Споделена история от Секс и интимност

Цветът на бельото
Въпрос към дамите :
Вашите половинки имат ли любим цвят бело, който да носите и да им действа страшно изкушаващо и съблазнително. Моят мъж например, полудява от черно, дантелено бельо. Една приятелка пък ми сподели, че от известно време носи само жълто бельо -ярко жълто неоново, защото този цвят побърквал приятеля й. Аз мисля, че бельото е важно особено за подклаждането на страстите. Някои го нежлижират, но мисля че силно влияе при възбудата на мъжа. Аз лично предпочитам почти само тъмно бельо -т. сиво, т. синьо и черно. Други светли цветове не нося, не знам просто не ми харесват.

Коментари

1.   Мъж на 36години съм и ще кажа че за мене няма значение цветът на бельото а видът му,харесвам прашки и бразилиани,не харесвам никакви дантели и като цяло бельото да е по плитко,да е доста под пъпа на жената

2.   Започвам да си мисля, че много мъже си падат по черно бельо, но това са само личните ми впечатления събрани основно от разговори по темата.
Както и да е, аз имам най-вече черно, тъмносиньо, телесно и розово. Съгласна съм, че телесните цветове не са много секси, но пък са идеални за по-светли дрехи.
На фона на цялото ми количество леко ексцентрично бельо, в което се харесвам, приятелят ми се лепи за обикновени черни бодита.

3.   лично на мен също много възбуждащо ми действа бельо-то особено дантелени прашки да са по тънки също и подържам много силна и постоянна ерекция

4.   Харесва ме най-много гола или по тениска и гащички. С парфюм Coco Mademoiselle. Действа му по-възбуждащо от бельо.

5.   Дори и най-секси бельото след време може да почне да не възбужда един мъж.
От време на време пазарувай ново бельо.
Трябав да има разнообразие.

6.   Аз като мъж много харесвам бели гащички, не прашки. Ако дамата облече и някакво бяло потниче, направо полудявам. Някакъв фетиш ми е....

7.   Моя приятел не харесва прашки. Не знам защо, един път в началото на връзката ни се бях издокарала с черни прашки, Дантелени. Нищо не ми каза, но по-късно ми сподели, че не ги харесва. Иначе сините гащи му действат по възбуждащо.

9.   Ау как се видя, ама вие ще убиете този сайт някой ден, админи. Постнах нормален коментар и не ми го публикуваха. Явно някоя дама с недостатъчен умствен капацитет. Щото говорех за цвета на мъжко бельо. Как само отблъсквате готини хора а ми публикувате просташки коментари. Разочарование изпитва от българи като вас! Къде са сериозните хора в България. Все някъде дисциплината куца а ние си знаем Кановете като Крум какво са правили. Срам ме е от вас! Заради вас, ако не се осъзнаете... разбира се, някакси или админите не се прочистат, 1 ден сайта няма да е нищо различно от 1 вестник, който вече никой не купува!

10.   Аз харесвам дантелено бельо, но мъжът ми ненавижда дантела така постепенно изчезна от гардероба ми. Харесва предимно тъмно бельо най вече прашки, понякога и дамски боксерки, по интересното е че обожава когато бельото ми се вижда, доста често ходя с дънки с ниска талия и бельото ми се вижда, харесва и когато се вижда от прозиращите панталонки, каквито и да са те. Това му е нещо като фетиш