Споделена история от Секс и интимност

Как се справяте с преждевременна еякулация
Здравейте имам един често срещан проблем при мъжете. Кажете как се справяте че аз почти не успявам да задоволя партньорката си и се тревожа че ще ме замени скоро, защото взе да и писва вече точно на най-хубавото аз да спра защото тя стене от удоволствие а аз точно тогава изпускам юздите .. дайте съвет как се справяте с проблема. И за друга не мога да събера кураж, явно е и психически внедрен проблема ..

Коментари

1.   Ти ако си мислиш, че като млад ще можеш да задържиш еякулацията под напора на стенанията на мацката ти... дообрее!
Успех!

За тази цел се тренира и то с години, а и приятелката ти трябва да проявява разбиране и да взима участие! И точно тука е проблемът! Такива жени почти няма да може да намериш! Всяка иска всичко наготово, включително и да може да я лашкаш по 1-2 часа без да спираш... Яко, а? Сякаш на нас мъжете просто трябва от само себе си да ни идва отвътре и когато решиме, само да врътнем релето и да затворим кранчето, ако като жена ти каже "пускай" и ти хоп, я обливаш яко цялата!
Е, ДА, АМА НЕ! Жените са не по-малко виновни за малката продължителност на сексуалния акт, колкото и мъжете! Нали все пак участват двама в играта? Както може би си усетил вече, жените обичат да се пльоснат на леглото пред тебе и да не правят нищо, очаквайки ти да въртиш нещата през цялото време...Но ходи да им го кажеш на такива и да видиш, как ще те изядат с мокрите дрехи по тебе.

Жените не само са супер меркантилни, но и:
- нагли
- алчни
- нетърпеливи
- нетолерантни
- невежи
- нехайни

Още някакви въпроси?

П.П. Не обвързвам никого с моята гледна точка!

2.   Кобилкина има такова видео. Не я харесвам, но за това е права. Тренираш с чекии и като ти дойде спираш, чакаш няколко минути и тогава продължаваш. И така няколко пъти до оргазма. Тренираш и свикваш. Свеъшването е програма на мозъка. Ако си свикнал при чекия да свършваш на втората минута и в секса на втората минута се задейства паметта и те подготвя за свършване.

3.   Ако си опрял до руската мастия Кобилкина,спукана ти е работата момче !

4.   Що питките не се научат да свършват бързо? Що все мъжът да страда.? Значи не са възбудени. Ми да си намират възбуждащи мъже, бе. Ще се блъскаме 40 минути и отгоре, за да може фригидната питка да изтръпне и да си мисли, че това е оргазъм. Имал съм гаджета, които са били възбудени и горе долу 7-8 минути, а понякога и по-бързо си свършват и си спазмират и кеф. А питки, дето не си познават тялото и психиката, мислят, че с час лашкане ще стане нещо. Да - протриваме и после теми 'боли ме при секс'. Ми и мен ме боли след 1 час. Пробвай да търкаш ръце 1 час, дето са груба кожа. Ми и те ще се изтрият. Така че питки, развивайте се сексуално, не бъдете дървета, че само бобрите ще ви се радват. М37

5.   Общо-взето, няма начини за справяне. Както те е надарила природата, така и си остаряваш.

6.   Аз страдам с ГОДИНИ от това състояние. В момента съм на 30 навършени години и нямам постоянна партньорка ( което е МНОГО ВАЖНО за справяне с проблема ) и сесколог ми изписа антидепресант и и тук искам да кажа че лично при мен страничните ефекти ( знам че за тях ще напишете коментирате ) са леки но не досадни. Д-р Румен Бостанджиев е човека. Опитай и мисля че няма да съжаляваш. Всички др неща които си чел или са ти казвали не помагат ПЕРМАНЕНТНО плюс че повечето са мит. Успех !

7.   Н 4, аз съм от "питките" дето свършват бързо...първият път. И после още няколко, дано си чувал за множествено органи. Какво би правил ти с жена която свършва бързо? Всички такива сме от тези дето първото свършване ни е само "загрявка".
Научи се да правиш секс ако искаш такъв, а не да мрънкаш като обидена принцеса или си намери мъж и проблема ти е решен.

8.   Жени не ми цъкайте еднозвездичковци!

4 е абсолютно прав! Никой не ви е виновен, че не може да свършите и си мислите, че дългият секс ще компенсира вашата неспособмост. Човешкото тяло има нужда от опознаване и от вас зависи да работите върху телата си, за да ускорите настъпването на оргазъм или поне някаква частична негова проява...

Има жени, които в пубертета си даже не са се пипали долу и после се чудят защо не свършвам? Е как ще стане това, когато ти даже и в огледалото не си се виждала как изглеждаш в гащите?

Авторе, напълно нормален си, не го мисли, а ако тази твоята нещо й е криво, да си събира багажа.

от 1

9.   1. Алкохол (разумно количество).
2. Предварително буквално свършване на жената. Постигам го с яко лизане, но не при всяка е "окей".
3. Пъшкането наистина "пречи". Казал съм й да се въздържа доколкото й е възможно. След като е свършила веднъж тъкмо не е толкова "шумна".
4. Максимално избягване на контакт между телата ни (плюс и тя да ме пипа, прегръща ...).
5. Свалих килограми.
По някога го няма проблемът по необясними за мен причини. Някакво необяснимо (за мен) психическо състояние.

10.   Н. 1 Никой не ти е виновен за проблема, а стая злоба към женит ще си останеш на лъскане, ако изобщо и това го можеш. Аз лично нито имам нерви, нито пък съм длъжна да търпя мъж,който не може да изкара повече от три минути. И, не не държа на два часа, но поне 15 минути е напълно ок.

11.   10 Правил съм го и за 3 минути, и за под 3, и за 8, 10, 15, 30 имаше един път чак минахме час един в друг!

Най-яко е удоволствието от по-краткия, но ПО-ИНТЕНЗИВЕН секс! 15 минути е някаква горна граница, до която наистина съществува и страст, и смазка! От 20-та и нагоре жената започва да губи влага и се сещаш, какво става.... Изсъхвате, не е толкова приятно, удоволствието е намаляло в пъти отколкото в първите 10 минути и тн.

Та грешиш, че трябват ПОНЕ 15 минути! Това е горна граница - 15-20 минути макс секс. То знаеш, че 15 минути никой няма да те клати без да почива...

При нас мъжете е най-яко по-кратко, но мощно!....

12.   Не знам за теб, но с моя мъж от години е 7-10-15-20 минути. Под тези минути е някаква демо версия за мен.

13.   до 12 от 1, 11

Еми, окаy. Ето че и при теб се случва секс под 10 минути. Точно както съм чел от изказвания на доктори - секс около 7-8 минути средно.

И разликата между 7-10 мин. и 15 си е голяма. Че 5 минути си е един нормален секс!

Забелязвал съм при себе си следното:

Моменти, в които нещата и обстоятелствата просто са се нагласили като за секс и страстта я има, се получава много див, чувствен, разгорещен секс, който го усещам, че трябва да е по-кратък, примерно 3 минути, в които обаче да дам всичко от себе си.
Но защото знам, че на вас все ви се искат по-дългите изпълнения, продължавам и продължавам, моментът да изпитам истинското удоволствие вече отдава е минал, но ей така за тоя дето духа, случайно да не остане "незадоволена"!
Даже не съм я питал дали няма да се "разсърди", ако си позволя някое по-бързо свършване.
Друг път ми се е искало и 20 минути да е, но без почивки... трудно.

Според мен минутите не са водещото, а моментът на удоволствието, който ако го пропуснеш, после и час да ръгаш, все тая!

Обикновено самият полов акт без предварителните глезотийки, е най- добър между 3 и 15 (20) минути, като много зависи от външните обстоятелства - кога, къде, как, колко време преди предходния секс, вътрешна нагласа и пр.

Да очакваш мъжът ти, с когото не сте правили секс по-продължително, да издържи от раз 15 минути - трябва да е някой опитен и обучил се!

Ако стъпваш в нова връзка и гаджето ти не е правило секс дълго време - разбира се, че първите няколко пъти ще свърши бързо, а при първият ви секс е вероятно и 3 минути да са му непостижими! Дори ако много го привличаш и си супер мацката, да свърши и под 1 минута.

Така че много зависи! Но ако си в продължителна връзка и мъжът ти не може да изкара повече от 3 минути - да проблем е, на това му се казва преждевременна еякулация.

Авторе, не казваш средно по колко време правите секс и колко често?

П.П. Само да вметна, че мъжът е готов да еякулира между 3-5 минути от започването на сексуални акт!

14.   12, и все пак е ... ми тъпо. Ти наясно ли си от колко минути точно имаш нужда всеки път? Би трябвало да се подразбира, че ти стигат и 7, но ти идват добре и три пъти повече? Замисляла ли си се "ако пък можеше да издържи и повече"? Някои наистина могат ...
Имаме "машинка". Вкарвали сме я за разнообразие едва няколко пъти. От "неиздръжливите" съм. Но почти винаги я докарвам до Край (нея). И след този "край" буквално губи афинитет към "фрикции там".
Очаквам дупликата ти.

15.   Fleshlight Stamina Training Unit дава крилааа!
Уредът е уникален, при мен подейства на 100%.

16.   Вариантите за забавяне са:
1)Анасонови напитки (узо, мастика)
2)Презервативи за задържане (те са с бензокаин или лидокаин)
3)Спрейове за задържане на еякулацията

Има и хапове, но не съм опитвал. Иначе с посочените неща съм стигал и до 1 час яко ръгане, а накрая вулкана не може да бъде спрян.

17.   Презервативите помагат, също и предварителната френска.