Споделена история от Секс и интимност

Скъсан презерватив
Здравейте! На 18 съм, снощи с приятелят ми правихме секс и накрая той като свърши члена му излезе от мен, усетих го, че просто се търкаше в мен, като проверявахме резервоарчето всичко беше точно, беше пълно, но като го махахме видяхме в средата, че е скъсан, презерватива е черен, до преди да видим това щеше да се види сперма, че е потекла, нямаше, чак когато той тръгна да го маха потече, а преди това си беше където трябва... , въпросът ми е има ли как да съм забременяла....

Коментари

1.   Момиче, секс се прави след сватбата!!!

Айде сега ходи си скуби косите дали ще ти дойде цикъла или не....

2.   Два пъти ми се е случвало, с една и съща мадама. Първият път изчакахме да и дойде цикъла. Вторият път тя дори ми каза да не спирам. Беше по време на анален секс.

3.   От авторката
Не знам в кой век живееш , но никой вече не чака сватбата, да не говорим, че много и не се женят, пример са и нашите , и родителите на приятеля ми, с приятеля ми живеем заедно, мисля, че е достатъчно за сега.
Забравих да спомена, не съм в овулация, трябва да дойде след седмица. Миналия месец ми закъсня с 10 дни. Нередовен е винаги или закъснява или подранява.

4.   Хмм... това е втората история за скъсан презерватив в рамките на една седмица! Или няко дупчи презервативите с игла в магазина, или пък са дефектни, илиии вие тийновете се таковате като животни! Та купувайте по-качествени например дюрекс, както и лубрикант, може да си била и много суха... Иначе за да ти е спокойно на душата бягай за ескапел.

5.   Ми приятелят ти не може да ман*ръса ! Бързо до магазина за ескапел ! Иначе е напълно възможно да забремеенеш по този начин , имах приятелка 12 клас на бала имаше едногодишна дъщеря и то от скъсан презерватив ! Успех и бъди по внимателна кажи му на тоя твоя пичага да се образова малко сексуално .

6.   4, точно Дюрекс и Спортекс най-много се късат.

7.   От авторката. Ползваме дюрекс и спортекс, може ли да ни препоръчате тогава по качествени, вече година и половина го правим, за първи път ни се случи снощи. Той е сигурен, че нищо не е попаднало и съм склонна да повярвам, защото с очите си видях как потече чак като го маха и тогава видяхме скъсаното, преди това нямаше нищо, освен това го усетих и като излезе. Надявам се да дойде скоро както трябва и ще отида за Ескапел

8.   Отново авторката: не съм била суха със сигурност, това не се случва, както приятеля ми се ебава и вика била съм като река, след мен всичко ставало мокро

9.   Пробвал съм Дюрекс, Спортекс и тези обикновените на бройка по 20-30 ст. Колкото и странно да звучи, последните са единствените, които никога не са се късали и на всичкото отгоре определено са ми по-удобни. А Спортекса е няма такъв боклук. С който и да съм говорил на тази тема, абсолютно всеки, който ги е ползвал, е имал поне едно скъсване. А Дюрекса да ме извиняват, ама само рекламата им е голяма, а цените са безбожни. Ако го правиш по-често, трябва да си оставяш половината заплата за презервативи. А на мен определено не са ми удобни.

10.   Авторката: 9, благодаря. Бях много притеснена , но се успокоих малко, още повече, че видях всичко с очите си, не мисля, че съм, шанса е супер малък и вероятно не съм, но реших все пак да се консултирам...

11.   Не мога да кажа със сигурност, направи си тест за бременност. Има много домашни начини. Прочети в интернет

12.   До 8 Какво? Приятеля ти има наглостта да обвинява теб дали си суха или преклено мокра и ти вменява вина за това а ти му се връзваш и се чувстваш виновна?
Сухотата на жената при секс се дължи само и единствено на това, че мъжът не е могъл да я възбуди достатъчно, ако някога си била суха вината е изцяло негова и би трябвало много да го е срам от такъв факт.
А ако си "станала река", трябва да е годост за него а не да те нагрубява с това.

13.   Авторката: 12, грешно си разбрал/а не ме е обвинявал и не съм била суха никога, това казвам, нито ме е обиждал с това, даже се радва, че се мокря толкова, добавих го, за да се знае , че не съм била суха и винаги ме възбужда, не ме обвинява или подобно.
11, мерси

15.   Пий ескапел, майка ми така е забременяла с мен. Много зависи в коя част на цикъла си, но аз не бих рискувала и бих пила хапче. Рано ти е да забременяваш. За това вече може да изчакаш сватбата (ако искаш да се жениш).

16.   Щом не си в овулация, няма проблем дори и да беше свършил в теб. Освен това презервативът е бил скъсан по средата, а не долу, т.е. спермата не се е разтекла. Едва ли ще забременееш.

17.   Номер едно,от кой век пристигаш? :D

18.   Ако мислиш, че не си в овулация, може да не взимаш хапче. Риск има с всички методи.

19.   Хаха .. не е чак толкова трудно да се забременее ! И при най-малкото съмнение трябва да действаш ! Наскоро четох някаде че някакъв се празнил на тоалетната хартия в обществения кенеф и забременил сумати жени .... не знам дали е вярно . Но имам приятел на когото бившата му беше надупчила кондомити с игла, след като клецал няква мадама видял дупчицата и веднага взели мерки ! По ирония на съдбата сега бившата му е на 21 и е бременна в трития месец :D :D. Та по добре ги махни тия домашни начини , а взимай мерки . Че си многооо млада, а и скоро ти предстои кандидатсгване за това не рискувай ! Успех и от мен !

20.   Може ли 17 годишните плюс да пишат в раздел "Тинейджърски"? Ще пусна цяла тема значи.

21.   Презерватив не се къса толкова лесно. Някой се забавлява с тези теми.

22.   Да позная ли, че е бил Дюрекс? Най-големите боклуци с мощна реклама.

23.   "Може ли 17 годишните плюс да пишат в раздел "Тинейджърски"? Ще пусна цяла тема значи."

Тийнейджър или teenager идва от teen, като в fourteen, fifteen, nineteen ... демек от 13 до 19 години.
Ето! Сега няма нужда да пускаш теми.

24.   Номер 23, може би тинейджърите по учебник попадат в тази възрастова група, аз нямах това предвид. В този сайт има и такива на по 27, които мисловно влизат в тинейджърската група, а за годините се предполага, че са по-зрели. Или да направят нов раздел "Зрели на години - с тинейджърски умствен багаж".

25.   Здрасти. Понякога се случва. В такива ситуации до 48 часа след акта минаваш през аптеката и си взимаш хапче за да си спокойна. Колкото по рано, толкова по добре. Ако не си го направила има вероятност да си бременна. Чакаш си цикъла и се надяваш. Ако дойде всичко е наред ако не дойде отиваш на гинеколог.

27.   Авторката. До 25, мерси, дойде, че и свърши, закъсня, но дойде, правихме и 2 теста, отрицателни са, всичко е точно, мерси

28.   Аз лично недоумявам как се късат тия презервативи. Ползвал хиляди пъти презервативи в живота си, дори и сега с жена ми понякога слагам за да е спокойна, че няма да зачене, но никога, ама никога не ми се късал. Всякакви марки съм ползвал. Инструмента ми е доста дебел и е 17 см, което си е доста добре. Не знам кво правите, че ви се късат, бодли ли има на оная си работа, или пък на жените, с които го правите отвътре шкурка имат?

29.   28, не си режат ноктите, за хигиена си отварят устата да плямпат, много са чисти няма що.
Пък и на жените си дават да им ги слагат и те с орловите нокти как мислиш.

30.   Веднъж само се изхлузвал. Но беше в дупето на приятелката ми.

31.   Здравейте, аз също имам въпрос. Възможно ли е презерватива да се скъса без да се забележи... смисъл при проверяването с вода да е имало дупчица, която не сме забелязали! Благодаря предварително!