Споделена история от Секс и интимност

Не мога да се отпусна, когато аз съм отгоре
Здравейтее ;)
Имам нужда от съветче, с приятеля ми правим винаги страхотен секс, не съм задръстена или нещо такова, но когато дойде ред примерно аз да съм отгоре застивам като мумия, не мога и не мога да се отпусна. Все нещо в ритъма ми се губи и ми става кофти.

В много редки случаи, след дискотека и след определено количество алкохол успявам да се отпусна като хората, но не може всеки път така. А искам всичко във връзката да си е наред, да има разнообразие и да е интересно, как да се отпусна и да не се притеснявам като съм отгоре? Даже ми харесва, но ме спира мисълта, че нищо не мога да направя като хората като се кача аз върху него. :(

Коментари

1.   Няма нищо страшно.... Да си отгоре не е просто да стоиш като паметник и да се клатушкаш нагоре-надолу... Може по някое време да се наведеш надолу, Това приятно извива пениса. Не го мисли толкова.. миси като за нещо хубаво, което правиш с човека когото обичаш и това може да ти носи само положителни емоции..

2.   Единственото лошо, което може да направиш, е когато въртиш таза да мръднеш прекалено много назад и да му "счупиш" члена на човека :D

3.   Просто се отпусни. На мен пък много ми харесва да саъм отгоре, сякаш мога да контролирам нещата, чувствам властта си в бедрата и в таза, аз съм тази която направлява движението, показвам характер :) помисли си за тази позиция, може да ти хареса

4.   Ооо много кофти преди много години и аз бях така, караше ме тогавашният ми приятел да се кача отгоре а аз се притеснявах как ще улуча ритъма а и от корема си се притеснявах ,а тогава бях слаба бях като клечка с малки цици и не исках да вижда това,при него така и не можах да се отпусна ,а при сегашният си приятел от първият път се отпуснах и работата стана,даже това ми е любимата поза,вече хич не ми пука дебела ли съм каква съм,важното е кеф да става :)

5.   Ако толкова не можеш да се отпуснеш направи компромис и я зарежете тая работа с "отгоре".
Изпробваите нови пози, има толкова много! Направо си отвори интернета и това, не казвам да гледаш порно или нещо подобно, но си има спец. стр. за това.
И без това малко разнообразие няма да навреди!
Или ако си държиш на своето му обясни какво те мъчи и той ще те успокои!

Успех

Ладия

6.   Съгласен съм с Ладия
1 дума : КАМАСУТРА

Некромана

7.   Перманентно пияна тряа да си!

8.   Жена съм. Мразя я тая поза и никога не ми е доставяла удоволствие.

9.   Нещо си повредена щом я мразиш!

10.   Ж29: Неколкократно съм свършвала в тази поза. Любимата на приятеля ми, но ... НЕНАВИЖДАНА от мен. Не ми е удобно, не ми харесва, не мога да се отпусна, не мога и не искам. Обясних му и той ме разбра. Сега МНОГО РЯДКО ме качва отгоре, колкото да си начеше крастата, когато е превъзбуден.
Всички не сме еднакви и не сме и длъжни да сме!!!
Живей си живота както ти е кеф!!!