Споделена история от Секс и интимност

Да продължа ли? или да се откажа!
Здравейте искам да споделя с вас какво ми се случи и как да постъпя за добре. Имам много сериозно момиче до мен с което живем от 6г и имаме детенце на 2години, което обичам много! В секса нямаме проблем и несме имали никога а и тя е подържано момиче и след раждането започна да тренира си върна нейната фигура която е 54кг. Случи се най интересното че несъм изневерявал никога до сега! Но реших да изтрегя приложение за запознанства и излезнах с едно много красиво 20г момиче, а аз съм на 31г и накратко паснахме си още на първата вечер в бара и кво стана тръгнахме да вършиме работа но нямаше къде освен в колата и я отбих между едни блокове и там започнахме да се целуваме и след това ми направи една сви*ка и я опънах на задната седалка а за десерт и напълних устата и останах много доволен разбира се!!! Но смятам повече да не я търся за да не станат по-сериозни неща от към нейна страна към мен. Защото аз нищо повече от се*с немога да и дам, а тя едвали да не иска нищо повече с времето. Споделете какво да правя да продължа ли да я виждам да ми прави кеф от време на време или спра да се занимавам да не стане някоя беля? А и все пак мойта е на 28г и неможе да се сравнява с 20годишна!!!

Коментари

1.   Ужас, ако тва го напише мъжа ми и аз ще се намеря в на някой колата, но преди това ще съм доста свободна жена.
Ехоо, жена ти е родила дете и го гледа вкъщи, а ти пълни устата... Отврат

2.   Ти си пълен боклук,щом си се хванал с първата кифла,че и в устата ти е дала !

3.   Ти какъв боклук си!!!

4.   Ако е@ането ти е като правописа, най-много да си си напълнил шепата.

5.   Ти си гадняр. за тебе всичко, за нея - обиди. Ами като жена ти стане на 40, ще я дадеш в старчески дом? Ти си пълен боклук, честно.

6.   5 Как ще даде като той ще е труп вече докато тя стане на 40.
Последното изречение издаде поредното старче, което не може да приеме, че е спаружен труп и се мъчи да натъртва, че жените след 25 са вече пътници. Не могат да го преживеят старчетата комплексирани.

7.   Нямате проблем в секса, обичаш жена си, а търчиш по други. Е тва не мога да го разбера. Да не ти се смеят приятелите ти, че нямаш любовница ли?

8.   Ето заради такива боклуци като теб, жените нямат доверие в свестните мъже! Боклук си, развеждай се и остави женати да си оправи живота!

9.   Ха-Ха-Ха-Ха...
Абе вий сте големи ахмалаци, ве!
Как тъй ша ебеш чуждо, като си имаш свое?!
Пич, слушай сега - живота е един, така че остава САМО това, което качиш на хуя си или пуснеш в дупето си, а за жените и в путката.
Устата е нещо, като добавка.
Разбра ли ме?
Чуждата жена се ЕБЕ до ПОСЛЕДНО, докато може да рита, докато може да се държи на крака. ЕБЕ се ЗВЕРСКИ! И никакви прошки, коментари и отстъпки! САМО настъпка! Проститутката е друго нещо - това за нея е работа - добра - лоша - по принцип без нейно съгласие това няма как да стане, но пак казвам - това за нея е работа, а за мацката, която се мушка на лягане и на ставане с различни курове си е друга мара.

10.   Откажи се

12.   В живота има толкова наслади толкова красиви неща които могат да се вършат с любимия човек, че дори не би следвало да имаме време за друго. Аз лично уважавам повече близките ми повече от мене си и не мисля, че си заслужава.
Жена 30 г

13.   Никога досега? Разбирам да си на 65, че да го казваш все едно е постижение. Но при положение, че си на 31, си доста нагъл.

Обикновен, неграмотен и скучен мъж, на който му е излязъл късметът. По-добре кажи на жена си и бъди честен докрай. Може пък да се изненадаш и това да направи живота ви по-вълнуващ. Ако жена ти е хубава и има високо либидо, може да правите секс с други и да се обичате, та да откарате чак до старини. Ако е крайно моногамна, все ще разбере, ще се скапе, ще се състари преждевременно и ще й разбиеш живота.

Просто си най-посредствен средностатистически егоист, който нищо няма да остави след себе си на този свят. Успех.