Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към момичета и жени
Правите ли секс за материални придобивки, пари, подаръци, кариера в работата, вземане на изпит и т.н.
Моля за откровени отговори. Моралистки и възпитанички от девически пансиони да се въздържат от коментари колко лошо е това, колко са пропаднали правещите го, морала си може да го изтъквате в някоя друга тема. Давайте смислени и откровени отговори , а не съдете другите.

Коментари

1.   Не, ако мъжа ми беше много сексуален можех да си искам чат, пат нещо. Не, няма такива неща. То ако няма привличане, а е за подаръци е тъпо, само от желание... Ех, как ми се иска да отказвам, да ме боли и глава...

2.   Не. Винаги съм го правила от влюбване или страст.

3.   "Моралистки и възпитанички от девически пансиони "

В какви шибани филми живееш ...

4.   Не, не съм. Подаръци съм получавала и получавам от мъжа ми, както и той от мен по всякакви поводи и без, но не защото правя секс с него. Ако това значи, че съм от девически манастир и тем подобни , ок, на мен не ми пука.

5.   Не, но ако някоя жена смята това за начин да си уреди живота, ами лошо няма. Аз не бих легнала с някой без да ми е поне симпатичен, но ако за някоя не е проблем да легне с мъж, който и е противен, но е богат, изборът си е нейна. Единственото неприятно е, че заради такива на работа после смятат, че всички жени градим кариера в леглото на шефа.

6.   Аз го правя зс удоволствие. Освен секс искам и подаръци, пари, уважение , удоволствие и още много неща. Мъжа няма да мине само с единия подарък.

8.   Не. Невъзможно ми е да спя с човек, към когото не изпитвам нищо, просто не усещам привличане, не искам да го правя. Случвало ми се е, обаче, да се скарам с половинката и да правя секс с него, за да го омилостивя и да забрави, че преди час съм била драматична.

9.   Не не правя. Правя го защото партньора ми ме привлича физически, а не материално. Аз търся интелигентност, добър
външен вид и възпитанието у един човек, не банковата му сметка. Такъв вид връзка за мен, не е нищо повече от взаимоизползване между двете страни. Колкото до подаръците кой не обича да му правят такива даже и без повод. Аз правя такива малки подаръци на половинката си и той на мен, и един букет да ми подари пак ще съм благодарна за жеста му. Най -голямото богатство което можеш да получиш от една връзка е уважението и обичата на партньора ти. Това са моите размишления и принципи и се водя по тях, не налагам мнението си на никого.

10.   Малко ще си признаят дори и анонимно. Затова коментарите са такива, но в реалния живот има такива жени и то не малко.

11.   Хайде стига бе,тук всички сте девственни,ама окото ви все в касичката,а?

12.   Не. Правя го, защото с приятелят ми се обичаме. Той ми е и първият. Смятам, че секс трябва да се прави при наличие на любов, но всяка жена е свободна да прави, каквото иска с тялото си, стига да не разваля връзки. Не казвам, че морално, но всяка си прави избори в живота.

14.   Не съм, но не изключвам тази възможност. Честно казано малко завиждам на жени, които могат да стиснат зъби и да си легнат с човек, от когото не са привлечени. Бегло познавах едно девойче, което преди години, работеше като ескорт - хубавка, чаровна, нахакана, ама явно не ѝ се бачкаше като продавачка през студентските години. Чрез секс успя да си плати и образованието, и квартирите, и другите лични разходи. Имам я във ФБ, работи си по професията, има си семейство и хич не изглежда да ѝ е зле. Привидно поне... В тоя случай търсенето определя пазара, така че няма за какво да виним мадамите. Целият свят се върти около задоволяването на нагона - реклами, предавания, музика, литература. Да не отварям дума за извращения като отявлна педофилия, содомия и прочее. Сексът във всичките му форми е навсякъде и във всичко по много, ама ние се правим на ощипани госпоици. Не знам защо. Когато спрем да се държим като побеснели макаци, тогава и услугите срещу секс ще изчезнат. Никога демек.

За няколко "сеанса" седмично си изкарал месечна заплата. Не виждам защо се счита за нещо долно и унизително? Всеки предлага това, което има. Ние може да вирим нос, че седим по 9 часа в офиса или на някое по-лошо място и колко сме високоморални, благородни и т.н., че не си вдигаме краката, ама за шефовете си не сме много по-различни от проститутки. Просто предлагаме друга форма на изгода, ама нали сме си покрили циците и оная работа, та гледай ти... големото добрутро. Същата експлоатация си е. Говоря за стандартния бачкатор, към който спадат повечето от нас, не за единиците висококвалифицирани кадри, които имат акъл и възможности доста над обичайното.

15.   Не. Никога не съм правила секс за изгода, каквато имаш предвид. Винаги го правя за удоволствие, защото го харесвам. Имала съм също секс за една нощ, за няколко пъти, както и такъв във връзка с любов. Но за описаната от теб изгода - не.
Ж

16.   Не.
Между другото това е тъпа провокация, но твоя работа...

17.   Т.е. така както си поставил въпроса искаш да ти отговорят само тези, които го правят, а остналите не. Направо си кажи, на тези, които го правят да си оставят телефона и мейла, че да не ти е трудно, да ги търсиш.

18.   Да. Правят го. Познавам няколко такива - млади интелигентни жени, с добро образование, повечето дори и обвързани. И по никакъв начин нито по държание, нито по начин на обличане не би повярвал, че тези жени са склонни да правят подобни неща.

19.   Правила съм го, приятелю. Не ми е било никак приятно и затова с ясното съзнание съм употребявала стабилни дози алкохол преднамерено. Като опре ножа до кокал, като ти се озъбят безпаричието и гладът, като имаш кредити и малко дете... Стискаш зъбите и скачаш. Не е за гордост, ама хора нали сме... Със здраве и всичко добро.

20.   Не... миналата година директор на една гимназия дойде и в прав текст ме покани на гости, но се направих че не го чувам. Не мога да приема такива неща. А и си имам приятел. За нищо на света.

21.   Много глупава според мен тема и въпрос. Не е ли ясно, че има жени, които дават тялото си, за да получават дрехи, аксесоари, бижута, обувки, коли, пари, почивки и т. н И жени, които правят любов с половинките си, защото се обичат, харесват и привличат. Има жени и жени и не виждам какъв е смисъла да се задава този въпрос. Коя жена, която го прави[да получава материални неща] ще седне и ще напише : Да, онзи ден го направих с един мъж и ми купи най-новата чанта на еди коя си марка. Хахах

22.   20 - ти си преподавателка в съответната гимназия или там учиш?

24.   Откровен отговор на такива въпроси няма да получиш дори и в ананимен сайт като този. Тези, които го правят, а те не са малко вигаги, винаги ще кажат, че го правят, защото харесват и човека. Не го правели само за материалната изгода и тн бла-бла. Когато хората правят нещо недостойно и неморално, те ще опитат да намерят оправдание за пред себе си, че не вършат нищо долно, защото не е лесно да се живее с гузна съвест. А за по-голямата част от такива жени тва дори не е нещо недостойно. Тяхната представа за морал и достойнстово е тотално преобърната. За тях този модел си е начин на съществуване, от тоя месец до другия и после пак.

25.   Нещастни момко, по скоро попитай има ли жени които правят любов от породени чувства в душата си. Не виждаш ли, че живота е напълно комерсиален, нямаш ли пари, и златна душа да имаш, никоя жена няма да те забележи. За днешните кифли само чичко паричко значи нещо!

26.   Лично аз никога не съм правила секс за пари, подаръци или изгода. Но това не ми пречи да виждам колко добре се оправят в живота тия, които го правят. Всяка жена е индивидуалност, аз просто не мога. За добро ли, за зло ли- не мога. Не се хваля-отговарям на въпроса.

27.   Хахахахаха.. били привличани физически от приятелите си. Толкова са привличани, че ако мине някой подобен на Лазар Ангелов по тениска или на рапъра Марсо, веднага ще се загледат в него. Да, то и по мен се заглеждат нон-стоп, а приятелите им гледат все едно съм изял закуската им сутринта. Това говори достатъчно, пе са недостойни лузъри. Не, определено повечето не се привличат, по-скоро им е удобно поведението и стандарта. Факт.

28.   Благодаря за откровените отговори на хора като 6, 14, 15, 19, 20 и други.
До 16 - щом темата Ви се струва провокация може просто да я подминете без да спамиш, ама нали сте на всяко гърне мерудия , няма начин да не се изцвъкате с някакъв безсмислен коментар.
До 17 - Много сте зле, интернет пространството е пълно със сайтове за секс ескорт, със снимки, телефони, e-mail, цени. Така че някой ако е заинтересован има по-лесен начин да получи такава информация отколкото да си усложнява живота и през сайтове за споделяне да се опита да изкопчи такава информация. Коментара Ви е безполезен и заядлив. Като не искате да отговорите просто можете да подминете темата.

автора

29.   Всички жени сме правили секс меркантилно. За да не хойка собственият, за да получиш служебни облаги, защото ти е паднало на сгода нещо чуждо, за подаръци или доходен проект. Лъжат, че са света вода ненапита. Запознах се с една жена на 45 прилично изглеждаща за възрастта си, нищо особено като култура, образование, интелект и тя беше натрупала състояние от мъжете. Оказа се и като сексуални умения слаба работа ми каза един бивш неен, била много хитро дашна. Та така.
Има моногамни хора, те са друга категория.

30.   Aвторе, би ли казал, по какъв повод правиш тази анкета? На теб, конкретно, каква ще ти бъде ползата от нея?

31.   27, аз никога не съм харесвала такива фитнес маниаци, но и покрай теб да мине някоя като Меган Фокс по бански, и ти ще я заглеждаш, дори и да си обвързан. Както винаги, все жените са ви виновни, че се хващате с шавливи мазни кифлички. Не, не са виновни те, а вие за избора си. Нормалните жени сме с мъжете си, защото ги обичаме, а не от лична изгода.

От 12.

32.   31, нормалните жени отговарят за и гледат себе си, не оправдават другите. Щом си гледаш мъжа, значи не те вълнува.

34.   Не е нужно да спиш с някой, за да се облагоделстваш. Особено ако си жена една усмивка и малко женски чар са напълно достатъчни. В този смисъл да, аз използвам женския си чар почти всекидневно, във всяккви ситуации и извличам много ползи от това, но никога не бих стигнала по-далеко от това, визирам да си легна с някой.

35.   Всяка жена прави секс, за да получи нещо. Когато си на 16-17 с първото гадже може и да е само от любов и тръпка, идеалистични младежки чувства, ама от един момент нататък сексът става разменна монета. Жената дава секс, за да получи от мъжа внимание, материални придобивки, защита и т. н. Така е било от време оно и така ще бъде. Ако някоя жена отрича, че е лягала с някой, за да получи нещо, или лъже, или не разбира самата себе си.
Такива директни размени като секс срещу повишение, за подарък или конкретна облага от мъж т. н. не съм правила и не бих. Но съм лягала с приятеля си дори когато не съм имала първично желание от вътре. Например съм напрегната, имам някакви проблеми, не ми е до секс, но никога не съм му отказвала и не го оставям да разбере, че не ми се прави - винаги е с желание, дори ако трябва да се насиля, за да ми дойде това желание. Защото този човек ми дава уважение, помага ми, когато имам нужда, води ме насам-натам, полага усилия да съм щастлива. И за това когато си поиска, получава.
Всички отношения са на някакъв разменен принцип, това не означава, че няма любов, но ако искаш да получиш, трябва да дадеш. Сексът не е изключение.

36.   32, отговарям за себе си и другите жени, които са като мен, защото ми писна да чета как от българките не ставало нищо или пък как ВСИЧКИ жени правили секс, за да извлекат някаква полза. Това е толкова гнусно.... Аз правя секс, защото искам. Жените същи имаме нагон. А също и защото моят приятел ме привлича и не на последно място, защото го обичам и сексът е сливане на душите. И точно този акт на любов, когато сте едно цяло, едва ли може да се сравни с едно животинско ч*кане.
Никога не бих стигнала до там, освен ако наистина нямам друг избор и няма да се гордея със себе си. Изобщо.

37.   Не. Ти хем търсиш искрени отговори, хем без "моралисти". Дефакто търсиш само отговори "да"?

Не,ме съм правила. Мъжът ми ми дава всичко от което имам нужда без да съм си искала -и любов,и материални подаръци.

38.   31, 36 една ли пише, не знам....

Знаеш ли колко са тези, които си обичат партньора и не мислят какво би било, ако съм с еди-кого си? Колко са тея БЪЛГАРКИ, КАЖИ?????

Колко са тея, които създават семейство с мъжа до тях, без да са овършали преди това поне 10-20 ч*па???

КОЛКО СА, КАЗВАЙЙЙЙ????

Що сме плюли българката? А не е ли за пл*ене?

39.   Мъжете (не всички) имат навика като чуят някаква простотия да ѝ станат ехо и да повтарят до безкрай. В случая простотията е, че "всички жени правят секс за пари". Някой някъде е попаднал на такава, изревал е от яд и еховците си свършиха работата.

Пишеш, че си автор, но ме съмнява. По-скоро си авторка, която търси одобрение да стане компаньонка. Мъж едва ли би писал подобни неща.

И, не, не всички жени правят секс за пари. При мен достойнството е над всичко, освен това съм гнуслива и не мога с някого заради парите. Мъжът не ми ли харесва на външен вид, всичко останало отива по дяволите. А ако все пак наистина си мъж, ето ти едно уточнение: В случай че си беден/небогат и някоя те е отрязала, това надали е заради парите. Обикновено ви режем просто защото не ви харесваме. Повечето мъже са изключително непривлекателни, прости, неадекватни и т.н... Списъкът е дълъг.

Ж,23

40.   до 39 - По отношение на мъжете, че доста от тях са непривлекателни си права, но само на 50% защото другите 50% се отнасят за НЕПРИВЛЕКАТЕЛНИ, простовати, дебели, грозни или с лоша хигиена жени на които обаче не им липсва самочувствие, без покритие естествено, които са си въобразили че между краката имат злато а не полов орган.
Предполагам не си от тях, а си по изтупана, добре изглеждаща и със съответното самочувствие, сега ти е времето от 15 до 35 годишна възраст когато ще си харесвана, ухажвана и ще диктуваш правилата кой да отрежеш и на кой да му се отвори парашута. Всичко е до време, поживей си сега, защото после, след 35 годишна възраст ако не съумееш да си подредиш живота ще си останеш само с едни бледи спомени каква готина мацка си била и как си се разпореждала с мъжете. После, след тази възраст ако не съумееш да си подредиш живота със свестен съпруг, семейство и деца, няма кой да те погледне, камо ли да си забелязвана, харесвана, ухажвана, ще има да си ревеш като вдовица за ууууййй. Още 12 години слава те очакват в най-добрия случай, после всичко приключва. Не се заяждам а ти пожелавам успех.

автора

41.   38, а българските мъже не са ли за плюене? Някои са свестни, но повечето са или мамини синчета, или абсолютни мързели, чакащи на грижите на мама и тате, или агресивни батки с паяжина в главите. И с големите претенции за красива и поддържана жена тип поп - фолк певица, която хем да се облича като пр*ститутка, хем да е вярна. Ми, няма такава! Така, че преди да плюеш българките, погледни тези, които ти си избираш за сериозна връзка. Не всички сме леки, може да не сме много, но ни има!
Колкото до въпроса ти: освен себе си, най- добрата ми приятелка е също като мен и все още е девствена, а също и още една близка приятелка, която чака да изгуби девствеността си в брак. И тя нито държи човекът до нея да е богат, нито красавец, просто да не е женкар и мързеливец, а тя е много вярваща! Още една колежка знам, която остана с приятелят си, въпреки разстоянието и това, че като той дойде в нашия град, нямаше къде да отиде, и търсиха заедно квартира, и намериха. Уви, обстоятелствата ги разделиха и то не пари, коли и пр. (той нямаше много от първото и нямаше второто), а това, че трябваше да се върне в неговия роден град.
Моят приятел е висок малко повече от мен (1. 70 и нещо), работи в склад и няма кола, живее на квартира. Аз също бях девствена и нямах никакви сексуални контакти преди това. Една от причините да не е преуспял, ако че е над 30, е защото има говорен проблем, който много го спъва в личен план, а също няма и наследство от баща си (майка му е чужденка). Иначе, той е лоялен работник, има интереси и хобита. Когато остана без работа заради КОВИД- а, не го напуснах, а когато му предложиха работа, прие веднага, вместо да виси на джоба на майка си, която работи в чужбина и изкарва бая пари, както биха направили много български мъже. Имах шанса да тръгна с мъж с пари, точно преди да тръгна с моя приятел; имах избор и избрах сегашния си приятел! Аз, вярно, съм труден характер, но се грижа за него, готвя му, чистя му, но и той не ме третира като дупка за е**не или като лична прислуга.
Не сме много, но все още съществуваме и търсим любов! За нас парите не са водещи. Да, имат значение, но дотолкова, че мъжът да не е просяк и то не заради инцидент или лошо стечение на обстоятелствата, а заради мързел и мазохизъм (да, има такива хора)! Съжалявам за наблъскания коментар, надявам се да го одобрят! 31 и 36 са мой коментари, а и аз в момента коментирам без подпис!

42.   По принцип никога не съм се продавала за пари, кариера и така нататък, но действително гледах качествата на мъжа, който в последствие стана и съпруг. Да, парите също бяха важни, защото съм израстнала в бедно семейство и още на 15 г. си обещах, че такива мизерии децат ми няма да познават (пестене на ток, вода, да нямаш пералня, елементарни електически уреди, ТВ, да нямаш пари за ток, парно, качествена храна и елементарни дрехи), но не гледах и само парите, а и какъв е човекът като баща, като Човек, какви социални качества има, от какво семейство идва и разбира се, да влюбена бях също в него, но никога нямаше да му дам шанс за каквото и да е било ако останалото не беше наред. Спала съм само с двама мъже в живота си, първият беше също високо образован, но имаше проблемите, които описа номер 41 и затова и мъжът ми също не е българин. Младите български мъже може да са различни, но моето поколение са както ги описва 41 или женени. Днес съм щастлива, имам си и качествен мъж, децата ми са задоволени не само материално, но имат и качествен баща и мъж в живота си и цялото семейство е възпитано, образовано, културно
ж37

43.   Жена която се ожени за богат партньор, с цел да не работи и да живее на готово, трябва да приеме, че тя просто е една от многото. След като омръзне на мъжа си, ще има и други любовници и ще ходи да чука други, а тя тип държанка, т.е. официална проститутка, трябва да си трае и да приема всичко това за нормални. Имайте предвид, че мъжете така сме устроени, че дори да имаме най-красивата жена според нашите представи, с течение на времето тръпката отминава. Обикновеният мъж рядко ще тръгне да изневерява, тъй като ще си развали домашния комфорт, разбира се има и такива, но за богаташите това е въпрос на престиж, да е ебач и сваляч, според просташкия български манталитет.
Такава дето ще прави кариера по този начин, трябва да е готова на развод и да загуби семейството си, след като мъжът ѝ разбере за похожденията ѝ. Но оня богатия няма да зареже семейството си заради нея. Тя за него е просто едно курве, от което се е възползвал. Зависи от ценностната система, която сред младите поколение израснали в демокрацията, напълно липсва.

44.   За мен това е доста неморално каквото и да си говорим.

45.   Не, никога не съм. Имало е моменти, в които съм била на дъното и съм била готова да го направя, но никога не ми идва достатъчната смелост, или по-скоро разума ми се включва за да го направя. И благодаря на Господ, че не ме е оставил да продам тялото си за евтини материални неща.

46.   Не и няма лошо, само не го промотирайте на младите и наивни жени