Споделена история от Секс и интимност

Разрешена изневяра?!
Здравейте искам да споделя историята си тук която може да ви звучи налудничава за това е анонимно. С приятелката ми сме заедно от година. Тя е нисичка с малко стегнато дупе и големи цици перфектна. Проблема ни е в секса. Не я задоволявам 12 см ми е. Тя никога не е свършвала с мен или побърквала правим кротък секс за да свърша. Преди тя да си признае че не я задоволявам усещах че е доста широка там долу защото аз не я усещах. Когато отворих темата тя ми сподели че на бившия и приятел му бил 21 и е свършвала всеки път. Знам че не звучи нормално но бих и позволил изневяра защото всеки трябва да изпита хубавите неща в секса.

Коментари

1.   Ми то като ще я задоволява друг, ти за какво си ѝ?

2.   Хубави си решил. Пусни я и на нас.
Ако искаш можеш и да гледаш и да ръкоблудстваш.

3.   Намери някой надарен мъж за тройка.
Може да оправи и теб, какво лошо има.

4.   Купи си релефен пръстен за пениса, прилича на презерватив с два отворени края, нещо като ръкавче. Ефекта за жената е усезаен.

5.   А бе пич, са като се замисля, ако твоята е нисичка, с малко дупе, то откъде такава широка хралупа у нея бе? Да не би п*тката й да изпълва тазовата кухина?
Пращай я да се е*е с махлата, а ти си търси по-нормално габаритна

6.   Като ти е малък или изкривен пениса, сменяш позата и евентуално ако това не помогне, купуваш вибратор, а не да я даваш на други мъже! Хора, образовайте се малко и спрете с тоя разврат!

Между другото, ако приятелката ти е свършвала всеки път с предишния си приятел, би трябвало да знае как да свърши и с теб. Моят е приятно извит нагоре и предишната ми приятелка полудяваше от триенето, което и осигурявах на задна. Обаче не можах да я накрам да свърши, защото тя самата не се отпускаше и в крайна сметка си правех своя кеф, да си тренирам издъжливостта като я чукам по 2 часа. Размера има значение само за усещането за пълнота, иначе цялата стимулация на вагината се случва на входа, където са най-чувствителните места.

7.   Ами широка ще я усещаш като ти е малък атрибута. Тя може и да си е съвсем наред. По-добре се разделете като нормални хора и си търсете подходящи партньори.

8.   Вземи и вибратор и действай и с него,така остава при теб

9.   Няма нищо лошо отвреме навреме да се разнообразява. Важното е в всяко друго отношение да се разбирате. Любовта не е секс.

10.   Моя е 17-18 твърд и много дебел тигър и ако и го наместя по твърдо изобщо няма и са помисли за повече след като и направя путката на
Ер Малък.

11.   Аз също свърших едва когато бях с надарен мъж - 20см млад здрав прав и корав, абсолютно удоволствие, няма по-разтърсващ оргазъм! Преди него просто не ги усещах...
Но не бих се съгласила на разрешена изневяра...
С надареното гадже бяха луди сексуални маратони в началото...издръжлив, готин, направо не можех да му се наситя! Заспивахме след бурен секс, събуждахме се пак с яко ебане!
Та ние бяхме непрекъснато един в друг, каква разрешена изневяра?! Аз заспивах и се събуждах на хуя му, не е истина колко го исках! И така жестоко хлътнах, че не ти е работа...
Пусни момичето да си намери момче, с което да е щастлива!
Хубавият секс не се постига лесно и е много важен компонент в една връзка...
Не се самозалъгвайте с разрешена изневяра...
Имаш достойнство, пусни я...

12.   Само мъж може да предложи вибратор в такъв случай. Изобщо не е същото, оргазмът с играчка и с истински пенис изобщо не могат да се сравняват. Авторе, това, което си замислил е много рисковано. Трябва и ти, и тя да можете да разделяте чувствата от секса. Сигурен ли си, че тя няма да се влюби в бика?