Споделена история от Секс и интимност

Моля само за смислени коментари.
Историята ми е реална и се чувствам много зле. Жена на 41 съм. Работя като масажистка с екстри. Не предлагам секс но има повече от масаж при мен. Проблемът е че дъщеря ми показа новия си приятел на снимка. Той ми е редовен клиент. Това ме втрещи. Дъщеря ми не знае какво работя и мисли че съм счетоводител във фирма. Сега се чувствам ужасно. Какво да направя? Мъжът ми също не знае. Освен това имам и по малка дъщеря която е на 16. Голямата е на 19. Ако разберат с какво се занимавам ще имам ужасни проблеми. Да е говорим че приятелят на голямата няколко пъти ми е предлагал пари за секс но е получавал само френска. Чувствам се в безизходица.

Коментари

1.   Това ми напомни на един виц. Едно 15-годишно келеме влиза в аптека. С нагъл поглед казва на аптекаря:
- Дай един презерватив, че отивам на вечера у приятелката си да се запозная с техните и току виж е станала заварката.

Дава му, обаче той се замисля малко и казва:
- Абе дай още един, че като каква сестра има, майкоооо, ще взема да опъна и нея.

Дават му, но той продължава:
- Абе така като съм почнал - да взема да ударя 2 ташака и на майка ѝ, а?

Взима третия:

- Ами то така и така, ще изчукал всички жени в семейството, да взема му лъзна между филиите и на бащата, че да не завиди нещо, че много здраво чукам.

Взима четвъртия презерватив и си тръгва. Вечерта вечерят, обаче той дума не обелва. Момичето му казва:

- Миличък, не знаех, че си толкова срамежлив, дума не обели.
- Ами и аз не знаех, че баща ти е аптекар...

2.   Коментар 1 разбива отвсякъде. :D Доста добър виц!

3.   Ами какво друго предлагаш ми е интересно? Просто може да оставиш нещата така, може би все ще се разделят някога. Може да и кажеш, че момчето не ти харесва. А мъжа ти знае ли с какво се занимаваш?

4.   Правете се на непознати. Той едва ли ще каже нещо от срам да не разбере приятелката му какво прави.

5.   Стига си лъгала, фантазьорке. Нямаш умора да бълваш измишльотини.

6.   Може спешно да заминеш в командировка в чужбина по счетоводни дела на фирмата, после таа командировка да се удължи, пък накрая да вземат пък да те харесат в тая пуста чужбина и по-добра работа да ти предложат.
А в това време ти да продължаваш да си духаш и там. Ми да, дали ще е на умирисани на чубрица негри или на ганьовци все тая. Даже по-добре че мангизите са повече.

7.   Малко ме съмнява това да в истина. Как пък от толкова труженички гаджето попадна баш на мамата на приятелката си? То това направо е сюжет за някоя комедия. Или за жанрово порно.

8.   Просто и кажи да не води приятелите си у вас, освен ако не станат сериозни нещата и за сватба. Надявайки се, че ще се разделят преди да се изловите един друг и да лъсне истината за работата ти пред семейството. Но мисли и за челен сблъсък, защото някой, който си плща редовно за Не-секс, което за мен си е чист секс, надали ще изостви младо момиче, деро му го пуска на аванта. И се моли да не ходи и при други лелки, да не прехвърли нещо на щерката, че това ще е не по-малка драма. Успех!

9.   Никой в семейството ми не знае какво всъщност работя. За номер 3- освен масаж предлагам ръчно освобождаване и френска. Без секс. Авторката.

10.   Ти си голяма работа щом предлагаш счетоводно,,ол инклузив"на клиенти !

11.   Да духаш на бъдещият си зет си е екстра, която малко БГ тъщи предлагат!
А може бе премълчаваш, че те е опъвал за пари, та тъкмо като влезе като зет в семейството Ви, ще има 2 жени, които ще му предлагат всичко!!!
А мъжа ти ще се радва, какво сплотено и традиционно семейство сте, браво

12.   Търпи си последствията.Срамота е жена на години да се занимава с такива неща.Жалко за дъщеря ти,за мъжа ти,а на теб-даже ти е малко това,което се е случило.Какъв смислен коментар очакваш-ти смислени неща ли правиш?

13.   Привет, да предположим че е истина твоята история, изхода е да споделиш на четири очи с дъщеря ти какво работиш и това да си остане между вас, като после и кажеш това за новия и приятел. Това е най-доброто което можеш да направиш иначе рискуваш да се изложиш здраво , ако се стигне до някакъв скандал или сдърпване.

15.   Това е иронията на живота - нищо не остава скрито-покрито. Какъв съвет искаш? Време е просто да си понесеш последствията.

16.   До номер 9 с "само френска. Без секс." си противоречиш.

19.   Като разбере, че си майка на приятелката му, сега вече ще те изчука, няма накъде да мърдаш! Щом вече френска има, ще има и българска, той ще ти масажира вагината!?

20.   Разбери се с кандидат зетя ако наистина държи на дъщеря ти няма да те насилва ако повече харесва теб ще му правиш по един бърз и ще си имате ваша тайна.

21.   Жената упорито премълчава пълната програма,която прави на работното си място и тлъстите бакшиши,които получава от сексуално задоволените клиенти,на които нищо не отказва,щото ако беще само масаж-няма лошо !

22.   Съвет трудно бихме ти дали в тази ситуация.. Но запазете тайната си.. Всеки има своите тайни.. Не си била само ти в тази ситуация. Светът е малък. Един приятел отиде да пътува по корабите.. Баща му също пътуваше, но на друг кораб.. И се засичат случайно в Бразилия в един и същи бар и баща му с красива мацка... Позеленял като го видял... Е предупредил го да не казва на майка си... И досега пазят тайната си.. Друг случай като коментар 1, но истински. Друг познат си хваща приятелка 2 месеца преди да замине да пътува по корабите също.. Запознава се с майка и, но баща и и той е по моретата.. Качва се.. Обикалят много пристанища, барове, проститутки. Всеки разказва за семейството си.. Един от тях разказва за дъщеря си, а моят познат за приятелката си. Идва и смяната познатия се прибира и отива на гости на гаджето си с букет цвета. И изненада. Баща и е неговият колега с когото са ходили по баровете и са се хвалили кой каква е хванал... Цяла вечер мълчали.. Вече са женени, но никой не е отворил и дума за старите истории. Така, че не се притеснявай.. Всеки има своите тайни

23.   Авторке, ето ти и моят смислен коментар, стига историята ти да е истинска.

Мнението ми съвпада с това на н. 19. Не виждам кой знае каква трагедия. Все пак ти си на половина уличница дали ще те изч*ка или не все тая. А за дъщеря си какво толкова ѝ мислиш? Щом ти предлагаш на мъже такива услуги, нима тези същите мъже не са достойни за дъщеря ти? Що? А дали ще ѝ лепнат некой вирУс, к'во ти дреме? И да ѝ го лепне на нея, ще ти го лепне и на тебе, после ти на мъжа си, така че цялото семейство ще сте вирусоносители. Сладко а?
Не моа да разберем от де накъде родителите си мислятт, че дъщерите им са кой знае какви прицеси и заслужават принцове с дворци и каляски? Дъщерите ви са същите отрепки като вас, ма трудно го асимилирате...

24.   Съчувствам ти, но смислен съвет не мога да ти дам. Ти сама си се нахендрила в тази ситуация. За лесни пари. Ама лесните пари, както виждаш, в един момент ти излизат много скъпо.

След като си рискувала да работиш това, единствения ти печеливш ход е да си признаеш всичко. Всичко друго ще направи цялата история още по-голямо мазало.
Като започваше тази работа, пусна ли тема в сайта да искаш само смислени коментари?

Жена съм, но това, което си направила е адски гнусно!

25.   Май мястото и е другаде на тази тема