Споделена история от Секс и интимност

Невероятен фистинг
Здр. на всички почитатели на Сподели, историята ми която искам да споделя с вас е наистина нещо много желано от мен, от много време, но чак сега навих жена ми да го направим.
Като цяло и двамата сме разкрепостени в секса и обичаме да експериментираме, но за фистинг все не можех да я навия, случи се така че една вечер прекали със алкохола и аз реших да се възползвам от това. След малко интимна игра тя беше прилично възбудена, аз както винаги бях също, започнах да я чукам първо с един пръст, после вкарах втори, осещах я че може да понесе и още и бях на път да си вкарам китката, но тя искаше да продължим стандартно.
Казах и че искам да си вкарам ръката и ще го направим след това, тя си замълча и аз повече подканяне и не чаках, вкарах си китката и леко я задвижих в нея а тя стенеше от възбуда, продължих с няколко по бързи движения, после си изкарах раката и пак я вкарах, може би след около 9-10 такива движения толкова и хареса че започна да пръска по мене по лицето ми, по стената, беше много възбудена, чувах я само как ми каза да давам по бързо и по силно в нея.
Продължихме така може би към 10 мин и бях останал без сили но продължавах и аз да и казвам че искам още да продължава и в един момент тя започна да пикае, урината и беше топла и бистра, всичко свърши на около 4-5 напъна от нейна страна.
На др. сутрин ми каза че я е срам и не иска да го прави отново, а аз много искам всичко това да го направим отново

Коментари

1.   Ето, човека цяла ръка е вкарал, пък пича с темата по-надолу от един 21 сантиметров се е притеснил...

2.   Браво на автора, жена ти е късметлийка

3.   Следващия път, си разменете ролите, нека тя да ти вкара ръката си, да видим дали ще ти хареса....

4.   Другия път пробвай да си завреш крака в пОтката и.

5.   Мечтииииии!

7.   Всеки е правил секс пиян/а и знае, че жената неадекватна не се възбужда. :)
Мъжът в пияно състояние може да се възбужда, но или трудно свършва, или изобщо не го прави...
Направете си сами изводите кой какво може при неадекватно състояние.

~darkgirl~

8.   Както със повечето неща така и със секса всичко си е до човека,моята жена обичат да експериментира,заедно сме вече 12 години и може би от около преди 2-3 години осетих че секса започна леко да ни куца в смисъл че имах чувството че не я задоволявам,свършвах понякога бързо и общо взето подобни засечки.
Понякога тя самата искаше да продължавам с пръсти когато свършвах бързо а тя не беше свършила и нещата горе долу ставаха,така веднъж бяхме с нея по централните улици на града и видяхме един сексшоп,тя самата реши да влезем и там сама си избра един по голям вибратор,така че всичко си е до жената