Споделена история от Секс и интимност

Мъже давали ли сте на мъж да ви духа?
Кой е опитвал мъж да му духа и нещо разпространено ли е? Наскоро разговарям с доста хора, които не си падат по мъже, но са имали такъв опит и излиза, че е нещо доста разпространено.

Говоря за момчета, 18-25години. Няколко момчета в един трамвай си разговаряха, бяха спортисти или нещо от сорта, и спокойно си разговаряха как някакъв Жоро, бил с много голям, и едното момче му духало, а другото потвърди, че въпросният имал як хуй и си правили 69. И това съвсем свободно в трамвая, после минаха на тема жени.

Оставам с впечатление, че има доста момчета, които не са гей, нито би, чукат си жени, но в същото време са давали да им духат, те самите се кефят на това да духат (може би ако кура е голям? ).

Интересно е, ако тук има такива мъже, да разкажат своите истински истории, както и какво ги е накарало да опитат. Говорим за опитване, без да са им предлагали пари, а доброволно, те да са го искали : )) Това, че е нещо забранено и ново, моментна възбуда, или просто мисълта за голям хуй ги е карала? И с кой най-често се опитва - с някой непознат или обратното с близък приятел?

Коментари

51-81 от 81

72.   До 68: да, предлага се и от мъже такъв масаж с хепи енд. лично аз, който съм фен на такива масажи, изпълнявани от жени, отидох веднъж да пробвам как е с мъж. Само масаж, подчертавам, само с хепи енд и нищо друго.
Пичът беше много точен, съблече си тениската и остана само по боксерки, но поради липса на интерес от моя срана към съдържанието им, НЕ ми е натрапвал нищо. Супер масаж, леко силов, и ме обърна хепи енд, който беше доста приличен. Нито повече, нито по-малко, това е.

73.   72(67), "щастлив край" чикия ли означава? Масажира ли междувременно и други ерогенни зони? Би ли казал, че ти е харесал повече от дамските такива? Затова търсиш връзка с 66? Но не се обаждаш на предложената. Ти всъщност не се интересуваш от фалоси, а би си го дал на мъж да те изпразни ръчно/устно? Ти самият не би го направил?

74.   До 73 (от 67 и 72) -масжът е нормален, спортен или силов, класически. Разбира се, освен щастливия край в края му, добре масажира и дупето, но това го правят и жените масажистки.

Дали е по-хубаво от масаж с щастливия край от жена? Горе-долу същото е. По-интересно е.

Казваш/ пишеш, че "не се обаждам на предложената връзка", не я виждам, разчитам къде е. И да, интересувам се и от фалоси, но тогава, по време на масажа, не ми стискаше, щеше да ми дойде много ;)

75.   Не каза с чикия ли те свършва? Все пак има още куп възможности... Прочети по-внимателно 68. Трябва малко мисъл, щото тук разменянето на връзки не е разрешено. А масажистът беше ли се възбудил? Едва ли не му е личало през боксерките. Любопитно е до къде ли е бил готов да... се отдаде. Има ли по принцип изобщо някакви предварителни уточнения какво включва "щастливия край" (и с дама)?

78.   Мъж съм на 24 и от скоро започнах да го правя с мъже, като преди бях само с жени. Лапали са ми и аз съм лапал и секс съм правил като съм бил от пасивната страна. Определено бих казал че с мъж ме изкефи да го правя, доста по различно е от с жена и също доста забавно и интересно.
Според мен няма нищо не редно в това мъж да се забавлява с други мъже стига да не пречи на никого.

79.   До 75: пак съм аз. Нямаше при нас уговорка, свърши ме с чекия, да. В началото си опираше боксерките в ръцете ми, по-скоро му беше мек още. След като нямаше действия от моя страна, много тактично продължи с масажа и ме свърши с ръка. Би могло, вероятно, да има и повече.
Четох коментара за камизов, но не мога да го свържа с поща или скайп или нещо друго. Мерси все пак за подсказката.

80.   78, преминал си на другия бряг окончателно или плуваш (все още) между двата? Имаш ли все още изобщо някакъв интерес към жените?
79, ако отидеш пак там (при този) и се случи нещо различно, да пишеш тук или поне в онази поща. Ако пак не можеш да се сетиш, просто пробвай. Ти всъщност правил ли си нещо, с накого, без пари - взаимно? Този "някой" ти е бил познат или непознат? Това е питал и авторът на темата преди 3 години, та да се върнем в лоното й :)

81.   От №78 до №80
Да жените си ги харесвам, но с мъж връзка не бих имал, единствено с жена

82.   До 45 от 39.
И аз пия вино и аз бих си наточил от твойто :D
Честно да ти кажа, най-добрия ми приятел от тогава имаше най-красивия кур, който съм виждал. Понякога като си представя, че жена му му го лапа и и завиждам.
За съжаление не сме се виждали от онези времена.

83.   39, 45и 66 ако искате прегледайте пак 68, може да стане раздумка. Вино има, имаме и спомени. Остава "и още нещо" :))

84.   68 го гледам, но явно съм доста глупав :D Но ще ви задам аз гатанка за писмена комуникация. Мястото където живеят кокошките и годините на които Белослава е на сцената, маймунката и първите три букви от азбуката.
Да видим кой ще я разгадае и се представете да знам кой кой е.

87.   Мъж на 40 съм. Семеен от 15 години с две деца. Хетеросексуален, но харесващ своя и чужди пениси.
Духал съм и са ми духали общо двама мъже през живота ми. Естествено бяха непознати от сайт за запознанства. Единият даже ме и чука веднъж и смея да твърдя, че чувството е доста готино и приятно.
Лошото е, че има разминаване между фантазиите, които имаме и реалността. Няма свестни и нормални мъже за едно такова мъжко приятелство.

88.   Към 87: сигурен ли си и защо мислиш така (че ма разминаване между фантазиите, които имаме и реалността. Няма свестни и нормални мъже за едно такова мъжко приятелство. ). Хайде да опитаме, да?

89.   Аз съм мъж на 40, женен съм щастливо от 13 години. Тази тема събуди интересни спомени в мен. Истината е че се определям като хетеро, но както се оказва и при доста други съм имал интересен опит с моя пол.
Докато бях студент, живеех в една квартира (стая) с едно момче, което стана и най-добрият ми приятел. Често се разкарвахме голи в квартирата и той непрекъснато ме закачаше, като ме хващаше за пакета, леко ме удряше по топките, в началото това ми беше странно, но после го приех, като мъжка закачка. На тази възраст хормоните бушуват и всеки път, когато вниманието се насочваше към кура ми, започвах да се дървя. В началото ме беше срам, и се криех, но после започнах да не се крия, още повече той повтаряше, че съм имал много голям и красив кур. Това продължи няколко месеца, до една вечер, в която се бяхме напили, лежахме на едно легло по боксери и се баззикахме. Тогава се възбудих много силно, хванах ръката му и я задържах върху пакета си, като започнах да масажирам кура си с неговата ръка, очаквах да се дръпне, но той продължи и направи една от най готините ми чикии, изпразни ме с ръка, от тази вечер започна всеки ден да ми бие чикия, беше страхотно защото обръщаше особено внимание на това какво и как ми харесва, една вечер, докато се забавлявахме и бях много възбуден муказах "духай ми" и той го направи, от тази вечер свирките станаха част от всекидневните забавления. Интересното е, че той нито веднъж на пожела да го докосна или да му доставя удоволствие по какъвто и да е начин, свършваше сам на чикия, това много ме устройваше. Честно казано това бяха четирите години в които съм имал най-редовния секс, ако свиркате могат да се нарекат секс. След като завършихме, той си хвана гадже и след една година се ожени. Аз се ожених няколко години по-късно. От момента в които той се ожени, нашите тайни забави рязко спряха и вече никога не се повториха. Още сме приятели, но никога не сме повтаряли, нито го споменаваме, все едно не се е случило. Истината е че тези наши преживявания са едни от най еротичните в живота ми. До ден днешен понякога бия чикии на спомена от тогава. Не съжалявам и не мисля, че съм правил нещо гадно или нередно, но не ми се е искало никога да повторя това с друг, нашите преживявания бяха специални.

90.   89, абсолютно същата история, само че бях около 16 годишен. До ден днешен понякога се сещам за члена на моя май-добър приятел. Нещо, което до сега не съм виждал отново толкова красив.
М38

92.   Както не е научно доказано, че трябва да се храним три пъти на ден, така няма научно доказателство че единствено правилния секс е между мъж и жена.

93.   92, само сексът между мъж и жена може да създаде поколение. Всичко друго е извращение и не е природно.

Научно доказано.

94.   93: Ти правиш секс само за да създадеш поколение? Кой казва, че другото е извращение и защо?

95.   До № 93
Вярно е че само сексът мъжду мъж и жена създава поколение, но ние не сме животни и сексът за нас не е просто средство за размножаване, а и за забавление. Така че за това има при нас еднополов секс така се забавляваме и си доставяме взаймно удоволствие по между си в което аз не виждам нищо нередно човек да се забавлява.
Впрочем аз съм мъж и си харесвам жени, но се забавлявам и с други мъже в леглото и няма такъв кеф.

96.   Мъж на 42г съм, семеен с дете. Два пъти съм бил с мъж, но по принцип не си падам по този тип ласки. Първият път се случи като студент ми духа един съквартирант, който си падаше малко педал и веднъж при една тройка с жена ми ебах в задника другия участник в секса.

98.   Здравейте! Темата е супер, ще споделя и своя опит. Мъж на 42 съм, семеен. Конкретно на въпросите на автора: да, имам опит със свирките между мъже. Да, направих го абсолютно доброволно, когато бях почти на 18. До училище имаше едно кафе, където ходехме когато бягахме от час. Собственика беше на около 55 и винаги се включваше, когато с приятелите си говорихме за момичета и ни майтапеше, че нагона ни е повече от акъла. Един ден, малко преди завършването закъснях за училище и не ми се влизаше и реших да ида в кафето сам (без приятелите). Поръчах си дежурното 3в1 и убивах време. Собственика дойде и се заприказвахме. Подкачи ме на тема момичета, как било и т. н. и някак между другото каза, че човек когато е загорял не трябва много да му мисли. Като на майтап каза: ето, аз те намирам за готин, ако си загорял може да ударим по една чикия. До тогава никога не бях си и помислил за нещо с мъж, но след като ми го каза, все едно отключи нещо в мен и без да се замисля му казах, че искам.
Отидохме в склада на кафето и той си смъкна панталона. За първи път виждах пишката на някои друг и това ме възбуди. Подкани ме и аз да си сваля панталона, а аз чул, недочул се съблякох чисто гол.
Това явно малко го изненада и него (говорихме си за чикии) и ме попита дали искам да го опитам на вкус. Така, аз се озовах клекнал пред него и започнах да му духам, а той се изпразни в устата ми. Преглътнах, а той видя надървения ми член и го хвана, свършвайки ме с ръка.
Така, срещите ни зачестиха. Пробвахме и 69, но истинската тръпка за мен беше аз да духам. След време правихме и секс, но аз отново предпочетох пасивната част. Так и до днес, с жените съм активен, но с мажете винаги предпочитам аз да духам и да го поемам.

99.   Здравейте, и аз като повечето тук съм семеен доста години, на 46, с две деца, но след 15 години брак преди година някъде и аз пробвах неща с друг мъж, да кажем от любопитство и почти занулен сексуален живот вкъщи. Бях пробвал със запознанство през сайтове, но нещо не се получаваше. За късмет в компанията отвориха няколко стажантски програми, та дойдоха няколко млади момчета за по няколко месеца. Та автора е прав за това, че младите са по-отворени някак си. С едно от момчетата започнахме да се разбираме добре, млад току що завършил бакалавъра си, на 24. Търсеше си ме редовно в работния процес, започнах да го обучавам в детайлите на сферата, в която работим. В един момент почнахме и да излизаме в обедните почивки да обядваме заедно. И така от професионалните разговори минавахме на все по-лични теми, докато в един момент в някакъв уикенд излязохме двамата да пием по нещо, след което той ме покани в квартирата си и там ме издуха първоначално, отказах да го чукам, защото не бях сигурен че го искам. Около месец се виждахме така у тях или след работа в колата ми, аз го карах след работа че ми беше по пътя и спирахме в някоя спокойна уличка, в която наистина правеше фантастични неща с устата си, даже жена ми не е успявала така да ме точи. И вече в един ден, докато бяхме на работа просто ми писа да вляза малко след него в тоалетната на един от етажите в офисите, където влязохме в една от кабинките и той си събу дънките - беше си сложил някакви кожени прашки и мрежести чорапи. Едвам изчаках края на работния ден, отидохме директно у тях и такова брутално чукане не помня да бях правил години. Младите много държат на ебане, хаха. Виждаме се и в момента, той започна в друг отдел, но пак в нашата компания.

100.   Винаги ми се е искало, но никога не съм го правил в действителност. Дори не знам дали ще се случи някога за съжаление

102.   Явно темата иска да внуши че е нещо модно. Според мен не е. Въпреки обявните напъни затова.

104.   Възбуждащо е, когато двама мъже се чукат.
Жена

105.   След 4 години, желание и фантазии как лапам и ми лапа мъж (дори не знам как се появи това желание), преди 4 дни го осъществих. За тези години си писах с много мъже по сайтовете. Ходих на 9 срещи. На 7 от тях никой не се появи. На 2, мъжете бяха старчоци които не можели да го вдигнат но им се духа. Отказах. 10та среща се осъществи. Тръпка, адреналин. Казах си най-накрая. Отидохме в тях и той като мен за първи път. Още в асансиора го извадих за да разчупя неловкото чуство. Той го пипна и видях как започна да се дърви. Влезнахме в апартамента му и той седна на спалнята и каза да го вадя. Казах му че искам да сме чисто голи. Той се съгласи. Съблякохме се, той седна и го налапа доста добре. С леки наставления от моя страна, взе да духа супер. Малко след това му казах да легне назад. Дойде момента който чаках от години. Имах кур в устата. Поех го и просто го държах в устата да се насладя. Изредувахме се по няколко пъти да си лапаме и смучеме топките. Някъде на второто изреждане се усетих, че не е това което очаквах... Странно усещане. Не можех и да свърша. Той каза че обича бавна свирка със силно засмукване. Вече дори нямах желание. Но, така и така вече бях там. Направих го и той каза че свъшва. Дръпнах се и се изпразни на корема си. Попита ме дали съм готов да ме изпразни и как точно. Понеже топките са ми супер ерогенна зона, му казах да ми прави чекия и да ги лиже страстно. 5-6 мин го прави, усетих че няма да стане. Казах му да ги смуче и играе с език. Горе долу подейства. Биех си бясно чекия. Когато бях готов да свърша му казах. Той го пое до гърло с уста и го държа докато не спадна. Малко след това дойде отвъщението. Не беше това което си представях. Желанието за кур и за сексуални неща с мъж се изпариха. Тръгнах си без да му казвам нищо. Прибрах се и от отвръщение всички дрехи ги сложих в пералнята. Къпах се дълго и няколко пъти се мих с душ гел. Полях си кура с освежител за уста. Толко се отвратих. На другия ден само това мислех с едно гадно чуство в стомаха. Изтрих всички профили и акаунти свързани с това да намеря мъж.
Въпреки ужасното чуство, се радвам че се случи. Разбрах, че това не е за мен. Не знам, мозъка ми как го е решил. Но се радвам, че го направих. Оценявам жените 100000 пъти повече. Радвам се на женското тяло. Няма нищо по хубаво от жената. Нежна, финна кожа. Мека коса, аромата им е друг. Вчера чуках като за последно и се чуствах като все едно за първи път. Излизах я от горе до долу, на всякъде с огромно удоволствие.
Тази тема я следах отдавна. Правил съм си чекия докато четя коментарите. Сега ме отвръщава. Пиша това, за да замисля мъжете които се колебаят.

106.   105, благодаря ти за коментара. И аз имам желание да пробвам но все си мислех че пробваш ли един път и после все ще искаш с мъже. А спря ли да гледаш гей порно или и преди това не гледаше? Разкажи още по-подробно защо е гаден секса с друг мъж, от полза е за много мъже които се колебаят какво да правят.

107.   До 104:
Мислех, че съм единствената извратена жена в тази тема, благодаря ти, че се включи.

Да, супер възбуждащо е, сигурно съм препрочитала и мастурбирала на някои истории 100 пъти. :)))

108.   До 107, това е чудесно, че се възбуждаш на такива истории! мога да ти пиша за доста подобни, не само мои, а и мои авери, които са ми разправяли, както и някои пикчърс имам, можеш да ме намериш на low11 в нашата, българска абв поща, там да пишеш

109.   Жена съм. Хетеросексуална
И искам да пробвам с жена.
Не искам с приятелка, за да не стане после, да си развалим отношенията.
А и нямам сексуално влечение към никоя конкретно.
Но ми е адски любопитно. Представям си, както нежни работи, така и да я изчукам грубо, да ми е като секс-кукла.
Любопитно ми е дали това, което аз харесвам като жена, ако го направя на друга би ѝ харесало?
Засега само съм се целувала с друга, но си бяха лапешки истории.
Съпругът ми знае за това и каза, че няма да го приеме за изневяра. Намекна и че иска да гледа ако се случи, та дори само на запис. Та и позволение имам - само да си намеря точната мацка.

110.   До 106

Порно да се чукат мъже не съм гледал. Гледах как си духат или мастурбират. От онази случка, дори не се сещам вече.
Не знам какво да ти кажа... Едно е в фантазиите, съвсем друго реално. Изобщо не осъзнавах, че мъжа е по грубоват на допир, друго ухание има, дори не се бях замислял, че парфюма ще си е мъжки и някак е странно. Представях си кура като усещане в устата по съвсем друг начин. Не ме изкефи изобщо. Сега с напредването на дните, отвръщението лично към мен си - минава. Но, повече за сексуални неща с мъж няма да се сетя.
Жената си е най-готино.

Вероятно бих опитал би сексуална 3ка. Аз, още един мъж и жена. Така може би ще е друго. Докато се чукат кучешката, да ги лижа заедно. Но, това не знам как бих го осъществил.
Ако се чудиш дали да опиташ - давай. Или ще се отвратиш като мен или ще продължиш.

51-81 от 81