Споделена история от Секс и интимност

Дами, какво за вас е малък пенис?
Интересува ме гледната точка на дамите - пенис с каква дължина възприемате за малък (под колко сантиметра)?

Имали ли сте контакти с такива мъже и колко сантиметрови (приблизително) са им били?
Как сте си прекарали с тях като хора (емоции, преживявания) и останали ли сте доволни от секса, който сте правили?

Уточнете дали вие сте с по-широка и дълбока вагина, защото това определено има значение, когато го правите с по-малък пенис!

Имате ли проблем да сте в дълготрайна връзка с такъв човек?

Коментари

1-50 от 67

1.   Под 10 е в малката категория за мен.

2.   Повечето жени нямат представа колко са 10 или 15см, то и много от мъжете нямаме.

Затова може би по-добре да се използват части от тялото за сравнение - примерно като го обхване с ръка колко остава (или не остава)? Колко по-дълъг е от показалец и тн...

3.   Под 12 см. 13-14-15 е оптимално.

4.   Пенисът няма никакво значение за мен. Ама наистина никакво. Единственото важно у мъжа е да е красив и отвън, и отвътре. Имам си критерии.

А иначе по темата: Според науката, Г-точката на жените се намира на около 9-10 см навътре във влагалището, така че трудно може да се намери недостатъчно голям пенис.
(Преди години едно момче ми прати снимки на пениса си (просто така, никога не съм искала такива снимки на никого) беше наистина малък. Общо взето имаше само главичка. Е, хайде, съвсем малко повече. Каза, че му е 6 см и много се възбужда като го обиждат по темата. Мазохист... )
С друг съм го говорила за пениси и ми разказа, че преди години се събирали десетина момчета, напили се, станало на въпрос за големината им и почнали да си ги мерят с линия. На абсолютно всички им били между 13 и 15-16 см.
Относно твоят пенис, не го мисли толкова. Има ужасно много жени, които гледат цялостната външност и характера. Ако там всичко е наред, другото няма особено значение. Успех!

Ж, 23

5.   Да го обхвана с една ръка до основата и да остава още толкова отгоре е идеален. На дебелина да не е по-тънък от банан. Абе, под 12-13 си е вече малък.

6.   Когато бях мониче на 20, малък за мен беше под 12 см. Сега под 16-17 не ми допада.

7.   По-малък от 15-16. Съжалвам ама не съм фригидна. Веднъж съм била с такъв и не усетих нищо. Прекратих контакт. Имах и мъж с който излизахме и като се стигна до секс и се съблякохме видях едно малко пишле едва ли повече от 10-12см. - ами облякох се и си тръгнах, оправдах се че съм пила и не искам така да “започнем”. После пак прекратих контакт. Обичам секса и съм имала 3 връзки по 2г. С мъж с малко достойнство не мога да имам отношения. Просто държа на секса и искам да ми е хубаво. Добре е и пениса да е с нормален диаметър. Да не е тънък като кренвирш. Тези неща може би ще прозвучат странно, но всеки си има изисквания. Жените, които не обичат секса не се интересуват от такива неща.

8.   Всъщност проблема е с големите, всички останали са с малки и от комплексарщина си ги представят за големи. А ги преставят за големи защото малкото е недостатъчно, нямането не е кеф, недоимъка, недояждането беднотията и мизерията не са хубави приятни готини и никой не им се радва.
И така идва ред на Големите, не можем да мерим не знаем как с какво и от къде обаче сме с голям и харесваме голям.

9.   Много ти благодаря н.7, ценен коментар наистина!

Предполагам с определението си отхвърли едно 80% от бг мъжете.
Може би самата ти си бая широка, щом сексът с пениси под 16 не те удовлетворява!
Интересно е да се отбележи, че щом си имала само един партньор през живота си с по-малък от 15-16, то как направи генералното заключение, че всички мъже от тази "категория" не могат да те задоволят?

Но всеки има право да избира, няма лошо. Радвам се, че си намерила подходящите за теб мъже.

Моля, още дами да вземат отношение и да напишат за своите виждания, предпочитания и лични истории!

Поздрави,
от Автора

10.   Малък е такъв член, който като го сложи отзад, да не ме заболи.
ж 41

11.   Десет сантиметровите как се разсърдиха и наслагаха единичките. Милички, това е истината, малки са ви. Хубавият член е от 16 нагоре, пък вие се успокоявайте със съмнителна статистика от уикипедия. Пък и не забравяйте, че в този среден размер влиза цял Китай и дърпа границата надолу.

12.   Мислех да пусна тема, но като видях тази реших тук да попитам, все за размера става дума. Като гледам как жени се самозадоволяват с разни играчки, а и с ръце, не си ги вкарват надълбоко във вагината, а повече се трият(масажират) в началото й. Тук споделят, че размера има значение, а когато са сами си го набутват 5-6 см. Гледах една се чука с дилдо, ама яко голямо, вместо да си го набие навътре, тя само главата му вкарва и така се кефеше. Та питането ми е, къде жените изпитват по голям кеф, когато й е набит навътре до матката, или когато играта е по в началото на вагината. Кажете ни най после истината. Хем търсите огромни пениси, а когато сте сами си играете с малки играчки, къде е истината? Нали трябва да използваме максимално капацитета си!?

13.   Споделям мнението на номер 4.

ж20

14.   До 11
И ти не забравяй, че в този същия среден размер влиза и цяла Африка, която ако не знаеш е колкото Китай.

15.   Мъж съм на 30 години, София

Надявам се админите да одобрят коментара ми.

Интересна ми е темата, аз самият съм съгласен че размера има значение и допринася за хубавият секс. От жени- приятелки знам че предпочитат към 18-19 см на дължина.
Казвали са ми че не им е проблем да ги поберат и че не ги боли, даже било уникално. В сайта съм чел коментари препокриващи се с това мнение. Знам че и средната дължина от 15 см се смята за малка от жените.

Обаче съм забелязал едно нещо- когато се говори за размери на пениса винаги се говори за дължината и тук там да се спомене обиколката. Реално не знам защо се получава така. В интернет съм чел че е даже по-важна обиколката отколкото дължината, че с по дебел пенис удоволствието е доста по хубаво и тн.

Реално ме интересува дали информацията е вярна... дали се предпочита пред дължината, тъй като почти не се споменава за дебелина.

Моят реално на дължина е 14. 5 -15 см и обиколка 16 см - 16. 5 см. Интересно ми е дали е по-добре от 18-19 см дължина и 13 см обиколка.

Реално знам че няма как да си представите разликата за това се надявам на жена която е било с по дълъг и по дебел да каже какво мисли.

Реално е доста важно да е била с мъж с по-дебел, понеже имам приятелки жени който съм им го споменавал и не бяха впечатлени. Някой от тях през годините са ми го виждали и реакциите бяха Уау и не можеха да откъснат поглед. Визуално изглежда доста масивен заради дебелината си, което доста ги възбужда.

Надявам се админите да одобрят коментара ми, наистина ми е интересно защо дебелината се пренебрегва така ако е по важната!?

16.   @15 - обиколката ти е чудесна, дължината също не е лоша. Ако ти е и твърд, цена нямаш :Р

@14 - не забравяй, че Африка е с население 1 200 000 000, а Азия с 4 400 000

17.   Дължината не е толкова важна, колкото дебелината. Ако е дълъг и тънък е по-гадно, отколкото ако е къс и дебел. Оптималният размер е между 13 и 17. Над 20 е страховито. Преди всичко, най-важното е мъжът да знае как да го използва. Ако мъжт знае как, то да му е малък, ще задоволи жената.

18.   Щом с един пръст могат да ме докарат до щастлив край, значи няма абсолютно никакво значение колко голям е пениса...

Стига сте си вкарвали ненужни комплекси, стига сте си ги мерили - или можете да докарате жената до оргазъм, или не можете, но това да можете определено не е благодарение на размера.

22.   18, с един пръст може и сама да се докараш до оргазъм, но с хубав член оргазмът е несравнимо по-добър. Щом не го знаеш, май си някой от десет сантиметровите, представящ се за жена!
Днеска една приятелка ми каза много лесен и верен тест. Ако напълно възбуден му влиза в картонената ролка от тоалетна хартия е тънък. Ако влиза и главичката му не се показва от другата страна е и тънък.

24.   №22, нещо си объркала накрая, ако влиза в картончето но не се показва главата му, значи е къс, а щом влиза значи е и тънък!? Гледайте сега какво мерене ще падне!? А не може ли, направо с картончето да чука, така всички жени ще са доволни.

27.   Добре де, а колко сантиметра са на порно актьорите? Например на Роко Сифреди?

28.   27

https://www.linkedin.com/pulse/statistics-penis-length-david-vose

"My partner is Italian. It is apparently a point of national pride that the Italian porn star Rocco Siffredi sports a length of 22cm when at work. No doubt there are others who surpass even this. If erect penis length was indeed normally distributed, and the average length is 13cm, then he is 9cm above the mean. The normal distribution implies that for every Rocco-dimensioned man out there, there is another who is 9cm below the mean, i.e. a rather modest 4cm. I find that difficult to believe. If there exists a man carrying around a member that can reach 26cm[4], there will also be a man with a vanishingly small erection says the normal distribution. Et cetera."

Като погледна световната статистиката за дължините на пенисите, то на англичаните средно им е 13.13 см., което масово за жените е малък пенис!
КАКВО ИЗЛИЗА?
ЧЕ ВСЯКА БЪЛГАРКА НЕ БИ СИ ЛЕГНАЛА С ПОВЕЧЕ ОТ ПОЛОВИНАТА АНГЛИЧАНИ!!!!!!!
СЕРИОЗНО?
Освен ако не включим парите като фактор, едва ли има нещо друго, което да ги привлече, защото англичаните не са особено красиви мъже, а и с тези "малки" пениси....

Хубаво ще е да има повече дами, които да кажат какво за тях е малък пенис?

Автора

29.   За мен е повече до естетиката и способността и не толкова в размера. Ще дам три примера от ситуации в,които съм била

1 бившият ми беше със среден размер около 16 - 17 и с него секса беше добър. Нищо впечатляващо като качества, но това че е добър размер и дебелина ме задоволяваше почти всеки път в леглото. Отделно и емоционалната връзка е нещо, което да не се пренебрегва. Има значение как виждаш човека до теб и според това също се влияе на крайното удоволствие. Поне за мен е така

2 след развода имах няколко мъже, с които съм била и там вече всичко беше различно. В началото бях с един доста по-стар от мен, на 59. Познавахме се от работата и няколко години бяхме в един офис и му беше много голям дори само визуално като се очертаваше в крачола на панталоните. Бях много нетърпелива да разбера какво е да си с надарен и бързо стигнахме до секса. Въпреки обаче че му беше някъде 23 не останах особено очарована. Той не се движеше много и предпочиташе аз да правя всичко, а и доста трудно беше с позите,защото му беше голям корема и пениса му едвам беше пред него. Не бях задоволена и след няколко седмици се разделихме

3 със сегашния ми приятел сме още заедно. Той е със среден размер като бившия ми, може би дори много малко по-малък му е. Обаче в секса е страхотен и това, че му е 15 ми стига да съм доволна

Както казват и други е до уменията повече, а не толкова до размера. На всяка, включ и на мен, ми е любопитно с надарен, но вече видях какво е. Ако те задоволява какво като му е 16. И ако не те задоволява все едно и да му е 26. От личен опит и вие ще се убедите, другите вече го знаят

30.   Да доуточня на авторката -за мен под 12 - 13 бих казала, че е малък. Не съм била с такъв, но може и да няма голяма разлика. Щом 15 могат да ми стигнат, може би и 12 ще са добре ако той е добър любовник. Вече под 10 не мисля че ще се получи, но и такива мъже май почти няма. Съжалявам ако някой се е обидил за последното

31.   Хмм за мен 15 см дължина си е много добра и задоволителна дължина, дебелината наистина е по-важна от дължината, най-хубавият секс който съм правила е бил с мъж с малък размер може би 12 не съм го мерила.. но той знаеше какво да прави с жената в ръцете си, в същото време най-неприятният секс ми е бил с 20 см размер, защото опира много навътре и боли неприятно при всяко проникване.. Реално, ако има страст привличане и добра техника - демек мъжа по време на секса да знае и как допълнително да стимулира жената с целуване, скубане, допир и т.н размера наистина няма значение... А дори пениса да е идеални пропорции, няма ли игра и изчезнат ли еомоциите и химията жената не може да се запали, нито да свърши.

Вещица

32.   Пениса зависи от жената. Като млад излизах с връстнички, в гимназията, а после и в университета Една даже ми го измери, след като ме напомпа - 22см дълъг и 5см дебел. Обичам бурния секс, но все се оплякваха, че ги разтягам или ги удрям дълбоко в матката. Беше си едно мъчение за момичетата, ако искам да ми е гот, а ако се съобразявам с тях, оставам незадоволен. Докато не се случи секс с приятелка на лелята на моя приятелка. Тогава разбрах, че за моя размер идеалната партньорка за секс е висока (над175см) раждала жена.

33.   Всъщност нека уточним нещо - как точно се мери пениса? Ако мерим от тестисите до главата ще е едно, ако мерим от горната страна - друго.

34.   А има и макар и рядко мъже с миниатюрни. Така един мъж като канара като се съблече и беше с 3 см, буквално като клитор.
Изцепи се „Обичам дългите свирки“. То все едно биберона.
Извади един вибратор и ме чука с вибратора. От уважение не си тръгнах. Голямо нещастие за един мъж.
Та в този ред на мисли, мъжете с 10 см трябва да се успокояват, че има по-зле и от тях.

35.   На сегашния, ми идва малко мъничък. Но за анален секс ми е точно по мярка. Едното компенсира другото -) ж28

36.   Моят е 17 см, доста е дебел и направо като го вкарам винаги следва: "ох". Никоя обаче не се е оплакала. С моите 17 см, напрево сцепвам, представям си ако ми беше 20 и нагоре. Не разбирам женската лакомия.

37.   14-17 са най-срещаните и нормални. Рядко ще видиш българи с 20см. Това ще е с хапчета, операции.. Но и много хора мерят неправилно и си изкарват дължината по няколко сантиметра повече. От пубисната кост се мери до върха на главичката. :)

38.   Този, който ме изпълни и ме доведе до най-влудяващия оргазъм, беше 20 сантиметров...
Останалите за мен са малки, защото изобщо не ги усещах и така и никога не свърших с тях...

39.   38 - Ей това е! Казахте си го...

АМИ ТИ КАКВО ПРЕДЛАГАШ ТОГАВА???

Как да стане работата, когато тези с по 20 сантиметра и нагоре са супер малко? Тебе щом и 17-18 сантиметрови не са ти стигали, си представям работата...

Много по-вероятно е да срещнеш мъже с по 12 и по-малко дължина на пениса, отколкото такъв с 20 см.

Да разбирам ли, че масово жените са незадоволени цял живот?

И как виждаш бъдещето? Жените ще създавате семейства с мъже, които "не могли да ви задоволят" поради по-малък пенис, а вие ще се редите на опашка да изневерявате с тези с по 20 см. и нагоре??????

Как виждаш работите? Жените в какви се превръщате, не знам?

Кой мъж ще търпи и отрицателно време такава жена до себе си?

Автора

40.   Не мисля, че размерите имат значение. Важното е какво може да направи с наличните сантиметри. И 25 см. да е ако свърши след 2 секунди, аз (и всяка жена) ще остане незадоволена. Да прибавя и това, че повечето усещания започват от клитора, така че, момчета, освен пениса си използвайте и ръцете и езикът си.

41.   Авторе,ти много се впрягаш,когато някоя ти кажа,че всичко под 18-20 е малко. Очевидно попадаш в тази категория. Може би това е наболяла тема с половинката) половинките ти, щом и като тема си го направил. Ако с настоящите ти не става,споко все ще намериш друга, която ще те приеме и хареса такъв, какъвто си. Първо трябва себе си да се харесваш и да си вярваш!!!

Иначе по темата- нямам опит да се изкажа "професионално". Била съм само с 1 мъж, много години сме заедно. Той е с 13 см,от форумите виждам,че се води "малко". Обичам си го и дори не търся други. Дори и за експеримента, не съм търсила и не искам други. Той има голямо самочувствие,вярва си,знае ,че 13 е стандартното и изобщо не му пука,задоволява ме по всички начини и много се старае винаги. Идеята ми е,че трябва да си вярваш и да имаш самочувствие и нещата ще станат.

42.   39, защо е тази агресия?! Аз вагината си няма как да скъся...
Да, такива като мен си ходят незадоволени докато не срещнат подходящия партньор!
И знаеш ли, не е големия мачо с огромния хуй дето мачка наред и не му пука! Дори ми каза, че преди да ме срещне, не се бил отпускал с жена, защото все ги боляло...Вкарвал донякъде и внимавал...Извинявай, но това какъв секс е изобщо?! С мен може да отпусне душата и да го набие докрай, аз точно от това имах нужда!
Какво предлагам, питаш?? Ами точно по-дълбока вагина да се изкефи надареното гадже, не е малко! :-)
А ти освен упреци, какво предлагаш??
При нас уж щеше да е просто секс, но...
Погнахме се и двамата и не можем да се пуснем...
Какви изневери те гонят?!
Не бих се омъжила ако секса куца, ти как си представяш подобен ужас?!
Не съм и била с чак толкова мъже...
Ходех си недоебана и толкова...
Сега обаче си наваксвам... и скоро няма изглед да се спра!
Нещо да кажеш?!

от оплютата 38

43.   И аз бих искал да чуя за обиколката на пениса както каза един от коментиращите, всякаш не се коментира толкова, а знаем, че не е по-малко важно.

Моят е тънък, като кренвирш точно не е, може би малко по-голяма обиколка. Но толкова е. На дължина е 16.5см. Мерил съм го както каза №37, от страни на пениса, не от горе или отдолу, от костта до върха на главичката.

Имам комплекс и ми е гандо, избягвам или избягвах сексуални контакти, чак не си вярвам как съм се закомплексирал още от детството, детски подигравки и т.н. от хора, които от много време вече нямат допир до моя живот. Като чета тук коментари на вас дами как са ви вадили пишки на половината на моята, че и по-малка с увереност, направо съм ебахти глупака да се комплексирам така.

Въпреки това, нека чуем повече "Дами, какво за вас е малък пенис?" и от гледна точка на обиколката.
Относно момичето с "ако влиза в картонената ролка от тоалетна хартия значи е тънък", не знам ти за ръце ли говориш или за пишки, или каква тоалетна хартия ползваш.

Друг мъж на 30 от София.

44.   Към #42
ОТ #43

Първо да кажа, че ме кефиш каква си искрена и си го казваш точно каквото ти се иска, ти е добре, и разбиваш догмата: " чакай да го имам за да се надувам ".

Но причината да ти пиша е, че жените имате какво да направите за вагината си. Мъжете може да тренират мускула си да стане по-голям, може но е много трудно. При жените мускула е обвиващ, който се движи, пениса не се раздува навън за да запълни дупката ви, той се пълни с кръв, втвърдява се и това е. Трябва предварително да е трениран и да е пораснал. Жените можете да си тренирате обвиващия мускул да се движи и да притиска пениса. Материали в интернет колкото искаш, стига да търсиш там където ще намериш, а не там където се казва " не става " от жени без желание.

Аз не 1 път съм говорил по тема относно размерите и винаги се чудя защо мъжа винаги се критикува като може да направи толкова малко за да уголеми размера си здравословно, на 90% обидата е как точно е роден мъжа. Изключително трудно е да се тренира пенис. ОТ друга страна без да броиме пишки, които нямат размер да влязат във вагините ви, вие може да си тренирате мускулите там долу дори не само ако партньора ви е с недостатъчна пишка, а и за допълнително задоволяване в секса.
Можете да тренирате вагините си и да се научите да стискате пениса с нея! Това е факт, а ако някой може да ми обясни защо мъжа не е мъж ако е с недостатъчна пишка, да ми обясни. Какво точно прави 1 мъжкар родил се с недостатъчен размер на патката му.

Знам, че има някакви африкански методи масаж на пишките в ранна детска възраст докато още му расте и така пораства още повече. Но ако питате мен ВИЕ жените сте тези, които може да направите нещо с размерите си в пъти по-лесно от мъжа, дори не трябва да сте в годините, в които вагините ви растат, щото е тренировка за движение на мускула, а не за уголемяване, и цялата тая тежест трябва да е върху вас! А вие го игнорирате! Ах този е с малка пишка, чао. Това си е като да си полу сакат/инвалид, раждаш се така, и нищо не можеш да направиш а вие се подигравате и критикувате като може да си хванете парцалите и да се захващате на тренировки. Разбира се, дами, не ви слагам всички под общ знаменател, но някои от вас отхвърлят години труд на 1 мъж да е това, което е само защото се е родил с даден заложен му размер и цял живот се чувства недостатъчен! Все едно си се родил да видиш какво не може да имаш и после да умреш. Айде стига малко. АЗ НЯМАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ, Кажете ми какво и започвам веднага.

45.   Айде сега освен да въртят домакинството, да ходят на работа, да гледат децата, да се поддържат и то с минимум пари да постигат максимум ефект, да са образовани и интелигентни, да са секс фурии, жените трябва и да правят вагинални гимнастики, че някои имали малки пишки?!Да не им се накърни самочувствието и наранят душиците. От какъв зор неговия проблем да става мой, като има толкова други с нужния ми размер?

46.   Колегите с по малко достойнство да не завиждат много, защото дългия инструмент е и благословия и проклятие. Дамата от коментар 38 много добре е описала проблемите на голямия пенис. Аз съм много надарен и едно от "качествата", които търсех в бъдещата ми съпруга беше точно размера на жената. Слава Богу, намерих такава жене и вече 20 години не я пускам.
Много е гадно по време на секс, да не можеш да се отпуснеш да го ,,набримчиш до макарите", вечно да внимаваш да не нараниш и да забравиш за някои стойки( кучешка, задна и тн.) Дълбокото гърло и досега си остава мираж за мен. Ако сте фенове на аналния, също е трудно и малко жени се навиват, като го видят.
Единственото предимство според мен е да затвориш устата на разни лакоми женички, гледали повечко порно и с нереална оценка на възможностите си.

47.   Аз имам дълго (няма 20 см) но тънко достойнство. Точно 10 СМ обиколка. Не ми пука, не се комплексирам. Много добре изглежда, красива е според мен, имам вени много, твърда е, напомпва се, и съм много жаден за секс. Но проблема ми е, че последния ми полов акт не усещах жената долу много много, сега, и тя сигурно е била по-широка. Но направо не си се възбудих, не знам дали цялата причина е, че не беше изобщо плътно между пениса и вагината й, но е факт, че удоволствието почти го нямаше. Не ме притеснява как ме виждат, но този акт ми седи като обица на ухото и ми е много неприятно и притеснено като се сетя, че все едо ебех някаква чаша и едва ли не, не усещах почти нищо.

Момичето се потеше многоq повреме на акта, дишаше през гласните си струни и после каза, че е свършила(може и да ме е излъгала, за първи път беше с нея и не я познавам как свършва, а и го направихме по-набързо, дори и да е свършила аз съм склонен да вярвам, че ме излъга) също каза и че едвам ходи от треперещи крака. Но при мен удоволствие 1. 5/10.

Това е подобен проблем като на #46, но за тънко достойнство, без комплекси. Притеснено ми е за следващ акт адски много, да не уцеля някоя по-широка, че ми беше супер неприятно. А й ако тя ме погледне с поглед, защото знае какво става, може накрая тоя проблем да достигне до мен и да ми накърни увереността, а без увереност ние си знаем, че не става.

Млад мъж.

48.   До #45

Ти май само за размер мислиш. И размера му, голямата пишка, я разменяш за следното цитирам:
"домакинството, да ходят на работа, да гледат децата, да се поддържат и то с минимум пари да постигат максимум ефект, да са образовани и интелигентни, да са секс фурии"
Така ли?
Че на мен ми изглежда, че почти нямаш нищо общо с мъжа до теб, освен големия му пенис. Ти за пенис ли се омъжваш или да сте едно цяло с човека до теб, да си отворите душите и да си ги слеете.
Аз съм мъж на 30 години, и ако жена ми мисли така ще съм крайно обиден и много отблъснат, ще се чувствам, че тя ме държи настрана от живота й, и няма нищо общо с мен самия, а само секс, ако и това има. Друго е и, че тези работи трябва да се забележат по-рано за да се предотвратят грешки.
Това са някакви догми и медиини обществени неверни възприятия, че жената трябва да прави домакинската работа и това е, да гледа децата и това е. Че, трябва. Че, трябва. Че трябва... Трябва да се поддържа казваш, че ти така го изказваш това "трябва", че се едно не искаш да го правиш и не искаш да ти е добре, като че ли го правиш за мнението на другите или нещо друго вместо за теб. Мъжа ти обича ли те? Или неговите родители и т.н. не те ли уважават и изискват постоянно нещо повече от теб? Трябва да помислиш. Мисля, че си роб на обществено мнение или нещо подобно.
Крайно ми е неприятно от твоя коментар, защото едва ли не дърпаш мисленето на хората да е някакси, неотпуснато като някакво робство, някакъв модел от преди векове, който някакси не се е изчистил от ДНК-то ти. Замисли се.

49.   Няма малки пениси, има непривлекателни мъже и такива, които не умеят да възбуждат.

50.   Ами аз съм със седен - около 15 сантиметра и нормлоно дебел. Дразни ме, че вечно се говори за големината на пениса и никога за големината на вагината. Само разшльокани кофи съм имал през живота си и си мислех, че ми е хубаво. Добре, че наскоро чуках тясна жена, та да разбера какво е секс. Ами уникално е. Невроятно. Да кажа, че беше и с хубаво тяло. Винаги като си спомням, се надървям. Та жени, преди да претендирате за големи, вижте се вие какво предлагате. Защото съм имал доста жени и са били все "кофи". Като цяло българките са широки.

51.   Не е добре малък пенис. Но си има и добре страна. Не стига за отпред, но е кеф за дупето :-) (личен опит, ж 41 г.)

52.   Жени не четете коментара ми моля. Мъжки работи тук! :)

Жените получават големината на пениса ти като събират големината на увереността ти с истинската големина на пениса ти.
Това, което вкарваш в главата й, в мозъка й е по-важно от големината на това, което вкарваш между краката й.
Според мен най-доброто за жената е някой с голям, който увереността не му идва от големината на пениса, а е работил за нея. Да не гововим, колко е рядко някой да работи здраво за увереността си, а да не я фалшифицира. Да не говорим, колко е рядко някой да има оня голям пенис, който я разтяга и по дължина и по дебелина перфектно. От тук може да съберем 2 и 2 и да видим колко всъщност е рядко някой да ги има идвете. Което момиче го получи, евала. Но да си знаем, че и момичетата си имат подобни притеснения, че дори ги обсъждат повече от нас, но ние го правим публично, а те само в компанията на жени.

53.   Аз съм висока около 178 см, на 43 г, жена, работила като компаньонка и ескорт, предимно в чужбина.
От моят личен опит, не знам с колко мъже съм била, може би над 1000, повечето имат средни или малки пениси. Лично за мен е добре да е мин. 17 см, тъй като високите жени имат по-дълбоки вагини. От голямо значение е и дебелината-била съм с мъже с дълги, но клоьощави пениси. И това не е добре.
По-важното е да е дебел, а не дължината според мен. Ако ги има и двете, супер.
Но в живота с напредването на възрастта, на преден план изилизат други ценности, сексът отстъпва на заден план. По-важното е разбирателството според мен, тъй като има и други начини за задоволяване(орален секс), както и всякакви и най-различни вибратори и секс-играчки.
Общо взето правилото е, че високите жени са с по-дълбоки вагини и имат нужда от по-дълги пениси.

54.   53, много ценно мнение! Благодаря ти!

Ако можеш, кажи какво за теб е малък пенис - под колко сантиметра? Имаш достатъчно опит и вероятно можеш да кажеш същото и за обиколката на пениса.

Според мен, а и според статистиката, 17 сантиметра и нагоре определено влизат в графата дълги! Само потвърждаваш статистическите данни, че някъде около 25% от мъжете са с над приблизително 14 и нещо,15, 15 плюс (около 15 см.)! Пак зависи от националността.

Но под колко сантиметра за теб е къс?

Благодаря отново!

Автора

55.   Към 5. Как точно знаеш че 17 е точния размер не знам, мериш ли ги на всички с които спиш де да знам, но искам да те питам: Моят е 16 см дълъг, след като ти вече си решила, че 17 ти е добре, да си представим, че вече сме на фаза секс с теб. Тоя 1 сантиметър deal breaker ли ти е? Чудно ми е, ако срещна жена като теб и тя си е образувала така мниение, ще ме изпрати ли? Ти ще ме изпратиш ли? Кога да и кога не, какво ще компенсира. Също случвало ли ти се е някой мъж да ти каже, вагината ти е прекалено дълбока, не ми харесва и да те зареже, а ти да го искаш?

56.   От 55, исках да напиша към 53, не 5.

1-50 от 67