Споделена история от Секс и интимност

Фетиш към дамски чорапи!
Здравейте, има силен фетиш към дамски чорапи, къси, 3/4, силиконови и т.н. Постоянно заглеждам жените в краката, с какви чорапи са обути. Възбуждаме много да като мириша чорапите на жена...Побърквам се от възбуда като видя по улицата девойка с куса поличка и 3/4 чорапи.

Коментари

1.   Няма лошо. :) Аз с удоволствие бих си поверила крачката на някой с такъв фетиш.

Ж,23

2.   Аз, също имам подобен фетиш към женски крака и чорапи.
Много ми харесва да мириша носени женски чорапи и чорапогащници. Миризмата ме влудява.
Харесва ми също така да целувам краката и да облизвам пръстчетата на краката. На досега съм попадал само на три жени, които не са се притеснявали или са нямали гъдел.
Да си призная все пак го правя избирателно, а също така и много внимателно, без излишно настояване(при сигнал, че не са съвсем о.к., веднага спирам и не настоявам).....
Все пак разбирам, че голяма част от жените имат притеснение...
М 42.г.

3.   От автора до коментар № 1, е ми, с удоволствие ще ти оближа петите, пръстите и целите ходила, можем да се запознаем, дай сама някакъв знак!

4.   Верно е фетиш, а това си е психическа болест. Бори се с маниите си. Аз също се кефя страшно на женски чорапки. Не само жартиерести, дори съвсем късички. Но само на чорапи, да ги мириша, без да са на женска, си е заболяване.

5.   Какво ли не бих дал, и аз да помириша дамски чорапки високи над коляното, или чорапогащник който е бил цял ден на тялото на жена! А ще е още по хубаво, ако имам възможността аз да го сваля от дамата!

6.   Привет аз също имам доста силен фетиш към дамски чорапи и чорапогащи съвсем нормално е! Има доста мъже като нас! Най-добре ще е ако си намеря жена с която да живея и да се радвам всеки ден на този фетиш!

7.   Здравейте на всички аз съм мъж на 23 години и също имам фетиш към дамски чорапи и чорапогащници също и към дамски дрехи. Всичко започна, когато бях 15 години и започнах с дамски чорапогащници и прашки след това рокли, клинове и др. Когато кака ми отиде на работа аз ровейки из гардероба и намерих и обух един тънък бежов чорапогащник изключително много ми хареса чак си го носих под дънките навсякъде. Сега в момента съм с едни дамски тънки прашки, едни силиконови чорапи жартиери и един сутиен и ми е мн добре дори ще си легна така. А вие кога за първи път обухте чорапогащник и на кого? Както казах аз беше на кака ми.

9.   Здравейте, мъжкият фетиш към дамски чорапи и ходила е един от най-масовите фетиши. Аз лично от дете нося дамски чорапи и чорапогащници. Възбужда ме и ми е приятно. Постепенно с годините пробвах всякакво бельо и всичко което носи нежния пол. Хубаво е и въпреки фетиша си винаги съм си падал по жени.