Споделена история от Секс и интимност

Правим секс твърде рядко
Здр. Ж на 33 год. съм и от известно време секса нещо куца между нас, партньора ми е на 40 и определено доста забави темпото, през последните около 2 год. правим секс около веднъж в месеца. Въпроса ми е нормално ли е или не и да споделите колко е нормалната бройка на актовете за месец

Коментари

1.   Зависи дали имате деца? След като жената роди, сексът е нормално да остане на втори план, даже на трети. Първо са децата, работата и чак след това идва секса. Ако сте без деца, сте още на етап любовни отношения. Тогава е нормално от 2-3 пъти в седмицата, до това да сте всеки ден и то даже повече от веднъж - нещата зависят от самите партньори, от нагона им и техните предпочитания.
В случай че сте с деца, то може да има моменти, когато сексът отсъства напълно - не месец, а дори няколко подред. Но това е, при условие че работата ви разделя - нещо от сорта на мъж войник, командировки и пр. Ако сте заедно, би следвало колкото и да сте натоварени, да отделяте повече от 1-2 пъти месечно. Това ми се вижда доста малко за вашата възраст. Би било нормално за хора над 55 г. При вас това положение е от две години и щом виждаш промяна от негова страна, би следвало да те наведе на мисълта, че си има любовница. Не се изненадвай, но това е едно от най-често срещаните причини за липсата на секс. Други такива са работохолизъм, преумора, заболяване, силно отчуждаване и апатия към партньора.
Провери първо, какво прави зад гърба ти!

2.   аз като бех на 40 год правех по над 50 полови акта на месец с жена ми.

3.   Ок, 40 при мъжа е така, но 1 месеца е рядко, на теб липсва ли ти? Говори с него, 1 на седица е по-добър вариант

4.   Ами ако и на теб ти стига е нормално, мъжа ми също не е много сексуален, правим го когато успея да го навия, по-скоро ми отказва често. Говорете по темата, от колко години сте заедно, преди как беше?

6.   Нормално е по 5. 8 акта на месец като се допускат и 2. 1 на брой мастурбирания. Всичко останало бива осъждано от партията и се раздават съответните хапчета за нормализиране.

7.   Намери му фетиша. Моят е лятна рокличка с високи ботуши. Скъсвам я от чукане така.

8.   При нас е обратното....
На мен ми се иска всеки ден или през ден...а жената в месеца веднъж...
Луда работа....

9.   май жените, дето са незадоволени, са повече от незадоволените мъже хахахахха, а сред обществото са едни обяснения как можете и без секс...а ся да ви видя...

10.   Според мен е нормално около 2-3 пъти седмично средно. Понякога по-често, друг път по-рядко, в зависимост от обстановкта, състоянието на духа и тн!

11.   9 Можем, но всеки иска някакви удоволствия в скучни си живот, в крайна сметка за какво сме заедно, вярно че има и вибратор да върши работа?

12.   8 И как успяваш веднъж месечно само?

13.   Споко, аз съм на чикии от година и нещо.
Режат ме и не ми пускат, това повод ли е да се сдухвам. По-скоро не, каквото такова. Пък може накрая някоя да се навие да ми пусне.

14.   Ако жената е дърво или фризер,как да му се иска на мъжа,разбирам го !!!

16.   Много е малко. И моят мъж е такъв , а аз искам поне през ден . Особено в дните около цикъла полудявам за секс. Но няма...Говори сериозно и ако е такова положението се разделяйте . Млада си ,не се заробвай и сдухвай без време . Интимността е физическо и психическо здраве, самочувствие, настроение и младост . Не се измъчвай ,казвам го от опит
Ж.43 с м.на 50

18.   №1 ти го е казал най-точно.Най-вероятно има друга жена.Помисли и в тази посока,съветва те жена минала през това.Твоят партньор е на 40,моят мъж беше на 28 когато кръшкаше с една от работата си.Тогава започна да се случва у нас 1-2 пъти в месеца-помисли,пиша за мъж на 28 години.А един цял месец пък въобще не ме докосна.Бях млада и много наивна,как не съм го помислила не знам.Като заряза курвата-аз научих много по късно-нещата се оправиха като с магическа пръчка.

19.   18 от колко време бяхте заедно, с него ли си още? Обаче за мъжете се приема, жената прощава, а обратното, жената става Най- долната... А според теб защо ти е изневерява или не е в теб вината?

20.   Ако мъжът ти е над 50 г. и вече трудно му става хуя, е нормално, но на 40 г. изобщо не е нормално. Проблемът на вас жените е че все гледате да се ожените за по-възрастен мъж, но не си правите сметката, че моточасовете на хуя са преброени и след петдесетака, омеква напълно.

21.   12 с ядове...
С ръчни....и доста мъка

22.   И все по-рядко ще се случва, от 40 години нагоре следва естествен спад на либидо и уред. Какаво да ти кажа, да си беше взела връстник - то и това се гледа като се жениш, или ти гледаш как холивудските дъртаци се женят за млади и уж имат деца от тях. Това е само пиар за пари. Жената може до късна възраст, но мъжа така е устроен, че стане ли му на 6,30 забрави.

23.   Кога намирате време и сили да се ч.. Те по 2 3 пъти седмично, аз съм на 30 а той на 32 и го правим веднъж седмично, мисля че си е нормално. Явно мъжът ти се изморява, ако нямате други проблеми го изчакай и поговорете

24.   Към 19-бяхме женени от 4 години,оженихме се млади-аз на 22,той на 24.А защо ми е изневерил?-когато търсиш причини и оправдания винаги ще ги намериш.Не ми беше никак лесно,защото водех детето на ясла,работех на смени,и то пътувах до работата си,а тя беше доста далече..Никой не ми помагаше за детето-родителите ни са в други населени места.Възможно е да съм била преуморена и изнервена,може би някой път съм повишила тон защото той не се включваше с помощ в нищо.И тогава се появява тя-колежката,класика с жанра.Разбираща,ласкаеща го....нататък е ясно.Да, с него съм още и то минаха доста години.Докато разбера за оная вече бях бременна с второто си дете.Къде да ходя с две деца?Ако трябва да съм честна мисля,че той никога не повтори да изневерява,много,наистина много държи на мен и на децата,а и нещо много гадно му се случи с оная.Дори анонимно ме е срам да пиша какво е,за тия неща се виси пред лекарските кабинети.Сещате се сигурно.Мисля,че отговорих на въпросите ти.-от№18

25.   На 23 години съм, приятелката ми има бактериален цистит и правим секс много рядко ....