си изостанал нито аз, те бързат да порастнат или си хванат някой батко и той им каже" или ще го правим или те зарязвам" и те милите какво да правят дават се. Има ги всякакви тук -таме можеш да намериш някое свястно на тези години, което е девствено, но повечето за съжаление не са.

4.   Ти не си изостанал, а те горките се мислят за много напреднали. Но.. за съжаление не в областта която трябва.

5.   Моля те няма понятие курва има сексолюбиви жени и мъже! Колкото до годините те повярвай ми нямат особенно значение защото всеки човек се развива различно! И всеки има право сам да избира живота си след като не пречи на никой нито пък на себе си има право да прави секс точно колкото иска ако умее да пази здравето си всичко е наред! Как може пикьовци по на 11 12 години да играят игри с убийства да се кефят че са убили а немогат да правят секс в което определено няма убийство нито насилие има само красиви моменти защо не се замислите над това преди да се говори за секса!

6.   Аз си я изгубих на 18, и даже тогава не се чувствах много готова. Наистина не разбирам как лапетии на 12, 13 правят секс. Ние на тази възраст си играехме пред блока. Абе болни мозъци са... :X:X

7.   Ами за съжеление повечето момичета са такива [според мен де], защото почти всичките ми съученички са така.. не че съдя по това, но то да бяха само те.. вече всеки на 12-13, та дори и по-малък и така да се каже.. навлиза в нещата.. алкохол, цигари, наркотици, тъпа работа, ама.. това е реалността за съжеление.. мм не си изостанал ти.. много по-добре, че си на тая възраст и все още не си.. хубаво е да го направиш с човек, който те разбира и уважава и тва да не е най-важното за него.. като се обичате ще е мн по-яко, отколкото.. да си като всички останали.. :D

8.   От първия писал..
Не че съм против алкохола и цигарите.. но наркотиците и цялото тъпо, скапано държание на нашто поколение.. ужас.. както и да ее

9.   Ами виж не си изостанала, даже е хубаво аз например съм на 13 и изобщо не мисля за секс, майка ми работи от 6 до 22, аз гледам брат ми, ядене, училище, домашни и т. н. ВСИЧКО, като майка съм му, трябва да мисля за у-ще, искам да отида в Сценични кадри и изкуства а по математика съм за 3-4 така че само за секс ми трябва да мисля, хубаво че си се запазил щото човек така се хаби и още преди 50 изглежда на 80 браво

10.   Ами хора много, всеки различно и всеки сам си преценява (: Не е до "изостанал" или "напреднал". Когато му дойде времето- тогава. Аз съм на 15, девствена съм и това няма да се промени в близките 2- 3 години, но имам познати, които го направиха отдавна /на по 13/, пък не са по-малко /или повече/ щастливи (:

11.   Всеки се развива различно. Включително сексуално. Аз принципно проблем в това момиче на 13 да прави секс не виждам. Дори да го е направила защото така е модерно и вървежно. Проблема е в преценката за света на тая възраст, доколко едно момиче на 13 разбира нещата около секса. Защото на всички е ясно че секса като емоции носи много съпътстващ социален "багаж", тоест покрай него се въртят много неща в живота. От друга страна и 20 годишна възраст не дава гаранция за такова "схващане".
Преди е имало предразсъдъци и догми, и то възникнали като обективна необходимост и имащи кога положителен ефект върху обществото, кога отрицателен. Днешния свят предлага много повече възможности отпреди 50-100години.

12.   От Автора до номер 5 явно си позабравил/а детските си години. Отначало всички момчета и момичета като чуят за противоположния пол и казват ''аз никога няма да се оженя/омъжа'' после към 12-13 им идва се осъзнават и спират да говорят така. Но ми стана много чудно как толкова малко момиче....
Да ясно на всяко момче на 15-16 години вече няма търпение да прави секс (разбира се и при някои момичета сигурно е така) но това е от хормоните.

Номер 1 сигурен съм че не е циганка. Аз имам доста перверзни съученички но веднага ми става ясно че те само се лигавят. Ако се стигне до нещо по-голямо съм сигурен че ще се отдръпнат. Мисля че в следващите 1-2 години и моето време ще дойде, но засега мисля че не съм пораснал достатъчно

13.   Авторе номер 5 ти отговаря! Недей да го мислиш секса е хубаво нещо доставя удоволствие ако е с предпазни мерки няма друго такова изживяване а колкото до по-малки и по-големи това е проблема с родителите които са толкова погълнати от ежедневието че нямат време да обърнат внимание на децата си и се налага те да учат всичко от улицата което е крайно неуместно аз съм много простив това имам дъщеря мъничка е още но повярвай ми ще я науча на много неща и ще бъда до нея при взнимането на всяко решение дори и за секс защото знам колко е важно за едно дете да бъде подкрепяно и да му се говори секса не е тема табу при мен и ще говоря с нея свободно за това дали иска секс какво е секса и какви са мъжете особенно!!!

Така че не се бой ако научиш детето си да различава правилното от грешното няма да имаш този проблем за който мисли сега!!! И ПАК ДА СЕ ПОВТОРЯ ЗАЩОТО ЯВНО НЕ СИ ВИДЯЛ!!! ЗАЩО ИГРИ С УБИЙСТВА ФИЛМИ С УБИЙСТВА СЕ ПУСКАТ СВОБОДНО ЗА ФИЛМИТЕ 24 ЧАСА НА ДЕН А ИГРИТЕ ДОРИ РОДИТЕЛИТЕ ГИ ПОЗВОЛЯВАТ И ДЕЦАТА СЕ РАДВАТ ЧЕ СА СТАНАЛИ УБИЙЦИ БЕЗ ДА ОСЪЗНАЯТ КАКВО ПРАВЯТ И КАКВА АГРЕСИЯ ВЛИЗА В ТЯХ ПОСЛЕ ПО ДИСКОТЕКИТЕ СЕ УБИВАТ МЛАДИ ХОРА И ТОВА НЕ Е ОТ СЕКСА НА РАННИ ГОДИНИ!!!

МОЛЯ ВИ ВСИЧКИ ЗАГРИЖЕНИ ЗА ДЕЦАТА В РАННИ ГОДИНИ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ЗА АГРЕСИЯТА НЕ ЗА СЕКСА!!!

14.   Интересни мнения. Не си изостанал, даже си ги изпреварил в много отношения, а това за секса си е нейна работа. На 18 момче и аз не съм правил и не смятам да го правя докато не намеря подходящия човек. Ако търсиш търси не популярните и готините. Успех!

15.   Не си изостанал :)) Наистина днешните ДЕЦА са тотални развалини.. Няма нищо по-смешно от това, на 12-13-14 дори 15 години да имат полов живот.. поне за мен не е нормално (не съм някоя леличка, на 19 години съм).. Аз за първи път го направих на 17 и се радвам, че изчаках..

16.   Мислиш ли, че ако тя го е правила на 13, че ти непременно трябва да си го правил като си на 16?
Секса е интимен акт. Нещо твърде лично и съответно индивидуално. Когато му дойде времето ще го направиш с подходяща партньорка.
Възрастта не е причината поради, която да правиш секс.

17.   От автора не аз не се чувствам изостанал или нещо такова. Просто това ме накара да се замисля. Не мисля че съм готов за секс. Когато намеря подходящата партньорка тогава. Благодаря за всички коментари беше ми много интересно да ги прочета :)

18.   Е, аз съм на 20 и още не съм правила секс и се чувствам мнго изостанала...

20.   18, я недей така. Аз го направих на 24 и изобщо не съжалявам - нали бях влюбена :) А това е толкова хубаво :)

21.   Не си изостанал, пич, супер тъпо е да го правиш, ако не се чувстваш готов. Аз лично правих секс за пръв път на 14 (сега съм на 21) и си мисля, че трябва да съм била голяма идиотка. Не станах нито по-готина, нито нищо. Спечелих си само подмятанията на момчетата от квартала, защото идиотът беше раздрънкал на целия град. Никога, никога, НИКОГА не го прави, ако не се чувстваш готов.
--Джесс--

22.   Кажи им че рания секс съкращава живота с няколко години.

23.   20 благодаря, за коментарът ти :)

24.   Авторе, нещо ти липсва... Иди на лекар. Как така на 20г момче не е готово за секс??? М50+

25.   до номер 24 ти не четеш ли? на 16 години съм ;)
от автора

26.   Аз съм момиче на 13 и само за секс мисля...викам си "да дойде някой готин батко и..."

27.   Еми аз съм момиче на 13.. все още съм детсвена и мисля за сега да си остана.. просто някои момичета на моята възраст се мислят за по-големи и за това така.. или искат да се докажат пред някоя.. ;хх

28.   Ми аз съм на 15, но ще изчакам поне до 17 :)

П. С. Имал съм възможността, но не виждам смисъл толкова рано - да стана нещо и да трябва да спра учене и т. н. заради дете :)

29.   Ами да ти кажа ти не си изостанала просто зависи от това как расъждаваш самата ти.. аз сим на 14 и не си детствна по простата причина че бях любопитна какво е чуството и т. н... пражила съм го около 3 пъти с един и същ човек... и вече не мисля да го правя скоро защото си отговорих на всички въпроси които исках да науча.. :)

30.   Aз ще се "хвана" за думите, с които ти е обяснила че се чука вече свободно. От начина, по който го описваш, излиза, че за това момиче, сексът не е приключение, не е случайност или изключение, а нещо естествено и нормално като това, да обядваш или да ходиш на плаж. Ето това именно ме притеснява. Ако на 13 г. говори толкова безстрастно и безчувствено за секс, който самата тя прави и преживява, какво би я привличало в общуването с мъж след 5, след 10 години? ! Щом сега всичко й е "ясно", не е ли минал твърде бързо, за твърде малко години онзи, детският, щастливият с безвъзвратността си живот? Няма ли през целия и живот спомените за детството й, да са еднакви с тези от скучното ежедневие на преминалата възраст (визирам тази, след зрялата)? Не вярвам, че тези малки момичета са пристъпили от просто любопитство към приключение, каквото е сексът. Според мен, били са съзнателно подтиквани към това, за да задоволят фантазиите и самочувствието на по опитен и по арогантен педофил или извратеняк. Дори ако възрастта му е около тяхната. Такива "личности" имат достатъчно умения, за да внушат на децата, че желанието им за секс е техен личен избор и да ги привлекат в мрежите си. За съжаление, количеството на педофилската паплач, както и на много други изкривени психики, каквито са хомофилията, зоофилията и куп други "филии", все повече нараства. Положително или не, обществото се променя. Съмнявам се дали сме способни да опазим ценното, приемайки новите предизвикателства на времето. По-скоро не. Все повече момичета ще губят девствеността си преди да достигнат двуцифрена възраст, защото "това е модерно". Все повече момчета ще са "аутсайдери" защото не са били "убедителни" в "свалянето". Когато това се превърне в нещо нормално, именно ние -такива като мен или някои от вас, ще заслужим мястото си в някоя витрина за да ни гледат като фосили. Някакви единични сърдитковци, говорещи за обществен морал, без да са наясно къде са самите те в обществото. Какво лично аз одобрявам и какво не, няма никакво значение. Ако живеех в римско време, нямаше да е от значение харесвам ли или не гладиаторските битки. От значение за мен би било само дали ще умра на арената или още преди това, отказвайки да излезна. Днес все още си мислим, че от нас зависи какво ще е обществото ни. Но не е така. Обществото ни се формира там, някъде сред тези деца, за които, ако сега имаме някакъв авторитет, някакво влияние, някакъв подход, за да ги накараме да се съобразяват с нашия мироглед, то след няколко години, ние ще сме обикновено препятствие по пътя кък постигането на желанията им. Лесно е да казваме, че ги подкрепяме във всичко. Но нали се сещате, че онези, пристрастените към посегателства, към агресия, към престъпления хора също имат родители и те също така ги подкрепят -изваждат ги с подкупи от арестите, заплашват учители със саморазправа и т. н. Те не са ли сектор от обществото, в което живеем? И, което е по важноа; не се ли толерира този сектор, щом толкова безпрепятствено се разраства?

31.   Най-малката майка е на 5 години от Индонезия, не се учудвай от 13 годишните :д

32.   Не се учудвам на 13 годишните, а на онези, по големите, които отрано отнемат детството им и ги лишават от детски спомени. Това 5 годишно индонезийче, според теб вероятно е било страшно напращяло за секс, докато е било на 4 годинки, а? Най лошото е не че се чукат отрано, а че им се внушава, че това е правилно и че това е тяхното желание, а не че са инструмент за изкривени желания на други, недотам чистоплътни и загрижени за тях хора. И все пак, няма ефективен начин да не бъдат подлъгвани не само за секс, но и за други, също толкова вредни( че и повече) неща децата ни. Щом парите са фетиш, човеците стават стока за продан. И ще се продават не само случайно и индивидуално, а ще се създадат и организации (ако все още ги няма), които ще ги обработват отрано, ще ги подкупват и ще ги продават на забогателите чичковци за гаври и удоволствия. Как мислите, че ще бъдат "убеждавани" да го правят? И как обеднелите родители биха опазили децата си? Насила? С принудително задържане у дома? Няма проблем -по упоритите ще бъдат обвинени в "домашно насилие", децата им ще бъдат отнети и... все пак хвърлени в мелачката. ПАРИТЕ.... КАПИТАЛЪТ... и моралът... Нали не мислите, че е възможна съвместимост между тях? А ако го мислите, значи и вие сте дрогирани...

33.   Сега е модерно така

34.   Наистина е гнусно направо на тази малка възраст да правят секс. Родителите са станали много безотговорни тва ако ми е дъщеря ще се опитам да съм приятелка с нея да ми споделя да и давам съвети ако не стане обаче ще я направя монахиня ако трябва нз нз пълна трагедия е днещната младеш а евала на теб че си се отвратил от това повечето на твоята възраст го намират за нормално но не е дете да иска да порасне толкова бързо и то по този начин ужас. Хора опитвайте се да сте приятели с децата ви за да ви споделят всичко защото иначе и тях или поне 85% от децата ви ще тръгнат по този път. Аз имам една приятелка дето е почти на 19 но не го е правила ами да ви кажа се гордея аз самата че я познавам евала и правя

35.   Не бързаи има време

36.   "ПАРИТЕ.... КАПИТАЛЪТ... и моралът... Нали не мислите, че е възможна съвместимост между тях? "

Я ми обесни какво има общо това със сексуалното желание? Стига с глупава пропаганда на някакъв измислен морал. Много от момичетата започват да мастурбират още преди 13 години. Много от момчетата също. Следователно желанието вече го има. Сега сме 2011 година, не сме 1811, 1911 или 1960, хората могат да си се чукат свободно и без предразсъдъци; да гледат порно и да мастурбират ако искат.

Оставете децата да се чукат на спокойствие :)))

37.   Аз съм на 15 и няма да правя секс докато не стана поне на 18. Не смятам за редно да се захванеш със някой пубер и след това да те разнася из цялото училище.

38.   Аз съм на 17 и все още не съм го правила и мисля че това ще стане когато намеря подходящия човек за целта. Глупаво е да си легнеш с някой по принуда или за да не те остави. Най-добре е да правиш секс с някой, който обичаш и на който вярваш. Мисля, че съм намерила този човек, но не съм се забързала за никъде!

39.   Не, не си изостанал, те са изостанали в тяхното морално и интелектуално развитие. Аз за пръв път правих секс като станах студент и от тогава до сега съм се разцепил от е*ане!

40.   Не си изостанал - децата просто праят неща, за които им е рано! Да те са деца, докато не навършат 18 г.
На 22 г. стм и знзм как малките се лъжат - лъжат ги батковците, които се гаврят с тях, а после чао.

Прав си да мислиш, че не е нормално - така си е!
Но е доста срещано за съжаление :-(!

41.   ПРОДЪЛЖАВАЙ ДА СИ ВЯРВАШ, ЧЕ НЕ ТЕ Е ИЗЛЪГАЛ - А И ЧЕ Е НА 13. КОЙ ЗНАЕ КОЛКО ПЕДОФИЛИ ДУШАТ ИЗ ИНТЕРНЕТ МАЙКА ТИ НЕ ТИ ЛИ Е КАЗАЛА ГЛУПАВО ДЕТЕ ТАКОВА!!

Модератор: Моля,да не пишете с главни букви.Следващия път коментара Ви няма да бъде публикуван.

42.   брат, не си изостанал, и аз съм свидетел на това, ама... какво дасе прави, това е манталитет... а съм на 22.... смятай.... но ще свикнеш, и по лошо ще става