Споделена история от Секс и интимност

Хомосексуален ли съм
Здравейте. На 23 години съм и съм момче. И така като малък имам предвид 14-15 годишен започнах да гледам в сайтовете за секс само хетеросексуално п*рно и всичко беше нормално. Обаче все по-честно в годините сменях от хетеросексуално на така наречената строга господарка и се възбуждах по същия начин. По-много странен начин се стекоха нещата в моя живот особенно в пубертета и започнах да си лягам с мъже. До 18 години нямах проблеми с ерекцията и бях активен, към 20 години обаче партниора ми каза че пенисът ми все по рядко 'става' и по- рядко. Пробвах с други, с няколко травестита там нямах проблеми и ми ставаше. Странното обаче е че само и единственно когато бъда пасивен само тогава 'свършвах'.Пробвах с два жени, с първата бях на 'виагра' и не 'свърших' а с втората го правих много пъти, но беше мек. Наскоро попаднах на нещо средно между мъж и жена или така наречения джендърка уникално красива межа но вместо вагина, има пенис. Това като че ли ми хареса най-много. Все пак искам да чуя вашето мнение за моята сексуална ориентация, тъй като вече искам да имам сериозна връска с човек и се колебая с кой от трите пола да бъде.

Коментари

1.   Не си хомосексуален. Имаш сериозен проблем с порното. Спри го, вредно е.

2.   според мен си пан.

3.   Половете са само два. Всичко останало е илюзия.

Щом спиш с мъже очевидно си гей. Не се замесвай с жени и не се опитвай да имаш връзки с жени. Единствено ще пропилееш времето им, ще ги травмираш за цял живот и ще им предадеш някоя зараза.

5.   3 пола не са ли малко?!?

6.   Що се ограничаваш така. Опитай с животни, с предмети и други.

7.   Просто бъди с джендърката. Какво ти пука аз като какъв те определям? Недей и ти надува главата на хора, на които не им пука какъв си бил и как било нормално. Сам се подлагаш на съд. Прави това, което те прави щастлив пък в коя кутийка попадало според мнозинството от обществото... не е важно. Или поне не трябва да бъде. Ако е за теб, бъди готов да те обиждат и плюят от едната страна и да те агитират да се присъединиш към пропагандата от другата. Ако под "попаднах" имаш предвид онлайн... просто търси партньори на живо, които да те възбуждат каквото и тяло или ориентация на хартия да имат.