Споделена история от Секс и интимност

Секс стимуланти за мъже: Циалис или Камагра гел?
Здравейте! Бих искал да попитам мъжете, които са ползвали стимуланти за подобряване на ерекцията, кое между Циалиса и Камагра гела е по-добрият вариант, имайки предвид, че съм млад (под 30 г.), здрав и спортуващ и нямам реален проблем с ерекцията, просто понякога ми се случва от притеснение или напрежение да получавам смущения и да не мога да си свърша работата както трябва. Питам за конкретните два продукта, понеже си ги купих и двата и сега се двоумя кой да използвам. Интересува ме кой е най-безвредният вариант ако се наложи да се ползва нещо подобно, понеже все пак не искам от сега да ставам зависим от такива неща. Надявам се да ме разберете. Мерси.

Коментари

1.   Най-добре е на тези години да не пипаш стимуланти. Ще получиш зависимост от тях и тя много, много трудно се преодолява. Имам предвид, че като вземеш 4-5 пъти стимулант на 6-ия път ще си кажеш: Леле, не съм си взел хапчето и сега може да се проваля... И помислиш ли си го това, вече си са провалил.

2.   Зависи от много неща.
Предполагам, че си ги купил от интернет, второто въобще не се пласира официално в аптеките, циалиса също продават само генериците му (тадалафил).
Тъй че най-вероятно са ментета. Не е опасно, просто слагат много малко от активното вещество. Така че проблема е с ефективността. Камаграта на хапчета в момента е само менте, при гелчетата има шанс да попаднеш на оригинални. Засега май тези в твърдите опаковки не ги ментосват (все още).
Тоест не очаквай ефект Уау. Но пък ти казваш че си млад и спортуваш и въпросът е за кураж и увереност. Много зависи действието им и от теглото ти. Щото едно е фигура на лекоатлет, друго е на щангист тежка категория, например. И двамата са спортисти:)
Иначе като сравнение - при Циалиса странични ефекти няма, но и като ефект е по-слабо. Казват обаче, че било по-дълготрайно, почти 2 дена.
Камаграта - зависи колко са я разредили. Активното вещество е на виаграта (силденафил). При нея може да усетиш странични ефекти (леко почервеняване, розово зрение, леко главоболие след няколко часа), но пък според мене ефекта й е по-доказан. След 4-5 часа се извежда от организма.

3.   Всичко ти е в главата... Мъжете ми само да ме види гола и настъпва.. Той е на 29... на моменти го мразя.. и му слагам бром в кафето... сутрин.. за да не ме докосва... 2 пъти в седмицата ми е предостатъчно...

4.   Не ги пий тези защото ще вдигнеш кръвно и ще те боли главата, вземи си трибестан на блистар, пиеш в деня на секса три хапчета, поне 15мин преди това и ще се справиш мойто момче.