Споделена история от Секс и интимност

Имам проблем с големината на пениса си.
Не е това, което си мислите, а точно обратното. Пенисът ми е 21 сантиметра и е също така доста дебел. Проблемът ми е че всички момичета, с соито съм спал се оплакват, че им причинявам болка и дори не могат да ходят от болки. Опитвал съм всичко. И най-лошото е, че аз не мога да се изкефя, защото постоянно се притеснявам за момичето. А при някои пози са ми казвали, че просто е невъзможно да влезе. Ако някой знае начин как да ми помогне ще съм му много благодарен, защото това съсипва сексуалния ми живот

Коментари

1.   Пич, преиграваш. Ако е вярно, че го вадиш толкова голям изобщо де....

2.   Прави на момичетата френска любов, и не го вкарвай целият, само главата...

3.   Ай кажи сега кое е вярно? Тука има некви, където твърдят, че побирали 22-24 сантиметрови без проблем! Казвам им, че си въобразяват за сантиметрите, ама не та не...

Съветът ми е да търсиш, докато не намериш някоя с твоя размер!
Чувал съм, че жените с най-дълбоки вагини са макс до 20 см.!
Има вероятност да намериш такава!
Лошото на големите пениси е, че не се получава контакт с тялото на партньорката в областта на гениталите!

Няма какво да направиш! Може да пробваш да не водиш продължително полов живот и да не се самозадоволяваш - така евентуално да загубиш някой сантиметър, но не ти го препоръчвам!!! Ще намериш момиче като за твоя размер, споко!

4.   Намираш някоя ,която е раждала естествено и всичко ще си дойде на мястото ,те са широчки отдолу

5.   Да направим размяна с моя 12 сантиметров питон. И двамата ще сме доволни.;)

6.   Ами трудно е наистина. Когато се запознах с мъжа ми /неговият е 19см и дебел/, се уплатих като му го видях. Болеше ме леко, но с времето се напаснахме и свикнах леко. Телата ни се нагаждат. Ако жената се възбуди става. Аз и дете родих и мога да те уверя, че от там излезнаха 33 см глава и след това пак се свих до предишното състояние. Просто повече игра и натискане. Докато го вкарваш целувай по ухото и врата и ще се възбуди повече.

7.   Леле.. не бях чувала за подобен проблем, но ето че съществува. Според мен важен е контактът с жената преди това. Тоест, не да й споделяш за притесненията ти, а когато пристъпите към това да бъдеш внимателен и нежен. Трябва да има комуникация между вас и да можете да си кажете всичко. С времето ще се напаснете и ще знаете какво ви харесва. В случая говоря за едно определено момиче, с което ще сте във връзка. Ако си необвързан- не го поставяй като огромен проблем, защото колкото повече го мислиш.. повече ще те спира да си ОК.

Zatti

8.   Мерси, че ме накара да се почувствам по-уверен с моя 17 сантиметров :)

9.   Ножица?

10.   Ти си мечтата на почти всяка жена след 40. Намери си някоя, която си търси надарен мъж. Успех!

11.   И аз преди години бях като теб, направих си татуировка с надпис "Антарктида", но след като размерът ми влияеше зле на сексуалния живот реших да го отрежа с ножовка. За съжаление ми е толкова корав, че ножовката се счупи, с трион също не стана. Комшията опита с ъглошлайфа, беше на косъм да го отреже и се изхаби диска... накрая взех резачката и се получи, е остана малко назъбен, ама пък поне мога на го ползвам като отварачка за буркани. Дано съм ти помогнал и давай смело! :)

12.   филмар

13.   Абе отзад ще влезе без проблем, ама ти като си рекъл само в путката!?

14.   Ползвай лубриканти и не го вкарвай целия.

15.   Не се пише 21 см , а 21 сек !

16.   Увий си чорап около основата.

17.   Ако възбудиш момичето достатъчно няма да я боли. На моя приятел също му е толкова, дебел е и освен това е леко крив. Наистина боли, на задна например, но ако не забиваш на тези пози докрай и го правиш по нежно няма проблеми. Мисионерската е най подходяща в този случай или тя да е с главата надолу някак. Като възбудиш момичето влагалището става по-еластично и няма проблеми.

18.   Не знам, това защо се счита за голям размер. При достатъчно любовна игра и овлажняване, няма да има проблем. Има и лубриканти. Може и да се изнамери поза, която да ограничава проникването. С някои пози може и да е болезнено, да.

19.   Комплексарите с малките пениси виждам, че са ти оспамили темата. Драги мъже, не завиждайте, а се примирете с факта, че съществуват и такива размери. Както има големи, средни и малки гърди, така има и големи, средни и малки пениси. 21 см не са чак толкова фрапиращ размер. Да, голям е, но не е нужно да преувеличавате.

До автора - може да опиташ да действаш по-бавно и внимателно, да използваш повече лубрикант или да не го вкарваш целия. Може момичето да е отгоре. Проучи позите, които са подходящи за такъв размер като твоя.

21.   Човек, не те познавам, но престани да пишеш глупави теми и да провокираш хората! Не ти ли писна вече? Защо изобщо правиш?
Забавляваш се като гледаш комплексите и простотията на хората, като ти отговорят или искаш да свалиш качеството на Сподели, че да се затрие сайта?

22.   Пусни шкембак и ще влиза по-малко.

23.   Не ти се оросява главата видно.

24.   Пич, моят инструмент е 17 см дълъг и 14 см дебел и повечето момичета се оплакват, че ги боли и им е било трудно да ходят след изпитаното, а дори на една им се случи да пуска кръв по малка нужда. Трябва да си внимателен с оборотите.

25.   пич 21 си е в норма мисля..
аз ще се кръстя <анон >

26.   Ако темата не е фейк като жена бих ти казала че размера ти е екстра. Била съм с мъж с твоя размер. Първо да отбележа, че съм раждала нормално. В началото като започнахме да развием секс с него не ми го е вкарвал май по спомени целия. При самия секс не ме болеше. Вече след секса имах едни тъпи болки все едно нещо ми е извадено ниско долу. Малко по малко вагината ми се нагоди според него. Имало е моменти целия съм го поемала и не ме е боляло. После след като приключих с него имаше един период в който никой друг пенис не ми беше достатъчен и не ме изпълваше хубаво. Може би си беше и на психическа основа. Три години вече не съм виждала въпросния мъж. Сега съм с един на който му е нещо от сорта на 17-18. Имаме голяма химия и много добре си го чувствам като размер. Той даже твърди, че ме чувства на моменти доста тясна въпреки, че съм раждала. Моя съвет е да намериш момиче или жена с която да се привличате физически и е много важно да има химия между вас. С по редовен секс вагината и ще се нагоди към твоя размер

27.   Само психиатър може да ти помогне! Фантазьор, куче не можеш да уплашиш с кокал, жена не можеш да уплашиш с малкото си чревце! Това място е създадено да мине 5 кила месо с диаметър 10 см. Има раздел измислици, той е за тебе!

28.   Модератори защо спите. Коментари не се одобряват с дни.

Модератор: имаме и лични дела.

29.   Келеша си го е мерил от гъзът чак, и решил че му е толкова смеХ...

30.   Преди 5 години четох същата публикация. Някой е бъркал много назад в хронологията и си чеше егото или се присмива на хората.

31.   До 27

Да, само дето се подготвя дни преди това, а после може да има месеци период на възстановяване ...

32.   Объркало е числата момчето. Искало е да напише 12

33.   До -Авторът:
Това е бял кахър, всичко е въпрос на физеология, нагласа и взаимното удоволствие. Наистина в повечето случаи големият член
води до болка и дискомфорт, но не е болка за умиране.
Жените като цяло винаги мечтаят и желаят да се изчукат с голям
член, но попаднат ли на такъв дават на заден ход и се правим на
ощипани девици.
Млади момко, радвай се че притежаваш такъв член и се постарай
максимално да го използнаш. Предразполагай жените с хубава
чуствена и страстна любовта игра и едва тогава пристъпвай към
същинският полов акт. Аналният секс също не е за пренабрегване
страхотен е но бъди по -внимателен и нежен. За всека случай като
начало си връзвай на члена една малка кърпа, един вид като
ограничител. Лично аз така постъпих когато се омъжих.
Вече 38години ме чука един прекрасен 25см член, така че смело напред и горе главата.
Няма място за оплакване. Успех.

34.   Пич, защо се ебаваш с хората? Недей смята всички за комплексари/ки.
Сега на темата - понеже аз съм би и с жена ми понякога си правим 3ка, веднъж попаднахме на пичага с много дебел и дълъг кур.
Мойта се уплаши взе да се назландисва. Вика ми, че ще я боли много. Пича обичаше да чука навсякъде и ни беше предупредил, че не подбира ни мъж, ни жена, но за жена - задължително трябва да чука и в 3-те дупки, а мъж - и в 2-те. Такааа Почнахме с мойта да му правим свирка. Бяхме голяма идилия. По едно време я обърна на задна и тя почна да охка и да се дърпа. По едно време само се чу нещо като: "Аааааааахххх..." и се получи едно давене, защото аз ѝ го бях набутал в устичката. Та пича я помпаше здраво. Много ме накефи. Особено като я гледах как я подкара в "сцепеното" дупе и накрая ми вика: "къде да ѝ се изпразня" - казах му да го направи където иска. мацката не беше в плодовитите дни и нямаше проблем.
Изплю ѝ се в путето, после почна да чеше дупето, 3-тия тек в устичката. Аз се изпразних в путката на мацката после.
На заранта мойта ми вика, след като се изчукахме на още няколко сесии: "Коте, хайде да си ходим, но не мога много да стъпвам... ще ме носиш ли до колата. До колата добре, но после съм я носил от колата до 4тия етаж пеш, че нямаше и асансьор. Но на по-следвашия ден ми се оплака, че ѝ било сцепено дупето.
- Ама тогава се накефи, нищо че ти е цепнато, нали?
- ЕЕееее! Да, разбира се! Иска ли питане - беше отговора.
Затова на жена НЕ вярвам, че я боли и че не може да го поеме и т.н.
През един от сеансите и на мен ми го беше турнал този питон. Еми кеф си е! Така, че женичките да си потъркат малко клиторчетата, като видят такова нещо, а ако те не могат направИ го ти, пич! Толкова ли е лошо да възбудиш някоя кака, дето и тя да те отрака. Понякога с жената си правим и ролеви игри, но тя трябва да не мисли за нищо и дечко да спи. Пак казвам - НЕ е в теб проблема. Предполагам, че се чустваш комплексиран или наблягаш на този факт.
Мойта преди години се беше изчукала с един пичага - мен ме нямаше у нас, но после ми разправя - бил я разцепил. после ми смърдеше отвсякъде на сперма, но мен си ме кефи и не ѝ обърнах много внимание на този факт. Само ѝ споменах, че е готина и ако ѝ е било готино се радвам за нея! Каза ми, че я е боляло най-напред, но после путката привикнала и 4 часа я е клатил. После я е разходил из ресторанти и кафенета и пак я е изклатил няколко пъти, но не ѝ е било толкова болезнено. С други думи - харесало ѝ.
Ами хубаво - ок. И тя да ви кажа спря да ходи с този - всъщност на веднъж я засякох, като си лафеше по телефона с тоя пич, а един ден я накарах да му звънне и тя му звънна и си уговориха и среща - отиде и после 2 дена не можеше да си седне на дупето. Каза, че бил само той, но после си призна, че имало още 2-ма пича и ѝ допаднало, защото тя е била само център на вниманието.
Всичко е било САМО ЗА НЕЯ!
Дори после си смени обеците, прическата, гривните и други неща. Не я знам - не я питам, но мацката си ми казва всичко. По-късно беше упоменала как са я клатили, като ѝ го набивах. Каза, че много я боли, но и с пичовете много я е боляло, особен, когато са ѝ поискали 4-ка, с 2 къра в гъза или в путката ( ДП ). Били дебели и много яко влизали. Станало много яко. Аз само го преразказвам, не знам какво е било точно, но ми беше упоменала, че: "Ако 2ри път ме повикат и да ми кажат, че ще са повече, НЯМА да откажа по никакъв начин!"
Сами си правете извода. Чао от мен

35.   33 описваш сношение между кон и кобила! В някой зоопарк ли живееш или в конюшня?
Хубаво си е, когато има wi-fi навсякъде, а?