Споделена история от Секс и интимност

Как да го направим?
Здравейте, аз съм момиче на 18 и ми е нужна вашата помощ. Не знам как да ви го обясня ама ще опитам. С едно момче искахме да правим секс обаче аз много се страхувах и не знаех дали е добре да го правим защото не исках родителите ни да разбират за това. Той ми повтаряше, че ме иска, говореше ми мръсотии и ме възбуждаше. Въпреки всичко той изведнъж спря да иска да се чукаме и не знам защо. Моля ви кажете ми какво да направя? Как да го накарам да ме иска пак? Той ми казваше, че искал да ме намаже със сметана и да ме оближе цялата. Искаше да ми лиже путката. Исках да ви попитам дали ще ни е много по-хубаво ако го направим както той иска? Дали ще му хареса ако му изпълня всичките фантазии и желания? Как да го накарам да иска секс отново? Какви неща да му говоря за да го възбудя? И каква поза да опитаме? Той искаше да правим 69 обаче не съм сигурна дали е добра и какво представлява. Също така според вас как мога да не забременея? Какви мерки да предприема по този въпрос? Очаквам вашите съвети, мнения и въпроси. Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   Ш'от си е намерил някоя друга, където по-лесно би се навила, а не да си дава зор с теб. Що за въпрос? При момчетата е 100 пъти по ясно и очевидно всичко, не го мисли толкова.

2.   Живота си е твой, но аз лично не бих прекарала първият си път счовек, който видимо не ме иска достатъчно и за който съм поредната бройка или фантазия. За чувства не говориш, така като гледам и той няма...

Все пак ако решиш да му се отдадеш, да не ревеш после, че те е минал и зарязал. Сексът задължително с презерватив! Той не само от бременност пази, но и от полово предавани болести - момчето може и да е спало с друго преди теб, така че доверие никакво! Подобни лигавщини от сорта, че презерватива му стягал, че не било същото и пр., просто да забрави. Гледай собствената си безопасност!

3.   Те мъжете всичките искат да ги оближат. А тва жена да каже, той иска да ми обли е путката... Не знам защо тази дума не звучи някак си добре. По - добре не се занимавай, ще дойде следващия дето иска. Пробвал се е момчето, не е станало... Където стане...

4.   Според мен си е намерил друга за секс. Няма друго логично обяснение. На тази възраст на момчетата много им се прави секс. Ако му е паднало желанието, то е защото прави секс с друга жена. А ти заради някакви глупави страхове изпусна момчето, а сега се сети да му изпълняваш желанията. Това с "чакането" преди секс са отживелици, защото сега е много лесно да се намери жена за секс. Ако не си ти, ще е друга. А сексът сближава много. Не може да сте гаджета, а да не правите секс. Без секс е просто приятелство. Търси си друго момче, но този път помни правилото на трите срещи - на третата среща се прави секс. Изчакват се две срещи, за да не те помисли за много лесна и на третата го правите. Защо се криете от родителите? Ти си на 18. Сега ти е времето да правиш секс. Нито си на 14-15, нито си прекалено стара за първи път. Ползвай презерватив задължително и лубрикант, ако се налага и всичко ще е точно.

5.   Според мен не бързай! Защото и моята приятелка един такъв преди мен я навивал и се оказал доста несвестен последствие дб че тя не му е дала всяко нещо със времето си срещаш правилния почувстваш ли че така чак тогава.

6.   Е, голямо момиче си, компютър ползваш, ами влез в гугъл, напиши съответния въпрос и прочети отговора. Като искаш инфо за пози, 69 отвори някое порно и гледай. Напъни си малко мозъчето и се сети защо той не те търси вече?! Много просто- вече е с друга. Как да го върнеш пак? Изпълни му желанията - намажи се със сметана и го повикай да те оближе, сложи си и няколко черешки на пу..та за разкош.

10.   Не ми помагате с тея само 6 коментара

11.   Ти какво искаш, да дойдем да ти направим и показно ли?

12.   Не,искам да продължавате да ми давате съвети

13.   Купи си едно кило краставици и един пакет презервативи.
Започваш тренировка на сухо не, ами на мокро.
В ютюб пишеш поставяне на презерватив и гледаш няколко клипчета, пишеш го и на английски и пак гледаш.
Почваш с краставиците и поставяш наред докато стане.
После пишеш в някой порносайт - духане , гледаш и пак правиш на краставиците с постсвените презервативи.
Като се надухаш и изгледаш и други клипчета, използваш краставиците с поставените капоти за отпред ,после отзад и едновременно.
Като се навикаш, сваляш птезервативите, правиш салата и викаш дружките на по винце.
Викаш левент по избор, черпиш го и му сваляш панталона, забелваш му краставицата и прилагаш наученото.

14.   Купи си едно кило краставици и един пакет презервативи.
Започваш тренировка на сухо не, ами на мокро.
В ютюб пишеш поставяне на презерватив и гледаш няколко клипчета, пишеш го и на английски и пак гледаш.
Почваш с краставиците и поставяш наред докато стане.
После пишеш в някой порносайт - духане, гледаш и пак правиш на краставиците с постсвените презервативи.
Като се надухаш и изгледаш и други клипчета, използваш краставиците с поставените капоти за отпред, после отзад и едновременно.
Като се навикаш, сваляш птезервативите, правиш салата и викаш дружките на по винце.
Викаш левент по избор, черпиш го и му сваляш панталона, забелваш му краставицата и прилагаш наученото.

15.   Тва с краставицата е много странно,но благодаря за интересния съвет

16.   Да, на мен също ми беше препоръчано да сложа презерватив на доволно дебела краставица и да се уча на нея да духам - усещането било съвсем като при поемането на пенис...само дето не пулсира и не се празни :-) Така, че опитай! Успех!

17.   Отвращаваш ме...."Искаше да ми лиже путката"Едно читаво момиче никога не говори по този начин.Ако бях мъж не бих докоснал такава като тебе.

18.   Номер 17,аз откъде да знам какви мъже и момчета има тука за да говоря по начика,по който те искат?