Споделена история от Секс и интимност

Искам да правя секс с него!
Здравейте аз съм момиче на 22 и от много време обичам мъж на 35 е сега. Когато го видя сърцето ми тупти лудо и ми изтръпват краката. Ужасно много искам да правя секс с него ако щеш само веднъж в живота си да е. Не мога да мисля за никой друг освен за него.

Той знае, но ми се дърпа, защото се притеснява да не го хване приятелката му. Моля ви, помогнете ми, ИСКАМ СЪВЕТ КАКВО ДА НАПРАВЯ, ЗА ДА ПРАВИ СЕКС С МЕНЕ? ОБИЧАМ ГО ОТ 7 ГОДИНИ, НО НЕСПОДЕЛЕНО.

Коментари

1.   Стани по настоятелна... друго няма какво...

-Death_Blade ^

2.   Ти си ужасна! Остави момчето на мира. Друго е, ако той е имал някакъв интерес, но случаят не е такъв!!!

3.   Как ще си влюбена в някой който не познаваш??? A си има и приятелка остави момчето намира и не се бутай там където не те искат и няма място за теб.... Луда ли си каква си.... станала на 22 лудо влюбена в някой които не познаваш... осъзнай сеееее!!!!

4.   Ми май ти остава само да си мечтаеш за неправения секс.. Нищо лошо не искам да кажа с това, но когато нещо не се получава според желанията ни, то е по-добре да не го искаме повече от колкото е, за да не се измъчваме допълнително. Не мислиш ли....? !

5.   Хвани си друг мъж за тази цел!

6.   Остави човека бе пача има си приятелка. Ако беше твоя мъж нямаше да ти е приятно нали?

7.   Защо не го оставиш? Ако желаеше да е с теб щеше да остави приятелката си или поне да преспи с теб. Щом не го прави, значи държи на нея и иска да е с нея! Потърси си друг. Има много мъже... Просто се огледай! ;)

8.   Фраскаш го с бухалката по главата и го завличаш в пещерата, от която си излязла.

9.   Покажи му клитора си веднага ще ти скочи ;)

10.   :D Коментар 8 и 9 направо ме разбиха от смях :D истината е - колкото и да е гадно, подло и долно от твоя страна щом не те иска и си има гадже - напий го и готово ;)

11.   Здравей!
Постави се на неговото място. Ако ти си имаш приятел и си щастлива, а някое момче те мечтае и иска поне един път секс с теб - ти как ще се чувстваш?
Мисля, че ти трябва свободен мъж към който да насочиш желанията си. Добре е да уважаваш и неговото нежелание, а не да се чудиш какви клопки да му подготвяш.

12.   До там ли стигнахте да си показвате катериците по пътищата
Хектор

13.   Бъди по-настоятелна и ще успееш!

14.   Опитай да ми кажеш, че един секс нищо не значи, ей така, просто за емоцията... Така по-лесно ще се навие, ако си каже: да, какво пък толкова. Успех! И не се връзвай на измислените моралисти. Те самите са притиснати от грехове и си мислят, че като казват неща, които трябва да се кажат и които са правилни ще са по-малко грешни. Факт!
Ж25