Споделена история от Секс и интимност

Труден секс
Здравейте, женен съм от 5години. На 27 сме и двамата. На жена ми бях първият. Проблема е че винаги е била прекалено суха. Доста често на входа и се цепва става ранаи я боли много. Без лубрикант е невъзможно да правиме секс. Също така е много тясна не дава да и го вкарвам целия а ми е 16см и не е дебел, хлопа в картонче от тоалетна хартия. Дори и да се овлажни, до 5, 10минути изсъхва и трябва да прекратим акта. Какво да правя, дори и след раждането е същата история, въобще не се разшири. Правил съм и по един час френска и любовна игра преди акт и пак 10мин и или изсъхне, или се цепне. Не желая да изневерявам, моля за съвети.

Коментари

1.   Е меренето с картончето от тоалетна хартия вече е започнало, давайте отчет, да видим къде се нареждат българите!? Навремето имахме един конски фелдшер в казармата. Веднъж ме заболя гърло и ходих при него на преглед. Казах му, че гърлото ми пресъхва и той отсече, че пий вода, защо си дошъл при мене. Та и жената на автора, да се овлажнява, кой друг да я подмокри!?

2.   Здрасти,
Намери ли любовница.

3.   Авторе много странно звучи историята ти. Казваш, че и двамата сте по на 27 години и че ти си и бил първия сексуален партньор. Значи и двамата сте били по на 22 години преди да се ожените. А преди да започнете взаимна връзка, ти правил ли си секс с други момичета. Ако си правил и те ли бяха сухи като жена ти. Ако те са били нормално влажни, тогава си се радвал на хубав секс. След като знаеш каква е нормалната влажност на вагината на една защо си се оженил за жена със суха вагина. Само не ми казвай, че сте правили за пръв път секс след като сте били вече женени. Ай, какви големи проблеми имате, просто не е за вярване. В 21 век мъж на 22 години да се жени за жена със суха вагина. Ако това е голям проблем за теб защо не отидете на доктор да я изследват и да ти кажат какво трябва да се направи.

4.   Опитайте за съвет при доктор. Може би е нужно да си хапва определена храна. Може би афродизиаци? Или я побъркай толкова много, че тя да желае да го правите. Въпреки цялата работа.

5.   Здравей, приятелката ти страда от вагинална сухота и далеч не е единствената жена с този проблем. Всъщност той е доста често срещан и се проявява най-често при жени, пиещи противозачатъчни; при проблеми с щитовидната жлеза; при хормонален дисбаланс; при употреба на антидепресанти, изотретиноин или други медикаменти, или когато жената е просто така родена.

Аз самата дълго време страдах от хормонален дисбаланс, благодарение на който имах акне, вагинална сухота и други проблеми. Гинеколог ме посъветва да пия масло от вечерна иглика (капсули), а по време на секс да използваме не лубрикант, а студено пресовано кокосово масло - то е в течна форма, когато температурата в стаята е над 26 градуса и в твърда, когато е под 26 градуса. За целите на занятието е добре да бъде разтопявано и да бъдете и двамата обилно намазани - продават го в големи бурканчета и може да стигне за дълго време. Няма как да ви навреди, даже напротив - освен, че е мазно и овлажнява чудесно, има силно антибактериално и противогъбично действие и успешно регулира нивото на pH, но все пак можете да се консултирате с лекар.

Всъщност, консултацията с лекар в такъв случай е силно препоръчителна. Добре е жена ти да си направи хормонални изследвания, за да се види дали всичко е в нормата и да попита за маслото от вечерна иглика - подходящо ли е за нея, би ли могло да й помогне. Доста жени в интернет споделят положителни отзиви, аз също съм сред тях, но винаги е хубаво човек първо да се допита до специалист. Желая ви успех!

8.   Или страда от вагинизъм. Много жени които са много тесни и сухи страдат от това, а не , че не се възбуждат и т.н. Това е медицинско състояние и трябва да се лекува от компетентен гинеколог.

9.   Или просто не те харесва девствената простакеша. Тея слугинчета са такива- простовати и смотанки. Единствената им цел е да увиснат възможно най-бързо на шията на някой, за да се уредят, за тях това си е велико постижение. Да родят, чистят и готвят. Намерила си е удобен, който е видяла, че бързо ще го приклещи със сватба и дете- и ето ти резултата. ;) Това са "свестните жени" не-кифлите. ;) Същите като "добрите момчета".

10.   5 е дала добри съвети, аз също съм така, но със слюнка стават нещата. Иначе с бившия ми беше много влажно, може и от мъжа да зависи. При някои мъже една целувка е достатъчна за да стане това, дори и без нея.

11.   Според мен имате физическа несъвместимост, защото тя не се навляжнява от теб. Още един от тези, които се женят, без секса да им е важен. Да, и другите неща са важни, но секса ако е скапан и мъчение, за какъв брак говорим. За пред хората. Ето и ти плачеш по форумите.

12.   Да, направи консултация с лекар,номер 5 дава добри съвет.Може да липсват витамини b5, b12, йод, да има хормонални проблеми

13.   Не вярвам на автора. За сухотата не знам-№5 твърди, че има такова нещо въпреки, че на мен никога не ми се е случвало, а и не съм чувала никой да споделя такъв проблем. Но това раждала жена да не може да изтърпи един нормален пенис определено е подигравка с нас, дето четем. По тоя път е излязло 3-4 килограмово бебе, размислете малко. Ами как е забременяла тогава щом не дава да и се вкарва целия-неудобно ми е дори в анонимен сайт да пиша такива неща, не прилича на жена така да говори, но на тоя лъжите ми дойдоха в повече.

14.   №13, забременяване може да стане и с лъжичка да се вкара спермата, а виж бебето как е излязло, само жената си го знае, може и през корема. Хора разни, органи също. Всеки има своя физиономия, така е и с органите, разлики колкото искаш.

15.   Не, не те харесва или не действаш правилно.
Слушал съм жени и знам, че бих се почувствал абсолютен идиот да се вържа на версия за гинекологичен проблем. Това са измислици. Талантливите хора пеят, свирят, рисуват, имитират.. И също подмокрят. Но не всички го могат. От мъжа зависи. Дори и адски да те харесва, пак може да е суха. Главно от мъжа зависи. Не е за теб.

16.   Иха, що учени са се обадили тук... Гинеколог задължително. Другото е да се обърне внимание, колко вода пие и ако са под литър и половина или дори по малко, да навакса до два и половина. Имахме абсолютно същия проблем, но с повече вода се оправи.