Споделена история от Секс и интимност

Колко от жените позволяват да им се свършва в устата?
Здравейте, имам един спор с моят приятел от много години (заедно сме от повече от 8 г. ). Той иска да ми звършва в устата, аз не искам.
Аз смятам, че е гнусно и на тези течности не им е мястото там. Правя вагинален, анален и орален секс (без да ми се свършва в устата), използваме и играчки и смятам, че това е достатъчно за запазване на интереса и разнообразието във връзката.
Той смята, че това е нещо нормално, заради времето, в което сме заедно и аз трябва да си го искам дори сама.

Та въпросът ми е:
Колко от жените горят от желание да им се свършва в устата?
Смятате ли го за нормално?

Благодаря предварително.

Коментари

51-96 от 96

57.   Проблема не само в теб, нито само в него проблемът е общ. Ти не искаш това, но вече си се съгласила да го задоволяваш по всякакви начини и да се правиш на порно актриса сигурно в началото и за тези нещо си имала леки предупреждения, но ето, че си се примирила. По този начин си го накарала да мисли, че лесно може да те убеди за всичко без значение дали ти харесва или не, за него е важно на него да му е хубаво, а ти явно си много послушна и разбрана в това отношение, той не те приема като любовта на живота си, а по-скоро като вещ с която задоволява и най-мръсните си фантазии. В 88 процента от порно съдържанието, жената е представяна като обект а не като реален човек и това създава сериозни поражения във взаимоотношенията между половете. Насилието и гаврата нямат място в една истинска връзка между мъж и жена. Много вероятно е да е порно маниак нека потърси помощ ако нещата излизат извън контрол. Същото мога да кажа и за този трол който повтаря, че жените били само за удоволствие на мъжа, не не са, такъв човек е много малко вероятно да е имал нормална връзка или някога да има такава.

59.   В началото на връзката ни, приятелката ми беше правила това нещо, и то по нейна инициатива. Но това беше в началото и явно е искала да ме впечатли.
От години вече не го е правила, но и аз не съм и настоявал. Въпреки че съм мъж, не изгарям от желание да свършвам в устата й. И според мен е гнусно, дори и след като си измие устата, после малко ще ми е гадно да я целувам.
Обичам да свършвам вътре във вагината, на дупето или върху гърдите.

60.   54, ти си болно извратен. Като искаш свирки, стани профи духач и никога няма да ти липсват. Има педалски наклонности. Свиренето е за гейове. Добре, че не си попаднал на такава като мен, щяла съм да те изритам веднага. Гейове има много, също и бисексуални. Ще ти се зарадват. Ще им духаш, ще ти духат и всичко ще е взаимно. Щом не те привличат вагини, нямаш място при жените. Как може чак толкова да си пропаднал и да нямаш уважение към жената до теб. Ами чувство за естетика? Доповръщва ми се от копелета като теб. Такива извратеняци създавате мъжемразки и асексуални. После ревете, че никоя не ви обръща внимание. Няма как. Боклуците никой не ги иска, особено извратените.

61.   Уважавам мнението на всеки... с изключение на женомразците/троловете (особено 6/7) изказали се до момента, както и коментари 15, 39 и 42. До последните... абе хора... КАКВИ пикни и лайна ви гонят, бе ей??? За кунилингус да сте чували случайно? Вярно, че не всички жени могат да скуиртват, камо ли да еякулират по принцип, но дори тогава на езика на мъжа пак ще попадне влагалищна течност. ТОВА е адекватното сравнение, а не ОТПАДНИТЕ продукти на организма, чиято консумация може да е изключително вредна по очевидни причини. Междувременно еякулацията е напълно безвредна, стига да произлиза от напълно здрав човек разбира се.

И не че имам огромен опит в секса или нещо, но с приятелката ми сме на едно мнение - не ни дреме. Нито го възприемаме като особено възбуждащо, нито като гнусно. Правим каквото ни дойде. Разнообразяваме и това е. Пил съм си собствената сперма и не намирам нищо кой знае какво в нейния вкус. Не че е и "деликатес", де.

Да ви кажа честно, не ми става приятно да ми се сравнява спермата с изпражнения или пък да бъде описвана като "гнусна". Не бих влязал в интимни отношения с жени с такъв начин на мислене.

Между другото, повечето мъже произвеждат пре-еякулатна течност, която химически е сходна със спермата и даже може да съдържа малко количество сперма. Та, тези които са лапали, може вече да са вкусвали сперма без да се се усетили. Това не ви го пиша с цел "ядец!", даже напротив - просто изтъквам колко субективни са ви предпочитанията.

Като 19, например, дето не обичал да яде грах. Аз пък ненавиждам пиле с ориз, що? Щото само това сипваха в казармата и се отвратих. Не означава обаче, че ако отида на гости и ми сипят пиле с ориз, ще бутна чинията настрани с възклицанието "уф, че гнусно"...

62.   54 това е смислено мъжко изказване. Може да има и мъже дето не харесват.

63.   54 аз съм жена и съм напълно съгласена с това което си написал, даже се радвам, че най-накрая един нормален мъж се изказа по темата. Аз също не подкрепям ананлният секс, поради куп причини една от които от него много лесно може да се заразиш със спин особено, а повечето го правят и без презерватив. Вярно е, че порното много увреди мъжете, това и тук си личи от коментаторите. Всичко е хубаво когато е по общо съгласие а не насила, няма нищо лошо да лижеш или правиш орален на човек с когото ти е приятно, другите извращения като гълтане, удряне на шамари, използване на жените като предмети за удоволствие не са за истинските мъже, а за тези които избиват някакви сериозни комплекси.

64.   Аз сама искам приятелят ми да ми свършва в устата. Първа повдигнах темата. Преди да си го е поискал сам. Той е против да правим неща, които не искам. На мен ми харесва, на него, разбира се, също.
Обаче не всички жени го искат. Не бива да го правят с нежелание.
Хубаво е хората в една двойка да си пасват и сексуално, и не само.
Ж33

65.   И моето гадже го направи само веднъж, в началото на връзката ни. Не съм я молил, дори не го исках. От тогава, не се е случвало, но и аз не искам. Нормално свършвам във вагината и, на корема и, изобщо, съобразявам се с нея. Понякога иска да свършва в дупето и. Смятам, че повечето двойки имат подобен полов живот.

66.   Когато съм с мъж, когото обичам, няма проблем да свърши където и да било, включително гълтам. Аз също свършвам нявсякъде по него... Свършвали сме си навсякъде и не го намирам за гнусно или отблъскващо, щом ни доставя удоволствие. Големи хора сме, познаваме се и експериментираме, когато ни се иска.

67.   Насмалко да падна от смях, като прочетох коментарите че гълтането сплотявало. За хората които могат да се 'сплотяват' по такива начини изпитвам съжаление. Изобщо фетишизирането на който и да е сексуален акт е психологически проблем, който влияе зле на връзките освен в случаите когато партньора го споделя.

Като цяло няма някаква 'норма', за това какви неща трябва и не трябва да се правят в леглото. И аз гледам порно, но изобщо не съм на мнение че всяка връзка трябва да включва всичко което показват там все едно е успешен сценарий за интимни отношения. Важното е нещата да стават с желание и уважение към партньора.

68.   54 съм. Номер 60, аз не съм болно извратен, но ти определно си болна от злоба! Благодаря на дамите, които ме разбраха. Пак ще повторя за такива като номер 60, които дори не четат, а просто злобеят. Мъжете обичаме да се празним в устата на жените, но това не бива да е фикс идея и да ставва на всяка цена, защото много жени като авторката просто не обичат вкуса на спермата, задавят се и т.н. А това с гълтането, което много днешни мъже изискват от жените е върха идиотията и е напълно безсмислено. Просто в младите си години, когато трупат сексуален опит, много мъжленца се упражняват върху разни млади курвенца и неуверени девойчета, които от страх да не бъдат зарязани изпълняват всичко. Но когато се появи жена с характер и им откаже, на такива мъже им се срутва измисления свят. "Ама как така няма да гълта" се питат такива свикнали недорасляци да правят жените на мивки. Ми пичове, има и такива жени, за които поглъщането на сперма не е най-готиното ядене. Пробвайте да им я намажете на филия, сложете подправки, резултатът ще е същият! Просто си набийте в главите, че има граници, които не бива да преминавате! Жените днес може и масово да не са стока, но дори и на курвите дължите уважение в известен смисъл. Все пак, колкото и да са пропаднали, това са човешки същества. За да стане една жена курва, често си има доста дълбоки причини, но това е друга тема. Помислете момчета, ако утре имате дъщери, към които разни примати се отнасят като с боклук, как ще се почувствате? Представете си, че вашето момиче се е влюбило в някой бунак, който и е хванал косата, скубе я и против волята и, я натиска да му гълта. Аз самият нямам дъщери (засега), имам синове, но определено ще ги възпитам да не се отнасят с жените като с парцали. Да, почти всички мъже обичаме жените да ни правт свирки и е редно да го правят, но това с гълтането е право на жената. Впрочем, и аз обичам да доминирам в леглото, но когато жена ми го лапа, съм изключително внимателен с нея. Тва да и натискам главата, да и бия шамари, да я псувам и ругая, не бих го направил и с най-окаяната курва. Когато еба жената, обичам да я пошляпвам по дупето, да и го набивам рязко, да забързвам темпото и т.н., но винаги започвам нежно и бавно. Просто като я усетя, че се гърчи под мен, започвам да я обладавам още по-здраво. Водя се по нея. Нейната нарастваща възбуда ме влудява. В такива моменти моята жена ми е казвала: "ако можеше целия щеше да влезнеш в мен". И си е така, когато жената се отдава изцяло се усеща и няма по-хубаво от това.

Пичове, спрете да прилагате в секса видяното в порно филмите. Това там е напълно изкуствена работа. Правете любов с жените си, не ги третирайте като бездушни същества. Жените са красиви създания, които искат да ги напълните с любов преди да ги напълните със семето си.

Жената ражда живот! Вие самите сте родени от жени!

69.   68 Раздаваш го голем моралист, бе!

Жена ти добре ти е подвила опашката!

Аз съм третирал жената като животно! Ти да видиш чудо!
Пич ти да не си скопен? Уж деца имаш, а се държиш като льольо!

Да не ме обвиниш в насилие над жени?
Само не казвай, че си джендър!??????

Много си ограничен! Вземи прочети за химико-биологичния състав на спермата!

Тъй като такива като тебе и идея си нямат....

След като свършиш в устата на жената, тя започва да жабури по специфичен начин с нея, докато не приеме нормална гъстота за преглъщане!!!!!!!!!!!!
Всичко си има значение, но не си прочел и една книжка на тая тема!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Учи си момченцата как да ходят след момиченцата и да им придържат поличките, да не би да им се оцапат....

от 6,7,12,24,37

70.   54 и 68 ти си за Карлуково. Болен извратеняк с педерастки наклонности. Намери си мъж, не си за жени, иначе ще си останеш сам.

71.   Не го правя, не ми е приятно. За сметка на това мъжа ми може да свършва на гърдите ми, на корема ми, на гърба ми... А ако съм в подходящо настроение, го допускам и до специалното място, отзад.

72.   Както по- горе казаха: няма норми за тези неща и нищо не бива да се прави против волята на някого. Аз си изгубих девствеността с моят приятел преди година и нещо, когато бях на 21 и обожавам да му правя свирки, понякога правим и анален. Харесва ми да му гълтам, макар и да не ми е баш най- любимото нещо, но виждам че му харесва и искам да му доставя удоволствие. Това са напълно нормални неща за мен, както и за него.
Защо все пак не пробваш? Може пък да ти допадне. Може да ти хареса не толкова вкусът на спермата, колкото това, че би му доставило голямо удоволствие. Замисли се, че фактът, че не му гълташ, може би прави приятеля ти някак си нещастен или поне го кара да се чувства непълноценен и недостатъчно желан. За осем години връзка е малко странно, че те е гнус от него. Би трябвало да сте си свикнали с всичко.
Знам, че спермата съдържа много полезни вещества. Чела съм, че сокът от ананас прави спермата по- вкусна, но не знам колко е вярно. Това го казвам в случай, че вкусът те спира.

73.   Поредната нелепица от порното, която на някои мъже им се иска да е истина! Като гледате порно, имайте предвид, че то е наужким! Както и на компютърна игра не печелиш реален трофей от ШЛ и няма да те арестуват за убит трол в някоя научна фантастика, ако си актьор, снимал подобна сцена. Големи хора, а са като децата! Приемат всичко видяно за чиста монета!

Ж32

74.   №54/68 противоречиш си. Като цяло си личи че предимно собствения кеф те интересува, щом не можеш да направиш компромис със свирките.
За истинските джентълмени нещата стоят по съвсем друг начин.

75.   От 72: защо свирките да са за мъже с хомо наклонности? Вярно, не е хубаво жена да прави нещо против волята си, но и това не го разбирам. Аз например бях против приятелят ми да гледа порно. После пробвахме да гледаме заедно и това ако не ни донесе само, то поне основно позитиви. Мисълта ми е че със свирките може да стане нещо подобно при авторката и други жени.

76.   Авторке, мъжът е създаден, за да бъде роб на жената, особено в сексуален аспект. Кажи му, че или той на теб ще ти прави кефа, а не обратното, или ще го изриташ. Жените лесно си намираме мъже, но мъжете трудно намират жени, защото са... Айде няма да казвам какви, че ще се обидят.

78.   Приятелката ми е на 58. Сърди се когато свърша извън нея... в тома число и устата.

79.   9,18, 20, 28, как може да кажеш, че жените, които правят свирки на мъжете си са най- пропаднали? Ти като видиш една успяла жена с морал, откъде знаеш дали прави свирки на мъжа си? Това ли ти е критерият жените дали са пропаднали или не? Май ти не си наред с главата....

80.   76 Ти си някакъв женски вариант на това, което съм аз...!

Тебе няма да те дишам и две минути в едно помещение с мене!

Виждала ли си Мона Лиза как виси на стената?
Е сега си я представи с изкривена физиономия...

от 69

81.   54, 68 Много точно си ги казал нещата. Сексът е взаимно удволстиве, но нещата имат граница, която не трябва да се преминава. Да првиш орална любов на мъжа е едно, сършването в устата е гнусна работа

82.   М42, От собствен опит ще посъветвам. Когато една жена настоява да ви изпие спермата, НЕ позволявайте и бягайте от нея. Съзнателното изсмукване на сперма от жената е магически ритуал за поставяне в зависимост, дори и жената да не го съзнава.

83.   82 Пич ти кво си чел, не мога да разбера?
Да, може и това да се случи, но очевидно говориш за някоя случайна жена, а не за такава, с която се обичате и сте в дълготрайна връзка!

Свършването в устата на жената и особено последващото поглъщане на спермата от нея има много ползи! Ползи, които могат само да ви сближат и ако се прави осъзнато, включвайки някой правила, действа за вашето развитие!

Трябва да е ясно, че говоря за хора, които имат чувства един към друг и мъжът е здрав!

69, 80

84.   до 82. Това същото съм го чувал от жена, но в друг вариант. Имало жени, които искат мъжат да им свърши отзад. Не знам дали самият секс е важен, но по-важното било, спермата да остане в задника им. По този начин подчинявали мъжете.

85.   Добре, де, като не ми е приятен вкусът на спермата, какво да направя? Очакването мъжът да свърши в устата ми направо ми убива удоволствието от оралната любов. Това е причината да я правя не точно неохотно, но по възможност да я избягвам - именно вкусът на спермата. Нямам никакъв проблем мъжът да се изпразни в устата ми. Но да глътна това, не мога. Появяват ми се позиви за повръщане. Що за удоволствие би изпитал един мъж, ако жената, след най-интимното преживяване се надвеси от леглото да повръща? Наистина ли го искате?

86.   До номер 85 с теб ще побъбрим доста мисля.Та какво за теб е гадното във вкуса?Как не го усещаш гаден когато е в устата а само като преглъщаш,хмм?Как ще реагираш ако те целува през "просото" а не се наслаждава на вкуса ти

87.   Имах една хубавица, която правеше страхотни минети и държеше да й свърша в устата, въпрос на вкус, както казала котката, когато я попитали защо яде мишки!
Гълтала е на други, преди мен, но аз не държах на тази екстра, ясно защо!
Ако на жената нещо й е кеф в секса, тя ще намери начин да си го поиска!
Секса е взаимно удоволствие и винаги другият е по-важен от самият теб!!!

91.   Хора, не ви ли е просто гнус от тези течности???? Мястото им не е в устата, биологично не са и предназначени да са там. Целта на спермата е възпроизводство на хората. Това е.
Не разбирам оралната любов и от 2те страни, на мен дори да ми правят орална любов, после не изкам да целувам отсрещната страна докато не се измие. Това си е негов избор дали иска да ми прави или не, никого не насилвам, защото аз не бих правила.

92.   Номер 91, питаш не ли ни е гнус от тези течности. После добавяш: "На мен дори да ми правят орална любов, после не искам да целувам отсрещната страна докато не се измие". Тези твои думи ми подсказват, че ти знаеш, че си мръсна, нехигиенична и миризлива там долу между краката си. Ако ти спазваш добра интимна хигиена и нямаш никакви миризливи течения от вагината ти, не виждам защо не искаш да целуваш мъжа който ти е правил орална любов. Значи ти се гнусиш от течностите на собствените ти полови органи. Ясно ми е защо, не спазваш добра полова хигиена. Следващия път когато правите секс с партньора си погрижи се за интимната си хигиена и правете секс в позата 69, ти му прави урална на пениса и той да ти прави урална на вагината. Божествено е. Чувстваш се в рая.

93.   За 92 от 91, ха ха ха ха ха като ти четох коментара се разливах от смях.
Определно имам добра хигиена -обезкосмяване, къпане преди и след.

Толкова ли ти е трудно да разбереш, че ме отвръщават тези течности, че да измисляш други обяснения и т.н.?

Просто без значение от пола, мястото им не е в устата на човек. Дори и да са си моите, пак не ги искам.... и съм правила 69.

94.   Този, който ме свърши с лизане, се оказа и първия, на когото направих свирка...Скочих директно в дълбокото, прииска ми се да го изкефя така, както и той - мен, той се остави с върховно блаженство на устата, езика и ръцете ми и от раз го изпразних на изплезения си език...Глътнах при едно следващо празнене в устата ми - той ме побърква в леглото, кеф ми е да му гълтам, защото оценявам колко се старае за мен и какви страхотни оргазми ми доставя!
С предишни партньори е било мъка и изобщо не се е стигало до орална...

95.   До 91
Чуй се какви глупости говориш: "Не разбирам оралната любов и от двете страни. Дали той иска да ми прави орална /любов/ това било негов избор, защото аз не бих правила орална /на него/.
А виж какво си написала в твоя коментар Н.93 най-накрая: "И съм правила 69". Хайде сега кажи не ли си противоречиш. Уж не би правила орална, а казваш, че си правила 69. Когато правите 69 не ли му лапаш пениса. Съвсем ясно е, че щом и двамата си правите орална значи си вкусвате от половите течности и със сигурност той ти свършва в устата. Но нали трябва да се правиш на светица ти отричаш, че си вкусвала от неговите течности. Хайде стига с твоите петенции и престани да лъжеш и се научи да пишеш логични тестове. Сама се излагаш като проститутка.

96.   Нямам си приятелка, не съм чел коментарите, но не искам да ми позволява да й свършав устата. Искам тя да го иска дори преди да се сетя и да мисля аз. Това е кеф!

97.   Още като гаджета, с жена ми изяснихме този въпрос. Тя каза, че и харесва да ми прави френска, но не иска да и свършвам в устата, да не я моля за това. За сметка на това, нямала против да и свършвам в дупето. Каза, че според нея, това е честна сделка. И до ден днешен спазваме сделката :-)

98.   Свършването в устата и гълтането на спермата, кара женското тяло да свиква с нея и на подсъзнателно ниво, да я приема, като част от себе си... това спомага впоследствие за по- бързото зачеване.. ако стигате до там...
От опит... аз почти винаги свършвах на приятелката ми в устата и тя гълташе... Когато правихме децата, хвана от раз....
Вече, почти 20г., продължава да гълта, вече за здраве и за кеф...

101.   Всички жени и момичета, с които съм разговарял на тема секс са споделяли, че са им свършвали в устата. Не на всички им е харесвало, но повечето смятат, че не е проблем щом това носи такова удоволствие на човека до тях. Моята жена обича да свършвам в устата и' и често ме свършва така. Споделяла ми е, че и бившият и е свършвал в устата и', но с него не са правили секс. Аз и бях първи. На мен лично най-много ми харесва да свършвам в дупето и', после във вагината и устата е пак на трето място. Голяма част от моите приятели споделят, че не са получавали свирка от 10 години на сам... За съжаление много хора загърбват сексуалния живот след като им се родят деца, а това винаги се отразява, макар и след време.

102.   Жена ми никога не ми е гълтала, даже и свирки е правила само няколко пъти под действие на алкохол. Но пък си намерих жена, която гълта и много се кефи. Берно, доста по-възрастна е, но ми доставя върховно удоволствие, като ме изсмуква и го държи в уста докато спадне.

103.   Свършва ми в устата. В повечето пъти го преглъщам.
Но понякога го изплювам в ръката си.
Нормално е, разбира се

104.   И моита никога не ми го е лапала. Да не говорим за изпразсане в устата. Но аз обужавам и я карам да ми сяда на устата да се клати до изпразване с дълбоко вкаран в нея език. След което ми прави впечатление, че иска да ме целува. А за мен соковете по всяко време на месеца са ми много вкусни.

106.   Те бях го правила никога докато не станах на 55 години. Младо момиче саседче все се въртеше покрай мен докато един ден не го вкарах в леглото си. Сама пожелах да опитам , младото си си е младо.

108.   До 65 - горе долу подобен, да. Аз все някакви скромни ги намирам, дето не са по тая част. С ръка може да ме довърши, но с уста не. Не ми е и удобно да я карам, след като не иска. Първия път като исках да я лижа, ми каза че предния ѝ въобще не я е докосвал с език там. И едно колебание, ама се престраши накрая. Иначе за свършването, във вагината не съм. Отзад също, нищо че винаги слагам презерватив.

109.   С моя веднъж направихме опит да свърши в устата ми и едва не се издрайфах от вкуса. Гадно е и според мене е прекалено. Той прояви разбиране и от тогава не ми е предлагал такова.

110.   Млади жени, а прости.... лоша работа. Имах приятелка на 70 г, която няма проблем да гъ лта и казва, че това е най-стерилната течност на земята. И не само! Това са хормони, миличка. Но като си не-умна, не можем да те променим
Мъж

111.   Явно всичко е до човек и до ситуация...
Имах отношения с една омъжена жена, която ми споделяше, че никой, никога не и е свършвал в устата. Включително мъжа и.
Но с мен, искала да прави всичко....
И като и хареса, колко сперма изгълта, за две-три години... и тя не знае...

51-96 от 96