Споделена история от Секс и интимност

Иска да му духам
Здравейте! Момиче съм на 17 години. С приятелят ми сме заедно от почти половин година. Снощи като си говорихме ми сподели, че иска да му духам. Чела съм какви ли не истории как някой жени се задават, задушават като правят с*ирки. В интернет се натъкнах на някакви съвети. Незнам какво да правя а и на приятелят ми му е голям (23 см.)!?
Някакви съвети?

Коментари

1.   Да непълнолетна си да си гледа работата. Ако не си готова и не искаш не прави нищо.

Въпроса е дали тоя си заслужава да ти е първия? Първия път си е първи път. Завинаги си остава момента.

2.   Зарязвай го и го прати да си търси мъж, а ти си търси нормален. Духането е за гейове.

3.   Ако не искаш - недей. В противен случай го обсъдете предварително, защото повечето келемета от порното са се научили на доста кофти неща от сорта да ти натискат главата докато се задушаваш и им е кеф от това. Така че внимавай да не се окаже и твоя приятел подобен тип.

4.   Обсъдете го,ако нямаш опит,а той има нещата няма да са много наред.Не бързай, ако ще ти е за първи път ,а имайки предвид и размера,пак няма да е лека работа

5.   до 3, Аз съм друсал толкова силно и бързо главата на мацката докато й го набутвам у устата и тя се е кефила на това!
Опъване на коса, псуване, тряскане на главата й като на кълвач....! Какво искаш? Да си изпуснем кефа щото някоя п*кла не искала да духа!?

Като не иска да духа един път, втори път и на третия шут у г*за, както съм правил - от воле!

6.   Не е важно какво иска той, а какво искаш ти. Не го прави ако не искаш. Не е нужно да даваш всичко от себе си и да се правиш на порно актриса, защото на някой му се искало. Запомни, момиче, ти и само ти решаваш какво да правиш с тялото си.

7.   Номер 2 Престани да пишеш една и съща глупост!!! Защо си против френската любов?

8.   Не си чак толкова малка затова. Ако го желаеш, го направи. Докосвай му го докато се целувате. Можеш и да бръкнеш вътре да го погалиш. Вържи си косата да не ти пречи. Свали му панталоните. Най-удобно е той да е легнал на леглото. В началото му давай леки целувки по главичката. Можеш да пуснеш и език по нея. След това го прекарай надолу по ствола. Върни се на главичката и се съсредооточи на нея за да свикнеш. Можеш да я смучеш и галиш с език, имай предвид, че е много чувствителна. На място ще усетиш какво да правиш. Не му позволявай да ти бута главата надолу. Контролирай ти темпото и когато усетиш, че ти е добре, можеш да поемеш повече. Не се насилвай и няма да имаш проблеми с дишането. Ако не можеш да го усетиш кога свършва, поискай да те предупреди. Нека да не е в устата ти първия път. Ако ти е харесало можеш да погалиш главичката му или да я целунеш.

9.   23см. от българин не ми се вярва и то такъв дето е с момиченце.

10.   # 8 - да беше я посъветвал първо да го прати в банята да си го измие, не да му бърка из гащите и да ги събува.
#9 - едва ли го е мерила, най-вероятно той и е казал, че е толкова.

11.   Номер 2 е права аз съм бисексуален и обикновенно гейовете обичат да си духаме по цял ден

12.   №5 не всяка жена е секс маниачка дето се кефи да я унижават. Нито пък ти си терминатора и голямата работа. Смешен си пич.

13.   Номер5,явно си малък,много зле говори за теб това което пишеш.Но все ще се намери точното момиче по което да хлътнеш,а тя да се отнася както ти с тези за който пишеш,тогава чрез страданието ще се научиш да цениш жените да уважаваш избора им и телата им.А и силно се съмнявам да знаеш как да им доставяш удоволстие,твърде голям егоцентрик и незрял си според написаното.Всеки си намира майстора,хората са го казали

14.   Изобщо не е нито толкова страшно, нито толкова трудно. Никой не е казал, че от първия път трябва да го лапаш целия. Ще се научиш с времето. Важно е и той да е внимателен особено като знае, че нямаш опит. Няма нищо лошо в свирките. Аз даже се възбуждам адски много докато духам на мъжа ми.

15.   В заглавието на темата (изобщо не съм я чел) трябва да има една булва М в повече и всичко ще бъде наред.

16.   Не си грози физиономията заради никой мъж! Едно от най-гнусните и грозните неща в секса са именно свирките! Каквото и да направиш, ако един човек иска да те замени пак ще те замени. Не ставай поредния парцал, само защото ТОЙ искал! А той пита ли те какво искаш ти? А той пита ли те дали искаш да му правиш? Отвратена съм от номер 5! Такива не заслужават никоя. Свирки все някога ще ти се наложи да правиш...може би, но поне нека да бъде на човек който те обича, и ще го оцени. Но за мен това е едно от най-грозните неща в интимния живот. ;/

17.   Да сте виждали духачите от духовата музика да си лапат целите инструменти!? Кой те кара да го лапаш целият, че да се душиш!? Първо свириш само на мушука, като се усъвършенстваш, може вече цялата сабя да гълташ!

18.   Аууу на тоя конски чеп и 5 вентилатора не могат да му дукат ти сама не те виждам.... горката....
Четеш в нтернет как се духа?
Радвай се че не поискал да ти го натика в чатала, че тогава ще четеш в интернет как се вади!
Чак аз се задавих докато чета кви глупости се пишат тука.

19.   Постът е за "Измислени истории"/"Проза, литература".

20.   Прегледай еротичните сайтове, там има клипчета с 30 и повече сантиметрови, там ще се ориентираш. Ако на 17, не знаеш как да си намериш сайтче с онлайн клипчета, то не знам.
Апропо, съпругата ми успешно се справя с размера ми, дълбокото гърло не е задължително за да ти отвинтят акъла и пратят в рая с устни и езиче.

21.   Авторке, пропуснах да те питам, но ти нямаш ли желание той да ти прави френска и не настояваш ли? Имали ли сте някаква интимност и прониквания досега? Не бива да се поставяш в ситуация на изпълнителка без собствена воля

22.   Той ли ти каза че му е 23 см?

23.   Абе, баш за жени си е :) и е от векове преди да се появи порното. Разбира се, че трябва да го прави, иначе е пълна скръб и дърво.
До 2

25.   Авторке, ти май си мечтаеш за 23 см. пенис ама тук пробваш да видиш как ще ти отговорят. Аз също имах една такава мома преди време и тя също се съпротивляваше в началото за да изглежда скромна. Аз продължавах да я уговарям като и казвах, че дори може много да и хареса. След известно време се съгласи и започна да го лапа, но не го смучеше. Аз и казах как да го смуче и за много кратко време така добре започна да го смуче че аз направо се побърквах. И още в първите и опити тя започна да го поема дълбоко в гърлото си и тогава аз се изпразних в устата й а тя въобще не възропта. Докато връзката ни продължаваше тя винаги ми правеше свирки. Разбира се аз предпочитах да я чукам във вагината и в нея да се изпразвам, но свирките бяха една много приятна игра. Е, аз нямам 23 см. моя е 17см. но и влизаше чак зад сливиците и на нея много и харесваше така. Често пъти очите и се насълзяваха като ми правеше дълбоко гърло.

27.   И аз мисля, че е нечовешки грозно. Да не говорим, че е вредно... Като иска свирки, купи му едно дилдо и да го почва. Свирките не са жени, а за гейове. Баш точно са ти го казали. Търси си МЪЖ. Истински мъж с нормална сексуална ориентация. Този твоя харесва педерастията

30.   Всички, които плюете отровата си за свирки=гейове сте мъжемразки и съвсем не сте наред. Страха от задушаване с пенис е толкова смехотворен, че не мога да повярвам, че съм първия който го обсъжда. Слушай тука накълваните от живота лелички и омразата им към другия пол или просто бъди с приятеля си и реши дали искаш да му доставиш удоволствие. Просто сте комплексирани и то ви е набито точно от поколението на коментиращите до ниво в което подсъзнателно още преди да знаете нещо за сексуалната тема, вече сте на леко отрицателно мнение и чувствате, че е нормално да не искате. Мен не ме дразни дали имате определена позиция, а че не е ваша, а ви е набита. От хора живели в комунизъм, където е било социален срам да се знае, че правиш разкрепостен секс или, че имаш либидо и не си безполов, безлибиден инструмент и роб. Бъдете свободни бе, хора! В главите си! Къде ги чувате и четете тия глупости за задушаването и обратността? Жал ми е за ограничените ви съзнания! Мислете с главите си и чувствайте със сърцата си! Стига сте повтаряли като папагали измислени морали на отминали времена. Хора, които се обичат и ги е гнус едни от други. Хора, които се обичат но отказват да се правят един друг щастливи, доволни и задоволени без това да им коства нищо. Хора, които се обичат, но се ограничават и си вменяват срам и комплекси, вместо увереност и самочувствие. Това е сбърканото на поколението! Не кой на кого с коя част какво прави...
Трябва първо да се освободите в главите си и тогава може да сте свободни иначе. Самия факт, че цензурирате думата свирка или която и да е друга от сексуалната тема говори, че чувствате някакъв срам от най-нормалната и естествена тема. Спрете да се страхувате, спрете да се срамувате и ако сте способни на любов, защото не всички са - показвайте си я. Ако искаш да направиш приятеля си щастлив и да се чувства добре - направи му! Ако не искаш, недей! Просто бъдете истински един с друг. И когато не си сигурна за нещо, не се обръщай към интернет - тук виждаш точно защо. Това място е идеалния пример колко отвратително токсични могат да бъдат хората. Обърни се към себе си и се запитай искаш ли, чувстваш ли го и реши оттам. Младите хора живеят с някакво чувство, че може да сбъркат. Ако си обичал и си го показвал, дали е било със тичане до аптеката, когато приятелката е болна, завиване вечер, помагане със сметките или задоволяване в леглото, няма как да сбъркаш! Страха е вкаран от миналите 2 поколения, придружен със дебела порция срам. И за какво? Щастливи ли ти се струват тия хора като им четеш киселите коментари и омразата им? Смяташ ли, че мисленето и позициите им са ги направили доволни от живота си и от себе си? Ти и приятелят ти сте единственото важно във връзката ви и моето мнение или това на предишния или следващ коментатор нямат значение. Ако чувстваш любопитството, желанието към акта или просто искаш да го зарадваш - направи му! Тук вече може да се интересуваш как, но пак не е перфектно място. Просто пробвайте и се питайте кое как се чувстваше и се нагаждайте по отговорите. Все пак целта е удоволствие. Каквото му харесва, каквото ти харесва - правете го. Един за друг. Не за етикетите на номер 2 или на някой друг. Не за да сте "правилни" или "обратни", не за да си "парацал" или "хавлиена кърпа". А за да сте щастливи...

31.   №30 пич, извади си главата от задника. Има жени на които им харесва и такива на които не. Колко трудно ти е да проумееш че не всички са еднакви, без да е необходимо отнякъде да им е насадено това.
От цялото ти излияние става ясно единствено че си много засегнат ако някое момиче не намира пениса ти за манна небесна. Бих те посъветвал да се консултираш с психолог.

32.   Ох Боже колко много извратени има на този свят Боже

33.   30, ти лижеш ли? Ако не и смяташ, че пенисите са някакъв космически дар, кажи от колко време си духач, че си толкова запознат какво е? Като е толкова хубаво да духаш, продължавай все така и се разкарай с извратените си глупости.

34.   Аз бях ужасена от това в началото на съзряването си, когато станах достатъчно голяма, че да разбирам тези неща, просто ми беше ужасно, гледала съм списания и порно по телевизията тогава и се чудех как го правят жените, но ето, че се появи човек с който го направих и много ми хареса, за пръв път го направих на доста сериозна възраст, просто не ми допадаше идеята и това си беше, аз и не исках и точка. Когато се появи дадения човек просто бях сигурна, че го искам и го направих и мноооого ми харесва, нямаме сериозна връзка, та пробвах и на друг, но с него беше истински кошмар, той и мъжа си беше на 40 и пишката му беше една лигава и мека, това е друга тема, за възрастта и пишките. Важно е просто да го искаш, когато много искаш един човек си съгласен да правиш всичко с него, това са нормални неща и не значи, че си боклук, пропаднал и т. н., значи просто, че го искаш и харесваш този човек.

35.   Номер 31, май твоята глава е дълбоко завряна в нечий доста мръсен гъз. Я прочети внимателно коментар 30 и ако четенето с разбиране ти се отдава, може би този път ще схванеш какво точно е казал той. Аз лично не видях никъде да насилва момичето на всяка цена да духа, даже си го е написал - ако ти харесва - давай, ако ли не - недей. Единственият му съвет към мацката е да се отърси от тия глупави предразсъдъци, които се опитват да ѝ набият.

Аз лично от темата на питащата не разбирам каква е нейната позиция по въпроса - правят ли ѝ се свирки или просто търси хорското (не)одобрение, че да прецени за себе си? Слушай, момиче, ако харесваш човека до себе си и ако на теб ти е любопитно каква точно игра е това - пробвай. Само така ще знаеш дали ще ти хареса или не. Ако се отвратиш просто повече няма да го практикуваш нито с този, нито с тия след него. Просто е като кофа с камъни.

37.   №35 да - тъпо е да се насаждат разни предразсъдъци че едва ли не свирките са само за гейове. Но от друга страна някои се опитват да изкарат че едва ли не свирките са най-висшата форма на 'любов'. Предразсъдъците важат и в двете посоки. Единствената разлика е че втората група много добре умеете да претендирате колко сте 'сексуално освободени', без да бъдете изобщо толерантни ако някой не споделя вижданията ви.

Авторката не страда от предубеждения в един или друг аспект, но има определени притеснения. №30 вместо да даде смислен съвет обаче, напълно ги инвалидира с елементарни разсъждения без да вникне защо аджеба авторката е пуснала темата в крайна сметка. Ти сам признаваш че също не ти е ясно, от което е видно че не си дошъл да помогнеш на авторката. Така че четкайте си еготата колкото искате с №30.

38.   Като начало научи., че се пише "не знам"!!

39.   Хахах, хора, жени правете френска любов, наскоро гледах клип на Кобилкина и тя каза, че мъжкия жезъл ни освобождава от лоша карма, така че смело пробвайте, не се бъзикам, всеки който следва Наталия Кобилкина във фейсбук може да го изгледа в нейната страница. На мен лично ми харесва нейното мислене, умна и красива жена. Аз също съм жена и съм опитвала няколко пъти само с един мъж и искам отново само на него, защото ми харесва достойнството му, вкуса му и всичко интимно което беше между нас, все още нямам опит в тези неща, но желая да му доставя това удоволствие, защото и той на мен много пъти ми е доставял с лизане и е страхотно :))) Какво лошо има, когато е с любов. Но аз съм странен тип жена, мен ме възбужда само той :))) само веднъж сме правили и анален секс и беше много хубаво, но кратко защото той бързо свърши. Преди и аз мислех, че тези неща са долни и извратени и това много ме нараняваше, сега съм осъзнала, че долното и мръсното е само това да спиш с много и различни мъже ей така за спорта и на всеки да правиш тези неща, а те според мен са само за някой специален до сърцето ти.

40.   Аз пак питам, къде аз или номер 30 казахме обезателно да изпълни молбата на половинката си? Ще ти кажа, че имаше преди време подобна тема, само че пусната от мъж, в която той споделя как приятелката му искала от него да я лиже, а той не бил много навит, понеже досега не го е правил и се е притеснявал от неприятни миризми и прочее. Ей, направиха го на нищо това момче, то не бяха обвинения, че щом св гнусял от нея, значи не я заслужавал, че бил длъжен да жертва собствените си предпочитания в името на връзката им, че бил егоист и мислел само за себе си и какво ли още не. Дразни ме ей тоя малоумен двоен стандарт в полза на жените... как винаги се изкарват едва ли не жертви дори в ситуациите, където преди това мъжа по дефолт пак е виновен!!! Значи духането била гейска проява, ама лизането пък е доста по-характерно за лесбийките, понеже те така основно биха моги да си доставят удоволствие. Ни това никой досега не го е писал на жена. А сега изкарват приятеля на момичето едва ли не обратен, понеже искал свирка. Ми аз затова ѝ казах ако иска да пробва, ако не иска - да си седи на задника и това е. Не споделям и мненията в другата крайност как едва ли не някой е длъжен да орави нещо, което не иска. Дано тоя път сте ме разбрали. Номер 35 съм.