Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е да чувствам, че ще се изпусна по време на секс?
Здравейте! Наскоро загубих девствеността си и честно казано чувството не ми хареса. Имам въпрос към дамската част от сайта дали е нормално да чувството, че всеки момент ще загубя контрол над тялото си и ще се изпусна по голяма нужда? Заради това чувство не можах да се отпусна и да се насладя на момента. Нормално ли е да присъства това дразнене на дебелото черво при вагинален секс? Възможно ли е да се изпусна наистина, или е само усещане? Забравих да спомена, че партньорът ми беше с доста голям и дебел член и когато проникваше в мен това чувство беше наистина много интензивно и заради това го помолих да спре, а когато проникваше само с пръсти, беше по-добре, но пак го имаше чувството че губя контрол над тялото си. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Не мисля, че сексът може да те накара да се изходиш по-голяма нужда просто от нищото. Предполагам, че просто чувството е толкова интензивно, че те кара да си мислиш, че ти се ходи по голяма нужда, така както може да те накара да си мислиш, че ти се ходи по малка.

Другият вариант е да се е случило да ти се приходи до тоалетната по време на секс случайно, но ако това е така след секса трябва да можеш да се изходиш и ако вече не ти се ходи значи реално тялото не е имало нужда от изхождане по голяма нужда и само на теб така ти се е струвало.

2.   А ако го направиш отзад,това чувство ще изчезне,защото няма как да стане,но и на тази дупка ще й дойде времето,сигурен съм,гаранция !!!

3.   Не ми се е случвало и не съм чувала подобно нещо. Един познат разказваше за някаква, с която правили секс и и прилошало, докато бил върху нея, повръщала, защото преди това се била натъпкала със свинско със зеле. Може би е добре да го правиш, когато си с празен стомах и черва, да не стане фал?

4.   Зависи в кой етаж на двуцевката прониква.

5.   Като ти идва кажи му да ти запуши дупката с члена.

6.   Може, разбира се. На мен са ми срали отгоре. Не е болка за умиране, едно подмиване и сте като нови. Тя обаче умря от срам и за една бройка да не иска никога повече секс.

Братан.

7.   Братан, искам да с*ра и да се празня върху теб! Може ли? - Авторката

8.   В момента на най-якото проникване секунди преди края, когато гаджето мощно напъва и ме побърква от кеф, максимално се отпускам, със страст поемам бесните му тласъци и ми се е случвало да пръцкам неволно по време на най-яките ми, вагинални конвулсии...
Усещам как пулсирам около празнещия се хуй, умираме си и двамата от кеф, но пръцкането си остава... Винаги се появява при най-яките оргазми... Знак, че ме е разбил от кеф...
Не му пречи като го извади след празненето, да ми оближе страстно пулсиращата путка и да ми каже, че ме иска пак...

Отпусни се и му покажи колко ти е кеф да е в теб...
Можеш да викаш, да стенеш, да се разтечеш от кеф...
Няма опасност от друго, споко!
Свършвай мощно и му го дай със страст...
Гърчи се, хапи го леко, сама му се набивай на хуя, побъркай го...
Забрави за всичко останало и го изстискай като лимон, а след това го осмучи, надърви го пак и му гълтай...
Дори и леко да си пръцнала, голяма работа!
Дерзай!
На мен всеки секс ми е празник откакто съм с този мъж и съм необуздана и развратна, защото искам да ни е кеф!

9.   Най вероятно имаш вътрешен хемороид, който се пълни с кръв при полов акт поради засиленото кръвообръщение в малкия таз. Съветвам те да посетиш лекар.