Споделена история от Секс и интимност

Удоволствие от анален секс?
Искам да запитам женската аудитория какво толкова намирате в аналния секс? Какво толкова ви кефи? А знаете ли какви са последиците от него, защото аз съм жена и лично мен никак не ме кефи и се чудя на вас дето казвате, че ви харесва, какъв оргазъм получавате от него, не ми е ясно. Но все пак искам да чуя вашите мнения...

Коментари

1-50 от 93

1.   Аз лично никога няма да го приема за съвсем нормално. А за повечето жени удоволствието не е кой знае какво, но го правят за мъжете. Това си е чисто мъжко удоволствие. Макар че тях още по-малко ги разбирам. Ясно, тясна дупка-кефи ги, ама баш пък там... мен би ме отвратило ако бях мъж.

Мег*

2.   Не съм чула на жена да й доставя удоволствие. Пък не знам, може и да има, на мен не ми харесва

3.   Амиииии пробвала съм не е толкова зле, ама не е и особенно добре... Постоянно имам чувството, че ще се изпусна... И при всяко вадене все едно ходя до тоалетната по голяма нужда... Не ме кефи..

4.   Никакво удоволствие няма в това. А мъжете - толкова ли си мразите оная работа, че си я навирата в нечий г*з???

5.   Ужас, има и жени които не го правят!
Аз лично прекалено много се уважавам и за мен здравето ми е най-важно. Според мен само комплексарите с малки... искат такъв вид секс!
С последният ми приятел, който е доста надарен и вече сме 6 години заедно ми е казвал, че изобщо не го привлича.
А за последствията мога само да ти кажа, че има такива. Рано или късно, започва изпускането на фекалии.

6.   Ами и аз съм пробвала, аз, без да се хваля, то няма и за какво да се хвалиш по тоя въпрос, съм пробвала всичко, от аналния не испитах никаква наслада, още повече че не само че мислех че ще се насера ами и че ще си цепна задника, , , , , на приятеля ми му е мн голям....

7.   Аз го правя рядко, много рядко, но определено, когато съм много, ама много възбудена. Приятелят ми не е голям фен, но веднъж почнем ли му харесва. За нас е нещо специално.
Харесва ми точно леката болка и властта му над мен. Проблеми не съм имала, дори клизми не съм правила, но повтарям, че е било винаги нещо рядко.
Свърших така само веднъж. Не знам как и защо, но се случи, преди акта обаче бях свършвала доста пъти клиторално и вагинално, знам ли, може да е било от силната възбуда и някакво инидректно стимулиране на други части на анатомията.

8.   тц тц тцъ
Не сте добре, хора-а-а-ааа! Не сте добре!

Отпуснете се на макс, с човека когото обичате (ако го обичате де) и след това ми кажете, че няма удоволствие и от аналния секс. Оргазъм също се преживява, дори самата болка понякога те възбужда, самата идея... в крайна сметка оргазма е много повече емоция...
А чисто анатомично, пак члена му стимулира Жи-точката, само че през стената на дебелото черво... и как да не изпиташ удоволствие от това...?
А това с чувството, че ходиш по голяма нужда... стига бе. В теб влиза част от човека, когото обичаш, желаеш, със стремеж към пълно всепроникване... как може да го сравнявате с л****то си...

Само не ми казвайте сега, че го правите, защото мъжете ви понякога настояват и от немай къде, заради тях... ама иначе ви е некомфортно, гнусно и ред такива... гадно е - никога не го казвайте на мъжете си. На вас ще ви бъде ли приятно да ви лижат сякаш по задължение, а всъщност да им е гадно...?

Изпитвам удоволствие от аналния секс, искам си го сама понякога... свършвала съм, докато приятелят ми е бил отзад, изпразвал се е в дупето ми (това също е хубаво)
Малко ме боли, когато влиза, но когато е нетърпелив, когато е нежен и внимателен нямаш усещането, че ще се сцепиш, навлажняваш се дори отзад (все пак има лигавица) и няма никаква болка.
Харесва ми аналния секс!

9.   Какво по точно те интересува? Нали си против? Ако наистина обичаш един мъж, няма да усетиш болка. Трябва да го желаеш този мъж, като го видиш, да са ти се подкосили краката и да видим дали няма да ти хареса тогава

10.   Ужас мразя анален секс много ми е гадно като ми го вкарва отвратително ми е и боли не знам защо давам и аз

11.   Съгласна съм с номер 8. Ако го правиш с любим човек нежно и внимателно, е хубаво. Прочетете малко литература по въпроса. На това място има много нервни окончания и удоволствието е различно. Но все пак е и много важно, ако не и най-важното, с кого го практикуваш.

12.   Не е виновен този който яде баницата. Виновен е тоя който му я дава. Вас жените не мога да ви разбера. Защо сте толкова леки, и в същото време странни. Ревете че аналният секс бил неприятен, а в същото време давате да ви го вкарват анално. Ами имайте малко достойнство бе. Ануса не е създаден за секс, създаден е за друга цел. Има си вагина която е дадена за секс. Когато ви поискат анален секс, кажете му на въпросният господин, той да се надупи, и някой да го награби анално, за да види тогава колко е приятно и какво е чувството! Егати нахалниците са тея дето ви искат анален секс, не стига че им пускате ами и с претенции. Ама и вие сте глупави защото им правите удоволствието, никой не ви е виновен. Вие явно вземате пример от извращенията по порно сайтовете... УЖАС!!!
Аз съм момче, и ако си имам приятелка, никога не бих и поискал анален секс, защото считам че това е нещо напълно излишно, аз бих уважавал момичето до мен, и никога не бих искал от нея, нещо което ще и причинява болка и което няма да и бъде приятно :)

13.   Удоволствието от аналния секс за жените е дар от природата. Блазе им на тези които го имат! Преди години не се правеха и свирки, но това не значи, че на жените не им е било хубаво от това! Говоря за страстните, неощетени от природата жени! Според мен моралните задръжки пречат на много жени да опитат и изпитат това удоволствие, с нежен, бавен, внимателен и не много надарен мъж! :)

14.   Към 12: явно наистина нямаш постоянен партньор до себе си. Иначе при по-дълга връзка и доверие, дори да има съмнение относно удоволствието, желаещите да опознаят себе си жени и по-пълно да се слеят с партньора си, определено обмислят идеята и правят усилия да се получи добре аналния секс.

15.   До №1. Мег, моята баба пък се чуди, как някои хора изпитват удоволствие от секса, различен от мисионерската поза.. :)))
И аз не разбирам, какво удоволствие е да ходиш да гледаш футболни мачове, но за повечето хора е супер изживяване...
С други думи "Свиня от кладенчова вода не разбира".. Трябва да е заложено в теб, та да то разбереш!

16.   От номер 12: Ми моите виждания са това и няма да се променят. Колкото до номер 13, в голяма грешка си, аналният секс не само че не е никакъв дар, но и можеш много болести да си навлечеш от него.

П.П. големи сте разбирачи, няма що!

17.   Не ми е нужен анален секс, за да обичам партньорката си. При положение че наистина държиш на човекът до себе си, аналният секс ти се струва пълна простотия!!!

Номер 12 абсолютно си прав :)

18.   Всичко е въпрос на индивидуалност. Не може да осъдите нито този който харесва, нито този който не харесва аналния секс. Както и няма правило за тези неща. Всеки прави това което му харесва, няма нужда да се нападате тук.

19.   Момче съм и НИКОГА, ама НИКОГА не бих си сложил х*я в гъз!!! Отвратително е! Опасно е! Жените да не би да имате простата, та ви доставя удоволствие?! Ануса ви е даден, за да изхвърляте непотребното от храносмилателния процес, не, за да ви еб*т там!

Приятелката ми започва да пищи (образно казано), ако и се спомене за анален секс. Баба ми беше лекар и мога да Ви кажа, мили мой анално разкрепостени дами, че щом навършите 55 - 60, ще се насирате като малки деца! Тук не говорим за морални задръжки и остарели представи за секса, тук говорим за здраве и за предназначение на човешките органи!

Lady GaGa Fan

20.   Добре де, а само с пръстче в анусчето малко така???? а? :))

21.   До Lady GaGa Fan-Не знам какво "момче" си и дали баба ти е лекарка, ама ми писна от такива измишльотини на дървени философи- ФРИГИДНИ жени и мъже! Едно време плашеха момчетата, че от чикии се ослепява, сега пък същите глупости и за аналния секс...

22.   На мен много ми харесва. Винаги ползваме лубрикант. Първо той си пъхва лекичко единия пръст, после още един. Масажира G-точката ми оттам, докато аз се галя... Не издържам повече и свършвам, но пръстите му още са там. Когато мускулите ми са се отпуснали достатъчно, той прониква с члена си в мен, бавно, нежно, не усещам никаква болка, само удоволствие.

23.   До 21 - ако можех, щях да ти докажа, че съм момче! Не се ослепява от чекий, не съм казал такова нещо! И на мен ми е писнало от анално-разчекнати курви, обаче ги има и винаги ще ги има! Моето мнение няма да се промени, независимо дали ме наричаш "фригиден" или "дървен философ". Благодаря ти, че ми отдели специално внимание! Желая ти здраве.

25.   Това си е вид извращение колкото и да ни се струва нормално в днешно време, от много порно така става... В бъдеще очаквам и категории като ДП, Скат и др да си станат свободно практикувани и считани за нещо нормално.. Така е за мое съжаление.

26.   "И на мен ми е писнало от анално-разчекнати курви"

Абе аз съм бил с курви дето се боцкат в дупето, ама на никоя гъзъ не е бил анално-разчекнат :))).. и да - големите дебели курове наистина не са предпочитани за анален :)))

28.   Отзад отпред хубаво си е и на двете места. тва е вие си приказваите празни приказки.....

32.   По темата искам да кажа, че съм имал приятелка която за първи път прави анален секс с мен и супер много и хареса. Накарах я да се почувства супер и после сама си го иска и си го "премества". А сега съм женен за друга и опитвали сме ама не и не, тя не може да се отпусне и това е, а правя всичко възможно, защото мен много ме кефи и вобще не ми е гнусно и си го искам. Искам да кажа на дамите по горе да почетат малко литература вече има много в нета има доста упражнения които може да се правят и да си задоволят половинките защото когато има липси в секса мъжете си го търсят другаде от личен опит ви го казвам. Благодаря

33.   Жена съм на 33 г. и смея да твърдя, че на мен ми харесва аналния секс, особено за финал, малко преди да свършим и двамата. С мъжа ми го практикуваме от около 4 години и винаги „избухвам“, когато усетя, че свършва в мен и пениса му започва да пулсира. Тогава просто ми е достатъчно само да се пипна по клитора и буквално започвам да се треса от удоволствие. По-различно е от вагиналния оргазъм или като се самозадоволявам. Радко си правя клизма преди секс, но пък винаги гледам да съм се изходила преди това, най-малкото заради това аз да се чувствам комфортно и да съм спокойна, че няма да се стига до бърза смяна на чаршафите. Както спомена № 7, чувството за доминиране на партньора ми върху мен чрез правенето на анален секс е нещото, което ми се струва някак си перверзно и това ме възбужда допълнително, но както казах и по-горе - такъв вид секс правим непосредствено преди финала и за двамата.

36.   Аз съм мъж на 24г.

Опитвал съм анален секс 2 пъти и то по нейно желание. Честно да ти кажа не съм очарован и не ми доставя удоволствие. Освен това чревната флора може да докара инфекция на мъжа, а на теб и по-лошо. Аз лично съм против, но всеки човек харесва различно.

37.   Това е извратена рабоа наложена от порното, чисто издевателство на тялото.

38.   Жена съм на 25 г. имам мъж на 33 г. и сме заедно от 7г. той ми беше първия (отзад) сам си поиска, но не му отказах. Първия път ми беше малко гадничко, но не ме боля. 2рия път малко по-добре и от там натам вече започнах и сама да си искам. Чувството е страхотно, изпитвам невероятна възбуда, когато е там, особено ако ме блъска яко, така да се изразя и като ми го вкарва целия полудявам :) Обичам да го правим анално, вагинално, орално... всякак!!! В никакъв случай не съм против, все пак го правя и по мое съгласие, не само да задоволя партньора си! Ако има случай в който нямам желание, а той иска(а това е голяма рядкост), казвам му и спираме по темата! Много се обичаме и винаги си влизаме в положение в подобни ситуации!

39.   Не ви знам последиците и измишльотините, но съм жена на 54 години и от 22 годишна практикувам предимно анален секс със съпруга ми. Нищо ми няма и никога нищо ми е нямало. Относно удоволствието - всеки с вкуса си. В началото с първия ми партньор беше ужасно, както и с втория. Просто бяха некадърници. С третия(мъжа ми) разбрах какво е наслада от този вид секс и от тогава до сега ми е любим. На вас като не ви харесва не го правете. Всеки сам си избира. Оргазъм получавам чрез стимулиране на клитора, но много по-лесно отколкото при вагинален секс и стимулиране.

42.   Дамите които казват, че ануса е създаден за друго, а не за проникване, а аз ще ви кажа, че и устите ви са създадени за друго, но... нали =).

43.   А на мен ми харесва-даже много. Получавам страхотни оргазми-явно е въпрос до физиология и чувственост
Ж42

44.   Не мога да го направя, искам, но ме боли прекалено много. Ама пък ми е супер докато ме чука във вагината да си вкара пръст в ануса, казва ми, че така го отпускам иначе съм се била стягала.

45.   Ами аз съм момче и в началото не ми харесваше да ме порят отзад, обаче ми трябваха кинти и свикнах хаха боли ме само докато вкарат главата, после си се намества и няма проблем ако партньора е внимателен и знае как да те накара и ти да изпиташ удоволствие, аз съм се празнил даже без да си пипам члена при такъв секс.
Лъчо

46.   Имам въпрос! С приятелката ми практикуваме често анален секс най вече когато е в цикъл, много ни харесва и на двамата удоволствието е неповторимо, но след чести упражнения отзад тя не може да ходи по голяма нужда със седмици а когато дойде момента я боли, на някой да му се е случвало и моля ако да за съвет благодаря предварително

47.   Когато прочетох първите 15-16 коментара ме обзе ужас! Как може да има толкова непросветени хора? !
За жените: Аналният секс е подарък от небето. Аналният оргазъм превишава по сила всеки друг вид. След такъв не мога да мръдна дори пръстите на краката си. Правя го от 10 години и ползвам само крем с който намазваме отвора. Преди ползвахме "Лидокаин", но с него се притъпяват усещанията на мъжа ми.
За мъжете (по думите на съпруга ми): Почти е същото като при вагинален, само където сфинктера по здраво "хваща" пениса, но в частта му, която не е чувствителна. Доста далеч от "главичката". Удоволствието за мъжете е по-скоро от психологична гледна точка, т. е. доказателство, че партньорката му се е отдала безрезервно.
Така, че момичета, не се притеснявайте да го правите. Няма никакви зарази (при добра хигиена), разхлабвания и др. подобни. Партньорите ще ви гледат в очите, а и няма да се притеснявате от нежелана бременност. А онези, които са пробвали и не им харесало да знаят, че или вие не сте били готови или партньорът ви не е подходящ.
жена 38

48.   Мен лично този вид секс ако го гледам ме възбужда в пъти повече от нормалния, а и по принцип, но се старая да не мисля толкова за него, че приятелката ми беше отвратена от това, не й се е получавало, веднъж го направихме, но отзад е адски тясна, аз знам как да я предразполагам и не бързам, но предимно си играя с пръсче и езиче с нейното сладко дупе, не е зор толкова за секс, да не я боли и да не я наранявам, но й показах, че от това може да се извлече адски голямо удоволствие, защото знам как се прави и съм адски нежен, сякак усещам всеки нейн пулс и знам кога ще я заболи и как да я накарам да почувства, че е хубаво :) ако не ми беше пуснала поне да си играя там и да й покажа, че няма нищо страшно, щях да бъда много нещастен, сега съм щастлив, че ми е дала това доверие и от време на време разнообразяваме с пръсти, с език, не е толкова нужно аз да получавам от самия секс, по-натам, когато е готова, но не е задължително

50.   Като жена, която прави и обича аналния секс мога да ти кажа няколко нещица.. Не вярвай на тези глупости от сорта, че след време има "изпускане на фекали" хаха не, просто 2-3 часа преди това трябва да отидеш до тоалетната и си готова, промивки не си прави (неприятно е и не толкова сигурно, а и отнема доста време), а ако имаш притеснение, че след време ще почнеш да си изпускаш, защото съм чувала какви ли не измислици, и за това не се притеснявай, няма такава опастност. В началото боли, наиситна, но после ти става приятно.. много приятно хаха. на мен лично ми харесва, ако ти вкарат 1-2 пръстчета докато те ч*кат в дупето тогава вече е иситнското удоволствие :)

51.   До 50
Може ли да обясниш къде имаш предвид за тези един или два пръстчета докато те чу--ат дупето от пред или заедно или едновременно ж дупето??
сериозено задавам въпроса наистина госпожице ?
поздрави

52.   Мен ми харесва и то доста. Много е прияно

53.   Харесва ми усещането да съм изпълнена, чувствам се желана и обичана.... единствена... неповторима...

54.   В отговор на Номер 46. Нормално е да има затруднения с ходенето по нужда поне веднага и на следващия ден. Но това се оправя с една клизма. Варианта е и с подвижен душ.
А като реплика към всички противници- опитали или неопитали анален секс - аналния секс е приятен и удовлетворяващ. С подходящия внимателен човек до теб, с клизма, за да няма неудобни моменти и притеснения, в подходящия момент след възбуждаща предварителна игра, и разбира се с повечко лубрикант :). Оргазмът е най-силният и разтърсващ, който може да се изпита.

55.   Мъж съм, 43 г. С жена ми сме заедно повече от 20 г. Пробвали сме неведнъж... отначало съм сигурен, че на нея не й доставяше удоволствие, а го правеше заради мен. С времето нещата се промениха. Сега съм сигурен, че й харесва - даже понякога сама ми предлага, направо там. Не го правим винаги - понякога. Изисква си обаче подготовка, предразполагане за да достави удоволствие и на жената. Нежно, внимателно, овлажняване лубрикант, във последния момент може да се бръкне с пръст/и/ и на другото място... за да достигне до върха накрая.

57.   Знам че има много написано в нета по тази тема, но тук.. и хората и сайта си е друга категория :) наистина пишат откровено и хора с опит и точно ще помоля и мъжете и жените които са с опит да опишат този вид уникален секс по подробно за подготовката и за акта и за самото чувство при оргазма.
Искам и аз да си пробвам но нали съм млада (22) и нямам опит и мой приятел няма опит, той ми пуска пръсти в ануса и подлудявам, но той не знае какво да прави после някак си от притеснението и убива всичко :(
дайте повече подробности моля ви искам и аз да изпитвам това уникално удоволствие както го описвате.

59.   Зависи от жената. На някой ануса е по широк, на други не толкова. Има жени, които и да искат не могат да го поемат, освен ако не се разширят предварително със специални инструменти. Други пък го отнасят без почти никаква болка. Това е по природа.

60.   Не мога да кажа, че ми харесва. Особено началото. Боли си. Добре, че приятелят ми свършва бързо
Ж-21

63.   Орагазъм получавам само при допълнителна стимулация на клитора. Наистина боли, но усещането е по-силно и пълноценно. За мен си заслужава

64.   Чета коментарите и съм почти сигурен, че поне половината мъжката аудитория, които "ненавиждат" аналния секс са ядосани, че жените им не им пускат.. как да харесаш нещо, което не си го правил. Аналният секс не боли ако се прави както трябва, или освен ако не си роден в Африка или Южна Америка. Жените изпитват удоволствие, дори когато се прави вагинален секс, се пръскат от кеф, когато използваш пръст отзад. Овлажнител, малко техника и се получава перфектно, особено за хората, които искат разнообразие. Хигиената е важна, но това е така без или с анален секс.

1-50 от 93