Споделена история от Секс и интимност

Съпруга ми настоява да му духам
От известно време насам съпруга ми иска да му правя френска любов, макар че досега никога не е ставало дума за това. Аз обаче никога не съм правила такова нещо и смятам, че това е способ само на проститутките. Казах му, че не съм такъв тип жена но той продължава да настоява. Вечер преди да си легнем си го вади надървен и ми казва "Хайде, направи го заради мъжа си. На жените им харесва. И ученичките го правят, пипни го поне, няма да те ухапе. " Аз обаче твърдо отказвам. Явно се е надъхал от съседа с който се имат много и често се събират на бира. Съседа му е казал, че жена му редовно му духала и била много добра в това и попитал мъжа ми "Ами твоята? Като я гледам със сигурност ти върти страшни свирки" Е да, ама съседката е друг тип жена. Винаги съм предполагала, че е способна на такива неща. Сега не знам какво да правя. Въобще не ми се иска да започна на дърти години да лапам, пък макар и на съпруга си. Знам че доста съпруги го правят, но както споменах, аз не съм жена тип "курва".

Коментари

51-68 от 68

65.   64 коментара, и никой не ти е казал, че сексът след брака е извращение! Никакви свирки, никакъв анален, никакво лизане! Даже и секс с него спри да правиш, защото не е морално една учителка да прави такива неща! :)))))
Между другото, само си представям каква учителка си, щом в леглото, със съпруга си, си такава сухарка...
Да ти кажа, и аз съм учителка, при това детска, и правя всичко с мъжа ми! ВСИЧКО! Значи съм не курва, ами не знам каква, според твоите консервативни разбирания. Преди мен е бил само с по-големи от него жени, и ми е казвал, че жените са страшно задръстени в леглото. Трудно ми беше да го повярвам, обаче, ей на - ти си живото доказателство. :)

Продължавай с високия си морал! Ама един ден, като разбереше, че някоя с по-нисък от твоя е опаткала мъжа ти, да не дойдеш пак да пускаш теми тук, ама с друго съдържание.

66.   Преди и аз мислех, че да правиш френска е курвенско и е недопустимо, ама то просто ми се иска да му правя, не съм курва той ми е първият приятел до сега. Харесва му пък и мен си ме възбужда доста когато го правя, не е срамно да караш любимия ти да изпитва удоволствие

67.   Аз му правя свирка до дъно и изпитвам материала. Облизвам го добре, неговият на дървен член направо го изцеждам.

68.   Авторке, обичаш ли мъжа си?

Жените са длъжни да го лапат, но само на мъжете си! Жените, които го лапат на всеки мъж, с който си лягат са курви. За да го лапа една жена трябва да има чувства. От опит съм се убедил. Ако го лапа по принцип е курва.

Има само 3 причини, поради които жена не желае да го лапа:

1)Не обича мъжа достатъчно
2)Сексуално е фрустрирана. Най-често и е вменено, че сексът е нещо мръсно. Това се случва още в детството, когато възрастните говорят за секс като за нещо лошо, опасно, мръсно. Такива жени са гнусливи и трудно се отпускат в леглото, още по-трудно стигат до оргазъм, някои изобщо не знаят какво е оргазъм. Това е преодолимо ако се преодолеят вътрешните бариери, които са поставени на жената. Но тя трябва да го иска.
3)Мъжът е с лоша хигиена

Моята жена също не обича много да го лапа, но го лапа винаги, когато поискам, просто защото ме обича и знае, че трябва да ме задоволява. Единствен недостатък е, че не дава да и попада в устата сперма.

69.   Втрещен съм.

Да ти обясня първо колко консервативен съм и аз. Мъж на 27 години съм. Смятам, че човек не бива да прави секс с човек, с когото не би искал да има дете (не непременно на момента, разбира се). Правил съм секс само с една жена през живота си. И въобще не ми се иска през живота си да мина през много на брой жени. Но богат и пълноценен сексуален живот с една жена е едно от особено важните за мен неща.

Сексът е ключово нещо в опознаването и приемането и на партньора, и на себе си. Има причина сексът да изглежда като нещо... тъмно, да го наречем. Всички копнеем за толкова много усещания и преживявания, които по някакъв начин изглеждат „лоши“. Усещането да властваш, или да се отдаваш. Агресията е на практика табу, тя е нещо, което в цивилизования свят от ежедневието ни рядко е уместно да изразяваме. Но това са неотстраними човешки черти, качества и копнежи. Ако се залъгваме, че ги нямаме, ставаме не ангели, а фрустрирани нверотици. Стерилни наивници. Дори става опасно, защото не се знае кога ще избие това, което потискаме.

Затова вместо да ги потискаме, ги разиграваме. Изживяваме ги в контекст на игра. Сексът е този прекрасен контекст. Там е уместно да ги разиграваме. Там можеш да усетиш какво е да се отдадеш и дори подчиниш, без никой да те насилва, а доброволно, защото и двамата искате да го усетите. Сексът е уместното място, в което мъжът ти да усети какво е да обладае и дори да власва над теб. Отново, без никакво истинско насилие, защото всъщност и двамата искате да го усетите. Искате да го разиграете. И това не ви прави лоши хора. Прави ви хора! Хора с адекватна представа за себе си и за човешкото.

Но объркване може да стане, когато нямаш добра представа какво означава „морално“. Какво неморално има двамата с мъжа ви доброволно да правите орална любов? !! Неморалното е да упражняваш насилие над друг човек. Истинско насилие. Да му причиняваш нещо, което той не иска. Да убиваш, да изнасилваш, да ограбваш, да изнудваш, да лъжеш. Това е неморално. Доброволното няма как да е неморално. Само може да ви направи по-осъзнати хора.

70.   69 - Браво! От мен имаш едно голямо БРАВО.

71.   Не ги знам другите мъже, ама секс без свирки и лизане е полу, та даже четвърт секс. Та ти лишаваш мъжа от един от най-големите кефове. Да не говорим, че без свирки отпадат по дифолт и много други работи, като например 69 и т.н.
Абе една нула общо взето.
И що за глупост, че това било нещо курвенско :-)))))) Не вярвам, че има толкова задръстени в познанията си жени. Да не ти и приятно и затова да не го правиш е едно, ама твърдението свирките да се правят само от курви е съвсем друго.

72.   Не се притеснявай. Ако ти не му лапаш, ще си намери коя да му лапа. Има жени доста лакоми и умели в лапането, че и в гълтането. Пък и хитри, ако искат да оплетат някой мъж, свирката е много мощно средство. Така че, моят съвет е да си купиш вибратор с много батерии. Това може да се окаже най-доброто ти вложение в бъдещето.

73.   От опит знам, че най-хубав и разкрепостен секс, без задръжки, правят мед. сестри и учителките, пробвал съм го и няма по-красиво преживяване!!!
Явно тази, , учителка"е изключение и пълно дърво в леглото, гаранция!

74.   Абе кви са тези мъже? !
Ей, колеги, я се стягайте бе!
Бах мааму! Вече почнахте да се жените и за такива дето не духат ли???
Е за кво се жените за жени, дето ги е гнус от вас? ! За ква любов, кви 5 лева може да става въпрос изобщо? !
Е нямаме право да сме толкова прости мъжете и да сме готови да се задоволяваме с трохички! Събирайте си топките и ИЗИСКВАЙТЕ! Жените обичат мъже, които ИЗИСКВАТ, а не се раздават без да получават!
Ето какво се случва в главата на жена, когато й давате без да е заслужила, тя си казва "М, че той тоя се раздава на макс за мен без да съм направила нищо, значи аз съм по-готина от него, а той е смотан, и аз мога да си хвана по-готин! ".
Правете си изводите.

75.   Абе кви са тези мъже? !
Ей, колеги, я се стягайте бе!
Бах мааму! Вече почнахте да се жените и за такива дето не духат ли???
Е за кво се жените за жени, дето ги е гнус от вас? ! За ква любов, кви 5 лева може да става въпрос изобщо? !
Е нямаме право да сме толкова прости мъжете и да сме готови да се задоволяваме с трохички! Събирайте си топките и ИЗИСКВАЙТЕ! Жените обичат мъже, които ИЗИСКВАТ, а не се раздават без да получават!
Ето какво се случва в главата на жена, когато й давате без да е заслужила, тя си казва "М, че той тоя се раздава на макс за мен без да съм направила нищо, значи аз съм по-готина от него, а той е смотан, и аз мога да си хвана по-готин! ".
Правете си изводите.
Никво молене за свирки! Слагаш й белезници, един spider gag да й държи устата отворена, и я чукаш в гърлото, докато не почне да й харесва!

76.   Авторке ако ти се наложи да правиш нещо друго незнам....аз много държа на секса за мене секса е от голямо значение в една връзка,аз съм на 32м с моята половинка никога не ми се налагало да я моля...или предишните ми гаджета.Подобна тема за мене е странна чак,понеже не съм попадал на такива жени,явно за тебе морала е да не лапаш,а пък курви са тези дето правели орална,ако мъжъти ти купи еротично бельо и една енална тапа те накара да си облечеш и сложиш тапата за разнообразие малкко,сигурно ще се разведеш с него понежи бил развратник...

77.   Голяма грешка. Закъсняла си. Не е трябвало да стигаш дотам той да ти иска.

78.   Авторке, и аз съм учителка, вече преподавател в университет извън България. Имам и докторска степен, ако те интересува. Женени сме от 20 години, имаме 2 деца. Свирките винаги са били част от секса. Не се чувстам курва и съм изумена, че някой приема оралната любов като нещо извратено, курвенско. Горкият ти мъж!

79.   Скъпа стига си чела, тия профани. Лапойго щтом ена мъжати. Защо го кометираш

80.   Не знам как те е взел мъжа ти като не му духаш и още повече не гълташ. За мен няма нищо срамно в това, това е просто секс, доставяне на удоволствие и разпускане, какво се правите на девственици не знам.прави му го, зящото ще си намери друга която ще му ги прави, по добре ти, отколкото другата, например съседката.

81.   Не съм бил с жена, която да не ми е правила свирки. Е сега се замислих и достигнах до тази констатация. По-голяма уодоволствие от това да си целувате най-интимните места - няма. Честно казано ако гаджето ми не ми прави свирки това ще е обидно за мен и нещата ще приключат. Съответно няма как да ми стане и жена. Вие сте луди. Такава простотия за пръв път чувам. Явно автроката има някакви психични заболявания или травми от миналото, които тя не си е обяснила и преживяла, че да се оттърси от тях...

82.   Госпожо, моите уважения, но това е най-нормалното нещо между двама партнъори. Дори милата ми баба ще се хване за главата ако чуе колко сте скептична. Стига мъжа ви да поддържа добра хигиена и да се измие преди това не виждам нищо лошо. На мен като жена ми харесва да го правя ,понякога повече и от на мъжа. Човека ще намери това на друго място ако реши, все пак явно е достатъчно либерален към вас ,за да ви попита. Аз щях да ви вържа и да ви го набутам, за да видите, че не е толко зле. Не си слагайте ограничения, живота е кратък. Ако мъжа ви не ви харесва, направете го на някое младо момче, със сигурност няма да ви е неприятно. Не знам как попаднах на този сайт и тази тема... Честно казано я отворих,защото заглавието ме озадачи и се чувствам длъжна да се включа.

51-68 от 68