Споделена история от Секс и интимност

Желание за секс с травестит
Здравейте.
Аз съм семеен мъж на 39 години и от 2-3 години насам имам желание да го направя с мъж. Просто се възбуждам от мъжкия член. Опитах през различни сайтове да се запозная с някой, но при самата среща нищо не се получава. Просто сумите мъже не ме привличат. Затова реших да го направя с травестит. Случайно видях на улицата един и ми стана любопитно, а като че ли се и възбудих при вида му. Някой опитвал ли е нещо подобно и заслужава ли си риска, предвид това че имам семейство? Просто нагона и желанието ми за нещо подобно е огромно.

Коментари

3.   Единственото притеснително, което виждам е това, че си семеен. Замисли се ти как би си почувствал, ако жена ти изневери. Аз съм момче, гей, получавал съм доста предложения от семейни мъже, които го играят пред другите като нормално семейство и само чакат жена им да иде на работа и да пишат на някое момченце. Толкова ли не можете да бъдете на място и да не залъгвате човека до себе си? Никога не бих си легнал с мъж като теб, защото би ми било много обидно да съм разнообразието на някакъв чичка. Интересно защо все налитате на 20 години по-млади от вас?

8.   До автора: за да не ти четат морал такива като номер 3, намери си някой травестит, който е дал обява.
Аз ходих веднъж при такъв, който беше много женствен, но имаше невероятно дебел член.
Беше ми за пръв път. Първо си поигра с език, около ануса ми. Невероятно възбуждащо е. После ме сложи по гръб, постави под дупето ми една възглавница, вдигна ми краката и проникна в мен.
Беше болезнено само няколко секунди. След това усещането е неописуемо. Голямо удоволствие.

9.   Здравей,
Може би този коментар идва малко късно, но аз имам сходни интереси. Бил съм с травестит веднъж, доста преди да се обвържа и ми хареса достатъчно за да го направя отново.
Тъй като сега вече съм обвързан, ще се радвам да споделиш опит, ако си минал от там.

10.   Определено съм за секса с травестити. Бил съм и не бих се отказъл от това удоволствие. Свободни сме да избираме, който не го удобрява да не хейтва и да не го практикува. Иначе съм опитвал и активна и пасивна роля, но си падам повече по активната и духането.

12.   Да споделя и моето мнение нищо че съм жена на 42г. имах голямо желание от доста време, и се реших. Той беше доста навит. И наистина докара ме до оргазъмно основно с търкане върху него но не се надърви да ми го вкара. И направо му казах, че няма да повторя.

13.   Няколко травестити съм чукал и си е супер всичко.
Последният е едно момченце на 20 години много женствено и нежно и си го клатя като жена.
Жена ми знае че си падам по женствени курвенца, даже се опитвам да я навия за тройка.

14.   Много интересно

15.   Винаги съм се чудила дали мъжете, които много си падат по анален секс, всъщност са прикрити гейове, от т. нар. активни?

16.   До 15 - не мисля, че важи за всички мъже, които обичат анален. Просто има и такива, които са на принципа "гъз пол няма".

19.   Сексът с женствените момчета е невероятен. Заслужава си да опиташ.

20.   не харесвам травестити макар че някой не изглеждат зле като Тротинетката.. Но съм фен на близането на анала. дори на моя.

22.   Пробвах веднъж, на скоро беше. Вобще не ми хареса свърши рабита, но беше пасивен. Семеина на 48г