Споделена история от Секс и интимност

Как да си намеря мъж?
Здравейте! Аз съм момиче на 15 години и много ми се прави секс. Дотук добре обаче не знам как да си намеря мъж, който да ме ебе. Не съм много придирчива на години на 17 или на 40 ми е все едно, обаче не знам как да го намеря. Все още не съм курва, не съм правила секс, а ужасно много ми се прави, но съм малко по-стеснителна по принцип и не бих могла просто да отида при някой и да си поискам. Затова се чудя как? Да се запиша ли в някой сайт за запознанства? Или да се обличам по разголено? Не знам какво да правя.

П.с Коментари от типа на много си малка за секс и така нататък не са много желани. Вече съм решила, че ще бъда курва, така че сега или после по един или друг начин, аз ще стана курва и никой не може да ме спре. Така общо взето не си хабете думите напразно.

Коментари

1.   Фейк. Никоя жена не пише така и не обижда себе си, дали не си мъж? А за другото едно намигване стига, ако изглеждаш добре или да покажеш интерес или като си курва, кажи си желанията..

2.   Мокрите фантазии на провиснал дъртак в трета възраст!

3.   Лесно, снимаш се разголен и правиш профил в тиндър. Там другите гейове като теб ще те открият. Защото със сигурност не си момиче, камо ли на 15 години.

4.   Фейк

5.   Здравей авторке защо не си намериш момче на твоите години за секс, а вместо това искаш да правиш секс с по-голям?

-един келеш

12.   От авторката:
До #5 Ами може и на моята възраст както казах не съм придирчива особено. До всички, които мислят, че е фейк. Ами не е. Аз съм момиче(вече на 16) и много ми се прави секс. Не мисля, че е чак толкова странно, че да си мислите подобни неща.
Освен това до #1 не мисля, че се обиждам. Просто за такова поведение хората биха ме нарекли курва. Затова просто казвам, че съм такава, за да ме разберете по-добре. Не мисля, че това, че искам секс е чак толкова лошо.
Не съм правила секс досега, защото съм стеснителна и затова не мисля, че едно намигване би свършило работа, защото не знам на кого да намигна и точно кога да го направя и не ми звучи особено реалистично, честно казано. Тоест какво, аз ще му намигна и той ведна ще поиска да правим секс?
А може би ще попитате тогава откъде идва особено голямото ми желание за такава дейност. Ами ще ви кажа. От много гледане на порно и четене на секс разкази.
Може би като се замисля е по-добре да си намеря момче в някой сайт, ще мога да се изразявам по-спокойно и ще можем да уточним някой подробности без да се притеснявам. От друга страна това не е ли малко опасно. Смс да си уговарям среща за секс с непознат по Интернет?
Благодаря предварително :)