Споделена история от Секс и интимност

Прекъсване
Прекъснат акт според вас колко е надежден? Случвало ли ви се е да имате файлове? Каква контрацепция ползвате?

Коментари

1.   Ползвам коитус интеруптус и календарен метод. За години ползване не е имало проблем.

2.   Мъжът ми много години ме е пазил така, като свършваше навън. Докато моя съседка, акушер гинеколог ме убеди да си сложа спирала. Никога не съм имала проблеми, не знам какво е аборт.

3.   Винаги го правя без презерватив и свършвам навън,в устата й или върху циците-зависи каво си пожелае и до момента не съм имал рекламации !!!

4.   Според мен е надежден метода, 2г. го практикувам и засега не е имало проблем, научих се да се контролирам и го вадя малко преди да свърша.

5.   15 години шия без капути и свършвам навънята. Така бременна не се става.

Братан.

6.   Не метода е далеч от надежден. Ползвай презервативи за това са измислени, така партньорите се предпазват и от нежелани болести. Даже те обаче не са 100 процента сигурни, хапчета са вариант, но лично аз като жена отдавна съм ги отписала, пълни са с химии и при продължителен прием вредят на организма на жената. Секса без презерватив е по приятен, но за мен лично на първо място са сигурността и здравето.

7.   Благодаря за отговорите, за календарни метод по време на овулация не практикуват ли? Иначе и аз от много години нямам файлове, но понякога се шсшкам дали ще ми дойде цикъла.

8.   Надежден е, но нали трябва да се купуват презервативи, това е индустрия за милиарди. Ти мислиш ли че хората в миналото, когато презервативите не са били така достъпни, са правили толкова пъти секс в живота си, колкото и деца са имали?

9.   Към№6-да, така пише по книгите, че методът не е много надежден. Аз ви уверявам, че много години съм практикувала точно този метод на предпазване без какъвто и да е било проблем. Презервативът е задължителен с нов партньор или с някой в когото не си сигурна, но аз съм омъжена и не ме е страх от болести. Е, всеки си знае доколко може да има доверие на партньора си, споделям за мен, при мен не е имало проблеми. А на авторката ще кажа, че благодарение на календарния метод родих второто си дете. При някои със стабилен цикъл може и да работи, аз забременях. Но това е най-щастливата грешка в живота ми.

11.   До 8

"Ти мислиш ли че хората в миналото, когато презервативите не са били така достъпни, са правили толкова пъти секс в живота си, колкото и деца са имали? "

Някъде между 7 и 8, ако е върнем само 150 години назад.

12.   Аз пък се кефя като пулсираме един в друг и свършваме заедно! Обичам да го изстисквам до последната капка и да се гърчи от кеф докато се празни! Абсолютно изключено е да го извади преди да е свършил! А е използвал прекъснатия полов акт с предишни партньорки, умее да се контролира!
Но аз го научих по моя начин и си правим кефа докрай!
Няма по-голям екстаз от този да си в синхрон с партньора си и да се отпуснеш на макс по време на последните, най-дълбоки и страстни тласъци на празненето! Тогава полудяваме и двамата! Не мисля, че изобщо съжалява за прекъснатите актове, не вярвам! Така яко стене и се кефи, че ми удвоява удоволствието! Просто се пазим по друг начин!