Споделена история от Секс и интимност

Свръхчувствителност - дреболийка, ама дразни
Здравейте! Това, за което ще пиша, може би ще разсмее част от вас или просто ще си кажете абе какво ни занимаваш с глупости. Все пак ще пробвам..

Аз съм момиче на 20, съвсем нормално и обикновено, но още от малка имам нещо като "свръхчувствителност", например когато някой изпъшка или изохка, се възбуждам много лесно.. сега вече се контролирам много повече, разбира се, но има моменти в които ми е трудно, например ако не съм сама в стаята в която спя, и се дразня от най-малкия звук и стон, идва ми да мастурбирам от най-малкото нещо... може би просто съм много чувствителна, но все пак ми създава проблеми.

Случвало ми се е да не мога да заспя с часове заради някакво покашляне от другата стая, понякога и само стъпки, а като кажа "спри", ме гледат странно... пробвала съм с памук в ушите хах, ама не е много приятно. Аз съм си и доста лесно раздразнителна. Може би трябва да правя някакви упражнения за успокояване, но работата е там че живея в шумна среда, не мога да се усамотя лесно. Та... проблемът ми не е толкова страшен, де ама ако ви звучи познато, моля пишете, ще ми е приятно...

Коментари

1.   Хах свръхчувствителността ти относно желание за секс доста лесно може да се обясни. Колкото до невъзможност да заспиш, защото дишането на друг ти пречи-нервоза :)

2.   сърби те катерицата за тва Хектор

3.   От авторката - Че ме сърби, сърби ме, ама възможно ли е да е нон-стоп :) Да, и аз се страхувам че развивам нещо невротично

4.   аз имах съшия проблем, бях финансово независима, вкъщи бяхме 15 човека, аз отидох на лекар и най-най накрая разбрах, че правя прекалено малко секс и често се изнервям но ето кво направих
изнесох се /щях и без тва да го направя/ записах се за йога, след време си намерин приятел с който си купихме апарт, убивам стреса с йогата и с мъжа ми /омъжих се за него/ го правим минимвм 2 пъти в сед

5.   Ние чак 15 не сме, ама сме достатъчно че да се чувства задушен човек... йогата е добра идея, благодаря... :)

6.   За нищо , само да отбележа , че бяхме 15 цялото семейство в 3 - етажна къща но ми беше повече от достатъчно за да не мога да дишам , може би ако имаш проблем с стреса ще е добре да се запишеш на йога , но според мен е добре да отидеш на невролог или нещо такова

/от 4./

7.   Даже снощи като си легнах, трудно заспах, баща ми само шумолеше в другата стая, после пък към 5 и нещо се събудих, пак заради него, дразни ме като щрака със запалката и дрънка с прибори, въртях се половин час, и затова и се успах днеска, трябваше да ставам рано да уча. Може и да ида пък, не е съвсем нормално.. стрес нямам толкова ама лесно се изнервям, крещя, не се харесвам такава, ставам като някоя вещица, хах

9.   Аз пък много се възбуждам от момичета като теб ;) Просто имам адски желания и си мечтая да намеря такова свръх-сензитивно момиче, с което да завържа сериозна връзка. Чувствителността е много ценно нещо - просто дава всякакви възможности при секс според мен. Показва също и много развито усещане. Девствен съм, на 21,

11.   Положението е сериозно, възбуждам се дори от звуците от компютърните игри на брат ми, не че и преди не е било така, но сега съм принудена да прекарвам цял ден в една стая с него, не излизам защото се опитвам да уча за изпити и още по-изнервящо...

13.   Номер 9, би ли искал да се запознаем?