Споделена история от Секс и интимност

Въпроси и към мъжете, и към жените
1. Въпроси към мъжете:
- какви жени харесвате повече, окосмени в интимната област, с прическа в интимната област или изцяло обезкосмени. И ако може да се обосновете за предпочитанието Ви.
2 Въпроси към жените:
- мили дами, вие как се чувствате най-добре в кожата си - окосмени в интимната област, с прическа там или обезкосмени.И ако може да обосновете избора си. Правите ли някакъв компромис относно този въпрос заради партньора ви ?
- последен въпрос към дамите : Имате ли изисквания към партньора ви относно обезкосмяването му или липсата на такова ?

Коментари

1.   Въпрос на мода, личен вкус и избор. Аз бих предпочел с окосмяване, регулирано. Защо - защото така ми въздейства повече!

2.   Имаше подобна тема преди време. Без да се прекалява, порото налага стандарт за цялостно обезкосмяване, но все пак космите в тази част на тялото имат функцията да предпазват. Да, приятно е да усешташ допира на нежна кожа в своята. Оформяне, което да не дразни тялото на другия и да не се получава претриване. Съобразяваш го с партньора, за да ви е хубаво и на двамата.

3.   1. Винаги се чувствам най-добре в кожата си гладко обезкосмена и епилирана в интимната област. Правя го защото ме кара да се чувствам добре, свежа, чиста и поддържана, пък и приятелят ми ме желае най много такава.
2. Не, нямам изисквания към партньора ми. Мъжът ако не е космат не е мъж, това е в природата му и така си ми харесва... Буен, космат, груб, натурален, автентичен и мъжествен, така най-много ми харесва...
Жена 26

4.   Отговор на МЪЖ
Аз съм изключително сексуален Мъж. Женската плът на младо красиво момиче направо ме подлудява, но ако отговаря на моите изисквания, а те са: да има пропорционални малки срамни устни и да поддържа изключителна интимна хигиена, защото аз обичам и се наслъждавам да й лижа клитура и дори да си пухам езика във вагината й. Ако момичето поддържа интимна хигиена и няма неприятна миризма там долу няма начин да не остане много доволна от моята роля в леглото. Аз не бързам да свършвам, искам тя да получи най-голямо сексуално удоволствие и чак тогава аз мога да свърша. Тя също трябва да е готова да прави всичко с мен, най вече да го поема дълбоко в гърлото и да гълта спермата ми когато аз пожелая. В повечето случаи предпочитам да свърша в топлата й вагина. Момичето трябва да е отворено на всички игри в леглото. Гарантирам, че тя ще бъде щастлива от моето изпълнение. Аз също съм обезкосмен.

5.   Мъжът ми винаги е харесвал окосмени, но по хигиенични причини аз винаги се бръсна гладко. Накрая намерихме компромис, правя си една тъничка бразилска лентичка. Колкото до него, обичам да е избръснат, защото съм любителка на френската любов.

7.   Нямам предпочитания, стига окосмяването да не е прекалено.
Има жени с много силно окосмени тела, на които не се кефя.
Ако е само с космата путка не е от значение тогава.
Към номер 3.
- Мъжът ако не е космат не е мъж!
- Сигурно Арнолд Шварценегер и
Долф Лундгрен са жени по твоите виждания.
Виждала си здрави мъжаги на сън само.
Това че си падаш по орангутани си е лично твой фетиш.
Недей да генерализираш.

8.   Не харесвам чисто голи жени, нито буйна растителност.

Една добре оформена къса прическа отдолу е супер. Точно такива жени ми харесват - гладки навсякъде другаде, но с прическа долу.

Аз като мъж също не махам всичко там долу, само скъсявам и ми е комфортно и изглежда добре.

9.   Аз съм жена и ме отвращават напълно епилирани мъже и с оскубани вежди. Бях с един такъв гол охлюв с крака и ръце по-гладки и от моите и беше ужасно. Нека си маха космите под мишниците и долу, но да не пипа останалото. Харесвам окосмени мъжки гърди също. Мъжко е, някак си диво, и това ме възбужда.

Жена на 33

10.   М. на 38. Предпочитам жената да има някаква прическа, може би триъгълник на срамните устни, някаква ивичка или нещо да има все пак, но по срамните устни да е без косми

11.   Аз лично предпочитам жените да имат косми само по лицето (Коса, вежди, мигли). Иначе ме отблъскват

12.   Предпочитам мъжа да има окосмяване по тялото. Изглежда по-мъжествено. Това много ме възбужда. Но пък да няма окосмяване в интимната област. За да не ми се навират косми между зъбите. :)

15.   Мъж.
Попринцип се минавам с машинката без приставка в интимната част. Само ташаците си бръсна с жилет, така ми харесва. Толкова мека кога не съм пипал през живота си.
Бих се обръснал и около патката да нямам косми ако гаджето ми така я кефи, или да си остана с малки косъмчета от машинка 0 номер.
Тея 2 избора харесвам, бих правил каквото тя поиска от двете. За друг избор например повече косми не съм мислил дали ще се съглася, вероятно не.

16.   Напълно епилирана. Това създава чувство за повече чистота и е по приятно за целуване.
М51