Споделена история от Секс и интимност

Съпруга ми настоява да му духам
От известно време насам съпруга ми иска да му правя френска любов, макар че досега никога не е ставало дума за това. Аз обаче никога не съм правила такова нещо и смятам, че това е способ само на проститутките. Казах му, че не съм такъв тип жена но той продължава да настоява. Вечер преди да си легнем си го вади надървен и ми казва "Хайде, направи го заради мъжа си. На жените им харесва. И ученичките го правят, пипни го поне, няма да те ухапе. " Аз обаче твърдо отказвам. Явно се е надъхал от съседа с който се имат много и често се събират на бира. Съседа му е казал, че жена му редовно му духала и била много добра в това и попитал мъжа ми "Ами твоята? Като я гледам със сигурност ти върти страшни свирки" Е да, ама съседката е друг тип жена. Винаги съм предполагала, че е способна на такива неща. Сега не знам какво да правя. Въобще не ми се иска да започна на дърти години да лапам, пък макар и на съпруга си. Знам че доста съпруги го правят, но както споменах, аз не съм жена тип "курва".

Коментари

1-50 от 68

1.   А той лиже ли те? Ако не и ти не му прави свирка. И въобще прави само това, което ти искаш и те кефи. Тялото си е твое и само ти решаваш какво да правиш.

3.   Да доставяш удоволствието на любимия човек не е курвенско. Опитай, ако го обичаш, ще ти е хубаво дори само заради него.

5.   Колко мъка има по тоя свят.

Милият мъж...

Братан.

6.   Е, ами обясни му едно към едно този текст буквално както си го написала. Аз съм мъж но не ми харесва да ми духа жена, която не го иска, не го прави и не желае да го прави, така няма смисъл.

7.   Някоя тип "курва" вече го е зарадвал и сега иска и ти :)
Виж, майтапа настрани, радвай се, че си иска с теб и от теб. Опитва се да вкара нови за вас неща в сексуалния ви живот, удоволствие и нови тръпки за двама ви. Много ти е погрешна представата, че само "курви/проститутки" го правят.
И твоите погрешни представи и ментални прегради са ви лишили от удоволствия между двама съпрузи.
Удари една чаша вино, може да ти помогне да се отпуснеш, ако нямате вана у дома, наемете си хотелска стая с вана и пробвай там след хубава баня.

8.   Значи е време да ти стане бивш съпруг. На твое място да съм го изритала отдавна. Пращай го при гейовете нормалните мъже си правят нормален секс, нещата са съответствени. За какви "мъже" се омъжвате, направо не е истина...

9.   8 - ти ли си 23-годишната?

Радвам се да те чуя отново!

Ами сега авторката ще я вкараш в кардиологичното отделение с твоите възгледи! Тя жената си е мислила цял един живот, че е попаднала на нормален мъж! А ти сега й разкриваш дълбоката тайна за неговата обратна наклонност! Не мислиш ли, че се превръщаш в обществено опасна личност?
Време ти е, може би, да поемеш първия полов член в устата си, така че най-после да се съвземеш от грешната ти представа за евентуалната вреда от този акт на удоволствие и да засвидетелстваш на авторката единствена правилната теза за ползата от свирките в сексуалния живот на партньорите!

Повярвай, никак няма да е трудно, да намериш мераклии!

10.   Има и такива тъпи путки,които не са,,курви",но с удоволствие четат мръснишките и просташки надписи с общественните тоалетни-моралистки

11.   Всъщност, жени, които се гнусят от минети в началото, впоследствие се пристрастяват към това, като наркомани, и сами си искат. То, както се знае апетитът идва с яденето. Така много жени не дават в дупето, но след това се отпускат и страшно им харесва. Няма нищо общо с проституцията и леките жени. Защото семейните двойки правят секс за удоволствие, това значи, че всичко, което доставя удоволствие, е нормално и допустимо. А в секса по принцип най-възбуждащото е именно съзнанието, че въздействаш на ДРУГИЯ че го правиш заради него. Именно това е най-вълнуващото усещане, и затова самозадоволяването не е пълноценно изживяване - липсва ти обратната връзка.
Но и твоят случай не е изключение - четох, че подобни проблеми си има и Дейвид Бекъм с неговата съпруга Виктория. Колкото и да я е я навивал за орален секс, тя била непреклонна заради католическата си вяра, и той я заплашил, че ще отиде на проститутка... Е, ти едва ли си католичка, така че смело в играта! Първо, прати мъжа си в банята... Наложителна е хигиена. Можеш, като за начало, да опиташ компромис - само бегли целувчици , или неусетни лизвания с езиче... Представи си, че целуваш едно малко бебче - то нали точно оттам идват бебетата, няма откъде другаде. Или опитай, преди сеанса, да го напарфюмираш, или да го намажеш с любимия си крем... Чалъми много. Вярвам, че ще ти е много приятно да видиш твоя човек доволен.

13.   Авторке,аз съм жена,омъжена съм и майка на две деца.Обичам мъжът си и никога не съм поглеждала дори друг,какво остава да изневеря.Но му правя френска.Според теб курва ли съм?

14.   Опитай, може да ти хареса, ако не, да не настоява. На мен ми харесва, но мъжа ми никога не ме е карал.. Но и той трябва да те разбере все пак..

15.   Ами накарай го да те лиже на поза 69. Пък ти му го смучи какво толкова. Другия вариант е да го пратиш при съседката, или ти да идеш при нея да те научи.

16.   Българските межлета тотално изперкаха от това порно дето гледат из нета. Отвратително и долнопробно американско порно. Там всеки акт започва с смученето на пишка, което си е и унижение за жената.

17.   И аз съм на мнение, че само курвите духат. Или го зарежи или му дай ултиматум да спре. Не разбирам как мъжете могат да си позволяват това. Като се ожениш трябва да спреш с глупостите и да слушаш жена си. На мъжа ти му липсва контрол

18.   Имах приятелка, която не лапаше, но пък една от приятелките и се оказа доста лакума.

19.   И защо това ще е леко нещо?! Някои жени си умират от страх, че ще ги помислят за леки, и затова се правят на морални, на чисти и непорочни. Доста консервативно. Значи на даден мъж му позволявате да слага същото това нещо вътре във вас, но иначе да го пипнете-умирате от свян.
Явно доста жени са от доста консервативни и религиозни семейства. После защо мъжете си отивали.

21.   Горкия ти мъж! Нищо не е курвенско щом го правиш с който обичаш, а при теб даже е и съпруг! По твоята логика аз може да си легна тая седмица с пет различни и да не им правя свирки, ти ще си била само с твоя мъж и накрая ти ще.си курвата,защото си духала така ли?
Побързай да му угодиш и стига се дърпа, защото човека щом е решил, че иска скоро ще си намери някоя,която Да духа, че и много повече да му предложи. Обзалагам се,че си от жените, които лягат по гръб и мълчат като риби през цялото време. Най - вероятно и оргазъм не си получавала щом имаш толкова консервативно мислене. Стига му на мъжа ти да кръшне веднъж, за да осъзнае какво дърво си в леглото и повече няма да поиска нищо от теб, спокойно :д
Ж,26

23.   Никой мъж няма да си помисли:" Боже, каква морална жена! Колко чиста, непорочна, какъв ангел!Трябва да я пазя като злато..." и т.н. По-скоро ще се обиди, че су гнусиш от него, че се правиш на нещо, което отдавна не си. Отдавна не си девица, предполагам, че си и раждала. Много е смешно това нещо, даже абсурдно. Мъжете не обичат спят с монахини.
Ти даже не си пробвала, но явно религията ти забранява или вкъщи са ти втълпявали как жената трябва да е като момина сълза чиста. Този мъж след време ще залитне с друга и ще си тръгне, а ти ще стоиш вкъщи и скубиш коси какво се е объркало.

25.   Здравейте! Аз съм мъж на 32год. Твърдо против оралната "гавра"!!! Всеки некомпетентен може да прояви в wikipedia , че това е започнало от ХОМО мъжете!!!!
Отделно.......вярващи, неверващи.....това си е грях! Устата е за храната, а вагината за члена!
Това е от Господ и природата!
Айде със здраве!
М 32

27.   Аз мислех, че това го искат по рожденние щом чак сега го иска значи имаш късмет, независимо колко зле изгледжа ако ти не го направиш...

28.   Прочети тук.
http://spodeli.net/1/story-30330-100.html#h
за духането и т.н.

от друга страна да те накара няма да стане, щото ако не го искаш дори и да му направиш, що за кеф.

м на 30.

29.   Предлагам на авторката да смени темата със заглавие само за над 86 годишни;номер 18 ти важиш!!!

30.   Шега от ученическите ми години.
- Знаеш ли как викат на момичетата които не правят орална любов?
- Как?
- Ами просто не ги викат. :)

31.   Първо ще ти кажа,че отношението му е отвратително! Какво е това

" Хайде, направи го заради мъжа си. На жените им харесва. И ученичките го правят, пипни го поне, няма да те ухапе. "

За такова нещо трябва да предразположиш човека, а не да му просиш! По-този начин ще го отвратиш от себе си! И не е вярно че, на жените им харесва! Голям % от тях го правят по принуда, защото знаят,че мъж с държане на ръка само,не се задържа и го правят насила! А тези дето им харесва са много малко правят го по задължение! Кажи на мъжа си, да отиде при някоя за една свирка и да те остави на мира..... Не всякоя обича да прави, мъжете нека го разбират и да не ни карат, а просто да отиват при друга. Не се унижавай, един път като отстъпиш следващия път ще иска нещо по-гадно...

Лилит

32.   Ами то така се почва. Първо свирчица, после дай дупе, абе апетита идва с яденето. Ако ти не му го направиш има кой и то не проститутки, а направо омъжени жени, но после да не ревеш.
Междувпрочем имах една съседка, която ми въртеше страхотни свирки в мазето на блока, докато мъжът и гори си пиеше бирата и гледаше голия тумбак. Няколко пъти я изчаках дори. Нема да се коси, жени всякакви, мъжът ти няма да остане на сухо.

33.   Горкият мъж,защо го лишаваш от този кеф.Дай му,скоро ще го потърси другаде или си оставаш скучната му съпруга.Вие досега какво сте правили...

34.   Тук целия фокус е върху авторката, но мисля, че трябва да бъде и върху мъжете в живота ѝ и най-вече върху настоящия.

Според мен пък ако една жена не иска да прави свирки, значи просто не е получавала такава любов и не е имало кой да и го покаже в красивата светлина и да я предразположи. Моята жена също беше против, но с времето след като и правих аз, без да съм очаквал нещо в заманя и тя разбра, че няма нищо лошо и не е курвенско, щом го правиш с мъжа си. В един момент тя сама започна да ми прави, без да съм и казвал. С времето и задобря.

35.   31 абсолютно си права. Имала съм случай на първа среща да ме пита духам ли. Разбира се стана ми изключение противно и всяко желание, което изпитвах към него изчезна за секунди. Тръгна с друга след няколко дни, и бяха заедно около месец. В момента все още така скача от жена на жена, такива мъже не стават за връзка, даже и за флирт не стават. Един мъж трябва да знае как да предразположи една жена особено в секса, а не да очаква от нея да бъде професионална порно актриса. Когато една жена не иска нещо не го прави, това дали той щял да остане с нея не е мъка за умиране. В никакъв случай не правете нещо което не искате от каквото и да било естество

36.   От авторката: Благодаря за мненията. Все пак съм учителка. Коя учителка прави свирки?! Е има и такива сигурно. Ама аз намирам това за курвенско. Как да го налапам. Правим секс нормален. Това е.

37.   Авторке, професията не определя какъв си в леглото. На работното място си един човек, вкъщи-друг. А без дрехи-трети.
Леко смешно е, че смяташ, че само заради професията си не трябва да правиш нещо. Често казано, наистина ученичките са доста по-разкрепостени. И нормален секс явно значи само в една поза.
Този мъж след време ще го направи с друга и може даже да те остави, а ти ще си седиш вкъщи с морала и религиозните убеждения. Никой мъж не обича жена да се прави на девствена девойка. Ако си на 15-20 е по-разбираемо да те е срам , ама след още 20 години отгоре примерно, буди даже отвращение този свян. Ако поне пробваш и не ти хареса, но ти явно така си и възпитана като малка. Скромността е била добродетел преди векове, сега не е. Самият факт, че си изтъкваш професията като причина, значи че не правиш разлика между работа и личен живот. Тъжно е.

38.   Разбира се, че трябва да му духаш. Понякога карам и колежките да ми духат, отначало се правят, но после го налапат до гърло.

39.   Няма нищо лошо в това да правите орална любов на съпруга си, както и той на Вас. Обичате се живеете заедно, семейство сте. Това е част от нормлания секс. Вероятно съпругът Ви, не може да ви предразположи или имате някакви консервативни ограничения, които Ви пречат, а може би и двете. Не знам. Но това е нещо абсолютно окей. Ако обаче не Ви харсва, насила няма да се получи.

Ж37

40.   Че има ли изобщо жени, които не правят свирки? ! Какъв секс е само вагиналният... Аз също съм омъжена и духам редовно на мъжа ми, винаги преди секс му го лапам и не е вярно, че на жените не им харесва и го правят по принуда, аз го правя с голямо удоволствие и сама изявявам желание, обожавам да го лигавя, смуча и да си играя с него, удоволствието, че се е оставил изцяло в моите ръце ме побърква. Дори изпитвам много по-голямо удоволствие докато духам отколкото като правя секс. Когато съм в цикъл на мъжа ми му идва френската седмица, а сутрин задължително го събуждам със свирка. Абе жената трябва да уважава мъжкото достойнство.
Чудно ми е как мъжа ти изобщо те търпи и за толкова години чак сега ли се сети да си поиска? ! Ще ти кажа само, че си нямаш на идея какво изпускаш. И не е курвенско щом го правиш на мъжа ти. Пробвай няма да съжаляваш. Така или иначе ако ти не се решиш, мъжа ти ще си намери друга, която да му върти минети.

41.   Авторите (36) честно казано начинът по който си иска мъжът ти е меко казано дезмотивиращ. Нито той знае как да те предразположи така че, сама да пожелаеш, нито ти как да се "пренастроиш". Не, че е задължително, де, но когато на единият от двамата му липсва, може да е проблем.
Иначе за "коя учителка го прави" ме разсмя :) какво общо има професията с това?
Кажи на мъжът си, че може би когато спре така просташки да изява желанието си, ще си позволиш да направиш сверка със собствените си желания, но поне няма да те възпира неговият начин да те "стимулира". Той пък толкова ли не те познава, явно е, че имаш психологически задръжки, а не сексуални...

42.   Това, че сте учителка, няма общо със сексуалният Ви живот. В леглото трябва да си имате доверие и свободата да изразявате желанията си. Ако нещо не Ви допада,. не е нужно да го правите. Но да го отричате само, заради закостенялост или някакъв криворазбран морал, според мен е погрешно. Съпругът Ви, правил ли Ви е френска любов?

43.   Бе, доста вулгарничко се изразяваш, да ти кажа. Това "лапам" беше противничко. А и нещо с пунктуацията не си в час, освен това не владееш правилото за употреба на пълен/кратък член. Всичките тези неща нямаше да ти ги казвам, ако не беше заявила гордо: "Все пак съм учителка." Силно се надявам да не преподаваш български, други езици, а най-вече да не си начален учител, че ще осакатиш децата от малки.
Та, виж там, оправи се с членовете - пълен, непълен, мъжки, съпружески - ще ти е от полза...

45.   Мацка, на моя мъж, ако му харесва, и ануса и краката бих му лизала. Всъщност - правя го. Какво лошо виждаш в това да доставиш удоволствие на човека, когото обичаш? Това място - членът му - не е по-мръсно от устите ни, където се въдят всякакви микроби. Не знаеш какво изпускаш от позата 69, най-силните си оргазми получавам точно така. Не ти ли е приятно любимият ти да стене от удоволствие, което ти му доставяш? По нашите тела има безброй точки, които могат да ни доставят удоволствие. Например зоната под мищниците, опитай. Гръбначният стълб, пробвай да плъзнеш език и виж резултата. Изследвай. Намирай. Става въпрос за съпруга ти, не за някой тираджия на магистралата. Той ще ти отвърне със същото. Какво значи "аз съм морална жена и такива работи не правя"?! Това за последен път съм го чула от майка ми, която е 80-годишна пенсионирана учителка. Ами това е любовта - търсене, намиране, удоволствие, радост, споделен физически контакт. Аз всяка вечер така приспивам "Дейвид" - така наричаме пишлето му. Понякога просто го целувам, понякога продължаваме нататък, както дойде, но Дейвид винаги е целунат. Той пък сутрин така събужда "Мими" - с целувка. После ме целува и мен и си правим кафе. Това е забавно!

46.   45, ако не е тайна защо го наричате "Дейвид" и мъжа ти Давид ли се казва???

47.   Май, темата е "пързалка". Съгласна съм с 43. Това, не може да е писано от жена, която твърди, че е учител по професия. Има нещо гнило.

48.   Не, 46. Това име му го измисли мъжът ми, който се казва Антон. Но Дейвид му звучало някак аристократично и достолепно. Майтапи...

49.   Ако имате себеуважение, чест и достойнство, не мисля, че бихте посмели да.... правите онази работа-дръжте повече на себе си, отколкото да задоволявате гейския му, сексуален, отвратителен нагон. МАЙНАТА МУ, да си търси друга тогава! ХИЧ НЕ ГИ СЛУШАЙТЕ ТЕЯ, ДЕТО ВИ СЪВЕТВАТ КАК ДА СЕ ИЗЖИВЯВАТЕ КАТО ПОРНО АКТРИСА, НЕДЕЙТЕ ПРОСТО! Намерете си по-свестен мъж или станете съвременен бунтовник, НЕ СЕ ПОДИГРАВАМ!

52.   Много сте тъпи, а този/тази *49 съвсем е изперкал!
Това българите сте май, наистина доста изостанало племе... Всъщност онези Великите са били българи, днес сте само збирнщаин. До деветдесет и някоя година нямахте право да ебете. Законът вкарваше в затвора, тези които нямат брак и се ебът. Бяхме със съпругът ми в България, помня взехме хотел, докато ни настанят ни проучваха един час и повече. Попълвахме някакъв ферман, почти ни поискаха и брачно свидетелство. Съпругът ми така се вбеси и ги попита, дали да не се обади, и на свидетелите- кумовете ни да дойдат да потвърдят. Тази авторка е тотално сбъркана. Знае се, че колкото повече един човек се прави на света вода ненапита, толкова извън домът си е по- разюздан. Глупав народ, спрете и да се храните, това хаби зъби, води до разходи, не пийте и вода, после трябва пък да уринирате. Дръжте мъжете си само за банкомати... да Ви дават пари. Не им давайте дори да Ви опипват, че после трябва и да се миете, препоръчително и да се дезинфекцирате...

53.   49, да даваш и получаваш удоволствие не е "отвраителен нагон". Разбира се, ако нещо ти създава дискомфорт, не бива да го правиш. "Тея, дето съветват" авторката се опитахме да я подтикнем към по-широк поглед към нещата, за да бъда ТЯ по-щастлива, удовлетворена и да се наслади на близостта със съпруга си. Иначе в секса "не" винаги означава "не", като и двамата трябва да се съобразят с това. Но пък колко радости ни останаха в този живот? Отпусни се, забавлявай се, обичай тялото на другия, обичай и своето тяло, правете откачени неща дори, ако ви харесва, това е хубаво, когато е с любов. Не съм порно актриса, само че вместо да казвам "не", с което ще се съобразят, разбира се, искам да чуя едно спонтанно "Дааааа...." от човека, когото обичам, докато той изпитва удоволствие. Тази ваша позиция, номер 49, е някакъв изкривен преразказ на викторианския роман "Гордост и предразсъдъци".
Снощи работих до късно и тази сутрин ужасно ми се спеше, когато мъжът ми се събуди, както винаги изпълнен с желание. Аз измърморих нещо в съня си и чух: "Моля те, нека да ти се ПОЛЮБУВАМ малко". Вероятно искаше да каже "да те полюбя", но аз така го чух. Отворих очи с усмивка и едва не го удуших с целувките си. След като чух онова "Даааа" и след като аз изкрещях "Даааа", отново потънах във възглавниците и заспах щастлива. Какво лошо има в това?

55.   49, и примерно ще прекратиш брак от 15-20 години за това?!
Няма нужда от чак такъв морал и религиозни убеждения. Иначе ще сте все сами и ще се чудите къде бъркате. Същото това нещо го приемате вътре в себе си, но иначе ще припаднете ако го пипнете.

56.   Обожавам да правя свирки на моят приятел, а също и да му смуча тестисите, дори и риминг правя и той ми връща услугата подобаващо. Естествено, и двамата спазваме отлична хигиена. Както казаха по- горе, мъжът ти си иска по доста смущаващ начин за жена, която никога не е правила орален секс. Кажи му го.
Според мен изпускаш много. Поне пробвай няколко пъти, за да видиш дали наистина ще ти хареса. Но това, че само леките жени правят такива "неща", е един глупав стереотип. Виж, ако си пробвала и не ти харесва или имаш лош опит, свързан с неприятен спомен (насилие, лоша лична хигиена от друг партньор и др. ) е по- разбираемо, иначе нямаш истинско мнение.

Ж, 22

57.   " Ако имате себеуважение, чест и достойнство, не мисля, че бихте посмели да.... правите онази работа-дръжте повече на себе си, отколкото да задоволявате гейския му, сексуален, отвратителен нагон."

Ам сори мома, ама познавам само трима, дето казват, че не искат свирки. Сега - или 99% от муъжкото население са гейове, което просто не е така или ти си с грешни разбирания.
А това с "отвратиелен нагон", продължавай да го казваш и се чуди, защото ще ти остане девствен задника, или ако се хванеш с някого "Защо ми изневерява! Правихме странстна любов миналия месец! Какво повече иска!"

59.   Номер 45 е много добър пример на съвременния проблем и заболяване.

Да си бъркате по друпките не е Любов. Животинска похот е. Направено е да се чувстваш добре за да имаш стимул да оставиш поколение. А за целта си има точно определена начин, като повече от от "любовта" която пратикуват няма как да доведе до резултата който е по предназначние.

Та така сексуалните извращения са станали норма за масите. И аз бях така преди. Дано повече хора се пробудят преди да е станало късно.

Това ескалира, защото се привиква и дозата с времето трябва да се увеличава и хората често стигат до "удоволствия" които са си направо гавра с човешкия дух.

Не само, че това не е Любов, ами още повече е силова тренировка в Егоизъм, насочваш към себе си, правиш сделки с тялото си, за плътско удоволствие.

Сексуалните извращения често вървят ръка за ръка с други. Ако не веднага, то водят до тях след време.

61.   Добре какво лошо има се правят свирки? Аз обичам да правя на моя. Даже и сперма съм близа и яла. Какво ама? Нали го правя само с него. Секса скъпа моя не е за гнусливи.
Това, че му го лапаш не те прави курва. Какво ви има?! Наслаждавайте се на телата си.

62.   Добре, 59! Най-красивият стих, който съм чувала, излезе от устата на съпруга ми, докато правехме любов. Аз казах: "Искам да свършиш в мен, много искам, не зная защо..." А той отвърна: "Аз зная. Искаш семето ми, за да ме родиш отново и да ме имаш завинаги". Това е поезия. Любовта е поезия. Сексът е поезия, здраве и споделеност. Няма частица от тялото на обожавания от мен човек, която да не бих целунала.

64.   Жена, ти не си добре. Свирките са приятни и за мъжа и за жената. Със страхотен кеф и желание му го лапам на моя. Много ми харесва усещането за надървения му на стомана хуй в устата ми, как реагира на устните ми, стоновете му. Дава ти страхотно усещане за сила и власт, и удовлетворение от това, че буквално си му източила силите. С кеф си изгълтвам всичко и го облизвам целия, докато нищо не е останало. Отпусни се, освободи се от предразсъдъците си и ще ти се открие един страхотен свят на удоволствие и интимност с любимия.

1-50 от 68